2024. Május 04. - 08:25:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445206 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2021. Szeptember 12. - 11:25:04
Válasz #2640
Nem elérhető

kappl


Ez a mar itt sokszor leirt weboldal ami elvileg jó, próbálta már valaki eleg olcsók a termékek és van minden féle, mennyi idő a kiszállítás, kérem aki érdemj infoval tud szolgalni ne tartsa vissza

Melyikre gondolsz?

2021. Szeptember 12. - 12:45:14
Válasz #2641
Nem elérhető

Küklopsz


Talán a steroidanabol. com volt az

2021. Szeptember 12. - 22:37:57
Válasz #2642
Nem elérhető

M.a.


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

2021. Szeptember 12. - 23:23:07
Válasz #2643
Nem elérhető

G


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

Nekem is kicsit hasonló volt mondjuk egy doboz nolva helyett 2 doboz clomid jött a többi stimmelt, a fizetési rendszerük nagyon gagyi és én utálom ha van min vásárlás, amúgy gyorsan megjött 1 hét volt kb.

2021. Szeptember 13. - 00:37:57
Válasz #2644
Nem elérhető

Küklopsz


Mit jelent az hogy szar a fizetesi rendszeruk?
Banki elore utalas van? Meg bitcoin ahogy neztem, miert szar?

2021. Szeptember 13. - 08:41:48
Válasz #2645
Nem elérhető

suxen


BM Pharma Testobolin 400, nagyon adja?

2021. Szeptember 13. - 09:45:25
Válasz #2646
Nem elérhető

M.a.


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

Nekem is kicsit hasonló volt mondjuk egy doboz nolva helyett 2 doboz clomid jött a többi stimmelt, a fizetési rendszerük nagyon gagyi és én utálom ha van min vásárlás, amúgy gyorsan megjött 1 hét volt kb.

A min vasarlassal egyet értek, en sem szeretem, rendeltem volna onnan megint ha aznem lenne, de mivel nem kell annyi minden igy hanyagolom.

2021. Szeptember 14. - 00:11:15
Válasz #2647
Nem elérhető

Küklopsz



2021. Szeptember 14. - 18:30:28
Válasz #2648
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok omega tren megy kicsit több mint 1 hete elég nyűgös és robbanékony vagyok akaratlanul is valami van  @-o (kis infónak szántam)
Bm gyártótól érdekelne meg a tri tren és a stana mennyire hatásos ? Valakinek személyes tapasztalat vagy infó ?

2021. Szeptember 14. - 19:44:36
Válasz #2649
Nem elérhető

Eliteboy


En rendeltem onnan master propit, shree hcgt, anastrozolt es tamoxit.
Master anastrozol az volt amit rendeltem, mondjuk tobb mint valószínű a propi ures mert itt nagyon mondjak hogy az a gyartasi szam ami nekem is van
Shree helyett pregnyl jott, ami ures volt, mondjuk tobb helyen hallottam, hogy a shree is ures.
Zitazoniumot rendeltem 52 euro korul asszem (ket fajtat egyik 24 a masik 27 euro volt), sopharmasat kaptam 8 dobozzal, majdnem 80 euro ertekben arilag nem voltam megroviditve, kaptam kamagrat ajandekba, szóval nekem ez a tapasztalatom veluk. Mailra valaszoltak rendesen, egy het alatt megjott szlovakiaba, de lehet kevesebbido alatt is, meg is lepodtem mikor szoltak hogy megjött nem vartam olyan koranra.

Nekem is kicsit hasonló volt mondjuk egy doboz nolva helyett 2 doboz clomid jött a többi stimmelt, a fizetési rendszerük nagyon gagyi és én utálom ha van min vásárlás, amúgy gyorsan megjött 1 hét volt kb.

A min vasarlassal egyet értek, en sem szeretem, rendeltem volna onnan megint ha aznem lenne, de mivel nem kell annyi minden igy hanyagolom.

Nekem akkor szerencsém van mert mindig azt küldtek amit kértem. én is kb 1hét mire megkaptam. kinek sok vagy kevés a 30eft min rendelés. relativ. Elég drága sport. 30 alatt mit akarsz? veszel egy ampullát?és rendelsz hetente? 10-20mili susta, 1 deca,kis szemes és már túl is lépi az ember

2021. Szeptember 14. - 22:59:52
Válasz #2650
Nem elérhető

ordog22


Sziasztok!
Valaki tud működő HCG-t? Master pharma hcg-ről vélemény?

2021. Szeptember 15. - 18:42:03
Válasz #2651
Nem elérhető

M.a.


Ez tokeletesen igaz, de amikor csak egy teszem azt bac viz kell ami 3000 ft, mert van mindened mindenbol szarasig, akkor szerintem sok az a 30 ezer, ez csak egy konkret pelda, amugy nem sok tenyleg, csak van amikor sok lehet. Amúgy nem rossz oldal, csak hat a hcg itt nincs működő.

2021. Szeptember 15. - 21:11:17
Válasz #2652
Nem elérhető

Logan


Amúgy tudjatok hogy komoly profi testepitők kurái a negyede amit itt olvasok hogy sokan hasznaltok? Chris Bumstead pl 350mg tesztoszteront használ és semmi más melle mert immun betegsége van ami miatt nem tud mást használni… és más külföldi profi testépítő kurái akik 500mg teszto melle oxandrolone használnak és semmi mást és így készülnek versenyekre és komoly fizikumokat hoznak anélkül hogy mindenféle cuccot Magukba nyomnának( pl trenbolone, boldenone,stb trenbolone nem is szabadna használni mert vese ràk meg nagyon komoly betegségek lehetnek belőle… gondolkodjatok el kicsit hobbi szinten mennyi mindent beszedtek szurtok itt olvasom és brutális… nem kell ezt a sok szar beszedni szúrni hogy leépítsétek a szűrő szerveket vese máj..
Valaki írta hogy faj a veséje a trenbolone tol és valaki alá írta hogy szedi valamit tea felet vagy nyomd tovább és bird ki a fájdalmat😵 teljesen kapufa ilyet hogy lehet ember hagyd abba ha faj a veséd ne nyomd tovább! Leállhat a vesed azt egész eletedbe dializisre jarhatsz vagy vese ràk kialakulhat ember ennyire ostobák hogy lehettek ? Nem is vagy versenyző se de h az vagy és faj a vesed akkor is hagyd abba😳  ilyet mik vannak itt

2021. Szeptember 15. - 22:14:45
Válasz #2653
Nem elérhető

G


Amúgy tudjatok hogy komoly profi testepitők kurái a negyede amit itt olvasok hogy sokan hasznaltok? Chris Bumstead pl 350mg tesztoszteront használ és semmi más melle mert immun betegsége van ami miatt nem tud mást használni… és más külföldi profi testépítő kurái akik 500mg teszto melle oxandrolone használnak és semmi mást és így készülnek versenyekre és komoly fizikumokat hoznak anélkül hogy mindenféle cuccot Magukba nyomnának( pl trenbolone, boldenone,stb trenbolone nem is szabadna használni mert vese ràk meg nagyon komoly betegségek lehetnek belőle… gondolkodjatok el kicsit hobbi szinten mennyi mindent beszedtek szurtok itt olvasom és brutális… nem kell ezt a sok szar beszedni szúrni hogy leépítsétek a szűrő szerveket vese máj..
Valaki írta hogy faj a veséje a trenbolone tol és valaki alá írta hogy szedi valamit tea felet vagy nyomd tovább és bird ki a fájdalmat😵 teljesen kapufa ilyet hogy lehet ember hagyd abba ha faj a veséd ne nyomd tovább! Leállhat a vesed azt egész eletedbe dializisre jarhatsz vagy vese ràk kialakulhat ember ennyire ostobák hogy lehettek ? Nem is vagy versenyző se de h az vagy és faj a vesed akkor is hagyd abba😳  ilyet mik vannak itt

Azért ezt te sem hiszed el hogy a cbum 350 tesztót nyom csak semmi növi, semmi inzulin, se clen....és többszörös mr. O hát hogyne... :D azért nem az oviban vagyunk lefekvéskor (meg amúgy a magasabb androgén szint olyan mint benzin a tűzre autóimmun téren...), meg teljesen felesleges a "komoly" profi testépítők emlegetni ők a világ elitjének az elitje az a 100 ember aki a világon erre született Ronnie már a fősulin amikor focizott és naturál volt izmosabb volt mint innen a fórumról az emberek 90%, elit genetikával nem kell példálozni és hasonlítgatni mert teljesen irreleváns és még köztük is nagy szórás van.
Levroni, Dorian használtak 2-3 g totál anyagot és rohadt jól néztek ki egy Dallas Mccarver meg heti 10 g-ot és rohadt jól nézett ki csak neki ennyi kellet pedig elit genetika volt, meg aki az új csoda gyerek a Nick Walker a napi majdnem 20 IU növivel ...
Amúgy én írtam az astragalus kivonatot mert az lenne kb az egyetlen ami valamit is segíthetne, és ha vissza olvasod azt írtam hogy vagy hagyja abba vagy kibírja és nyomja tovább... amúgy meg aki itt van és kokszol őszintén mit tudsz neki mondani mindenkinek a saját döntése, nem kell 3.dik személyt megkérdezni hogyha fáj valamim akkor nyomjam-e tovább csak azért kérdezi itt meg bárki is hogy találjon egy indokot hogy miért meg hogyan lehet tovább kokszolni akkor is amikor már "baj" van. Ez ugyan az mint kérdezgeti valaki hogy jaj ilyen a kupakja meg ez meg az a lejárati dátuma meg batch number jó lehet aztán akármit mondanak a mondat végén úgyis az a pont hogy beszúrják.

2021. Szeptember 16. - 08:01:38
Válasz #2654
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok. Omaga tren megy eddig pozitív a dolog... most szereztem egy másik dobozzal is amiben más a tren színe és az amp teteje sem csíkos csak pötty van. A jelenlegi pedig csíkos és hígabb, világosabb színű is. Valakinek volt már ilyen ?