2024. Május 04. - 17:35:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445406 alkalommal)

Damn és 51 vendég van a témában

2021. Szeptember 30. - 12:46:23
Válasz #2715
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

15 évvel ezelőtt még nem volt (ennyire) rizikós vétel,mondom miért:

10egységes/üveg   100egység/doboz
kupak színe: barna,fekete,citromsárga,zöld
kupak mintázata/felírata: hygetropin 10IU,"tribal top","pinwheel top"

vagy 8egységes/üveg 200 egység/doboz
Kupak színe:zöld,
kupak mintázata/felírata:hygetropin 8IU,"pinwheel top""tribal top"

Te melyiket választanád?

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Szeptember 30. - 12:49:33
Válasz #2716
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

15 évvel ezelőtt még nem volt (ennyire) rizikós vétel,mondom miért:

10egységes/üveg   100egység/doboz
kupak színe: barna,fekete,citromsárga,zöld
kupak mintázata/felírata: hygetropin 10IU,"tribal top","pinwheel top"

vagy 8egységes/üveg 200 egység/doboz
Kupak színe:zöld,
kupak mintázata/felírata:hygetropin 8IU,"pinwheel top"

Te melyiket választanád?

Leírtad alapján a 8 egységest.

2021. Szeptember 30. - 12:51:53
Válasz #2717
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

15 évvel ezelőtt még nem volt (ennyire) rizikós vétel,mondom miért:

10egységes/üveg   100egység/doboz
kupak színe: barna,fekete,citromsárga,zöld
kupak mintázata/felírata: hygetropin 10IU,"tribal top","pinwheel top"

vagy 8egységes/üveg 200 egység/doboz
Kupak színe:zöld,
kupak mintázata/felírata:hygetropin 8IU,"pinwheel top""tribal top"

Te melyiket választanád?

Leírtad alapján a 8 egységest.
De abból melyiket?Pinwheel vagy hyge 8IU vagy tribal top...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Szeptember 30. - 12:54:42
Válasz #2718
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!

Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.

Értem,köszönöm!
Még azt szeretném kérdezni hogy a terhességi tesztes növi tesztelés mennyire igaz?
A masik kérdésem pedig hogy növi beadása utan fél órával tényleg esik a vércukorszint?
Terhességi tesztel HCG t tudsz tesztelni. Ha növinél potív a teszt akkor átbasztak! HCG t kaptál növi helyett.
Ez már eléggé elavult hamisítás,hamar kibukik,inkább vmi peptiddel cserélik ki,de amúgy olcsón leht már venni hgh-t főleg 4 egységest
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Szeptember 30. - 19:50:11
Válasz #2719
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!

Hygetropin-rol vélemények tapasztalatok esetleg?
elöre is köszönöm az infot!


Működik. Nálam elfogyott a patikai és nem tudtam sehonnan annyit amennyi kellett volna így erre esett a választás az U.G növik közül. Arra figyelj hogy ha túl olcsó akkor tuti azok közé tartozik amiben még hcg sincs.

Értem,köszönöm!
Még azt szeretném kérdezni hogy a terhességi tesztes növi tesztelés mennyire igaz?
A masik kérdésem pedig hogy növi beadása utan fél órával tényleg esik a vércukorszint?
Terhességi tesztel HCG t tudsz tesztelni. Ha növinél potív a teszt akkor átbasztak! HCG t kaptál növi helyett.
Ez már eléggé elavult hamisítás,hamar kibukik,inkább vmi peptiddel cserélik ki,de amúgy olcsón leht már venni hgh-t főleg 4 egységest
4 egységessel még ajánlat szintjén sem találkoztam. Pedig pont jó leosztás lenne számomra.

2021. Szeptember 30. - 20:01:47
Válasz #2720
Nem elérhető

Gábor77


Meg szeretnék osztani veletek egy tapasztalatomat. Egyben kérdezném is hogy hasonlóval találkozott e már valaki.

A lényeg hogy most megy Swiss Deca és Swiss testo. Egyenlőre heti egy deca meg hetente ami jövő héttől 2ml lesz. A decas napon sustával szívom össze ,az is Swiss. De a slussz poén nem ez , hanem az hogy a köztes napokon Swiss Testo propi megy (másnaponta van szuri, vagy csak propi vagy deca és susta kombo) Na szóval a propis szuri után olyan durva köhögési rohamok törnek rám majd a tüdőmet köpöm ki. Olyan mint ha nem Testo.propi lenne hanem tren.acetát. Ilyen durva köhögés akkor sem tört rám mint amikor trent próbáltam.Lehetséges lehet az hogy az agysebész gyártó lecimkézett Tren.acetátot (és nem is gyengét) testo.propinak? Még 2 ampulla van belőle de ezeket szerintem összeszívom valamivel (testo )és hígítva adom be mert könnyem folyik a köhögéstől pár percen keresztül. Nagyon kellemetlen. Ma feleségem meg is kérdezte mi van velem.

2021. Szeptember 30. - 20:40:33
Válasz #2721
Nem elérhető

Gábor77


Egyébként ez az esetleges össze cserélés. Magyarázat lehet az erős verejtéjezésre is meg a rossz alvásra. Lehet nem is a deca izzaszt!

2021. Szeptember 30. - 23:59:30
Válasz #2722
Nem elérhető

Küklopsz


Szerintem ebben ne reménykedj @-o
Nekem is volt már ilyen pl balkan sustátol ugyanez amit leírtál, igaz akkor 3 ml ment egybe combba :laugh:
De majd valaki okosabb megírja, lényeg a lényeg nekem is volt sima testonál, de mikor trent vettem tök mindegy milyen gyártó volt, sose :laugh:

2021. Október 01. - 05:10:38
Válasz #2723
Nem elérhető

Gábor77


Szerintem ebben ne reménykedj @-o
Nekem is volt már ilyen pl balkan sustátol ugyanez amit leírtál, igaz akkor 3 ml ment egybe combba :laugh:
De majd valaki okosabb megírja, lényeg a lényeg nekem is volt sima testonál, de mikor trent vettem tök mindegy milyen gyártó volt, sose :laugh:
Pont abba reménykedek hogy nem tren. De nagyon érdekes ez amit produkálok ettől. De legalább már volt ilyen tapasztalata másnak is .

2021. Október 01. - 16:35:46
Válasz #2724
Nem elérhető

bbuilder


Ez a kohoges szerintem nem feltetlen csak a trentol lehet, hanem magatol a beadastol is.

2021. Október 01. - 19:54:03
Válasz #2725
Nem elérhető

Gábor77


Ez a kohoges szerintem nem feltetlen csak a trentol lehet, hanem magatol a beadastol is.
Nem pszichés ha arra gondoltál. Mert sem akkor nem jön ha mást szúrok, sem pedig akkor amikor ezt a propit összeszívom mással.

2021. Október 01. - 20:52:40
Válasz #2726
Nem elérhető

Kamagraking


Ez a kohoges szerintem nem feltetlen csak a trentol lehet, hanem magatol a beadastol is.
Nem pszichés ha arra gondoltál. Mert sem akkor nem jön ha mást szúrok, sem pedig akkor amikor ezt a propit összeszívom mással.

Pulmonary microembolism-így keress rá
Anno npp-től és Testolent-től is volt nekem,de a Nebido betegtájékoztatóban is utalnak rá.

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Október 01. - 21:02:18
Válasz #2727
Nem elérhető

Kamagraking



4 egységessel még ajánlat szintjén sem találkoztam. Pedig pont jó leosztás lenne számomra.
[/quote]

Abból lett pegig a 8 egységes régen.Kapott egy cimkét aztán kész.

Kínában többféle erősségben lehetett kérni a gh-t,még a kupak színét is megválaszthattad.
Mivel jó minőségű volt,jópáran azt csinálták,hogy a legolcsóbb 4 egységest átcimkézték 8-asra.

Aztán jött az "operation raw deal" és átszerkeztette a piacot. 2007-et írtunk ekkor.Asszem.

Amúgy egy pár éve pofátlanul jó minőségű kínai gh-k vannak a piacon.Árban és minőségben egyaránt verhetetlenek.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Október 02. - 09:43:35
Válasz #2728
Nem elérhető

Gábor77



4 egységessel még ajánlat szintjén sem találkoztam. Pedig pont jó leosztás lenne számomra.

Abból lett pegig a 8 egységes régen.Kapott egy cimkét aztán kész.

Kínában többféle erősségben lehetett kérni a gh-t,még a kupak színét is megválaszthattad.
Mivel jó minőségű volt,jópáran azt csinálták,hogy a legolcsóbb 4 egységest átcimkézték 8-asra.

Aztán jött az "operation raw deal" és átszerkeztette a piacot. 2007-et írtunk ekkor.Asszem.

Amúgy egy pár éve pofátlanul jó minőségű kínai gh-k vannak a piacon.Árban és minőségben egyaránt verhetetlenek.
[/quote]
Elhiszem hogy vannak jó kínai növik. De nehéz összeakadni velük.

2021. Október 02. - 09:44:32
Válasz #2729
Nem elérhető

Gábor77


Ez a kohoges szerintem nem feltetlen csak a trentol lehet, hanem magatol a beadastol is.
Nem pszichés ha arra gondoltál. Mert sem akkor nem jön ha mást szúrok, sem pedig akkor amikor ezt a propit összeszívom mással.

Pulmonary microembolism-így keress rá
Anno npp-től és Testolent-től is volt nekem,de a Nebido betegtájékoztatóban is utalnak rá.



Köszönöm a segítségedet!