2024. Május 04. - 19:37:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445460 alkalommal)

fittyfene, Needfor940 és 44 vendég van a témában

2021. Augusztus 28. - 06:37:46
Válasz #2580
Elérhető

Küklopsz


Boldit valaki mostanság?
Master, omega?
Kemwoorol mik a vissxajelzesek ugy barmelyik termekerol

2021. Augusztus 28. - 12:23:50
Válasz #2581
Nem elérhető

guzzi


És a 34 hét után PCt ?

Igen.
Én közben is használok HCG-t és utánna is.

2021. Augusztus 28. - 16:33:57
Válasz #2582
Nem elérhető

Dudu


34 hét után milyen PCt-t alkalmazol, ha  ezt megkérdezhetem?
Valami komolyabb kúrát akarok én is , mert eddig 16 hetes kúrát követett 16 hét pihenő , de így nem sok értelme van, úgyhogy valami hasonlón gondolkozok , vagy a nonstoppon ,kúrák közötti krúzolással és nonstop hcg-vel.
Sarm-et használsz a PCt közben vagy utánna , az újabb kúra kezdéséig?
Köszönöm

2021. Augusztus 28. - 20:25:51
Válasz #2583
Nem elérhető

Predator50


Propibol melyik ami működik is???

2021. Augusztus 28. - 20:55:39
Válasz #2584
Nem elérhető

Dudu


Master, omega , elite működött nekem , genesis is , de az gyengébb volt .

2021. Augusztus 29. - 11:26:11
Válasz #2585
Nem elérhető

samihr


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

2021. Augusztus 29. - 19:18:36
Válasz #2586
Nem elérhető

La911


Gábor 77 énis folyamatosan vásárolnék patikai tesztót...ha lenne forrásom :(
:)A masteres cuccokat most akkor tényleg hamístsák itthon? Vagy csak feltételezitek? Vagy valaki poénra tudja? Mondjuk tényleg gyanus a mostani sok üres üveg, pluszba tényleg nagyon olcsók!
Valami van. Mert az nem lehet hogy egyik részről hozza a dolgokat. Másik oldal meg nullának tartja.

Amúgy én már 3szor végig olvastam ezt a topicot és látok egy olyan tendenciát is ,hogy vannak akik szinte mindenre azt mondják ,hogy jó és működött nekik meg vannak akik mindegyiket lehúzzák. Tehát az egyik csoport 10cuccbol 8at dicsér, míg pár fórumtársunk 10ből 8at szid. Ez fontos infó, nem mindegy kinek mi a mérce. Biztos bele lehet futni full üres olajba így vagy úgy de szerintem a nagyobb gyártók termékeiben ott van az 1/3 de inkább 1/4 mennyiség, valakinek ez elég, valakinek édeskevés.

Hát én most amit vérképes vizsgálattal tudok “bizonyítani” hogy ez a master propi 0. Én sem birom amikor vki ramondja mindenre h “kuka” vagy “ures” de tenyleg a legtobb mindenre. A referencia tartomany felsobb reszeben van a teszto szintem, 2 eve versenyszezon utan, ami alatt vegig elit -et hasznaltam mindenbol, 3x1ml propinal ott is csinaltattam egy verkepet, es ott a mostani 10x-ese volt a teszto, pedig akkoriban azt szidta nagyon mindenki, megis jo volt..

Én ezért ajánlom az embereknek hogy legalább egyszer vegyenek patika tesztót és heti 250el nézessenek egy totál tesztót hogy hova viszi fel őket és utána ez lehet egy standard bármelyik kúrában, nézetsz pár hét után egy totál tesztót és megtudod milyen a cuccod, a vizsgálat meg max 5e ft...
..én folyamat vennék patikai tesztót ha tehetném... de kontakt nincs hozzá

2021. Augusztus 29. - 20:06:26
Válasz #2587
Nem elérhető

bbuilder


Szerintem ezzel sokan így vagyunk 😃 dupla árat is fizetnénk szerintem érte sokan, ha tudnánk, hogy tényleg az és annyi amennyi rá van írva.

2021. Augusztus 29. - 21:41:35
Válasz #2588
Nem elérhető

Tuku


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

Dobozon
Batch no : 23593
Mfg date 11.2019
Exp date 11.2025
Az uvegen a batch no pedig 23562
Sajnos az uj uveg is full ugyanez szoval sanszos h kuka es kezdem a pct t lassan….
Hat ezt most nagyon sajnalom..
Hcg-bol német patikai pregnylt használok, vényre lett kiváltva.
Az en master propimnak ugyanezek az adatai. Nagy valoszinuseggel az is kuka vagy ettol fuggetlenul mukodhet?

2021. Augusztus 29. - 21:50:03
Válasz #2589
Nem elérhető

M.a.


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

Dobozon
Batch no : 23593
Mfg date 11.2019
Exp date 11.2025
Az uvegen a batch no pedig 23562
Sajnos az uj uveg is full ugyanez szoval sanszos h kuka es kezdem a pct t lassan….
Hat ezt most nagyon sajnalom..
Hcg-bol német patikai pregnylt használok, vényre lett kiváltva.
Az en master propimnak ugyanezek az adatai. Nagy valoszinuseggel az is kuka vagy ettol fuggetlenul mukodhet?

Az enyem is ugyanez, amint meggyogyulok ki próbálom hátha jo lesz, kerdesem az lenne, hogy a propit mennyi ido utan lehet erezni hogy hat? Es mit kell erezni?

2021. Augusztus 29. - 22:42:09
Válasz #2590
Nem elérhető

Lolka


Azért annyira nem kel elájulni a patikai tesztótol. Én használtam ukrán patikai omnadrent és patikai szerb galenika testo depot de nem volt egy akkora hú de jó történet. Komoly hamisítás megy ott is. Pedig az omnadrent én hoztam ki saját kezűleg a patikából
Omega testopropi megy most nekem és hozzá b.m boldenon és nagyon adja a propi, boldenonra csak párhet múlva tudok személyes tapasztalatból mondani bármit de akivel edzek neki jól csinálja.

2021. Augusztus 31. - 00:10:51
Válasz #2591
Elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

Alapból mi a francnak tárolod hűtőbe??

2021. Augusztus 31. - 07:13:54
Válasz #2592
Nem elérhető

Predator50


Shree Ovigil működik? VGy az is teljsss üres!?

2021. Augusztus 31. - 07:42:34
Válasz #2593
Nem elérhető

Gyuf


Shree Ovigil működik? VGy az is teljsss üres!?
Előre megmondani nem tudjuk, de most biztos hogy a hcg-k nagy zsákbamacska játékok.

2021. Augusztus 31. - 11:53:13
Válasz #2594
Nem elérhető

guzzi


Ovidac HCG most jelenleg biztos hogy jó.