2024. Május 04. - 14:29:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445330 alkalommal)

Needfor940 és 50 vendég van a témában

2021. Július 28. - 22:59:22
Válasz #2385
Nem elérhető

Rhino


Nekem is volt ugyanebből a magnusból, mindegyiken ugyanazok a kódok, és mikor beírtam, kiírta válasznak, hogy már használták ezt a kódot. Egyébként totál üresek voltak

2021. Július 29. - 07:20:49
Válasz #2386
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nekem is volt ugyanebből a magnusból, mindegyiken ugyanazok a kódok, és mikor beírtam, kiírta válasznak, hogy már használták ezt a kódot. Egyébként totál üresek voltak

Pedig nagyon is eredetinek tünt! Brutál hogy meg tudják csinálni hologram, hologramos cimke az üvegen ,kaparos kód, tabletta szép nyomott m betűs, minőségi űveg!!! Állítólag bulgár hamisítványok! Kár hogy a tablettákból sporolták ki a hatóanyagot!  **:))))*

2021. Július 29. - 08:17:43
Válasz #2387
Nem elérhető

guzzi


Magnusból is van vagy 2 féle.  @-o

2021. Július 29. - 08:19:55
Válasz #2388
Nem elérhető

flavio


Egy kis segítséget ha kérhetnék tőletek! Belefutottam sajnos hatástalan üres cuccokba,de nem csak én ha nem páran még. Omega Trenbolon enantát és a Stromba. Melyik Gyártónak van Trenbolon valamelyik észtere,Stana,Wini,Masteronja amiben az van ami az üvegre van írva? Omega propija viszont nagyon jó,sajnos mást nem is érzek pedig beszúrtam 30amp tren enát,strombát pedig 8db szedtem...

2021. Július 29. - 08:20:29
Válasz #2389
Nem elérhető

Gábor77


Nekem is volt ugyanebből a magnusból, mindegyiken ugyanazok a kódok, és mikor beírtam, kiírta válasznak, hogy már használták ezt a kódot. Egyébként totál üresek voltak

Pedig nagyon is eredetinek tünt! Brutál hogy meg tudják csinálni hologram, hologramos cimke az üvegen ,kaparos kód, tabletta szép nyomott m betűs, minőségi űveg!!! Állítólag bulgár hamisítványok! Kár hogy a tablettákból sporolták ki a hatóanyagot!  **:))))*
Mindíg vissza érünk a Master hoz  :) az legalább működik még ha néha gyulladgat is kicsit

2021. Július 29. - 08:26:44
Válasz #2390
Nem elérhető

Gábor77


Egy kis segítséget ha kérhetnék tőletek! Belefutottam sajnos hatástalan üres cuccokba,de nem csak én ha nem páran még. Omega Trenbolon enantát és a Stromba. Melyik Gyártónak van Trenbolon valamelyik észtere,Stana,Wini,Masteronja amiben az van ami az üvegre van írva? Omega propija viszont nagyon jó,sajnos mást nem is érzek pedig beszúrtam 30amp tren enát,strombát pedig 8db szedtem...
Nekem a Swiss és a Master tren ena(és Master Tren.ace) biztosan az volt, mert magába beszurva mindkettő megköhögtetett. Testóval össze szívva már nem. Az hogy mennyi van bennük nem tudom. De a jobb vesémet is éreztem kicsit ami a használatuk elhagyása utánn kb 2-3héttel elmúlott. Izzadtam éjszaka,rosszul aludtam. Ami szintén megszűnt pár héttel a tren elhagyása utánn. Friss élmény mert kb 1 hete tudok rendesen aludni megint. Papíron (üvegen lévő mennyiség) alapján 350-400mg ment ennél azért biztosan kevesebb van bennük.

2021. Július 29. - 11:35:22
Válasz #2391
Nem elérhető

guzzi


Omega Trenjei és a Decája most per pillanat egy fos!
Ami jó az Omegától. A Tesztói közül  Propi. Ena. és még a mix. Na még a Boldi. és a Dana de ez utóbbibol az újak már csak arra jók hogy legyen dísznek.  @-o
De cáfoljon meg aki másként tapasztalja bármelyiket.  @:-)

2021. Július 29. - 15:20:53
Válasz #2392
Nem elérhető

Gyuf


Omega Trenjei és a Decája most per pillanat egy fos!
Ami jó az Omegától. A Tesztói közül  Propi. Ena. és még a mix. Na még a Boldi. és a Dana de ez utóbbibol az újak már csak arra jók hogy legyen dísznek.  @-o
De cáfoljon meg aki másként tapasztalja bármelyiket.  @:-)
Haverom most kezdte az omega cuccokat pl deca és meta, neki jelenleg működnek.

2021. Július 29. - 21:40:13
Válasz #2393
Nem elérhető

Sznk


Omega Trenjei és a Decája most per pillanat egy fos!
Ami jó az Omegától. A Tesztói közül  Propi. Ena. és még a mix. Na még a Boldi. és a Dana de ez utóbbibol az újak már csak arra jók hogy legyen dísznek.  @-o
De cáfoljon meg aki másként tapasztalja bármelyiket.  @:-)

Omega tri trent használok,működik!Nekem mellékhatásra nem produkálja azokat,mint régebben más fajta(köhögés,éjjel izzadás,levertség stb)Tavaly is omega tri ment,akkor levertség,éjjeli álmatlanság megvolt!De valami mostaniban is van azért,mert forma jó!Elotte omega szuszta decaval 10 hétig,decat nem ereztem.2 honapig  ment heti 2x1.5 omega szuszta es 2x1 tri tren,es forma ekkor kezdett jonni.Most 4 hetig 3x2ml omega propi 3x1 tri tren!Nem egy hűha erős a tren,de nekem ez igy eleg,mert nincsen a szokasos szar kozerzet,vagyis nem mindig :D!Van bm tren acetat,azt heti 3 al kiprobalom!Omega propi viszont nagyon jo,szerintem!

2021. Július 29. - 22:24:40
Válasz #2394
Nem elérhető

Karcsi!!!


Omega Trenjei és a Decája most per pillanat egy fos!
Ami jó az Omegától. A Tesztói közül  Propi. Ena. és még a mix. Na még a Boldi. és a Dana de ez utóbbibol az újak már csak arra jók hogy legyen dísznek.  @-o
De cáfoljon meg aki másként tapasztalja bármelyiket.  @:-)

Omega tri trent használok,működik!Nekem mellékhatásra nem produkálja azokat,mint régebben más fajta(köhögés,éjjel izzadás,levertség stb)Tavaly is omega tri ment,akkor levertség,éjjeli álmatlanság megvolt!De valami mostaniban is van azért,mert forma jó!Elotte omega szuszta decaval 10 hétig,decat nem ereztem.2 honapig  ment heti 2x1.5 omega szuszta es 2x1 tri tren,es forma ekkor kezdett jonni.Most 4 hetig 3x2ml omega propi 3x1 tri tren!Nem egy hűha erős a tren,de nekem ez igy eleg,mert nincsen a szokasos szar kozerzet,vagyis nem mindig :D!Van bm tren acetat,azt heti 3 al kiprobalom!Omega propi viszont nagyon jo,szerintem!

Én úgy hallotam elég megbizható helyről hogy most a b.m. pharma a legjobb , még a trenje is tren! Masteres enát használok bitang erős mint formában, mint erőben nagyon de nagyon ott van pedig most csak ezt használom 3 naponta 1,3 ml brutál! Jah és napi 10mg omegás dana!Ez a gyártási szám és éve batch23562,exp11.2025. sima fehér kupakos! Van a másik fajta az se rossz de nem olyan erős, az pedig ez batch23556,exp12.2025, ennek fehér flip off os kupakja van!  Szürke gumisak! Persze ez az én tapasztalatom! Ez nem bizonyított tény! Remélem valakinek segítettem ezzel a kis infóval! Jó edzés mindenkinek! /:-)

2021. Július 30. - 17:49:01
Válasz #2395
Nem elérhető

Gábor77


Működő Drostanolone propionate-ot használt valaki mostanság?

2021. Július 30. - 18:43:16
Válasz #2396
Nem elérhető

kappl


Már régóta érdekel az, hogy van a master, megbízható többnyire és sokan szidják a többi márkát, akkor miért vesznek még más márkától cuccot? Mi értelme az orosz rulettnak? Régen működött most nem, mégis előszeretettel veszik az emberek ráadásul sokszor drágábban, mint a megbízható márkát? Ne vegye senki támadásnak, nem akarok beleszólni, csak megérteni, hogy mégis miért? :D

2021. Július 30. - 19:56:56
Válasz #2397
Nem elérhető

Gyuf


Már régóta érdekel az, hogy van a master, megbízható többnyire és sokan szidják a többi márkát, akkor miért vesznek még más márkától cuccot? Mi értelme az orosz rulettnak? Régen működött most nem, mégis előszeretettel veszik az emberek ráadásul sokszor drágábban, mint a megbízható márkát? Ne vegye senki támadásnak, nem akarok beleszólni, csak megérteni, hogy mégis miért? :D

Lehet a forrásuk csak azokat tudják, vagy olcsóbb mint a master ( amit nehezen hiszek )
ár/érték arányban felénk a master a legjobb vétel.

2021. Július 30. - 22:22:17
Válasz #2398
Nem elérhető

Karcsi!!!


Már régóta érdekel az, hogy van a master, megbízható többnyire és sokan szidják a többi márkát, akkor miért vesznek még más márkától cuccot? Mi értelme az orosz rulettnak? Régen működött most nem, mégis előszeretettel veszik az emberek ráadásul sokszor drágábban, mint a megbízható márkát? Ne vegye senki támadásnak, nem akarok beleszólni, csak megérteni, hogy mégis miért? :D

A masternek nagyon jó az ára de szerintem csak a tesztóinak! A deca , tren ,boldi már más márkából is veszel anyiért! És egy átlagos minőségűek, sőt valamikor üres! Ezért próbálgatja az ember más márkát hátha átlagon felüli! Nálam van így! De a tesztói nagyon megéri és azok az átlagosnál jobbak általában és nagyon olcsók! Kb ennyi! Jah és általában az "új gyártóknál nagyon erős cuccokkal jönnek ki hogy befusson a márka és mindenki vegye! Aztán persze gagyi szar lessz általában! De ha elcsiped az elején a jókat akkor bittang jól jársz az biztos!!!

2021. Július 31. - 01:19:14
Válasz #2399
Nem elérhető

Küklopsz


Trenből nekem a masternél jobb volt az omega, tren ace meg parabolanja ment de jobban ereztem mint a master trenekből kétszer annyit.