2024. Május 04. - 07:58:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445197 alkalommal)

Norborg34, Trepi, Damn és 41 vendég van a témában

2021. Augusztus 21. - 10:32:41
Válasz #2505
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !

Ti hogyan próbáljátok meg fent tartani a kúra alatt megszerzett formát ?
Tudom, hogy nem lehet teljesen , de érdekelnének a praktikák .
Krúzoltok vagy növi vagy sarm-ek?
Köszi

2021. Augusztus 21. - 11:02:24
Válasz #2506
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres cuccoknal talalkozott valaki olyannal, hogy a dobozon is más datum volt ahogy az uvegen is?
Nekem a master propinal van így a dobozon 15.07.2026 van lejarati datum az üvegeken meg 11.2025 meg nem próbáltam ki.

Igen a masteres enámnál is így volt!

2021. Augusztus 21. - 11:08:45
Válasz #2507
Nem elérhető

Karcsi!!!


Egy olyan kérdésem lenne , hogy ha hosszabb kúrában van az ember és szeretne egy kis löketet adni a heréknek, hogy azért ne álljanak le sokáig a tesztó termelésel  ,de viszont nem megbízható mostanság a hcg  mínősége ( "görög pregly") akkor mit lehet helyette használni és milyen mennyiségben és milyen időközönként kell alkalmazni? Én klomidra gondoltam! Köszönöm skacok, előre is!

2021. Augusztus 21. - 11:58:09
Válasz #2508
Nem elérhető

M.a.


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

2021. Augusztus 21. - 12:18:25
Válasz #2509
Nem elérhető

bbuilder


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

Saját tapasztalat propi/ena (nem mix350) ami 11.2025 vagy 12.2025 a gumi színétől függetlenül mind működött eddig.

2021. Augusztus 21. - 12:46:51
Válasz #2510
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

Igen! Nagyon jól!

2021. Augusztus 21. - 14:12:57
Válasz #2511
Nem elérhető

G


Egy olyan kérdésem lenne , hogy ha hosszabb kúrában van az ember és szeretne egy kis löketet adni a heréknek, hogy azért ne álljanak le sokáig a tesztó termelésel  ,de viszont nem megbízható mostanság a hcg  mínősége ( "görög pregly") akkor mit lehet helyette használni és milyen mennyiségben és milyen időközönként kell alkalmazni? Én klomidra gondoltam! Köszönöm skacok, előre is!

Vagy HCG és/vagy HMG esetleg még valamilyen GnRH analóg. Amire akarjátok használni sem a clomid főleg az ATD sem csinál kb semmit.
Vegyél máshonnan vagy rendelj netről HCG-t.

2021. Augusztus 21. - 16:30:34
Válasz #2512
Nem elérhető

Gábor77


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

Saját tapasztalat propi/ena (nem mix350) ami 11.2025 vagy 12.2025 a gumi színétől függetlenül mind működött eddig.

A Mastet Testmix350 szerintem nagyon jó. 0.6ml/ hétnél tartok most és éjjel nappal áll a cerke. Feleségem megsímogatja a hátam és bekeményedek! Ez biztos jó anyag mert január óta kúrában vagyok így saját termelés biztosan nincs. Az elmúlt egy hónapba meg csak ez megy már.

2021. Augusztus 21. - 16:49:50
Válasz #2513
Nem elérhető

G


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

Saját tapasztalat propi/ena (nem mix350) ami 11.2025 vagy 12.2025 a gumi színétől függetlenül mind működött eddig.

A Mastet Testmix350 szerintem nagyon jó. 0.6ml/ hétnél tartok most és éjjel nappal áll a cerke. Feleségem megsímogatja a hátam és bekeményedek! Ez biztos jó anyag mert január óta kúrában vagyok így saját termelés biztosan nincs. Az elmúlt egy hónapba meg csak ez megy már.

Ez amúgy hogy valakinek milyen a libidója nem egyenesen arányos hogy milyen minőségű a tesztója vagy mennyi van benne még vagy 5 féle hormonon meg ezek arányaim múlik.

2021. Augusztus 21. - 17:19:27
Válasz #2514
Nem elérhető

Gábor77


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

Saját tapasztalat propi/ena (nem mix350) ami 11.2025 vagy 12.2025 a gumi színétől függetlenül mind működött eddig.

A Mastet Testmix350 szerintem nagyon jó. 0.6ml/ hétnél tartok most és éjjel nappal áll a cerke. Feleségem megsímogatja a hátam és bekeményedek! Ez biztos jó anyag mert január óta kúrában vagyok így saját termelés biztosan nincs. Az elmúlt egy hónapba meg csak ez megy már.

Ez amúgy hogy valakinek milyen a libidója nem egyenesen arányos hogy milyen minőségű a tesztója vagy mennyi van benne még vagy 5 féle hormonon meg ezek arányaim múlik.
...ennek igazán örülök🙂 de teszto nélkül negyede a harcikedvem😄 ezért gondoltam hogy jó. Mondjuk gyulkad kicsit de elviselhető!

2021. Augusztus 21. - 17:26:55
Válasz #2515
Nem elérhető

pittta92



2021. Augusztus 21. - 18:07:53
Válasz #2516
Nem elérhető

bbuilder


Szerintem érdemes maradni a hcgnel csak mas gyártótól. Esetleg atdt betenni, csak kérdés hogy tudsz e szerezni.
Amúgy az a masteres ena működött?

Saját tapasztalat propi/ena (nem mix350) ami 11.2025 vagy 12.2025 a gumi színétől függetlenül mind működött eddig.

A Mastet Testmix350 szerintem nagyon jó. 0.6ml/ hétnél tartok most és éjjel nappal áll a cerke. Feleségem megsímogatja a hátam és bekeményedek! Ez biztos jó anyag mert január óta kúrában vagyok így saját termelés biztosan nincs. Az elmúlt egy hónapba meg csak ez megy már.

Hát én most nem használtam azert nem tudtam nyilatkozni rola, amiket pedig tavaly hasznaltam abbol 3ml mix mellett az 1,5ml deca nemelyik uvegnel lenyomta a libidomat.

2021. Augusztus 21. - 19:00:21
Válasz #2517
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

De igen bocsi elirtam

Egy olyan márka ami most újra színre lépett a nagy nyilvánosság előtt és jelenleg jó! Kb. 1-1,5-hét és a Trenena és ace felől fogok tudni saját tapasztalatot mondani.  Testopripija tuti jó mert srác azzal készül és marhára teszi a dolgát a kis rövid  teszto!

2021. Augusztus 21. - 19:33:35
Válasz #2518
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

De igen bocsi elirtam

Egy olyan márka ami most újra színre lépett a nagy nyilvánosság előtt és jelenleg jó! Kb. 1-1,5-hét és a Trenena és ace felől fogok tudni saját tapasztalatot mondani.  Testopripija tuti jó mert srác azzal készül és marhára teszi a dolgát a kis rövid  teszto!

Heti hány mg fog menni? Én is most majd ezt szeretném használni! Várom a tapasztalatodat guzzi! Köszi!

2021. Augusztus 21. - 20:23:50
Válasz #2519
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

De igen bocsi elirtam


En azt hallottam hogy a B.M nel van rendes stana is ami azert egesz jó