2024. Május 04. - 18:19:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445424 alkalommal)

Damn és 38 vendég van a témában

2021. Augusztus 31. - 23:11:53
Válasz #2595
Nem elérhető

M.a.


Valaki szetnezett a lengyel piacokon? Kegyetlen olcsók a termékek es van kulonbseg a gorog meg a lengyel pregnyl kozott, a gorog fele anyiba kerul mint a lengyel, pedig ugyanaz a gyártó.
Aztan 4db t propi 13000 forintra jon ki, igaz az ottani marka, de egy db 3500ft es ha full ures lenne akkor a web feleslegesen mukodne, mert senki nem venne onnan, max hebe hoba valami naiv fiatal, vagy rosszul gondolom?

2021. Szeptember 01. - 18:13:26
Válasz #2596
Nem elérhető

kalmanka


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

olajos cuccok, nem vizesek, igy gondolom minusz pár fokon csak kicsit besürűsödött az olaj, más baj nem lett. ha kockára fagyott volna, akkor lennének kétségeim, de szerintem igy semmi bajuk.

2021. Szeptember 01. - 19:12:19
Válasz #2597
Nem elérhető

samihr


Sziasztok! Nem témába vágó a kérdésem de hátha valaki tud válaszolni…
Elromlott a hűtőm és most pár napig fagypont közelében (vagy kicsit alatta) tároltam pár doboz enát, boldit, trent. Lett valami bajuk vagy szerintetek minden maradt a régi?💪🏻

olajos cuccok, nem vizesek, igy gondolom minusz pár fokon csak kicsit besürűsödött az olaj, más baj nem lett. ha kockára fagyott volna, akkor lennének kétségeim, de szerintem igy semmi bajuk.




Köszi a választ, igen csak besűrűsödött (ki sem kristályosodott), úgyhogy remélem működni fog!

2021. Szeptember 02. - 18:47:10
Válasz #2598
Nem elérhető

Predator50


Miért van az hogy omega, sterling, swiss cuccoktol nem voltam idegbeteg, csak a master testoitol!?!?! Elég zavaró kozerzet is szarabb mint a többitől

2021. Szeptember 04. - 20:58:24
Válasz #2599
Nem elérhető

Gábor77


Miért van az hogy omega, sterling, swiss cuccoktol nem voltam idegbeteg, csak a master testoitol!?!?! Elég zavaró kozerzet is szarabb mint a többitől
Valószínűleg picit erősebb a Master Nekem a közérzet romlást a masternél a gyulladás okozza. Most azt találtam ki hogy master testmix350 és swiss testo ena össze van szívva és 0.6ml literenként van beadva ez a kombó másnaponta. Így már nem annyira zavaró a gyulladáa. De csak így magában is dolgozik a testo kombó. Októbertől emelek a dózison és bekapcsolódik a swiss deka heti 1ml vel.

2021. Szeptember 05. - 13:09:48
Válasz #2600
Nem elérhető

guzzi


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

2021. Szeptember 05. - 13:50:49
Válasz #2601
Nem elérhető

G


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Miért lenne kevés heti 1 ml (gondolom 250 mg) deca ? bőőven elég, a terápiás dózis volt 50-100 mg hetente/2 hetente.
Főleg így durván heti 500-600 mg tesztóhoz.
Nekem egy kis boostnak bőven elég a heti 250 mg tesztó mellé 150 mg npp vagy tren bármikor.

2021. Szeptember 05. - 14:47:12
Válasz #2602
Nem elérhető

Gábor77


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Miért lenne kevés heti 1 ml (gondolom 250 mg) deca ? bőőven elég, a terápiás dózis volt 50-100 mg hetente/2 hetente.
Főleg így durván heti 500-600 mg tesztóhoz.
Nekem egy kis boostnak bőven elég a heti 250 mg tesztó mellé 150 mg npp vagy tren bármikor.
250 van ráírva. Én ehhez tartok. Ezzel nagy hibát nem vétek. Van időm.

2021. Szeptember 05. - 18:33:14
Válasz #2603
Nem elérhető

Küklopsz


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Nyilván semmi értelme heti 1 decát nyomni en is képedve olvastam, bar igyekeztem nem hozza szolni de ez az egy teszto egy deca kriminalis kombo deca mellé ketszer annyi teszto kene ha franko MININUM!!! Nekem a master deca heti 6 ml testo mixet is nullazott kb 500mg ment belole papíron de ilyen egyeket nem ertem minek, valoszinu a hatoanyag is fele szoval heti 100mg decaval mit lehet elerni es mi az ami nem csak az ego jateka mar

2021. Szeptember 05. - 19:12:56
Válasz #2604
Nem elérhető

G


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Nyilván semmi értelme heti 1 decát nyomni en is képedve olvastam, bar igyekeztem nem hozza szolni de ez az egy teszto egy deca kriminalis kombo deca mellé ketszer annyi teszto kene ha franko MININUM!!! Nekem a master deca heti 6 ml testo mixet is nullazott kb 500mg ment belole papíron de ilyen egyeket nem ertem minek, valoszinu a hatoanyag is fele szoval heti 100mg decaval mit lehet elerni es mi az ami nem csak az ego jateka mar

Ez egy edzőtermi legenda hogy kétszer annyi tesztó kell mint deca miért.... miért nem másfélszer vagy 2 és félszer egyéni tolerancia én pl ugyanannyi tesztóval meg nppvel simán elvagyok. És amúgy is mivel kb 5-600 mg tesztót nyom meg is van a kétszeres mennyiség.
A deca anabolikusabb mint a tesztó így 500 mg tesztó meg 250 mg deca anabolikusabb lesz összesen mint a ha valaki 750 tesztót nyomna, meg amúgy is minek kéne egyből 500 decát nyomni ha valakinek annyi is a cél miért ne lehetne kezdeni 250 el.
A legkisebb hatékony dózissal kell dolgozni mindig ha elég a kevesebb minek kéne csak úgy többet nyomni, ezért kell kevéssel kezdeni és akkor meglátod hogy mi is van.
Az meg hogy téged nullázott sokkal több tesztónál ezer másik dolog függvénye lehet marhára nem az hogy mi az arány.

2021. Szeptember 05. - 19:25:23
Válasz #2605
Nem elérhető

Gábor77


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Nyilván semmi értelme heti 1 decát nyomni en is képedve olvastam, bar igyekeztem nem hozza szolni de ez az egy teszto egy deca kriminalis kombo deca mellé ketszer annyi teszto kene ha franko MININUM!!! Nekem a master deca heti 6 ml testo mixet is nullazott kb 500mg ment belole papíron de ilyen egyeket nem ertem minek, valoszinu a hatoanyag is fele szoval heti 100mg decaval mit lehet elerni es mi az ami nem csak az ego jateka mar
4X0.6ml TestoMix,Testo.ena kombo (Master,Swiss) ez 2.4ml és ez papíron 5-600mg e mellé menne a 250mg deca(Swiss). Soha nem használtam. Nem hiszem hogy az lenne a jó út hogy ha ennek a duplájával kezdenék minden tapasztalat nélkül. Arról nem is beszélve,hogy töredéke anyagmennyiséggel növök mint amit itt felvázoltál. Nem célom kinyírni magamat. Én elfogadom hogy te hatalmas dózisokkal dolgozol te dolgod. Nekem a kevesebb is hozza az izmot. Nem mérgezem magamat feleslegesen.

2021. Szeptember 05. - 20:23:17
Válasz #2606
Nem elérhető

Küklopsz


Ez elfogadhato vélemény teljesen és őszintén örülök ha neked bármi hasonló mennyiségben hatásosan dolgozik!!
Irigylésre méltó számomra komolyan!!
Majd szamolj be a tapasztaltakrol kérlek!

2021. Szeptember 05. - 21:04:44
Válasz #2607
Nem elérhető

guzzi


Szia decábol heti 1ml lehet kevés lesz.

Miért lenne kevés heti 1 ml (gondolom 250 mg) deca ? bőőven elég, a terápiás dózis volt 50-100 mg hetente/2 hetente.
Főleg így durván heti 500-600 mg tesztóhoz.
Nekem egy kis boostnak bőven elég a heti 250 mg tesztó mellé 150 mg npp vagy tren bármikor.


Azért lenne heti 1ml Deca kevés mert az évek és a sok sok tapasztalat ezt mondatja velem!
Minden kötekedés nélkül. Ezt a heti 150mg NPP vagy ugyan annyi Trent te sem gondoltad komolyan igaz? Kezdőknek talán elég eleinte. Vagy talán arra, elég hogy tudd hogy Trent nyomsz és kissé túl szerepelteted magad.

2021. Szeptember 05. - 21:39:20
Válasz #2608
Nem elérhető

Karcsi!!!


Én is ezt így láttom ,mint guzzi! Főleg ezek a mg mennyiségek amik rá vannak írva teljesen valótlanok, és nem arra gondolok hogy több van benne , a másik meg hogy az az anyag egyáltalán! Nálam 3naponta "375mg ena master plusz "250" mg swisses deca ! Deca nem az igazi , mondjuk a második doboz megy talán most már egy picit érezhető és látható de nekem eddig a 2ml " görög" deca viszi a primet! Ez az én tapasztalatom! Infók jöhetnek!✌️

2021. Szeptember 05. - 21:49:28
Válasz #2609
Nem elérhető

Gyuf


teljesen felesleges belemenni abba hogy az kevés vagy sem, más más szervezet vagyunk. Ha érzi a keveset akkor miért ne?
Lehet 1éve sincs hogy tol valamit, totál jól fog reagálni, mint aki több éve használ bármit.
Nekem haverom mikor belecsöppent a testépítésbe első kúrája 150mg propi volt, előtte se volt szar formája, de magára pakolt 9kg és lett belőle egy "hegy", és ennek jópár éve,  most próbálkozik ő is a decával, heti 1 van neki meg talán 2 ena "előírva", és mocskos vastag lett amióta tolja