2024. Május 04. - 11:43:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445291 alkalommal)

Norborg34, fittyfene és 33 vendég van a témában

2021. Szeptember 09. - 17:44:44
Válasz #2625
Nem elérhető

Lolka


#:-)
Bm tren propi oxa rol valami vélemény tapasztalat ?
Vagy a vedi bol ugyan ezek ?

Vedit már rég nem használja senki. De ez le lett írva már nagyon régen és nagyon sokszor.

Most akartam a B. M trenről újabb infót megosztani.
Most jelenleg a piacon a legjobb. Nekem mindenképp jó! Nem az igazi ez sem, de a többihez képest jó.
Testopropiból az Omegás ami fasza.

En most propibol vedit hasznalok, tavaly nagyon bejott 1 doboztol sokat erosodtem, most bő 1 hete használom ezt az ures master utan, es mar most jobban erzem tole magam, jobb az edzes, meg a forma is ugyanazzal a kajaval kezd jobb lenni, kerekebb, eresebb. De már inkább nem merek semmit mondani róla :D

Ismerős az érzés! Mármint hogy nem merek semmit mondani akkora eltérések vannak a fórumon.

Akkor én nem is mondom hogy most a "vissza téresemben" csak minden másnap 500 aztán 750 IU HCG-t használtam és jó volt :D

És ez mihez volt elég?
Azt ne mond hogy formajavitás vagy jobb erőnlét.

2021. Szeptember 09. - 18:03:17
Válasz #2626
Nem elérhető

G


#:-)
Bm tren propi oxa rol valami vélemény tapasztalat ?
Vagy a vedi bol ugyan ezek ?

Vedit már rég nem használja senki. De ez le lett írva már nagyon régen és nagyon sokszor.

Most akartam a B. M trenről újabb infót megosztani.
Most jelenleg a piacon a legjobb. Nekem mindenképp jó! Nem az igazi ez sem, de a többihez képest jó.
Testopropiból az Omegás ami fasza.

En most propibol vedit hasznalok, tavaly nagyon bejott 1 doboztol sokat erosodtem, most bő 1 hete használom ezt az ures master utan, es mar most jobban erzem tole magam, jobb az edzes, meg a forma is ugyanazzal a kajaval kezd jobb lenni, kerekebb, eresebb. De már inkább nem merek semmit mondani róla :D

Ismerős az érzés! Mármint hogy nem merek semmit mondani akkora eltérések vannak a fórumon.

Akkor én nem is mondom hogy most a "vissza téresemben" csak minden másnap 500 aztán 750 IU HCG-t használtam és jó volt :D

És ez mihez volt elég?
Azt ne mond hogy formajavitás vagy jobb erőnlét.

De pont ahhoz mivel előtte kb 7 hónapig full üres voltam és nem edzettem, ennyi kimaxolta a saját tesztóm eltolta a határérték tetejéig, csak edzésnapokon meg ment edzés előtt 10-40 mg dana meg egy kis növi és inzulin. És kb ott vagyok tömegben ahol előtte annyi hogy nyilván van rajtam feleslegmivel a nem edzés össze vissza kajálás meglátszik.

2021. Szeptember 09. - 18:33:47
Válasz #2627
Nem elérhető

Lolka


#:-)
Bm tren propi oxa rol valami vélemény tapasztalat ?
Vagy a vedi bol ugyan ezek ?

Vedit már rég nem használja senki. De ez le lett írva már nagyon régen és nagyon sokszor.

Most akartam a B. M trenről újabb infót megosztani.
Most jelenleg a piacon a legjobb. Nekem mindenképp jó! Nem az igazi ez sem, de a többihez képest jó.
Testopropiból az Omegás ami fasza.

En most propibol vedit hasznalok, tavaly nagyon bejott 1 doboztol sokat erosodtem, most bő 1 hete használom ezt az ures master utan, es mar most jobban erzem tole magam, jobb az edzes, meg a forma is ugyanazzal a kajaval kezd jobb lenni, kerekebb, eresebb. De már inkább nem merek semmit mondani róla :D

Ismerős az érzés! Mármint hogy nem merek semmit mondani akkora eltérések vannak a fórumon.

Akkor én nem is mondom hogy most a "vissza téresemben" csak minden másnap 500 aztán 750 IU HCG-t használtam és jó volt :D

És ez mihez volt elég?
Azt ne mond hogy formajavitás vagy jobb erőnlét.

De pont ahhoz mivel előtte kb 7 hónapig full üres voltam és nem edzettem, ennyi kimaxolta a saját tesztóm eltolta a határérték tetejéig, csak edzésnapokon meg ment edzés előtt 10-40 mg dana meg egy kis növi és inzulin. És kb ott vagyok tömegben ahol előtte annyi hogy nyilván van rajtam feleslegmivel a nem edzés össze vissza kajálás meglátszik.


Jahhh. Akkor a HCG igazából csak hab a tortán. Enyhén félre érthető volt.
Mennyi növi ment naponta és hány nap/hét?
És mennyi inzulin?

2021. Szeptember 09. - 20:02:32
Válasz #2628
Nem elérhető

G


#:-)
Bm tren propi oxa rol valami vélemény tapasztalat ?
Vagy a vedi bol ugyan ezek ?

Vedit már rég nem használja senki. De ez le lett írva már nagyon régen és nagyon sokszor.

Most akartam a B. M trenről újabb infót megosztani.
Most jelenleg a piacon a legjobb. Nekem mindenképp jó! Nem az igazi ez sem, de a többihez képest jó.
Testopropiból az Omegás ami fasza.

En most propibol vedit hasznalok, tavaly nagyon bejott 1 doboztol sokat erosodtem, most bő 1 hete használom ezt az ures master utan, es mar most jobban erzem tole magam, jobb az edzes, meg a forma is ugyanazzal a kajaval kezd jobb lenni, kerekebb, eresebb. De már inkább nem merek semmit mondani róla :D

Ismerős az érzés! Mármint hogy nem merek semmit mondani akkora eltérések vannak a fórumon.

Akkor én nem is mondom hogy most a "vissza téresemben" csak minden másnap 500 aztán 750 IU HCG-t használtam és jó volt :D

És ez mihez volt elég?
Azt ne mond hogy formajavitás vagy jobb erőnlét.

De pont ahhoz mivel előtte kb 7 hónapig full üres voltam és nem edzettem, ennyi kimaxolta a saját tesztóm eltolta a határérték tetejéig, csak edzésnapokon meg ment edzés előtt 10-40 mg dana meg egy kis növi és inzulin. És kb ott vagyok tömegben ahol előtte annyi hogy nyilván van rajtam feleslegmivel a nem edzés össze vissza kajálás meglátszik.


Jahhh. Akkor a HCG igazából csak hab a tortán. Enyhén félre érthető volt.
Mennyi növi ment naponta és hány nap/hét?
És mennyi inzulin?

Igazából én a HCG-t mondanám az alapnak mivel az kimaxolta a tesztóm 25 körül volt és amik erre jöttek az volt a bónusz igazából, az elején ipamorelin és cjc-1295 no dac 200-200 mcg, aztán patikai növi genotropin 2 IU edzés előtt és vele 4-10 IU normál hatóidejű inzulin, növi izomba inzulin bőr alá.
Heti 2-3 edzésem volt.
Edzés napokon figyeltem a kajára azon kívül nem igazán.
Az egész mögött az volt a koncepció hogy mivel úgyis visszatérés volt így nem láttam értelmét egyből a tesztót "pazarolni" erre és mivel az LH-m alacsonyabb volt szóval úgymond volt a saját szervezetemben tartalék és a koleszterin szintemen is javítani akartam így jött a HCG, eredetileg egy kis HMG-t is terveztem volna heti kétszer 25 IU de 1 hét után bevallom spórolósra vettem és nem "pazaroltam" erre majd egy köv PCT-ben jó lesz.
A HCG-s napokon ment 12,5 mg aromasin és amikor kicsit éreztem a mellem reggel este 25-25 mg clomid.

2021. Szeptember 10. - 10:02:40
Válasz #2629
Nem elérhető

Karcsi!!!


A pfizeres aromasinból is van kamu? Én ugy hallottam hogy igen! Tudna valaki ebben segíteni? Köszönöm!

2021. Szeptember 10. - 13:18:40
Válasz #2630
Nem elérhető

Gábor77


A pfizeres aromasinból is van kamu? Én ugy hallottam hogy igen! Tudna valaki ebben segíteni? Köszönöm!
Letrozolt használok amit vényre én váltok ki így nincs kérdés. 100szem 10+ ezer Ft.

2021. Szeptember 11. - 01:25:36
Válasz #2631
Nem elérhető

Küklopsz


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb

2021. Szeptember 11. - 01:27:12
Válasz #2632
Nem elérhető

Küklopsz


Vagy van e közvetlen életveszélyt okozó hatása, nem tudom mennyi ideig tartott ha igaz

2021. Szeptember 11. - 06:45:37
Válasz #2633
Nem elérhető

Gábor77


Vagy van e közvetlen életveszélyt okozó hatása, nem tudom mennyi ideig tartott ha igaz
Hova a bánatba adta be magának? Mert mondjuk 1 üveggel betol egyszet vagy 2x  talál helyet. De huzamosabb ideig kifogy a felületből. Értelme meg semmi. Ezek a nagy dózisok ( 2000mg) csak az UG cuccok miatt keringenek. Jó tesztóból hetente bőven elég lenne 350-500mg. Egyébként maga a testosteron hormon klasszikus értelemben véve nem mérgező még extrém dózisokban sem. A  többi összetevő( oldószer,olaj) nagy mennyiségben nagyobb veszélyforrás szerintem a fenti esetben. Most "kicsit "emeltem a Testomix adagon próba képpen. Eddig ugye úgymond pihenő volt 0.6-0.8ml per héttel. Most megemeltem 2ml per hétre és hogy ne gyulladjon annyira mellé tettem 1ml swiss testo.enat. Az eredménye hogy megint a kellemetlenül fickós állapot van az eddigi optimálisnak mondható helyett. Dolgoznak a cuccok.

2021. Szeptember 11. - 14:39:52
Válasz #2634
Nem elérhető

Yeeep


BM tri tren akkor jónak számít ?
Lassú észterek mennyire tartanak vissza vizet egy trenbolone esetében ?

2021. Szeptember 11. - 16:57:01
Válasz #2635
Nem elérhető

Attila80


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.

2021. Szeptember 11. - 18:42:58
Válasz #2636
Nem elérhető

Gábor77


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.
Hetente?

2021. Szeptember 11. - 19:55:46
Válasz #2637
Nem elérhető

G


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.

Külföldön főleg az erőemelők körében szoktak 2-3 g tesztót nyomni simán.

2021. Szeptember 11. - 21:26:01
Válasz #2638
Nem elérhető

Attila80


---OFF---
Volt egy srác napi 1üveg master mixet adott be maganak(elvileg) ami ha leszamoljuk  papíron heti 21000vmennyi testo. Vélemények?  @-o
Mit gondoltok kamu? Mit lehet elérni ezzel egyaltalab mukodik e itt ilyenkor az emelés kategoria, vagy ugyanott van mintha mondjuk csak 2000et adott volna stb stb
Én azt olvastam külföldi fórumon ,hogy izomtomegtol függően 3500 és 5000 mg bírnak el max a receptorok.
Hetente?
Igen ,hetente.

2021. Szeptember 12. - 01:55:10
Válasz #2639
Nem elérhető

Küklopsz


Ez a mar itt sokszor leirt weboldal ami elvileg jó, próbálta már valaki eleg olcsók a termékek és van minden féle, mennyi idő a kiszállítás, kérem aki érdemj infoval tud szolgalni ne tartsa vissza