2024. Május 04. - 17:42:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445410 alkalommal)

Damn és 45 vendég van a témában

2021. Augusztus 14. - 09:12:36
Válasz #2445
Nem elérhető

Gábor77


A kenwoo labs az milyen?

Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.
Rákérdezek majd. De gondolom az se lehet jó. Mert csak a fentebb említett két gyártót mondta.

2021. Augusztus 14. - 11:03:11
Válasz #2446
Nem elérhető

Yeeep


A kenwoo labs az milyen?

Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.
Rákérdezek majd. De gondolom az se lehet jó. Mert csak a fentebb említett két gyártót mondta.

Gondolom ami pont van a készletében  ::)

2021. Augusztus 14. - 16:33:50
Válasz #2447
Nem elérhető

kalmanka


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

2021. Augusztus 14. - 19:02:31
Válasz #2448
Nem elérhető

Gábor77


A kenwoo labs az milyen?

Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.
Rákérdezek majd. De gondolom az se lehet jó. Mert csak a fentebb említett két gyártót mondta.

Gondolom ami pont van a készletében  ::)

Nem. Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit! Csak azzal kezdi hogy ezt és ezt nem ajánlja. Például én vettem tőle Sterlinget a télen. Jó volt. Következőbe megint azt akartam, de már nem ajánlotta. Volt nála de azt mondta lefele mozdult a minősége.De ha köti az ebet a karóhoz a kuncsaft. Akkor elküldi a szart is. Nem a drágát erölteti. De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

2021. Augusztus 14. - 19:46:27
Válasz #2449
Nem elérhető

Kamagraking




Nem. Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit! Csak azzal kezdi hogy ezt és ezt nem ajánlja. Például én vettem tőle Sterlinget a télen. Jó volt. Következőbe megint azt akartam, de már nem ajánlotta. Volt nála de azt mondta lefele mozdult a minősége.De ha köti az ebet a karóhoz a kuncsaft. Akkor elküldi a szart is. Nem a drágát erölteti. De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.
[/quote]

De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

Inkább nem.Ha vizsgálati eredménnyel tudja bizonyítani,hogy nem zsákbamacska amit árul azt elhiszem,de ezt a "Józsinak is jó volt/teszi a dolgát" témát velem nem tudod megetetni.

Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit!

Mestanolont szeretnék, vagy egy egyszerűbb 200mg/ml-es testo propionate-ot
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 14. - 20:33:37
Válasz #2450
Nem elérhető

Gábor77




Nem. Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit! Csak azzal kezdi hogy ezt és ezt nem ajánlja. Például én vettem tőle Sterlinget a télen. Jó volt. Következőbe megint azt akartam, de már nem ajánlotta. Volt nála de azt mondta lefele mozdult a minősége.De ha köti az ebet a karóhoz a kuncsaft. Akkor elküldi a szart is. Nem a drágát erölteti. De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

Inkább nem.Ha vizsgálati eredménnyel tudja bizonyítani,hogy nem zsákbamacska amit árul azt elhiszem,de ezt a "Józsinak is jó volt/teszi a dolgát" témát velem nem tudod megetetni.

Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit!

Mestanolont szeretnék, vagy egy egyszerűbb 200mg/ml-es testo propionate-ot
[/quote]

Nem vagyok közvetítő! Vizsgálati lapot bármikor fel lehet mutatni. Az hogy van e mögötte valami tartalom már más kérdés!

2021. Augusztus 14. - 20:43:07
Válasz #2451
Nem elérhető

Gábor77




Nem. Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit! Csak azzal kezdi hogy ezt és ezt nem ajánlja. Például én vettem tőle Sterlinget a télen. Jó volt. Következőbe megint azt akartam, de már nem ajánlotta. Volt nála de azt mondta lefele mozdult a minősége.De ha köti az ebet a karóhoz a kuncsaft. Akkor elküldi a szart is. Nem a drágát erölteti. De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

Inkább nem.Ha vizsgálati eredménnyel tudja bizonyítani,hogy nem zsákbamacska amit árul azt elhiszem,de ezt a "Józsinak is jó volt/teszi a dolgát" témát velem nem tudod megetetni.

Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit!

Mestanolont szeretnék, vagy egy egyszerűbb 200mg/ml-es testo propionate-ot
[/quote]

Én nem akarlak megetetni semmivel. Nekem eddig amit küldött minden működött. Véreredmények ezt bizonyították, na meg a jellemző tünetek. Voltak erősebb és gyengébb eresztések de üres soha. Sokszor ezért is olvastam kétkedve ,hogy ugyan az a termék másnál semmit nem ért ( mármint névre azonos) Te erölteted itt a bevizsgálást ami megfizethetetlen és értelmetlen is. A hamis ,hamisítványai miatt. De ezt már kiveséztük. Arról nem is beszélve hogy ilyen vizsgálati jegyzőköny éppen úgy hamisítható. Szóval semmi se biztos már manapság.

2021. Augusztus 14. - 20:52:03
Válasz #2452
Nem elérhető

Gyurma2112


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

2021. Augusztus 14. - 20:57:20
Válasz #2453
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hogy lehetne egy underground sztero gyártó "cégnek" a minőségéről garanciát adni vagy szóban vagy papíron?! Ez mindig zsákba macska volt,az most ,és lessz! Patikai gyógyszerekre sincs garancia, mert a szervezet toleranciájától függ , hogy hatásos e vagy semmi vagy rosszul vagy tőle! Hihetetlen hogy ez még mindig téma kamagrakingnél! !+"%

2021. Augusztus 14. - 21:17:22
Válasz #2454
Nem elérhető

Kamagraking




Nem. Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit! Csak azzal kezdi hogy ezt és ezt nem ajánlja. Például én vettem tőle Sterlinget a télen. Jó volt. Következőbe megint azt akartam, de már nem ajánlotta. Volt nála de azt mondta lefele mozdult a minősége.De ha köti az ebet a karóhoz a kuncsaft. Akkor elküldi a szart is. Nem a drágát erölteti. De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

De ezt ugye vagy elhiszed vagy nem.

Inkább nem.Ha vizsgálati eredménnyel tudja bizonyítani,hogy nem zsákbamacska amit árul azt elhiszem,de ezt a "Józsinak is jó volt/teszi a dolgát" témát velem nem tudod megetetni.

Bármi ami itthon kapható van nála. Akármit kérhetnél. De tényleg akármit!

Mestanolont szeretnék, vagy egy egyszerűbb 200mg/ml-es testo propionate-ot

Nem vagyok közvetítő! Vizsgálati lapot bármikor fel lehet mutatni. Az hogy van e mögötte valami tartalom már más kérdés!
[/quote]

Szeretnék kérni egy "vizsgálati lapot"

Meg Mestanolont vagy 200mg/ml-es testo propionate-ot!

Azt mondtad: "Akármit kérhetnél"

Én ezt szeretném.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 14. - 21:17:54
Válasz #2455
Nem elérhető

guzzi


Nem akarok itt ünnep rontó lenni de a Gábor77 amit írt abban nincs sehol  az hogy garanciát vállal a dillere meg hogy vizsgálati jegyzőkönyvet is tud adni! Magyarországon hol van a dillereknél vizsgálati jegyzőkönyv?
Sehol fiú! Sehol! Azt tudjuk Kamagra nálad van  @-o
Amúgy a srác csak elmondja neki korrekt módon hogy mi az ami jó gondolom vissza jelzésekből és mi az ami kezd szar lenni!
De javíts Gábor77 ha nem így van!
Ez kb az én emberemnél is így működik.
A hülye kezdő diller adja  azt ami van de így elbassza az amúgy is telített piacot és ezzel csak  lejáratva magát tőle nem fog venni senki.
Ez a vizsgálati eredmény kb akkora humbuk hogy netovább! Hol van ilyen srácok? Sehol! A másik mikor írja valaki hogy a versenyzőknek külön készül a cucc! Ezt a faszságot meg ki veszi be!?!
Évek otta versenyzőkkel edzem és néha ők is belfutnak egy üres szarba!
Kamagra hol láttál te itt magyarországon belül 200mg/ml-es testo propionate-öt?  !+"%
Te nagyon be vagy itt zsongva ettől a bevizsgálás szövegedtől.  @-o

Akkora nagy bevizsgáló vagy de még egy okos írásod nem volt vagy hogy le írod srácok ezt tudom hogy szar mert én bevizsgáltattam XY nak és tudom hogy üres!
Igazi magyar vagy te is ahol tudunk kételkedjünk és nehogy meg osszuk valamiről hogy szar inkább mindenki szopjon vele.
Látszik milyen környezetben vagy ha így álsz az emberekhez  ****)

2021. Augusztus 14. - 21:18:19
Válasz #2456
Nem elérhető

Kamagraking


A kenwoo labs az milyen?

Kis info. Jelenleg idehaza szemes stanazol alig van említésre méltó. Forrásom szerint az Omega és a B.M ami stana ,bár mindegyik aluldózisolt.
Rákérdezek majd. De gondolom az se lehet jó. Mert csak a fentebb említett két gyártót mondta.

Gondolom ami pont van a készletében  ::)

Te legalább észnél vagy :D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 14. - 21:29:48
Válasz #2457
Nem elérhető

Kamagraking


Hogy lehetne egy underground sztero gyártó "cégnek" a minőségéről garanciát adni vagy szóban vagy papíron?! Ez mindig zsákba macska volt,az most ,és lessz! Patikai gyógyszerekre sincs garancia, mert a szervezet toleranciájától függ , hogy hatásos e vagy semmi vagy rosszul vagy tőle! Hihetetlen hogy ez még mindig téma kamagrakingnél! !+"%

Ha tájékozottabb lennél mint amilyen vagy,tudhatnád,hogy egy valamire való "sztero gyártó cég" folyamatosan teszteli amit csinál,már magát a nyersanyagot,aztán a készterméket,majd ezután random vaktesztekkel a felhasználók az adott szériát.

Téged max egy dinnyére cserélnek el az eszedért!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 14. - 21:39:35
Válasz #2458
Nem elérhető

Kamagraking


Nem akarok itt ünnep rontó lenni de a Gábor77 amit írt abban nincs sehol  az hogy garanciát vállal a dillere meg hogy vizsgálati jegyzőkönyvet is tud adni! Magyarországon hol van a dillereknél vizsgálati jegyzőkönyv?
Sehol fiú! Sehol! Azt tudjuk Kamagra nálad van  @-o
Amúgy a srác csak elmondja neki korrekt módon hogy mi az ami jó gondolom vissza jelzésekből és mi az ami kezd szar lenni!
De javíts Gábor77 ha nem így van!
Ez kb az én emberemnél is így működik.
A hülye kezdő diller adja  azt ami van de így elbassza az amúgy is telített piacot és ezzel csak  lejáratva magát tőle nem fog venni senki.
Ez a vizsgálati eredmény kb akkora humbuk hogy netovább! Hol van ilyen srácok? Sehol! A másik mikor írja valaki hogy a versenyzőknek külön készül a cucc! Ezt a faszságot meg ki veszi be!?!
Évek otta versenyzőkkel edzem és néha ők is belfutnak egy üres szarba!
Kamagra hol láttál te itt magyarországon belül 200mg/ml-es testo propionate-öt?  !+"%
Te nagyon be vagy itt zsongva ettől a bevizsgálás szövegedtől.  @-o

Akkora nagy bevizsgáló vagy de még egy okos írásod nem volt vagy hogy le írod srácok ezt tudom hogy szar mert én bevizsgáltattam XY nak és tudom hogy üres!
Igazi magyar vagy te is ahol tudunk kételkedjünk és nehogy meg osszuk valamiről hogy szar inkább mindenki szopjon vele.
Látszik milyen környezetben vagy ha így álsz az emberekhez  ****)

Röviden:én sokkal előrébb vagyok nálad.

Nem ismerem a hazai piacot,de ha az olyan neves gyártóknál mint a pharmacom felmerülnek problémák,el sem akarom képzelni azokkal a gyártókkal mi van akik élből visszautasították a vizsgálat lehetőségét.

Amíg félsz a delalerednek visszavinni bármit is,nincs is miről beszélni,de akkor vállad be szó nélkül,hogy telepumpál mindenféle szarral.

Egyenes út vissza a sötét középkorba.
Jelige: "Józsi aztmondta működik!"
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 14. - 22:08:48
Válasz #2459
Nem elérhető

guzzi


Nem akarok itt ünnep rontó lenni de a Gábor77 amit írt abban nincs sehol  az hogy garanciát vállal a dillere meg hogy vizsgálati jegyzőkönyvet is tud adni! Magyarországon hol van a dillereknél vizsgálati jegyzőkönyv?
Sehol fiú! Sehol! Azt tudjuk Kamagra nálad van  @-o
Amúgy a srác csak elmondja neki korrekt módon hogy mi az ami jó gondolom vissza jelzésekből és mi az ami kezd szar lenni!
De javíts Gábor77 ha nem így van!
Ez kb az én emberemnél is így működik.
A hülye kezdő diller adja  azt ami van de így elbassza az amúgy is telített piacot és ezzel csak  lejáratva magát tőle nem fog venni senki.
Ez a vizsgálati eredmény kb akkora humbuk hogy netovább! Hol van ilyen srácok? Sehol! A másik mikor írja valaki hogy a versenyzőknek külön készül a cucc! Ezt a faszságot meg ki veszi be!?!
Évek otta versenyzőkkel edzem és néha ők is belfutnak egy üres szarba!
Kamagra hol láttál te itt magyarországon belül 200mg/ml-es testo propionate-öt?  !+"%
Te nagyon be vagy itt zsongva ettől a bevizsgálás szövegedtől.  @-o

Akkora nagy bevizsgáló vagy de még egy okos írásod nem volt vagy hogy le írod srácok ezt tudom hogy szar mert én bevizsgáltattam XY nak és tudom hogy üres!
Igazi magyar vagy te is ahol tudunk kételkedjünk és nehogy meg osszuk valamiről hogy szar inkább mindenki szopjon vele.
Látszik milyen környezetben vagy ha így álsz az emberekhez  ****)

Röviden:én sokkal előrébb vagyok nálad.

Nem ismerem a hazai piacot,de ha az olyan neves gyártóknál mint a pharmacom felmerülnek problémák,el sem akarom képzelni azokkal a gyártókkal mi van akik élből visszautasították a vizsgálat lehetőségét.

Amíg félsz a delalerednek visszavinni bármit is,nincs is miről beszélni,de akkor vállad be szó nélkül,hogy telepumpál mindenféle szarral.

Egyenes út vissza a sötét középkorba.
Jelige: "Józsi aztmondta működik!"


 @-o @-o @-o o--O
Előrébb vagy nálam?
Örülök neki hogy te ilyen ügyes vagy!
De ne hidd az ostobaság még nem jelenti azt hogy előrébb vagy!
Nem ismered a hazai piacot?
Akkor mi a fészkes fenének kommentelsz oda ahol erről van szó  főleg úgy hogy értő olvasás kiadja magát?
Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. De erre mostanában nem volt szükség mert időbe szól hogy ne vidd!! Van, de ne vidd!
Nagyon próbálod osztani az észt de látom neked sem sok van belőle így nem is kérek tőled!
Te vagy itt az egyedüli aki hirdeti a hülyeségét!
De maradjunk ott hogy Te előrébb vagy.
Mondj egy jó gyártót amit itthon lehet kapni!