2024. Május 04. - 14:19:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445326 alkalommal)

Needfor940 és 45 vendég van a témában

2021. Augusztus 14. - 22:13:20
Válasz #2460
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

Master. És újabban a B. M amit dicsérnek elég sokan.

2021. Augusztus 15. - 08:06:14
Válasz #2461
Nem elérhető

bbuilder


A 200mg test propi-ra vissza térve, van a Kenwoonak, az pedig azért viszonylag elterjedt.

2021. Augusztus 15. - 08:15:26
Válasz #2462
Nem elérhető

Kamagraking


Ráismersz az írásodra Guzzi?

"Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség."
[/quote]

"Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. "

Most akkor már visszaviszed?Már a pénzed is visszadja?

Józsi korrekt dealer nem basz át,csak nem tudja mit árul.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 15. - 12:25:12
Válasz #2463
Nem elérhető

Gábor77


Ráismersz az írásodra Guzzi?

"Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség."

"Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. "

Most akkor már visszaviszed?Már a pénzed is visszadja?

Józsi korrekt dealer nem basz át,csak nem tudja mit árul.
[/quote]
Nekem volt valószínűleg üres hcg m és küldött újat úgy hogy csak bemondtam hogy üres. Aki ebből akat megélni annak azért nem árt ha van gerince. Hosszú távon kifizetődik.

2021. Augusztus 15. - 12:47:00
Válasz #2464
Nem elérhető

guzzi


Ráismersz az írásodra Guzzi?

"Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség."

"Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. "

Most akkor már visszaviszed?Már a pénzed is visszadja?

Józsi korrekt dealer nem basz át,csak nem tudja mit árul.
[/quote]


Rá ismerek igen!
És?
Hol látod itt te vagy bárki hogy én saját körömről beszélek?
Az én dilleremet ne hasonlítsuk a nagy átlaghoz tökös!!
De ebben az írásomban amit be mádoltál sem én rólam van szó!
De  Te még mindig én utánnam kutazsz?
Válaszold meg azt amit kérdeztem bevizsgáló úr.!!.
Jjjaa hogy arra nem futja a, kapacitás?
Igazi rongy szar magyar mentalitás látszik milyen helyen szocializálódtál!
Ismertem régen egy másik fórumon kb. 10 éve egy hozzád teljesen hasonló f@szt na ő ugyan ezzel a stílussal nyomult! Utálta is mindenki mint a szart!
Találó a nick neved KamagraKirály.  @-o


2021. Augusztus 15. - 12:54:42
Válasz #2465
Nem elérhető

guzzi


A 200mg test propi-ra vissza térve, van a Kenwoonak, az pedig azért viszonylag elterjedt.

Volt szerencsém hozzá még a 400mg testoena is messze elmaradt a mára már elég gyengének mondható Mastertől!
Ezek túl sok mg/ml cuccok nem valósak vagy ha igen akkor Max a fele. Pharmacomnak volt vagy is vannak még ezek az 5-600mg/ml mixek egy jó pár éve nyomtam baromi jó volt de lássuk be biztos nem volt bennük annyi mg mint ami fel van tüntetve!

2021. Augusztus 15. - 13:04:49
Válasz #2466
Nem elérhető

guzzi


Ráismersz az írásodra Guzzi?

"Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség."

"Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. "

Most akkor már visszaviszed?Már a pénzed is visszadja?

Józsi korrekt dealer nem basz át,csak nem tudja mit árul.
Nekem volt valószínűleg üres hcg m és küldött újat úgy hogy csak bemondtam hogy üres. Aki ebből akat megélni annak azért nem árt ha van gerince. Hosszú távon kifizetődik.
[/quote]


Az idén nagyon szarul reagálok mindenre de tényleg. Az elmúlt 20 év még ilyen kula nem volt hogy ennyi mennyiséget nyomjak. Emberem oda jött és kérdezés nélkül hozta az újat és mondta  idézem "hagyd a rákba amit nyomsz ne itt van ez gyorsan told ezeket mert látom rajtad hogy egy fos vagy"    @-o
Hát ennyit arról hogy ki mennyire korrekt.
Ismerek vidéki dillert mikor panaszkodtak neki a srácok hogy szar a motyo úgy tett mert genetikai selejtek vagytok meg túl sokat kurtok és így nem oda összpontosul a cucc.
Egy régi példa. Volt hogy heti 1ml Elite 300 Susta ugyan ezt tudta mint most heti 3ml másik gyártó sustája. A vicc tuti nem csak a motyo szar hanem én vagyok kicsit túl töltve mert ugyan ezt nyomják kis gyerekek csak fele ennyit és nyilván önmagunkhoz képest de brutál jól néznek ki.

2021. Augusztus 15. - 21:27:43
Válasz #2467
Nem elérhető

Gyurma2112


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

Master. És újabban a B. M amit dicsérnek elég sokan.

2021. Augusztus 15. - 21:29:29
Válasz #2468
Nem elérhető

Gyurma2112


Guzzi köszi szépen az infót!

2021. Augusztus 15. - 23:09:26
Válasz #2469
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

Master. És újabban a B. M amit dicsérnek elég sokan.
Master Tren.enat használtam. Hozta az elvárt dolgokat a mellékhatásokkal együtt. ( nekem fájt a vesém tőle kicsit,amikor elhagytam pár hétre rá elmúlott,meg a köhögés is jött ha magában vagy kevés tesztóval adtam be összesen 5 hétig használtam)

2021. Augusztus 15. - 23:41:31
Válasz #2470
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

Master. És újabban a B. M amit dicsérnek elég sokan.
Master Tren.enat használtam. Hozta az elvárt dolgokat a mellékhatásokkal együtt. ( nekem fájt a vesém tőle kicsit,amikor elhagytam pár hétre rá elmúlott,meg a köhögés is jött ha magában vagy kevés tesztóval adtam be összesen 5 hétig használtam)
Tren enat 5hetig? Hat az nagyon keves 1,5-2 het mire elkezd hatni
A kohoges meg nem mellekhatas ha jol tudom a treneknel.

2021. Augusztus 16. - 08:24:29
Válasz #2471
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

Master. És újabban a B. M amit dicsérnek elég sokan.
Master Tren.enat használtam. Hozta az elvárt dolgokat a mellékhatásokkal együtt. ( nekem fájt a vesém tőle kicsit,amikor elhagytam pár hétre rá elmúlott,meg a köhögés is jött ha magában vagy kevés tesztóval adtam be összesen 5 hétig használtam)
Tren enat 5hetig? Hat az nagyon keves 1,5-2 het mire elkezd hatni
A kohoges meg nem mellekhatas ha jol tudom a treneknel.
Abba hagytam(12 hétre terveztem) mert a vesémet éreztem konkrétan kicsit fájt és csak a trenre tudtam gondolni. Így inkább abba hagytam. El is múlott pár hét alatt. A beadás utánni köhögés nem mindíg és nem mindenkinél jelentkezik,de valós jelenség és csak a Master tren.enánál volt a swiss nél sem és a Master tren.ace nél sem.

2021. Augusztus 16. - 14:35:05
Válasz #2472
Nem elérhető

Kamagraking



Nekem volt valószínűleg üres hcg m és küldött újat úgy hogy csak bemondtam hogy üres. Aki ebből akat megélni annak azért nem árt ha van gerince. Hosszú távon kifizetődik.
[/quote]

Na és,hogy jöttél rá,hogy üres ?
Csináltál egy 1000Ft-os hcg tesztet nem?
Akkor szerinted nincs létjogosultsága a tesztelésnek?
Ha nem csinálod meg a tesztet soha nem jöttél volna rá,hogy üres.

Amúgy a terhességi teszt csak fél siker,mert nagyon kis hcg-re már reagál.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Augusztus 16. - 14:51:41
Válasz #2473
Nem elérhető

Gyuf



Nekem volt valószínűleg üres hcg m és küldött újat úgy hogy csak bemondtam hogy üres. Aki ebből akat megélni annak azért nem árt ha van gerince. Hosszú távon kifizetődik.

Na és,hogy jöttél rá,hogy üres ?
Csináltál egy 1000Ft-os hcg tesztet nem?
Akkor szerinted nincs létjogosultsága a tesztelésnek?
Ha nem csinálod meg a tesztet soha nem jöttél volna rá,hogy üres.

Amúgy a terhességi teszt csak fél siker,mert nagyon kis hcg-re már reagál.
[/quote]
Van létjogosultsága biztos de nem 1000ft mint 1 hcg teszt.
Bár egy árra kiváncsi lennék nagyjából mennyi között mozognak a tesztelések.

2021. Augusztus 16. - 14:54:05
Válasz #2474
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Működő trenbolon mostanság ?
Esetleg valaki valami infót tud?

Master. És újabban a B. M amit dicsérnek elég sokan.
Master Tren.enat használtam. Hozta az elvárt dolgokat a mellékhatásokkal együtt. ( nekem fájt a vesém tőle kicsit,amikor elhagytam pár hétre rá elmúlott,meg a köhögés is jött ha magában vagy kevés tesztóval adtam be összesen 5 hétig használtam)
Tren enat 5hetig? Hat az nagyon keves 1,5-2 het mire elkezd hatni
A kohoges meg nem mellekhatas ha jol tudom a treneknel.
Abba hagytam(12 hétre terveztem) mert a vesémet éreztem konkrétan kicsit fájt és csak a trenre tudtam gondolni. Így inkább abba hagytam. El is múlott pár hét alatt. A beadás utánni köhögés nem mindíg és nem mindenkinél jelentkezik,de valós jelenség és csak a Master tren.enánál volt a swiss nél sem és a Master tren.ace nél sem.
Igen, a tren szereti a vesét nyírni de ez inkább hosszú folyamatos használatnál szokott jelentkezni, de gondolom ez is egyéni tolerancia
Ismerek olyat aki több hónapja csak trennel volt tele, meg is lett böjtje. Vese leállás és társai
Nekem se a tren enánál se az acetátnál nem volt köhögésem.