2024. Május 04. - 21:22:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445509 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2021. Október 08. - 04:57:42
Válasz #2745
Nem elérhető

La911


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.
Ok az rendben de pontosan hogyan?

2021. Október 08. - 07:19:00
Válasz #2746
Nem elérhető

Gyuf


Azt lehet tudni hogy milyen dózisban szedte?
 :-){
Omega teljesen jó. Vagy még talán a vedi.

Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D

Omegat szedett az egyik eroemelo haverom. Erot szo szo kapott tole de kockas lett a hasa es fogyott.
Gondolom stana lehetett.

Napi 20-30mg ment neki elosztva

2021. Október 08. - 08:15:22
Válasz #2747
Nem elérhető

kappl


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.
Ok az rendben de pontosan hogyan?

Bekevered es fecskendovel racsepegtetsz a tesztre.

2021. Október 08. - 09:57:40
Válasz #2748
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.
Ok az rendben de pontosan hogyan?

Bekevered es fecskendovel racsepegtetsz a tesztre.

Ha jo, akkor vizeletbol is siman kimutatja.
Nekem 500 iu nal 3-4nappal kesobb napkozben kivancsisagbol megneztem vizeletbol es jott a 2 csik

2021. Október 08. - 12:28:13
Válasz #2749
Nem elérhető

La911


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.
Ok az rendben de pontosan hogyan?

Bekevered es fecskendovel racsepegtetsz a tesztre.

Ha jo, akkor vizeletbol is siman kimutatja.
Nekem 500 iu nal 3-4nappal kesobb napkozben kivancsisagbol megneztem vizeletbol es jott a 2 csik
Köszönöm szépen   ez akkor egy kalap sz.r

2021. Október 08. - 15:16:38
Válasz #2750
Nem elérhető

G


Omega teljesen jó. Vagy még talán a vedi.

Sziasztok! Vedi ,omega vagy kenwoo szemes stanaja közül valamelyik működő ? És nem attól ,hogy telerakták methyltesztóval .Mert akkor inkább kihagyom. :D

Omegat szedett az egyik eroemelo haverom. Erot szo szo kapott tole de kockas lett a hasa es fogyott.
Gondolom stana lehetett.

Mondjuk nem értem hogy erőemelőként minek szed bárki stanát kb a legsz@rabb választás :D

2021. Október 08. - 15:43:11
Válasz #2751
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.
Ok az rendben de pontosan hogyan?

Bekevered es fecskendovel racsepegtetsz a tesztre.

Ha jo, akkor vizeletbol is siman kimutatja.
Nekem 500 iu nal 3-4nappal kesobb napkozben kivancsisagbol megneztem vizeletbol es jott a 2 csik
Köszönöm szépen   ez akkor egy kalap sz.r
Ha a "görög" Pregnyl akkor biztosan kuka.

2021. Október 08. - 18:38:11
Válasz #2752
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !
Kúra közben milyen és mennyi ásványi anyagokat, vitaminokat , halolajat szedtek?

2021. Október 08. - 20:14:49
Válasz #2753
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok.
Ti hogyan nézitek meg a hcg-t hogy jó e?
Terhességi tesztel.
Ok az rendben de pontosan hogyan?

Bekevered es fecskendovel racsepegtetsz a tesztre.

Ha jo, akkor vizeletbol is siman kimutatja.
Nekem 500 iu nal 3-4nappal kesobb napkozben kivancsisagbol megneztem vizeletbol es jott a 2 csik
Köszönöm szépen   ez akkor egy kalap sz.r
Ha a "görög" Pregnyl akkor biztosan kuka.


Én nekem most csak görög van és hibátlan. És amúgy sem mindig  jó a teszt.

2021. Október 09. - 08:18:52
Válasz #2754
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok !
Kúra közben milyen és mennyi ásványi anyagokat, vitaminokat , halolajat szedtek?
nálam napi 1 multi pro megy, mellé 2g c, d3, omega 3
jó, van amikor elfelejtem szokott előfordulni.


2021. Október 09. - 10:25:08
Válasz #2755
Nem elérhető

G


Sziasztok !
Kúra közben milyen és mennyi ásványi anyagokat, vitaminokat , halolajat szedtek?
nálam napi 1 multi pro megy, mellé 2g c, d3, omega 3
jó, van amikor elfelejtem szokott előfordulni.

Nekem az a véleményem hogyha tehetitek akkor kerüljétek a multi prot meg a konkurencia pakkos multi vitaminjait mert sz@rt se érnek össze vissza dózisok vannak meg a leggagyibb, legolcsóbb kötésekben a vitaminok ásványi anyagok, pénz kidobás és semmi egészségügyi pozitív hatást nem kaptok tőlük.
Legalább annyit nézzetek hogy a b-vitaminok metilált formában legyenek benne és az ásványi anyagok min citrát kötésben és testépítőként és kokszolóként semmi vas nem kell a multiba és kerüljétek a több ezer% RDA-ás dolgokat.

2021. Október 09. - 11:43:56
Válasz #2756
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok !
Kúra közben milyen és mennyi ásványi anyagokat, vitaminokat , halolajat szedtek?
nálam napi 1 multi pro megy, mellé 2g c, d3, omega 3
jó, van amikor elfelejtem szokott előfordulni.

Nekem az a véleményem hogyha tehetitek akkor kerüljétek a multi prot meg a konkurencia pakkos multi vitaminjait mert sz@rt se érnek össze vissza dózisok vannak meg a leggagyibb, legolcsóbb kötésekben a vitaminok ásványi anyagok, pénz kidobás és semmi egészségügyi pozitív hatást nem kaptok tőlük.
Legalább annyit nézzetek hogy a b-vitaminok metilált formában legyenek benne és az ásványi anyagok min citrát kötésben és testépítőként és kokszolóként semmi vas nem kell a multiba és kerüljétek a több ezer% RDA-ás dolgokat.
Igen a vas valóban nem kéne azt hiszem mert most voltam laborba és ott kimagaslóan magas lett a vas ( de nem vészesen ):  (36,8) ref érték: 12.5 - 32.2 umol/L
"Magas vas eredmény miatt új mintából ismétlés javasolt, amennyiben külső vaspótlás nem történt."



2021. Október 09. - 15:18:54
Válasz #2757
Nem elérhető

bbuilder


Én most animal pakot használok por formában, ezt kiegészítem, omega3, zinc, kalcium, magnezium, krom plusz animal flex.
Nekem a kerdesem a pct utani kiegekkel lenne kapcsolatos, hogy miket erdemes? 1 het van meg a kurambol utana lesz a pct, es utana szeretnek majd a libido fokozas miatt maca, ginzeng es hasonlokat, tippek miket erdemes ilyenkor?

2021. Október 09. - 18:02:04
Válasz #2758
Nem elérhető

Kareszx


Sziasztok! Biosira gyártóról van valakinek infója milyen most? Régebben használtam pár éve akkor működött bár aluldózisolt volt. Most milyen lehet tudja valaki?

2021. Október 09. - 20:26:04
Válasz #2759
Nem elérhető

wtfsoman


Én most animal pakot használok por formában, ezt kiegészítem, omega3, zinc, kalcium, magnezium, krom plusz animal flex.
Nekem a kerdesem a pct utani kiegekkel lenne kapcsolatos, hogy miket erdemes? 1 het van meg a kurambol utana lesz a pct, es utana szeretnek majd a libido fokozas miatt maca, ginzeng es hasonlokat, tippek miket erdemes ilyenkor?
Szia , hát itta fórumon én úgy vettem észre G nagyon képbe van  O biztos okosabb nálam , 😅🙏
De egy kis ashwagandha (mondjuk ezt én rendszeresen szedem ) DHEA is segíthet talán