2024. Május 04. - 20:43:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445488 alkalommal)

Gábor77 és 39 vendég van a témában

2021. Augusztus 21. - 21:31:51
Válasz #2520
Elérhető

Gábor77


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

De igen bocsi elirtam


En azt hallottam hogy a B.M nel van rendes stana is ami azert egesz jó
Igen! A stanát megerősíthetem!

2021. Augusztus 22. - 11:03:23
Válasz #2521
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

De igen bocsi elirtam


En azt hallottam hogy a B.M nel van rendes stana is ami azert egesz jó
Igen! A stanát megerősíthetem!
 
Köszönöm szépen esetleg tesztokrol vmi infó?

2021. Augusztus 22. - 12:51:45
Válasz #2522
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
Parabolan rol  mik a tapasztalatok?

2021. Augusztus 22. - 13:30:13
Válasz #2523
Nem elérhető

Janó


Sziasztok MB-rol ki miket hallott mostanában!

Szia!
Nem véletlenül B. M?

De igen bocsi elirtam

Egy olyan márka ami most újra színre lépett a nagy nyilvánosság előtt és jelenleg jó! Kb. 1-1,5-hét és a Trenena és ace felől fogok tudni saját tapasztalatot mondani.  Testopripija tuti jó mert srác azzal készül és marhára teszi a dolgát a kis rövid  teszto!
B.m. susta elég gyenge érzésem szerint kb fele lehet benne.

2021. Augusztus 22. - 15:35:40
Válasz #2524
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok kellene egy kis segítség omega a tren ace tudok szerezni jó drágán... :-Đ
Kérdésem használ mostanság valami vagy van valami tapasztalat ?

2021. Augusztus 22. - 16:04:14
Válasz #2525
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok kellene egy kis segítség omega a tren ace tudok szerezni jó drágán... :-Đ
Kérdésem használ mostanság valami vagy van valami tapasztalat ?



Ismerősöm használta azt mondta hozza amit kell!!

2021. Augusztus 22. - 16:45:06
Válasz #2526
Nem elérhető

Küklopsz


 Nekem is azon kevés dolgok közé tartozik amitől éreztem is valamit!

2021. Augusztus 23. - 20:10:28
Válasz #2527
Nem elérhető

bbuilder


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

2021. Augusztus 23. - 20:22:10
Válasz #2528
Nem elérhető

G


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Valószínűleg sz@r a propid ennyi, heti össz 100 mg propitól már maxos érték körül kellene lenni, nincs különbség a saját és bevitt között a tesztó az tesztó kimutatja vérvétel.
Amitől áll a cerka az a HCG normál lesz tőle az SHBG-d, DHEA, pregnenolon, allopregnanolone ami mind a pozitív irányba mozdítja a libidót ezt mondtam hogy egyik részről semmi köze a tesztó mennyiségnek a libidóhoz.
Max ha köv csináltatod a  tesztet előtte nap add be  propit.

2021. Augusztus 23. - 20:32:46
Válasz #2529
Nem elérhető

bbuilder


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Valószínűleg sz@r a propid ennyi, heti össz 100 mg propitól már maxos érték körül kellene lenni, nincs különbség a saját és bevitt között a tesztó az tesztó kimutatja vérvétel.
Amitől áll a cerka az a HCG normál lesz tőle az SHBG-d, DHEA, pregnenolon, allopregnanolone ami mind a pozitív irányba mozdítja a libidót ezt mondtam hogy egyik részről semmi köze a tesztó mennyiségnek a libidóhoz.
Max ha köv csináltatod a  tesztet előtte nap add be  propit.

Na igen sajnos ettől féltem…megnézem a kövi dobozt, hogy milyen ha nem érzek tőle semmi extrát akkor hagyom a francba és kezdem a pct-t, mert már úgyis csak 2-3 hetem lenne..
Köszi a választ!

2021. Augusztus 23. - 20:41:25
Válasz #2530
Nem elérhető

Karcsi!!!


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

2021. Augusztus 23. - 20:56:46
Válasz #2531
Nem elérhető

Bordo


Jeleztem mar...a master testmix 350 is gatya,a master propi is ures.
Nalunk par srac csinaltatott teszto szintet verkepbol,mind ureset mutatott. Hiaba olcso,lealdozoban a master.
A b.m. sustaja es a sterling mutat eredmenyt.

2021. Augusztus 23. - 21:10:49
Válasz #2532
Nem elérhető

bbuilder


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

Dobozon
Batch no : 23593
Mfg date 11.2019
Exp date 11.2025
Az uvegen a batch no pedig 23562
Sajnos az uj uveg is full ugyanez szoval sanszos h kuka es kezdem a pct t lassan….
Hat ezt most nagyon sajnalom..
Hcg-bol német patikai pregnylt használok, vényre lett kiváltva.

2021. Augusztus 23. - 21:41:42
Válasz #2533
Nem elérhető

bbuilder


Ezzel kapcsolatban kérdeznék tőletek, hogy ha sikerulne szereznem 10ml mukodo propit, mert annyit terveztem meg hasznalni, az tegyuk fel 3-3 es fél hét utana kezdenem a pct-t. Annak lenne ertelme? Vagy akkor hagyjam a francba mar az egeszet es kezdjem a pct t lassan? 1 honapja hagytam abba kb az ena-t ami viszont szerintem jó volt, mert azert novogettem, meg erosodtem, de mar nem vennek merget arra sem :/

2021. Augusztus 23. - 22:00:00
Válasz #2534
Elérhető

Gábor77


Jeleztem mar...a master testmix 350 is gatya,a master propi is ures.
Nalunk par srac csinaltatott teszto szintet verkepbol,mind ureset mutatott. Hiaba olcso,lealdozoban a master.
A b.m. sustaja es a sterling mutat eredmenyt.
A Master Testmix350 et cáfolom. Január óta folyamatosan van valami bennem. Most 5 hete csak a 350 és heti 0.5-0.8ml között a hogy éppen sikerült. Se tömeget se libidót nem vesztettem. A gyulladása kellemetlen kicsit. Most lehet hogy ez más Mastet mint a tietek, de hogy nem üres az biztos.