2024. Május 04. - 11:50:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445292 alkalommal)

fittyfene, Norborg34 és 40 vendég van a témában

2021. Augusztus 23. - 22:46:07
Válasz #2535
Nem elérhető

Karcsi!!!


Na ezen igazodjon ki az ember! Kb ec pecc kimehetsz alap tényleg már minden!  :-/-

2021. Augusztus 24. - 01:37:31
Válasz #2536
Nem elérhető

Küklopsz


Megmondtam.volna neked elobb is.
Master propi fosadek azon kivul h begyulladt mint a szemet semmi, nulla.
Nekem is ez az gyartasszamu.
A mix be valami van viszont masnapra felmegy a libido aztan tovaszall dehat susinal ez nornalis. Lenyeg a master propi nekem is fosadek

2021. Augusztus 24. - 08:57:07
Válasz #2537
Nem elérhető

bbuilder


Megmondtam.volna neked elobb is.
Master propi fosadek azon kivul h begyulladt mint a szemet semmi, nulla.
Nekem is ez az gyartasszamu.
A mix be valami van viszont masnapra felmegy a libido aztan tovaszall dehat susinal ez nornalis. Lenyeg a master propi nekem is fosadek

Hat mar sajnos lenyegtelen. Csak ez a baj, hogy en pl teljesen abban a hitben voltam, hogy mukodik, mert ero maradt nem csokkent, forma se lett rosszabb, libidom is nem az egekben, de boven jo, aztan a verkep meg kimutatja, hogy nincs benne semmi….mert ha nem lenne ures csak aluldozisolt akkor is azert jocskan magasabbnak kellett volna lennie az erteknek.

De mar szerintem nem szorakozom, hogy szerezzek masikat, elkezdem lassan a pct-t.

G! Ezt inkabb neked cimeznem, meg sosem hasznaltam kura alatt is hcg-t. Ebben az esetben is a pct t erdemes magasabb hcg vel kezdeni? Olvastam a topicodban, hogy te egyebkent is inkabb az alacsonyabb mennyiseget adnad gyakrabban es novelned a mennyiseget. Eddig en (meg szerintem eleg sokan) mindig magasabb mennyiseggel kezdtem amit aztan csokkentettem es ugy ment.

2021. Augusztus 24. - 09:34:44
Válasz #2538
Nem elérhető

kappl


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

Szeptemberben 1ig van meghosszabbitva.

2021. Augusztus 24. - 10:01:19
Válasz #2539
Nem elérhető

Gábor77


Megmondtam.volna neked elobb is.
Master propi fosadek azon kivul h begyulladt mint a szemet semmi, nulla.
Nekem is ez az gyartasszamu.
A mix be valami van viszont masnapra felmegy a libido aztan tovaszall dehat susinal ez nornalis. Lenyeg a master propi nekem is fosadek
Nálam szuritól szuriig kitart a kanosság ez pedig 7 nap. Szerintem én vagyok jól összerakva, hogy ennyire jól reagálok a " semmire" másra már nem tudok gondolni. Lassan már kommentelni se merek a nagy kontraszt miatt. Nem is értem igazán! Gyerekeim életére esküszöm srácok hogy amit leírok az  kamu mentes!!!

2021. Augusztus 24. - 10:02:39
Válasz #2540
Nem elérhető

Gábor77


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

Szeptemberben 1ig van meghosszabbitva.

Ez jól hangzik de most csóróság van sajnos. Ha lesz még ilyen tedd ki ide.

2021. Augusztus 24. - 10:08:34
Válasz #2541
Nem elérhető

Gábor77


Jeleztem mar...a master testmix 350 is gatya,a master propi is ures.
Nalunk par srac csinaltatott teszto szintet verkepbol,mind ureset mutatott. Hiaba olcso,lealdozoban a master.
A b.m. sustaja es a sterling mutat eredmenyt.

Nagy az ellentét. Épp tegnap váltottam üzenetet a forrásommal és azt mondta hogy a B.M susta,deca kuka a B.M mindkét trenje jó és meglepő módon az Elit susta300 at mondta még ami versenyzői vonalon is keresett. Szóval f@szom se tudja kezit csókolom. Én hiszek neki mert eddig a görög patikainak csúfolt HCG n kívül jót kaptam csak tőle.

2021. Augusztus 24. - 11:02:10
Válasz #2542
Nem elérhető

Lolka


 #:-)
A B. M susta annyira jó mint a Vermodje susta semennyire.
Ezt a Master vonalat én is cáfolnám hogy szar lenne az emberkém szerint itt Magyarba hamisítják mert amit eddig használtam a 350 ből az mind frankó volt. Propija is kivéve a deca ami nekem semmit nem ért.
Az  Elite 300 susta viszont saját tapasztalat hogy marha jó.
Én HCG vonalon az ovidacot használom és jó. Igaz kicsit drágább de leszarom

2021. Augusztus 24. - 11:19:24
Válasz #2543
Nem elérhető

bbuilder


Hat ez mar olyan, hogy kinomban nevetek ami megy a piacon baszki… es az a baj, ha az ember nem is akar fals infot adni, mint ahogy en is teljesen oszinten mondtam par hete h a master propi tok jo, erre megsem..
Gabor rolad sem feltetezi szerintem senki, hogy szandokosan mondanal hulyeseget, csak a libido sztorival pl enis ugy vagyok, hogy baratnom megsimogat kicsit es mar all a cerka de akkor ez betudhato lehet nalad is a 2x500iu hcg nek vagy annak, hogy meg kox elott alapbol is magas teszto szintem volt..de a franc tudja mar :D

2021. Augusztus 24. - 11:25:54
Válasz #2544
Nem elérhető

Gábor77


#:-)
A B. M susta annyira jó mint a Vermodje susta semennyire.
Ezt a Master vonalat én is cáfolnám hogy szar lenne az emberkém szerint itt Magyarba hamisítják mert amit eddig használtam a 350 ből az mind frankó volt. Propija is kivéve a deca ami nekem semmit nem ért.
Az  Elite 300 susta viszont saját tapasztalat hogy marha jó.
Én HCG vonalon az ovidacot használom és jó. Igaz kicsit drágább de leszarom

Testvér! Mindenben megerősítesz és a forrásomat! Ovidacot ajánlott az jön mostmár. Szerintem jó az emberem!!!

2021. Augusztus 24. - 11:30:30
Válasz #2545
Nem elérhető

Gábor77


Hat ez mar olyan, hogy kinomban nevetek ami megy a piacon baszki… es az a baj, ha az ember nem is akar fals infot adni, mint ahogy en is teljesen oszinten mondtam par hete h a master propi tok jo, erre megsem..
Gabor rolad sem feltetezi szerintem senki, hogy szandokosan mondanal hulyeseget, csak a libido sztorival pl enis ugy vagyok, hogy baratnom megsimogat kicsit es mar all a cerka de akkor ez betudhato lehet nalad is a 2x500iu hcg nek vagy annak, hogy meg kox elott alapbol is magas teszto szintem volt..de a franc tudja mar :D
A hcg nek biztosan nem mert a görög szart locsoltam eddig. Még van egy de lehet kukázom az 5000ft ot mert semmi értelme. Ok hogy kox előtt magas volt a testom. Bárhol,bármikor,bárki többször is  @-o de ha az ember tol bildit,trent,testot akkor lehetsz bármekkora király az hazavág. :violinplay3:

2021. Augusztus 24. - 12:29:24
Válasz #2546
Nem elérhető

Andaxin


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

Szeptemberben 1ig van meghosszabbitva.
                                                  Nézegettem én is, de csak bitcoinos fizetésre ajánlja fel. Esetleg tudja valaki hogy mükődik a bicointos vásárlá? Segg hülye vagyok hozzá.

2021. Augusztus 24. - 15:18:37
Válasz #2547
Nem elérhető

kappl


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

Szeptemberben 1ig van meghosszabbitva.

Ez jól hangzik de most csóróság van sajnos. Ha lesz még ilyen tedd ki ide.

Hát nem hiszem, ha most fogok rendelni akkor mar iden nem fogom figyelni az akciokat, mert az mar a kovi kurara megy majd es iden mar nekem se lesz penzem, max pcts cuccokat fogok venni.

2021. Augusztus 24. - 15:19:23
Válasz #2548
Nem elérhető

Karcsi!!!


 :)A masteres cuccokat most akkor tényleg hamístsák itthon? Vagy csak feltételezitek? Vagy valaki poénra tudja? Mondjuk tényleg gyanus a mostani sok üres üveg, pluszba tényleg nagyon olcsók!

2021. Augusztus 24. - 16:44:13
Válasz #2549
Nem elérhető

Gábor77


:)A masteres cuccokat most akkor tényleg hamístsák itthon? Vagy csak feltételezitek? Vagy valaki poénra tudja? Mondjuk tényleg gyanus a mostani sok üres üveg, pluszba tényleg nagyon olcsók!
Valami van. Mert az nem lehet hogy egyik részről hozza a dolgokat. Másik oldal meg nullának tartja.