2024. Május 04. - 19:56:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 41 vendég van a témában

2021. Szeptember 25. - 16:05:17
Válasz #2700
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek most megint ugyan itt vagyunk.
Itt mindenki dobálózik azzal hogy ő tudja mibe milyen hatóanyag van és nagyjából mennyi mg/ml-t is.
Ha már ennyire tudjátok kérlek titeket ne osszátok meg, hisz ez a fórum és főleg itt ahova most írok nem arra lett kitalálva, hogy másokkal ilyeneket megosszunk!
Kérdés felétek : Ti melyek gyártó hatóanyagait használjátok?
Sejtem....Külföldről rendeltek már évek óta, vagy Pharmacom!
Vicc srácok ami itt van!
Ész osztás az megy brutál keményen!
De, hogy segítenének szerencsétleneken aki amatőrnek tűnő kérdést tesz fel az már büdös, hogy segítő válasz menjen!
Kiokosítás vagy cinikus válasz az van!


2021. Szeptember 25. - 16:10:43
Válasz #2701
Nem elérhető

guzzi


Ma indítottam a Swiss Decat het 1ml és heti 4 ml testo propi/susta vegyesen mellé. Kinél hogy működött kb 1 évvel ezelőtt a swiss deca?(ez még régi széria) 12 hét a terv így aztán kis pihi.

 #:-)
A régi vagyis az első szériás Swiss hatóanyagai mind jók voltak csak hamar elfogytsk és jött a sok üres vagy alul dózisolt kotyvalék.

Köszi! Ez még elméletileg a jobb széria. 1 vagy 2ml deca menjen szerinted? Én végül a 2ml mellé tettem le a voksot. De ha kevesebb is elég akkor vissza veszek.

Minek használnál egy új általad nem ismert és nem próbált anyagból, az egyik nap még 0-án vagy a másikon meg 500 mg....  meg ha jól emlékszem már így is 5-600 mg anyagon vagy szerinted nem kicsit nagy ugrás 500 mg-ról 1 g totál anyagra felugrani kapásból..
Mindig a legkisebb hatékony dózissal kell dolgozni ha kapásból 500 mg-vel kezdesz valamiből honnan tudhatnád meg hogy neked mennyi is kell... Jó tanács ne más emberektől kérdezgesd hogy szerintük TE miből mennyit nyomj...

Ezzel én nem igazán értek egyet amit írsz de oké. Azt már írta hogy régen tavasszal talán ha jól emlékszem használt decát. Viszont azt nem mondta hogy egyből annyit fog nyomni sem azt hogy már 5-600-on lenne. Máskülönben a decábol ha a régi papírformát vesszük kell a heti 300mg minimum  és most nem kell jönni senkinek az orvosilag felirat dozissal hiszen az arra lett kitalálva hogy gyógyitsa az AIDS beteget  stb és nem izmot építsen. Másik pedig miért ne lehetne megkérdezni bárkit is hogy miből mennyit érdemes használni vagy kinek mennyi volt a hatásos heti dózis. Ha most elkezdene itt mindenki kísérletezni hogy miből mennyi a minimum ami jó neki akkor azzal el menne kb 7-8 vagy lehet több hét mire rájönne ha egyáltalán rájönne.

Ez igazából a 20-30 évvel ezelőtti gondolkodás, ki mondta azt és miért kell pont min 300 mg a decából főleg amikor az átlag hatóanyag tartalom 250 mg/ml... És igenis pont a deca amúgy az egyik legjobban kutatott hatóanyag és ha orvosilag már 50-100 mg elég belőle és izomtömeget növel akkor kezdésnek miért is kéne több mondjuk.
Meg azzal hogy valaki egyből nagy számokra ugrik amit mondtam hogy egyik nap 0 a másik nap 500 mg azzal csak a mellékhatásokat biztosítja be, deca ösztrogén is lesz meg prolaktin, meg progeszteron aztán ha valami gáz van akkor várhatsz egy hónapot mire annyira ürülne...
Amúgy szerintem a deca elég sz@r választás volt neki ha már 19-nor akkor inkább az npp, azzel számoljon úgy hogy a deca után még 3-4 hónapig kúrában legyen mire kiürül annyira hogy ne szóljon bele a hormonháztartásba.


Ha valós papírforma szerinti hatóanyagot veszünk figyelembe. Akkor a Deca heti mg/ml-nek többnek kell lennie mint pl. egy Boldi tekintetében.
Ezzel arra akarok célozni, hogy jobb a Boldi mint a Deca!

2021. Szeptember 25. - 16:51:59
Válasz #2702
Nem elérhető

frankzane


Én szeretem ezt a fórumot szerintem sokat lehet tanulni és ritka a rosszindulatú okoskodás. Amúgy szerintem az a baj ,hogy a magyar edzők és versenyzők is többnyire össze vissza baromságokat beszélnek a kémiáról és így nyílván a hobbisták se fogják vágni a dolgokat. Akármennyire nevetséges youtubon sokkal minőségibb részletes tájékoztatáshoz jutsz hozzá angolul amcsi edzőktől meg orvosoktól mint a magyar fitness ipartól sok sok pénzért. Az én kedvencem Vigorous Steve, több ezer órányi anyaga van kémiáról a youtubon. Ha rámentek G profiljára akkor végig tudjátok olvasni az összes válaszát tanácsát és szóról szóra azt mondja amit az előbb említett hapsi. Csak egy 30perces videóban jobban kifejtik a dolgokat, meg szamtalan több órás podcast van ahol ezek az edzők orvosok beszélgetnek, és a tudományra alapoznak. Itthon meg megnézel vagy tanácsot kérsz egy magyar edzőtől vagy versenyzőtől és olyan tanácsokat kapsz ,hogy az enantát vizesít. Meg az is vicces ,hogy a legtöbb fitnesses arcot már HRT clinikák szponzorálnak nem kamu tápkieg cégek mert ott nem a bullshit kell az embereknek meg a shop builderes bro science h a ‘koksz tönkretesz’ hanem minőségi hormonok és minőségi vizsgálatok, mert a a testépítésnek ennek is szerves része kell ,hogy legyen ha valaki komolyan gondolja.

2021. Szeptember 25. - 16:53:42
Válasz #2703
Nem elérhető

G


Ma indítottam a Swiss Decat het 1ml és heti 4 ml testo propi/susta vegyesen mellé. Kinél hogy működött kb 1 évvel ezelőtt a swiss deca?(ez még régi széria) 12 hét a terv így aztán kis pihi.

 #:-)
A régi vagyis az első szériás Swiss hatóanyagai mind jók voltak csak hamar elfogytsk és jött a sok üres vagy alul dózisolt kotyvalék.

Köszi! Ez még elméletileg a jobb széria. 1 vagy 2ml deca menjen szerinted? Én végül a 2ml mellé tettem le a voksot. De ha kevesebb is elég akkor vissza veszek.

Minek használnál egy új általad nem ismert és nem próbált anyagból, az egyik nap még 0-án vagy a másikon meg 500 mg....  meg ha jól emlékszem már így is 5-600 mg anyagon vagy szerinted nem kicsit nagy ugrás 500 mg-ról 1 g totál anyagra felugrani kapásból..
Mindig a legkisebb hatékony dózissal kell dolgozni ha kapásból 500 mg-vel kezdesz valamiből honnan tudhatnád meg hogy neked mennyi is kell... Jó tanács ne más emberektől kérdezgesd hogy szerintük TE miből mennyit nyomj...

Ezzel én nem igazán értek egyet amit írsz de oké. Azt már írta hogy régen tavasszal talán ha jól emlékszem használt decát. Viszont azt nem mondta hogy egyből annyit fog nyomni sem azt hogy már 5-600-on lenne. Máskülönben a decábol ha a régi papírformát vesszük kell a heti 300mg minimum  és most nem kell jönni senkinek az orvosilag felirat dozissal hiszen az arra lett kitalálva hogy gyógyitsa az AIDS beteget  stb és nem izmot építsen. Másik pedig miért ne lehetne megkérdezni bárkit is hogy miből mennyit érdemes használni vagy kinek mennyi volt a hatásos heti dózis. Ha most elkezdene itt mindenki kísérletezni hogy miből mennyi a minimum ami jó neki akkor azzal el menne kb 7-8 vagy lehet több hét mire rájönne ha egyáltalán rájönne.

Ez igazából a 20-30 évvel ezelőtti gondolkodás, ki mondta azt és miért kell pont min 300 mg a decából főleg amikor az átlag hatóanyag tartalom 250 mg/ml... És igenis pont a deca amúgy az egyik legjobban kutatott hatóanyag és ha orvosilag már 50-100 mg elég belőle és izomtömeget növel akkor kezdésnek miért is kéne több mondjuk.
Meg azzal hogy valaki egyből nagy számokra ugrik amit mondtam hogy egyik nap 0 a másik nap 500 mg azzal csak a mellékhatásokat biztosítja be, deca ösztrogén is lesz meg prolaktin, meg progeszteron aztán ha valami gáz van akkor várhatsz egy hónapot mire annyira ürülne...
Amúgy szerintem a deca elég sz@r választás volt neki ha már 19-nor akkor inkább az npp, azzel számoljon úgy hogy a deca után még 3-4 hónapig kúrában legyen mire kiürül annyira hogy ne szóljon bele a hormonháztartásba.


Ha valós papírforma szerinti hatóanyagot veszünk figyelembe. Akkor a Deca heti mg/ml-nek többnek kell lennie mint pl. egy Boldi tekintetében.
Ezzel arra akarok célozni, hogy jobb a Boldi mint a Deca!

Szerintem testépítő szemmel nézve a deca mindig jobb lesz minta boldi.

2021. Szeptember 25. - 17:05:54
Válasz #2704
Nem elérhető

G


Gyerekek most megint ugyan itt vagyunk.
Itt mindenki dobálózik azzal hogy ő tudja mibe milyen hatóanyag van és nagyjából mennyi mg/ml-t is.
Ha már ennyire tudjátok kérlek titeket ne osszátok meg, hisz ez a fórum és főleg itt ahova most írok nem arra lett kitalálva, hogy másokkal ilyeneket megosszunk!
Kérdés felétek : Ti melyek gyártó hatóanyagait használjátok?
Sejtem....Külföldről rendeltek már évek óta, vagy Pharmacom!
Vicc srácok ami itt van!
Ész osztás az megy brutál keményen!
De, hogy segítenének szerencsétleneken aki amatőrnek tűnő kérdést tesz fel az már büdös, hogy segítő válasz menjen!
Kiokosítás vagy cinikus válasz az van!

Én mivel nem használok sok tesztót így az patikai bayer - testoviron vagy rotexmedica ha más anyag kell akkor megveszem azt ami éppen a közelben elérhető vagy ha éppen rendelek akkor meg választok valami gyártót ami szimpatikus, alpha pharma, balkan, elixir meds, hilma biocare, magnus, rohm labs, swis,  HCG az peptid oldalról szokott lenni főleg mivel utálom az ampullásakat, aromasin/arimidex patikai a letro ami van mert a patikai filmtabletta és az szórakozós a felezése, nolva clomid ami éppen van.
Növi meg attól függ hogy mennyit akarok majd használni ha csak keveset akkor genotropin, omnitrope vagy norditropin ha többet akkor kínai ami van éppen. Ha csak nagyon kevés növi kellene akkor peptidre szavazok ipamorelin vagy hexarelin és mellé cjc-1295 no dac vagy mk-677. A peptideket peptid oldalról rendelem.

2021. Szeptember 25. - 21:50:10
Válasz #2705
Nem elérhető

Gábor77


Informálódni szerettem volna. De úgy fest hiába kérdezek kuss a nevem. Majd jelentek az eredményekről és tapasztalatokról.

2021. Szeptember 27. - 09:45:18
Válasz #2706
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Alpharoids-ról rendelt már valaki? Köszi előre is a segítségeteket! (Privátba jöhet!)

2021. Szeptember 27. - 19:48:09
Válasz #2707
Nem elérhető

Charley


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

2021. Szeptember 28. - 17:43:06
Válasz #2708
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.

2021. Szeptember 29. - 03:52:10
Válasz #2709
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.
Mennyi a túl olcsó? Én 600-650Ft ért tudnám venni egységenként.

2021. Szeptember 29. - 11:30:24
Válasz #2710
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.
Mennyi a túl olcsó? Én 600-650Ft ért tudnám venni egységenként.


A túl olcsó 4-500.   Ez 600-650 egy jó közép ár. Én 750. kapom. Hallottam már meglepetéseket miután a jó árról kiderült hogy be döglött volt a növike. Most amúgy is fel fog menni egy pár dolognak az ára. De nem baj mert úgy kiderül hogy ki a kókler. A túl olcsó túl szép hogy, igaz legyen.
Versenyző srácok bele szaladtak egy 6e Ft. . tesztomixbe és csodálkoztak hogy heti 8ml. és nem jön a várt eredmény.
Amúgy ez a növi is olyan hogy nem mindenkinek hat mint ahogyan a G is írta.

2021. Szeptember 29. - 13:53:43
Válasz #2711
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.
Mennyi a túl olcsó? Én 600-650Ft ért tudnám venni egységenként.


A túl olcsó 4-500.   Ez 600-650 egy jó közép ár. Én 750. kapom. Hallottam már meglepetéseket miután a jó árról kiderült hogy be döglött volt a növike. Most amúgy is fel fog menni egy pár dolognak az ára. De nem baj mert úgy kiderül hogy ki a kókler. A túl olcsó túl szép hogy, igaz legyen.
Versenyző srácok bele szaladtak egy 6e Ft. . tesztomixbe és csodálkoztak hogy heti 8ml. és nem jön a várt eredmény.
Amúgy ez a növi is olyan hogy nem mindenkinek hat mint ahogyan a G is írta.

Ez is a kitudja kategória amúgy sajnos, én azt mondom hogy a kínaiaknak a 90% jól jön ki a gyárból de a tárolás, szállítás ez befolyásol mindent. Vettem olyan amineke a leírása az volt hogy replika hyge és 200 ft/IU és teljesen jó volt aztán vettem 800 ft-ért is aztán az nagy nulla volt...
23andMe 100 eur a DNS teszt ebből megtudod milyen az igf-1 géned, ha nem jó akkor max 2-4 IU ami a zsírégetéshez kell fölötte nem érdemes használni.

2021. Szeptember 29. - 23:28:57
Válasz #2712
Nem elérhető

Charley


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.

Értem,köszönöm!
Még azt szeretném kérdezni hogy a terhességi tesztes növi tesztelés mennyire igaz?
A masik kérdésem pedig hogy növi beadása utan fél órával tényleg esik a vércukorszint?

2021. Szeptember 30. - 06:23:49
Válasz #2713
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.

Értem,köszönöm!
Még azt szeretném kérdezni hogy a terhességi tesztes növi tesztelés mennyire igaz?
A masik kérdésem pedig hogy növi beadása utan fél órával tényleg esik a vércukorszint?
Terhességi tesztel HCG t tudsz tesztelni. Ha növinél potív a teszt akkor átbasztak! HCG t kaptál növi helyett.

2021. Szeptember 30. - 08:47:49
Válasz #2714
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.

Értem,köszönöm!
Még azt szeretném kérdezni hogy a terhességi tesztes növi tesztelés mennyire igaz?
A masik kérdésem pedig hogy növi beadása utan fél órával tényleg esik a vércukorszint?

Vagy igen vagy nem esik egyéni tolerancia, de veszel egy 5e Ft-os vércukor mérőt és megtudod. Nekem 10 IU inzulin után 1-másfél órával kezd el leesni a vércukrom.