2024. Május 04. - 12:31:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445303 alkalommal)

Needfor940 és 30 vendég van a témában

2021. Augusztus 16. - 22:46:15
Válasz #2490
Nem elérhető

G


Sajnos az a lényeg ebben az egész szteroid üzletben hogy ebben is kiütközik a magyar mentalitás ha pár száz dollár értékű nyersanyagból főleg tren ace, mast prop, teszt prop-ból milliókat lehet keresni akkor a többit pont lesz@rja a "gyártó"... a lényeg hogy állandóan tudja gyártani a cuccot szóval ha tényleg bele rakja ami rá van írva akkor sem csinálja  70-80%-nál  jobbra ha meg kevesebb a nyersanyag valami miatt akkor feles, 30 % vagy üres lesz.
Meg a nap végén úgyis minden sz@rt el lehet adni valahol, valakinek szóval megint pont lesz@rják max kicsit kevesebbet keresnek és még azzal sem foglalkoznak hogy rossz híre megy egy márkának mert utána következő hónapban kiszórnak egy jó adagot amitől mondjuk pesten pár nagy teremben elájulnak az emberek aztán meg is oldódott a dolog.

2021. Augusztus 17. - 00:00:40
Válasz #2491
Nem elérhető

bbuilder


A 200mg test propi-ra vissza térve, van a Kenwoonak, az pedig azért viszonylag elterjedt.

Volt szerencsém hozzá még a 400mg testoena is messze elmaradt a mára már elég gyengének mondható Mastertől!
Ezek túl sok mg/ml cuccok nem valósak vagy ha igen akkor Max a fele. Pharmacomnak volt vagy is vannak még ezek az 5-600mg/ml mixek egy jó pár éve nyomtam baromi jó volt de lássuk be biztos nem volt bennük annyi mg mint ami fel van tüntetve!
Én nem használtam még, de nem is állt szándékomban épp az általad említett ok miatt is. Persze ez lutri miben mennyi van. A kedvencem amikor mondjak, hogy azert hasznalnak 400as mixet, mert ha csak a fele van benne akkor is tobb, mint a 250es fele :D
Vagy a masik, most a 400asba 280mg teszto van, mondta aki csinalja :Dd

Ha a Master mix gyenge. Mit ajánlanál? Én mostmár lassan 1 hónapja heti 0.6-0.8ml Master Testomix350 et tolok és kanos vagyok nem kicsit. Egyetlen bosszantó dolog hogy bedurrant a beadás helye több nappal később sőt a bal vállam több mint 1 héttel később( ez mitől van? Ha tudja valaki írja meg nekem) még fentebb írtam nagy szájjal hogy nem gyullad. Hát beköszönt késleltetve. De hogy van benne anyag az biztos mert ennyire alacsony dózisnál ilyen libidó máshogy nem lehet.

A master mix nekem tavaly volt olyan, hogy egyiktől kanos voltam, a következő üvegnél semmi, a 3.tól megint, de én már inkább ena t használok szimplan, es a kura vegen 8-10 hetig propit.
A bedurranas nalam is jelentkezett parszor, Phenylbutazon krémmel kenegettem, talan Kiraly Laci emlitette egyszer, hogy izomlazszeru fajdalomra jo. Hat nekem neha segitett neha nem.
Ha a 0.6-0.8 ml ilyen hatassal van akkor ne valts semmikepp.

2021. Augusztus 17. - 07:42:00
Válasz #2492
Elérhető

Gábor77


A 200mg test propi-ra vissza térve, van a Kenwoonak, az pedig azért viszonylag elterjedt.

Volt szerencsém hozzá még a 400mg testoena is messze elmaradt a mára már elég gyengének mondható Mastertől!
Ezek túl sok mg/ml cuccok nem valósak vagy ha igen akkor Max a fele. Pharmacomnak volt vagy is vannak még ezek az 5-600mg/ml mixek egy jó pár éve nyomtam baromi jó volt de lássuk be biztos nem volt bennük annyi mg mint ami fel van tüntetve!
Én nem használtam még, de nem is állt szándékomban épp az általad említett ok miatt is. Persze ez lutri miben mennyi van. A kedvencem amikor mondjak, hogy azert hasznalnak 400as mixet, mert ha csak a fele van benne akkor is tobb, mint a 250es fele :D
Vagy a masik, most a 400asba 280mg teszto van, mondta aki csinalja :Dd

Ha a Master mix gyenge. Mit ajánlanál? Én mostmár lassan 1 hónapja heti 0.6-0.8ml Master Testomix350 et tolok és kanos vagyok nem kicsit. Egyetlen bosszantó dolog hogy bedurrant a beadás helye több nappal később sőt a bal vállam több mint 1 héttel később( ez mitől van? Ha tudja valaki írja meg nekem) még fentebb írtam nagy szájjal hogy nem gyullad. Hát beköszönt késleltetve. De hogy van benne anyag az biztos mert ennyire alacsony dózisnál ilyen libidó máshogy nem lehet.

A master mix nekem tavaly volt olyan, hogy egyiktől kanos voltam, a következő üvegnél semmi, a 3.tól megint, de én már inkább ena t használok szimplan, es a kura vegen 8-10 hetig propit.
A bedurranas nalam is jelentkezett parszor, Phenylbutazon krémmel kenegettem, talan Kiraly Laci emlitette egyszer, hogy izomlazszeru fajdalomra jo. Hat nekem neha segitett neha nem.
Ha a 0.6-0.8 ml ilyen hatassal van akkor ne valts semmikepp.
Köszönöm a jó tanácsot!Ki fogom próbálni a kenőcsöt. Most Apranax 500 at szedtem de csak lefekvéskor hogy aludni tudjak. Ez is jó gyulladás és fájdalom csökkentő.
Nem szándékozok váltani. Úgyis hamarosan megy majd mellé a Deca és talán keverve nem is durran be. Én mostmár nem fogok PCT t csinálni kúra után hanem, mindíg TRT-re váltok pár hónapra.Egészen addig így fogom váltogatni amíg el nem érem célomat. Ha a hónap végén nyaralásból vissza megyek . Fogok rendelni még pár üveg mixet ami kitart a következő 1-1,5 évre.  Aki most innen mármint a kontaktomtól vett,mindenki ugyan ezt mondja. Heti 1ml vel elvannak.

2021. Augusztus 17. - 08:05:47
Válasz #2493
Nem elérhető

guzzi


Ráismersz az írásodra Guzzi?

"Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség."

"Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. "

Most akkor már visszaviszed?Már a pénzed is visszadja?

Józsi korrekt dealer nem basz át,csak nem tudja mit árul.


Rá ismerek igen!
És?
Hol látod itt te vagy bárki hogy én saját körömről beszélek? Persze,persze..
Az én dilleremet ne hasonlítsuk a nagy átlaghoz tökös!! Világos,a te dealerednél minden tuti,csak bizonyítani épp nem tudja.[
De ebben az írásomban amit be mádoltál sem én rólam van szó! Persze,hogy nem.Bla,bla,bla...
De  Te még mindig én utánnam kutazsz?  Csupán szembesítettelek önmagaddal.
Válaszold meg azt amit kérdeztem bevizsgáló úr.!!.
Jjjaa hogy arra nem futja a, kapacitás?   Tehát te feleslegesnek tartod a vizsgálatot,de eredményekre azért kiváncsi lennél?Hogy is van ez akkor?Fizesse ki valaki a vizsgálatot és ossza meg a közösbe?
Igazi rongy szar magyar mentalitás látszik milyen helyen szocializálódtál! Én olyan emberek közt szocializálódtam akik szeretnek a dolgok mögé látni.
Ismertem régen egy másik fórumon kb. 10 éve egy hozzád teljesen hasonló f@szt na ő ugyan ezzel a stílussal nyomult! Utálta is mindenki mint a szart! Engem abszolut  nem érdekel,hogy ki az aki utál.A tájékozatlan emberek szeretnek elmerülni abban a hugymeleg közegben ahol megértő fülekre találnak.
Találó a nick neved KamagraKirály.  @-o Ha tudnád miért lett ez,lehet,hogy elcsodálkoznál.
[/quote]


Te nagyon tolod a hülyeséget!  ****) De hát ebből élsz érthető.
Ki ragadsz bizonyos mondatokat de az előtte és utánna lévőt már tudatosan  nem és így próbálsz fogást találni! Veréb!
Majd van a másik  végleted hogy tudatosan félre értelmezed a mondatot és ott is osztanád az eszed ami nincs!!!
Reklám amit csinálsz 100 euróért!
Az én emberem, a te embered.... Habiszti duma tökös!
Te akitől veszed tudja bizonyítani hogy miben mennyi van? Dehogy tudja!
Ja de ti bevizsgáljátok... A  faszt.
Igazi lehuzós régi lejárt duma... ! Gyere ez be van vizsgálva itt a papír nézd!  @-o
Ez kb. olyan mint mikor azzal próbálnak etetni gyerekeket hogy ez gyógyszertári nézd itt a hologram meg a kód.  @-o
Az hogy te vagy a környezeted szeret a dolgok mögé látni?
Aha igen!
Ti vagytok azok akik az ilyen altatós hülye dumával huzzák meg a naiv hülye gyerekeket!
Ez az egész be vizsgálás már rég ki lett itt vesézve rég!
Hiába a  vizsgálat ha az egyik széria jó a következő amit veszel üres! Akkor mivan minden egyes vásárlásnál ki adod a pénzt a vizsgálatra?
Maradj már Te smekker hülye hol van ilyen!
Az inkább valós hidd el hogy a korrekt Józsi diller igen az szól hogy figyu ezt ne vidd mert akik vitték jönnek vissza hogy nem olyan mint az előző.
Itt az emberek 90%-a nem fog ki adni 100 eurót de még 10 sem. Miért?
MERT INCS RÁ GARANCIA ARRA AMIT TE ITT ÖSSZE HORDASSZ!
És ismétlem önmagam komoly versenyzők is bele bele futnak egy üres üvegbe néha!
És ne engem szembesits saját magammal te idióta fasz!
Hanem a kérdésekre válaszolj!!
Hol van Magyarországon belül olyan 200m/ml TestoPropi amit te láttál??! Na és persze a piacon van!?
Találó Nick név. KamagraKirály. Sejtem, fő mágus Habiszti Matyi!

2021. Augusztus 17. - 09:35:43
Válasz #2494
Nem elérhető

Karcsi!!!


Igaza van guzzi nak! Állandóan itt okoskodsz, már hülyét kap tőlled mindenki a bevizsgálos, jótálásos fa*** ságaidal! Senki szerintem nem kiváncsi se rád se a véleményedre! Te nem hozzá teszel ehhez a csoporthoz hanem állandóan nyomod a beteg agyú hülye dumáidat! Tisztelt laboraszisztens tudományos érthetetlen agyú okoskodó dr. Kamagraking! Itt mindenki hülye csak te vagy az okos! Hihetetlen hogy ilyen emberek vannak! Légyszíves tegyél nekünk egy nagyon nagy szíveséget tartsd magadba a fa***ságaidat és ne idegesíts itt mindenkit! Beszéld ezt meg a barátaidal személyesen már ha vannak?! Köszönöm!

2021. Augusztus 17. - 10:25:38
Válasz #2495
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, én aztán nem vagyok itt senki, de szerintem nem ezért van a topik , hogy egymást itt basztassuk.
Mindenkinek van véleménye, nézőpontja, nyilván ez sose fog ennek annak tetszeni.
Nem kéne mindig a másikba beleállni, mert ő más nézeten van, vagy más van a hátterében, nem kell reagálni kész.

2021. Augusztus 17. - 13:06:04
Válasz #2496
Elérhető

Gábor77


Srácok, én aztán nem vagyok itt senki, de szerintem nem ezért van a topik , hogy egymást itt basztassuk.
Mindenkinek van véleménye, nézőpontja, nyilván ez sose fog ennek annak tetszeni.
Nem kéne mindig a másikba beleállni, mert ő más nézeten van, vagy más van a hátterében, nem kell reagálni kész.

Ez igaz! De lássuk be még építő jellegű segítő szándékú kommentnje nem volt. Én nem gondolom hogy sok olyan hülye lenne aki 40kHuf -ot oda tol egy idegennek egy kétes értelmű bevizsgálásra. Kevesen vagyunk itt fent fixen. Jó lenne ha kialakulna egy egymást segítő csiport. Akik egyébként is komolyan veszik ezt. Kamagrát meg tisztelettel megkérem, hogy ha módja van rá segítsen bennünnket. Ha meg üzleti vagy más indok miatt nem áll szándékában. Akkor legalább a feszültséget ne gerjessze. Itt nem gondolom hogy van olyan agyhalott aki ezzel a bevizsgálással érdemben foglalkozna a már febtebb leírt okok miatt. Minden infot és segítséget ködzönök ha lesz Kamagra! @:-)

2021. Augusztus 17. - 14:59:41
Válasz #2497
Nem elérhető

BS419


Sziasztok!

Lehet,hogy nem a legjobb helyre írok,de ezt találtam mint jelenleg is élő topik.
Olyanban kérnék segítséget,hogy ki mit gondol úgy csekély mennyiségű aromatázgátló szedéséről,hogy nincs semmilyen kívülről bevitt cucc (tesztoszteron stb)  csak a saját ösztrogénemet szeretném levinni (136 pmol/l).
Soha semmit nem toltam még és nincs is tervben csak zavar a magas ösztrogénem. 24 éves vagyok egyébként, 181 cm és 80 kg és megy a diéta.
Ha valaki próbált már ilyet vagy képben van ennek a pontos  hatásaival és egyéb várható dolgaival és tudna segíteni akkor azt nagyon megköszönném!

2021. Augusztus 18. - 15:29:19
Válasz #2498
Nem elérhető

Eliteboy


Ráismersz az írásodra Guzzi?

"Jaa és szerintetek melyik diller adja vissza majd a pénzt? Egyik sem. Maximum ki nevet és elhajt a faszba. Te pedig mész egy másikhoz és veszed ugyan azt. Ördögi kör. Ha korrekt a dillered legfeljebb szól hogy figyelj 1000 dobozból faszom se tudja melyik a jó! Inkább ne vedd. Ne ma kezdtem higgyétek el van itt olyan aki annyi éves amióta már emelem azt a rohadt vasat és még sok mindent mellette de jobb ha tudjátok ez nem új keletű jelenség."

"Hogy ha én szart kapok hidd el vissza viszem sőtt elmondom hogy az emberem van olyan korrekt hogy vissza is veszi, és vagy pénzt vagy másik  gyártót ad. "

Most akkor már visszaviszed?Már a pénzed is visszadja?

Józsi korrekt dealer nem basz át,csak nem tudja mit árul.


Rá ismerek igen!
És?
Hol látod itt te vagy bárki hogy én saját körömről beszélek? Persze,persze..
Az én dilleremet ne hasonlítsuk a nagy átlaghoz tökös!! Világos,a te dealerednél minden tuti,csak bizonyítani épp nem tudja.[
De ebben az írásomban amit be mádoltál sem én rólam van szó! Persze,hogy nem.Bla,bla,bla...
De  Te még mindig én utánnam kutazsz?  Csupán szembesítettelek önmagaddal.
Válaszold meg azt amit kérdeztem bevizsgáló úr.!!.
Jjjaa hogy arra nem futja a, kapacitás?   Tehát te feleslegesnek tartod a vizsgálatot,de eredményekre azért kiváncsi lennél?Hogy is van ez akkor?Fizesse ki valaki a vizsgálatot és ossza meg a közösbe?
Igazi rongy szar magyar mentalitás látszik milyen helyen szocializálódtál! Én olyan emberek közt szocializálódtam akik szeretnek a dolgok mögé látni.
Ismertem régen egy másik fórumon kb. 10 éve egy hozzád teljesen hasonló f@szt na ő ugyan ezzel a stílussal nyomult! Utálta is mindenki mint a szart! Engem abszolut  nem érdekel,hogy ki az aki utál.A tájékozatlan emberek szeretnek elmerülni abban a hugymeleg közegben ahol megértő fülekre találnak.
Találó a nick neved KamagraKirály.  @-o Ha tudnád miért lett ez,lehet,hogy elcsodálkoznál.


Te nagyon tolod a hülyeséget!  ****) De hát ebből élsz érthető.
Ki ragadsz bizonyos mondatokat de az előtte és utánna lévőt már tudatosan  nem és így próbálsz fogást találni! Veréb!
Majd van a másik  végleted hogy tudatosan félre értelmezed a mondatot és ott is osztanád az eszed ami nincs!!!
Reklám amit csinálsz 100 euróért!
Az én emberem, a te embered.... Habiszti duma tökös!
Te akitől veszed tudja bizonyítani hogy miben mennyi van? Dehogy tudja!
Ja de ti bevizsgáljátok... A  faszt.
Igazi lehuzós régi lejárt duma... ! Gyere ez be van vizsgálva itt a papír nézd!  @-o
Ez kb. olyan mint mikor azzal próbálnak etetni gyerekeket hogy ez gyógyszertári nézd itt a hologram meg a kód.  @-o
Az hogy te vagy a környezeted szeret a dolgok mögé látni?
Aha igen!
Ti vagytok azok akik az ilyen altatós hülye dumával huzzák meg a naiv hülye gyerekeket!
Ez az egész be vizsgálás már rég ki lett itt vesézve rég!
Hiába a  vizsgálat ha az egyik széria jó a következő amit veszel üres! Akkor mivan minden egyes vásárlásnál ki adod a pénzt a vizsgálatra?
Maradj már Te smekker hülye hol van ilyen!
Az inkább valós hidd el hogy a korrekt Józsi diller igen az szól hogy figyu ezt ne vidd mert akik vitték jönnek vissza hogy nem olyan mint az előző.
Itt az emberek 90%-a nem fog ki adni 100 eurót de még 10 sem. Miért?
MERT INCS RÁ GARANCIA ARRA AMIT TE ITT ÖSSZE HORDASSZ!
És ismétlem önmagam komoly versenyzők is bele bele futnak egy üres üvegbe néha!
És ne engem szembesits saját magammal te idióta fasz!
Hanem a kérdésekre válaszolj!!
Hol van Magyarországon belül olyan 200m/ml TestoPropi amit te láttál??! Na és persze a piacon van!?
Találó Nick név. KamagraKirály. Sejtem, fő mágus Habiszti Matyi!
[/quote]

Guzzival teljesen egyetèrtek.Egy dealer se fogja bevizsgaltatni.ha nem izlik mas markat fog mondani.ilyen hamis bevizsgalos papirt amugy nagyon könnyen lehet szerkeszteni.
Aki sajat maga elmegy bevizsgaltatja,az se lesz biztos a dolgàban,eredmèny csak arra szól amit bevizsgalt.köv ampullaba lehet teljesen mas lesz.hiaba egyforma

2021. Augusztus 18. - 16:48:23
Válasz #2499
Nem elérhető

cczw95


Ott topic:
Melyik az a LEGÁLIS vízhajtó hatású étrend kiegészítő készítmény ami hatásos is?

2021. Augusztus 18. - 16:51:45
Válasz #2500
Nem elérhető

G


Én mondjuk úgy emlékszem hogy Kamagra azt mondta hogy összeköt téged a bevizsgáló laborral és ha tudsz angolul megoldasz mindent magad ha nem akkor ő segít benne de lehet rosszul emlékszem.

És én még mindig azt mondom hogy ez az egyik legfölöslegesebb topic mert rohadtul mindegy hogy itt ki mit mond, ugyan annak a gyártónak ugyanaz a a cucca ha mindenben ugyanúgy is néz ki már az utca két oldalán lévő teremben is tök más lesz szóval ez kb szájkoptatás csak itt.
Mindenkinek megvan a szokásos dílere ahol az ő cuccai vannak vagy megveszi tőle vagy nem aztán amit vett azt vagy beszúrja vagy nem aztán kiderül, mert mi van ha itt valaki azt mondja egy dologra hogy húú ez tök gagyi és te pont olyat vettél..... semmi beszúrod aztán vársz hogy kiderüljön
A realitás hogy ez ma Magyarországon a szteroid "ipar" egy pénzfeldobás és ennyi.

2021. Augusztus 18. - 19:52:20
Válasz #2501
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerintem nem fölösleges ez a tropic mert még mindig több esélyel tudsz jót venni , mert így azért a nemtudom hány gyártó mondjuk pl 20 közül itt használnak 3 gyártót amiről még ha csak 60 % nak jól mükődik akkor is könnyebb márkát választani mint vaktába a 20közül hasraütés szerüen! De ez az én saját gondolatom! Nekem jó hogy itt vagytok és van ez a fórum! Nagyon sok jót és ésszerű dolgokat is felraktok! Köszönöm!  :-){

2021. Augusztus 18. - 20:02:52
Válasz #2502
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

2021. Augusztus 20. - 09:12:45
Válasz #2503
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

2021. Augusztus 21. - 10:31:21
Válasz #2504
Nem elérhető

M.a.


Masteres cuccoknal talalkozott valaki olyannal, hogy a dobozon is más datum volt ahogy az uvegen is?
Nekem a master propinal van így a dobozon 15.07.2026 van lejarati datum az üvegeken meg 11.2025 meg nem próbáltam ki.