2024. Május 04. - 11:27:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445286 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2021. Augusztus 02. - 22:14:54
Válasz #2415
Nem elérhető

G


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

Egyszerű vérvétellel max annyit tudsz kideríteni hogy nyomsz csak sima tesztót és arra nézetsz totál tesztót meg ösztrogént és ha elkezded nyomni a masteront/primot akkor újra nézeted ezeket és elméletileg az ösztrogénnek alacsonyabban kéne lennie mivel a DHT származékoknak vagy egy aromatáz gátló hatásuk de ebből csak az derül ki hogy DHT származék megy a roidtest ami "biztosabb".
Amúgy a tren-nél ez meg úgy néz ki hogy mivel hasonló a szerkezete az ösztrogénnel a vérkép kimutatja hogy hirtelen nagyon magas lesz az ösztród meg kb azonnal nullázza az LH, FSH-t.
Tren es stana melle milyen vitamint vagy tapkieget lenne erdemes szedni hogy erre odafigyeljek meg hogy a koleszterin kiegyensulyozottabb legyen?

Kb semmi tápkieg nem fog ezeknél érdemben segíteni egyedül a koleszterincsökkentő a legenyhébb az ezetimibe. Ha erősebb kell akkor rosuvastatin/pitavastatin.

2021. Augusztus 05. - 12:25:10
Válasz #2416
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Bontatlan doboz (Pfizer) Dostinex 0.5mg  30db-os prolaktin csökkentő megmaradt ha valakinek kellene..  külföldi patikákból lett berendelve
Ebből heti 2-szer kell csak szedni

2021. Augusztus 05. - 12:44:22
Válasz #2417
Nem elérhető

MLO


Sziasztok! Bontatlan doboz (Pfizer) Dostinex 0.5mg  30db-os prolaktin csökkentő megmaradt ha valakinek kellene..  külföldi patikákból lett berendelve
Ebből heti 2-szer kell csak szedni
Írtam üzit, nekem kéne!

2021. Augusztus 05. - 17:53:34
Válasz #2418
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Mit érdemes nézetni a vérvételnél? Amik a legfontosabbak? Szteroidhasználatkor? Én totál tesztot szeretnék plusz ösztrogént! Esetleg G tudsz tanácsot adni ezekhez a dolgokhoz esetleg mértékekkel. Köszönöm!

2021. Augusztus 05. - 19:01:49
Válasz #2419
Nem elérhető

G


Sziasztok! Mit érdemes nézetni a vérvételnél? Amik a legfontosabbak? Szteroidhasználatkor? Én totál tesztot szeretnék plusz ösztrogént! Esetleg G tudsz tanácsot adni ezekhez a dolgokhoz esetleg mértékekkel. Köszönöm!

Szia!
Én nem csak szteroid használtkor de kb bármikor a következőket ajánlanám, egy nagy vérkép amiben elektrolitok, ultraszenzitív CRP (ide extra a fibronogén) , vérzsír profil (extra a lipoprotein(a)), vese értékek (plussz cisztatin c) máj értékek (plusz gamma-GT (ha ez megvan akkor extra még az alfa-feto-protein)), éhgyomros glükóz és hemoglobin A1C, a szív részről pedig CK-MB és tropin T, fehérvérsejt, vörösvértest, hemoglobin, hematoktrit, ha kúrában vagy akkor totál tesztó és ösztrogén ha deca/tren megy akkor prolaktin még.

2021. Augusztus 07. - 12:10:10
Válasz #2420
Nem elérhető

Bordo


Sziasztok
Tapasztalatom:a master testo mix gyenge fos, a tavalyi sterlinges susta 1ml-je/ami kb 0.8 igazabol/ sokkal jobbat tol mint 1.5 ml a masteres susibol.

2021. Augusztus 07. - 14:15:44
Válasz #2421
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok
Tapasztalatom:a master testo mix gyenge fos, a tavalyi sterlinges susta 1ml-je/ami kb 0.8 igazabol/ sokkal jobbat tol mint 1.5 ml a masteres susibol.


Sterlingből eddig minden bejött meg a vedibol is nekem szerintem van olyan mint a Swiss hozzáteszem a Swiss gyulladt mint az anyja picsája...

2021. Augusztus 07. - 18:04:29
Válasz #2422
Nem elérhető

Janó


Sziasztok
Tapasztalatom:a master testo mix gyenge fos, a tavalyi sterlinges susta 1ml-je/ami kb 0.8 igazabol/ sokkal jobbat tol mint 1.5 ml a masteres susibol.


Sterlingből eddig minden bejött meg a vedibol is nekem szerintem van olyan mint a Swiss hozzáteszem a Swiss gyulladt mint az anyja picsája...
Sterlinges drosta semmit nem ért nekem.talán kicsi teszto propi volt benne.

2021. Augusztus 10. - 00:10:49
Válasz #2423
Nem elérhető

Küklopsz


De a vedi deca, tren se ért szart se. A 400as tesztojaba talan volt valamennyi

2021. Augusztus 10. - 09:10:21
Válasz #2424
Nem elérhető

Karcsi!!!


Erről a vedi csodáról is anyira megoszlanak a vélemények hogy hihetetlen! Tényleg most már csak úgy lehet kokxolni hogy orosz rulet az egész felhozatal! Szerencse kérdése melyik jó vagy szar ampula lessz nálad! Na így próbálj eredményeket elérni! Tiszta gáz hogy már ott tart ez az egész hogy örülni kell hogy egy jobb tesztot kifogsz vagy metát! Vicc! ! Az itteni droszta, meg oxa , primon csak nevetek hogy most abból melyik jó! Szerintetek melyik jó ha még egy filléres normális tesztó is ritkán fog ki az ember!  !+"%

2021. Augusztus 10. - 10:30:33
Válasz #2425
Nem elérhető

bbuilder


Nekem most a 3x1 ml propim Master 2025.11-es. Túl sok még nem ment be belőle, de ami már most pozitívum, hogy nincs se gyulladás, se pukli a helyén, remélem teszi a dolgát majd!

2021. Augusztus 10. - 11:44:52
Válasz #2426
Nem elérhető

Miki86


Hubei szemesekkel valakinek van tapsztalata? :laugh:

2021. Augusztus 10. - 12:40:59
Válasz #2427
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nekem most a 3x1 ml propim Master 2025.11-es. Túl sok még nem ment be belőle, de ami már most pozitívum, hogy nincs se gyulladás, se pukli a helyén, remélem teszi a dolgát majd!

A masteres propiról még nem hallotam olyat hogy nem müködött! Szerintem tutti vétel!

2021. Augusztus 10. - 18:25:15
Válasz #2428
Nem elérhető

Gábor77


Na urak. Jelentem a Master Testmix350 2x0.6ml/hét magában nem gyullad és elég. Fogok lejjebb menni mert röptében a legyet is .... Nem tudom placebo hatás e de mióta megy a heti 2x500IU HCG olyan mintha kanosabb lennák. Lehet összefüggés? Mág 2 hónapig fog ez az alap dózis meni és utánna 8 hét Deca-propi-stana kúrát tolok.

2021. Augusztus 10. - 19:22:49
Válasz #2429
Nem elérhető

G


Na urak. Jelentem a Master Testmix350 2x0.6ml/hét magában nem gyullad és elég. Fogok lejjebb menni mert röptében a legyet is .... Nem tudom placebo hatás e de mióta megy a heti 2x500IU HCG olyan mintha kanosabb lennák. Lehet összefüggés? Mág 2 hónapig fog ez az alap dózis meni és utánna 8 hét Deca-propi-stana kúrát tolok.

Lehet mivel a HCG növeli az SHBG és ösztró szintet az segít a libidón simám, meg egy kis extra saját tesztót is generál. Deca helyett inkább npp mrnjen szerintem.