2024. Május 04. - 21:31:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445522 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2021. Október 02. - 12:46:13
Válasz #2730
Nem elérhető

bbuilder


Egy technikai jellegü kerdes.
Az inzulinos fecsi ami egybe van a tűvel, amivel a hcg t adom hasba, vajon eleg hosszu a tű rajta, hogy izmot érjen pl vállban? Azt hiszem 16mm de nem vagyok most hirtelen biztos benne, csak mert az utolso par adagot magamnak kell valoszinu beadnom, es valahogy ezzel konnyebben tudom megszurni magam, mint a 25-30mm s tűkkel. Farizomba nem probalnam meg, de a vallba szerintem elérne az izomig, van aki esetleg így csinálja?

2021. Október 02. - 12:58:00
Válasz #2731
Nem elérhető

Gábor77


Egy technikai jellegü kerdes.
Az inzulinos fecsi ami egybe van a tűvel, amivel a hcg t adom hasba, vajon eleg hosszu a tű rajta, hogy izmot érjen pl vállban? Azt hiszem 16mm de nem vagyok most hirtelen biztos benne, csak mert az utolso par adagot magamnak kell valoszinu beadnom, es valahogy ezzel konnyebben tudom megszurni magam, mint a 25-30mm s tűkkel. Farizomba nem probalnam meg, de a vallba szerintem elérne az izomig, van aki esetleg így csinálja?
Ezt neked kell tudni. Mennyi a testzsírod. De 16mm szalonna szerintem nem lesz a válladon😄 én viszonylag magad testzsírral vagyok de 16mm még bőven izomba menne.

2021. Október 02. - 13:01:53
Válasz #2732
Nem elérhető

Gábor77


Okulás képpen írom. Pár napja jeleztem hogy izzadok mint a tüzérló. Akkor a decara fogtam/gondoltam. De nem az volt a megoldás hanem a magas ösztrogén szint. Eddig heti 1-2 szem letrozol elég volt mos minden másnsnap kell bevennem. Elmúlt az extrém verejtékezés,normalizálódott a helyzet. Szóval ilyen tüneteknél ezzel is számolni kell.

2021. Október 04. - 04:44:52
Válasz #2733
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Nem tud valaki forrást 1-testosterone cypionate(DHB) beszerzésére?

2021. Október 04. - 13:54:40
Válasz #2734
Nem elérhető

G


Sziasztok. Nem tud valaki forrást 1-testosterone cypionate(DHB) beszerzésére?

Kicsit túlértékelt cucc a nagy részében sima boldi van csak benne, ha több boldit nyomsz ugyanott vagy kb, ha nem fáj majd mint a rohadás beadás után akkor kamu.

2021. Október 06. - 15:20:04
Válasz #2735
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Testomix 350 megy most methaval az első üveg üres volt a másodikat most kezdtem meg és valami hihetetlen begyulladt meg talán kicsit be is lazasodtam este . Erről vélemények ? 😅Illetve magas vérnyomásrs ti mit szedték ha már kell ?

2021. Október 06. - 15:45:45
Válasz #2736
Nem elérhető

G


Sziasztok !
Testomix 350 megy most methaval az első üveg üres volt a másodikat most kezdtem meg és valami hihetetlen begyulladt meg talán kicsit be is lazasodtam este . Erről vélemények ? 😅Illetve magas vérnyomásrs ti mit szedték ha már kell ?

Szennyező anyag van benne, az oldószerekre allergiás reakció, vagy a sterilitással van gond vagy kitudja mi van benne, használd a lehető legkisebb tűt és oszd el min 3*/hét v minden másnap hogy a lehető legkisebb mennyiséget használj egyszerre.
Attól függ ha magas a pulzus akkor és/vagy béta blokkoló is kellhet nekem a a telmisartan az egyik választásom a legenyhébb angiotenzin II receptor blokkoló vagy valsartan, losartan de egyéni tolerancia függvényében van akinek a ACE inhibítorok vagy a kálcium csatorna blokkolók jönnek be.

2021. Október 06. - 16:28:48
Válasz #2737
Nem elérhető

Mirco


Szerbusztok Kandurok!
Egy kis információ és tapasztalat megosztás.
Április óta megy a kúra ami a következőkböl ál.
Humatrope (új lila dobozos 36iu) heti 5x, napi 2x1, de volt hogy 3x1iu. Mellé volt hogy ment eleinte inzulin is ez beadásonként 2 de volt hogy 4iu is.
AAS:  sustanon ez vegyes mikor milyen. (omega, master, balkán ) ebből eleinte heti 2ml,majd később már heti 3-3,5ml.
Trenena. (master, omega, b. m) heti 2ml. Majd ezt úgy 12 hét után váltotta boldenon. Ebből (master, Omega) heti 1-1,5-2ml.
Ment mellé heti 500iu hcg.
Aromatáz gondjaim mindvégig nem voltak.
Rohadtul száraz eres és qrva erős lettem. Súlyom ez idő alatt gyarapodott 12kg-al.
Kajára hol figyeltem hol nem.
Itt köszönném meg mindenkinek aki írt amikor kérdeztem, de legfőképpen G-nek aki soha, de SOHA nem tanácsolta és nem is ajánlott semmit csk kifejtette hogy ő ha csinálná akkor így adagolná!
Köszönöm G!!
Isten királyok vagytok mindenki!  @:-)   ;-oo-;
A fent emlitett márkák közül bármelyiket újra fogom használni ha lesz még belőlük jó!
A Humatrope növi az egyik legjobb. Ezt nem ajánlom csak mondom hogy kínai ide vagy oda olcsó igaz de ez a patikai drágább de a legfaszább!!
Mindez csak nagy vázlatokba.

2021. Október 07. - 10:37:42
Válasz #2738
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D

2021. Október 07. - 12:29:20
Válasz #2739
Nem elérhető

cczw95


Omega teljesen jó. Vagy még talán a vedi.

Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D

2021. Október 07. - 17:50:15
Válasz #2740
Nem elérhető

guzzi


Omega teljesen jó. Vagy még talán a vedi.

Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D


Omega jó és még a BM. Ha tudsz az utóbbiból szerezni.

2021. Október 07. - 19:04:07
Válasz #2741
Nem elérhető

Gyuf


Omega teljesen jó. Vagy még talán a vedi.

Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D

Omegat szedett az egyik eroemelo haverom. Erot szo szo kapott tole de kockas lett a hasa es fogyott.
Gondolom stana lehetett.

2021. Október 07. - 19:55:19
Válasz #2742
Nem elérhető

La911


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?

2021. Október 07. - 20:38:09
Válasz #2743
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.

2021. Október 07. - 23:48:24
Válasz #2744
Nem elérhető

cczw95


Azt lehet tudni hogy milyen dózisban szedte?
 :-){
Omega teljesen jó. Vagy még talán a vedi.

Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D

Omegat szedett az egyik eroemelo haverom. Erot szo szo kapott tole de kockas lett a hasa es fogyott.
Gondolom stana lehetett.