2024. Május 04. - 19:59:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 43 vendég van a témában

2021. Augusztus 10. - 20:41:28
Válasz #2430
Nem elérhető

Gábor77


Na urak. Jelentem a Master Testmix350 2x0.6ml/hét magában nem gyullad és elég. Fogok lejjebb menni mert röptében a legyet is .... Nem tudom placebo hatás e de mióta megy a heti 2x500IU HCG olyan mintha kanosabb lennák. Lehet összefüggés? Mág 2 hónapig fog ez az alap dózis meni és utánna 8 hét Deca-propi-stana kúrát tolok.

Lehet mivel a HCG növeli az SHBG és ösztró szintet az segít a libidón simám, meg egy kis extra saját tesztót is generál. Deca helyett inkább npp mrnjen szerintem.

Az NPP-t a rövidebb felezési idő miatt mondod? Decahoz jobban passzolna a susta?

2021. Augusztus 10. - 22:05:19
Válasz #2431
Nem elérhető

G


Na urak. Jelentem a Master Testmix350 2x0.6ml/hét magában nem gyullad és elég. Fogok lejjebb menni mert röptében a legyet is .... Nem tudom placebo hatás e de mióta megy a heti 2x500IU HCG olyan mintha kanosabb lennák. Lehet összefüggés? Mág 2 hónapig fog ez az alap dózis meni és utánna 8 hét Deca-propi-stana kúrát tolok.

Lehet mivel a HCG növeli az SHBG és ösztró szintet az segít a libidón simám, meg egy kis extra saját tesztót is generál. Deca helyett inkább npp mrnjen szerintem.

Az NPP-t a rövidebb felezési idő miatt mondod? Decahoz jobban passzolna a susta?

Igen mivel én úgy vagyok vele hogy rövid észter a rövid észterhez, bár a sima deca amit soha nem nyomtam és nem is fogok... persze attól függ hogy utána mennyit leszel még kúrában meg azzal számolj ha decának gyenge 3 hónap az ürülése.

2021. Augusztus 11. - 06:06:03
Válasz #2432
Nem elérhető

Küklopsz


Nekem most a 3x1 ml propim Master 2025.11-es. Túl sok még nem ment be belőle, de ami már most pozitívum, hogy nincs se gyulladás, se pukli a helyén, remélem teszi a dolgát majd!

A masteres propiról még nem hallotam olyat hogy nem müködött! Szerintem tutti vétel!


Hát nem tudom.. Én pl ha master mixet adok este egesz reggelre all a fxsz, ha viszont 2ml propit akkor semmi. Masterről van szó mindkét esetben

2021. Augusztus 11. - 11:27:08
Válasz #2433
Nem elérhető

Tuku


Eloszor probalnek clent utolso 8-10 hetre dietaban. Hallottam mindent hogy valaki szedi vegig , valaki 2 nap on 2 nap off. Ti hogyan szoktatok szedni?

2021. Augusztus 11. - 23:32:19
Válasz #2434
Nem elérhető

Glacika


SAS Npp, illetve RAW cypionateról valakinek info? Milyen "márkák" ezek?

2021. Augusztus 12. - 08:26:53
Válasz #2435
Nem elérhető

bbuilder


SAS Npp, illetve RAW cypionateról valakinek info? Milyen "márkák" ezek?

Nem használtam egyiket sem, de a SAS rol en eddig csak rosszat hallottam ismerosoktol.

2021. Augusztus 12. - 09:11:45
Válasz #2436
Nem elérhető

Karcsi!!!


SAS Npp, illetve RAW cypionateról valakinek info? Milyen "márkák" ezek?

A sas tesztói müködnek állítólag elég jól! Másikról nem hallotam!

2021. Augusztus 12. - 09:58:11
Válasz #2437
Nem elérhető

Yeeep


SAS Npp, illetve RAW cypionateról valakinek info? Milyen "márkák" ezek?

A sas tesztói müködnek állítólag elég jól! Másikról nem hallotam!

Nekem nem igazán jött be a sas pedig dicsérték akkor is

2021. Augusztus 12. - 10:04:49
Válasz #2438
Nem elérhető

Yeeep


Sterling tren vagy sterling wini működik? van valaki aki használ/használt mostanában

2021. Augusztus 12. - 21:56:59
Válasz #2439
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerintetek van értelme edzés napokon 1 szem oxyt bevenni? És ha igen időlegesen meddig hogy ne tegye tönkre a májat? Masteres köszönöm előre is, a segítségeteket!

2021. Augusztus 12. - 22:19:41
Válasz #2440
Nem elérhető

Gyuf


Szerintetek van értelme edzés napokon 1 szem oxyt bevenni? És ha igen időlegesen meddig hogy ne tegye tönkre a májat? Masteres köszönöm előre is, a segítségeteket!
én részemről feleslegesnek tartom, könnyen hoz erőt és tömeget (vizet) de arra a max 4hétre amig szeded mert tovább nem szedném teljesen felesleges.
Rádjön mondjuk 5-6kg viz, erőben megdob, abba hagyod ott leszel mint most, kivéve ha nem megy mellette valami kémia, és ezt inkább "felvezetésnek" használnád, de én annak se. inkább valami meta, ha már szemes, vagy esetleg turinabol mondjuk.


2021. Augusztus 12. - 22:53:43
Válasz #2441
Nem elérhető

G


Szerintetek van értelme edzés napokon 1 szem oxyt bevenni? És ha igen időlegesen meddig hogy ne tegye tönkre a májat? Masteres köszönöm előre is, a segítségeteket!

Őszintén én csak így szedek már orált max heti 2-3* edzés előtt másfél órával azonnali hatása van mint erő mint izom érzet szempontjából nálam legalábbis.
Ha edzés nap is csak akkor is max minden másnap használnám így.
Ha heti max 2-3* szeded kb bármeddig mehet persze egyéni tolerancia alapján ha minimálisra akarod csökkenteni a máj terhelést akkor 1 g TUDCA, NAC, C vitamin, ALA, glycine meg 2 g EPA tartalmú halolajjal egyszerre vedd be.

2021. Augusztus 13. - 21:19:51
Válasz #2442
Nem elérhető

Gábor77


 Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.

2021. Augusztus 13. - 21:29:38
Válasz #2443
Nem elérhető

Karcsi!!!


Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.

Köszi , Gábor77 az infót!

2021. Augusztus 13. - 23:40:16
Válasz #2444
Nem elérhető

cczw95


A kenwoo labs az milyen?

Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.