2024. Május 04. - 07:45:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445193 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 19 vendég van a témában

2021. Július 31. - 09:33:58
Válasz #2400
Nem elérhető

frankzane


Működő Drostanolone propionate-ot használt valaki mostanság?

Omega jó, de tényleg csak a diéta legvégén van értelme, vagy ha ektomorf az ember. Amúgy mastert is dicsérték itt az elmúlt egy évben jó párszor, nincs meglepetés. Omega vagy master.

2021. Július 31. - 10:20:19
Válasz #2401
Nem elérhető

kappl


Értem, köszönöm a válaszokat  :-){

2021. Július 31. - 12:36:05
Válasz #2402
Elérhető

Gábor77


Működő Drostanolone propionate-ot használt valaki mostanság?

Omega jó, de tényleg csak a diéta legvégén van értelme, vagy ha ektomorf az ember. Amúgy mastert is dicsérték itt az elmúlt egy évben jó párszor, nincs meglepetés. Omega vagy master.

Köszi! Igen a végére tartogatnám. Valahol a késő őszben, tél elejére. (Moost élvezem a heti 1ml testo adta kiegyensúlyozottságot és nyugodt átaludt éjszakákat.)
 Bár azt olvastam róla, hogy segít felszabadítani a lipid raktárokat. Nem tudom valóban van e ilyen plusz okossága.

2021. Július 31. - 20:55:22
Válasz #2403
Nem elérhető

Tuku


Diéta utolso 4-6 hetére vennék szemes stanát. Melyik gyárotol lenne érdemes venni ami most müködhet?

2021. Július 31. - 22:49:40
Válasz #2404
Elérhető

Gábor77


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

2021. Augusztus 01. - 10:50:50
Válasz #2405
Nem elérhető

samihr


Sziasztok BM Pharmáról milyenek a tapasztalatok? Enát, Boldit próbálnám…
köszönöm

2021. Augusztus 02. - 12:17:41
Válasz #2406
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok!
Sterling stana milyen mostanába ?

2021. Augusztus 02. - 12:18:34
Válasz #2407
Nem elérhető

Benceller


Nálam LA Stana megy most.. nem fáj a bimbóm, kerekit kozmetikailag.. szerintem stana

2021. Augusztus 02. - 13:24:47
Válasz #2408
Nem elérhető

kemi


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

2021. Augusztus 02. - 13:48:56
Válasz #2409
Nem elérhető

G


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

Egyszerű vérvétellel max annyit tudsz kideríteni hogy nyomsz csak sima tesztót és arra nézetsz totál tesztót meg ösztrogént és ha elkezded nyomni a masteront/primot akkor újra nézeted ezeket és elméletileg az ösztrogénnek alacsonyabban kéne lennie mivel a DHT származékoknak vagy egy aromatáz gátló hatásuk de ebből csak az derül ki hogy DHT származék megy a roidtest ami "biztosabb".
Amúgy a tren-nél ez meg úgy néz ki hogy mivel hasonló a szerkezete az ösztrogénnel a vérkép kimutatja hogy hirtelen nagyon magas lesz az ösztród meg kb azonnal nullázza az LH, FSH-t.

2021. Augusztus 02. - 14:09:31
Válasz #2410
Nem elérhető

Eliteboy


Lehet jo.drostat szerezni.annyira nem csodadolog. Primot èn.se vállalnám be.pedig jó lenne

2021. Augusztus 02. - 16:40:04
Válasz #2411
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
DANABOL DS  röl mik a tapasztalatok.
valaki használt mostanába?

2021. Augusztus 02. - 17:39:13
Válasz #2412
Nem elérhető

kappl


Nálam LA Stana megy most.. nem fáj a bimbóm, kerekit kozmetikailag.. szerintem stana

Itt a teremben is la pharmat használ egy csaj (vilagbajnok, biztos van itt aki ismeri) száraz formás, aztán kitudja, hogy csak azt e nyom.

2021. Augusztus 02. - 17:55:34
Válasz #2413
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
DANABOL DS  röl mik a tapasztalatok.
valaki használt mostanába?
March Pharmással találkoztam, nem fájt tőle a fejem mint az eredetiktől.
Emiatt azt is hittem, hogy nem hat, csak öt.
De utólag azt mondom fasza volt...

2021. Augusztus 02. - 21:32:57
Válasz #2414
Nem elérhető

Tuku


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

Egyszerű vérvétellel max annyit tudsz kideríteni hogy nyomsz csak sima tesztót és arra nézetsz totál tesztót meg ösztrogént és ha elkezded nyomni a masteront/primot akkor újra nézeted ezeket és elméletileg az ösztrogénnek alacsonyabban kéne lennie mivel a DHT származékoknak vagy egy aromatáz gátló hatásuk de ebből csak az derül ki hogy DHT származék megy a roidtest ami "biztosabb".
Amúgy a tren-nél ez meg úgy néz ki hogy mivel hasonló a szerkezete az ösztrogénnel a vérkép kimutatja hogy hirtelen nagyon magas lesz az ösztród meg kb azonnal nullázza az LH, FSH-t.
Tren es stana melle milyen vitamint vagy tapkieget lenne erdemes szedni hogy erre odafigyeljek meg hogy a koleszterin kiegyensulyozottabb legyen?