2024. Május 04. - 18:42:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445430 alkalommal)

Alexx és 44 vendég van a témában

2021. Október 27. - 12:49:21
Válasz #2790
Nem elérhető

G


Szerintetek ha valaki versenyzo es azt akarja csinalni hosszu tavon es nem csak 1-2 kurat akar csinalni akkor nem ertelmesebb ha valaki pct helyett “blast and cruise “ dolgot csinalja? Tegyuk fel 16 hetes tomegeles, megy teszto deca majd utanna 2 honapig csak 250mg ena es utanna vissza tomegeles vagy dieta nagyobb mennyisegbe. Mi a velemenyetek?

Aki versenyző lesz az pont csak 1-2 kúrát csinál, csinál egy elsőt aztán egy másodikat ami 10 évig tart...

2021. Október 27. - 14:53:52
Válasz #2791
Nem elérhető

Tuku


Szerintetek ha valaki versenyzo es azt akarja csinalni hosszu tavon es nem csak 1-2 kurat akar csinalni akkor nem ertelmesebb ha valaki pct helyett “blast and cruise “ dolgot csinalja? Tegyuk fel 16 hetes tomegeles, megy teszto deca majd utanna 2 honapig csak 250mg ena es utanna vissza tomegeles vagy dieta nagyobb mennyisegbe. Mi a velemenyetek?

Aki versenyző lesz az pont csak 1-2 kúrát csinál, csinál egy elsőt aztán egy másodikat ami 10 évig tart...

Ezzel meg is valaszoltad a kerdesem ,koszonom!

2021. Október 27. - 19:23:04
Válasz #2792
Nem elérhető

bbuilder


Szerintetek ha valaki versenyzo es azt akarja csinalni hosszu tavon es nem csak 1-2 kurat akar csinalni akkor nem ertelmesebb ha valaki pct helyett “blast and cruise “ dolgot csinalja? Tegyuk fel 16 hetes tomegeles, megy teszto deca majd utanna 2 honapig csak 250mg ena es utanna vissza tomegeles vagy dieta nagyobb mennyisegbe. Mi a velemenyetek?
Eleg sok nem versenyzo is ezt csinalja. Merlegelni kell kinek mennyire fontos ez az egesz, de egy abszolut jarhato út, de minel tovabb csinalja valaki igy ha kesobb ugy dont meg is abbahagyja nehezebb dolga lesz visszaallitani a hormonhaztartasat.

2021. Október 27. - 19:28:37
Válasz #2793
Nem elérhető

bohoc89


Hello,

Bocsi, ha nem ide tartozik, de kedélyjavítót nem tud valaki esetleg?
Nem cucctól van depi, de kezd elviselhetetlen lenni….
…magánéleti, de kihat mindenre…

Hamarosan orvossal iratok fel, no problem, de addig kéne segítség!

Nagyon köszi, légyszi aki tud segítsen, akár privit írjon!!

2021. Október 27. - 20:07:18
Válasz #2794
Elérhető

Gyuf


Srácok.

Ismerősöm kapott Biosira metát, és Clent, ezekről lehet még valamit tudni? Lejáratuk 02/2023
én azt se tudtam, hogy van még ez a "márka" a piacon.
Köszi.


2021. Október 30. - 08:48:33
Válasz #2795
Nem elérhető

guzzi


Srácok.

Ismerősöm kapott Biosira metát, és Clent, ezekről lehet még valamit tudni? Lejáratuk 02/2023
én azt se tudtam, hogy van még ez a "márka" a piacon.
Köszi.

Ami beragadt és nem tudtak el adni azt most próbálja valaki kiszórni. Én hanyagolnám. Viszont a genesis szuris meta nekem személy szerint nagyon jó olyat durranok tőle edzés végére hogy le szakad a karom.

2021. Október 30. - 13:20:11
Válasz #2796
Nem elérhető

G


Srácok.

Ismerősöm kapott Biosira metát, és Clent, ezekről lehet még valamit tudni? Lejáratuk 02/2023
én azt se tudtam, hogy van még ez a "márka" a piacon.
Köszi.

Igazából bedob edzés előtt 40 mg methát és ha jön az extra erő, bedurranás, vérnyomás emelkedés, izomérzet akkor jó ugyan ez a clennél 40 mcg edzés előtt ha vérnyomás emelkedik, tüdő kapacitás nő, jobb izomérzet akkor szintén jó.

2021. Október 30. - 19:17:51
Válasz #2797
Nem elérhető

Küklopsz


Srácok.

Ismerősöm kapott Biosira metát, és Clent, ezekről lehet még valamit tudni? Lejáratuk 02/2023
én azt se tudtam, hogy van még ez a "márka" a piacon.
Köszi.

Ami beragadt és nem tudtak el adni azt most próbálja valaki kiszórni. Én hanyagolnám. Viszont a genesis szuris meta nekem személy szerint nagyon jó olyat durranok tőle edzés végére hogy le szakad a karom.


Gene szuris metha jo volt mindig evek óta hajkuraszom a piacon, komoly hatása volt szerintem is, nem hogy edzes kozbe porgetett de napkozbe is tisztara mint high on metamfetamine @:-) jo...... kis tulzassal..  @-o

2021. Október 30. - 19:39:13
Válasz #2798
Elérhető

Gyuf


Srácok.

Ismerősöm kapott Biosira metát, és Clent, ezekről lehet még valamit tudni? Lejáratuk 02/2023
én azt se tudtam, hogy van még ez a "márka" a piacon.
Köszi.

Ami beragadt és nem tudtak el adni azt most próbálja valaki kiszórni. Én hanyagolnám. Viszont a genesis szuris meta nekem személy szerint nagyon jó olyat durranok tőle edzés végére hogy le szakad a karom.


Gene szuris metha jo volt mindig evek óta hajkuraszom a piacon, komoly hatása volt szerintem is, nem hogy edzes kozbe porgetett de napkozbe is tisztara mint high on metamfetamine @:-) jo...... kis tulzassal..  @-o
Nekem Master Meta van itthon már vagy 3éve, bontatlanba, egyedül amiatt nem használom, mert állítólag azt sűrűn kellene adni, nemde?

2021. Október 30. - 23:57:38
Válasz #2799
Nem elérhető

Küklopsz


Azt ki is dobhatod szerintem a master egyetlen motyoja ami szart sem ér.
Ugye injekciosrol beszélünk.
Heti 3szor legkevesebb adni kéne amúgy igen

2021. Október 31. - 22:12:42
Válasz #2800
Nem elérhető

wax94


Sziasztok!

Nem sikerül sehol sem működő hcg-t találni, ezért külföldi oldalról rendelnék. Valakinek tud olyan oldalt, ahonnan biztonsagosan lehet rendelni, úgy hogy meg is érkezzen?
Egyelőre ezt az oldalt találtam, Indiai:

https://magnuspharma.net/
Van valakinek tapasztalata erről az oldalról?

2021. November 01. - 00:32:07
Válasz #2801
Nem elérhető

MS35


Sziasztok!
Magnus és Elite winije, boldija, sustája milyen jelenleg?

2021. November 05. - 08:23:29
Válasz #2802
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
G leginkabb a te velemenyedre lennek kivancsi de barki aki tud segiteni azt megkoszonom!
Szoval 2-3 hete ért veget az utolso versenyem es tegnap voltam vervetelen ami kimutatta hogy a lipáz enzim ami elmeletileg a zsir lebontasat segiti az eleg magas. Dietam utolso 3 heteben 1300 kaloria  es napi 1 ora kardion voltam. Az emesztesem eleg rottyon volt es a natur csirke zoldseggel is mar nehezemre esett megemeszteni ,ha meg betettem egy kis lenmag olajat attol meg puffadtam es jott is ki belollem. Elkepzelheto hogy a lipaz emiatt magas es hasnyalmirigy gyulladasom lett vagy valami?
Most elkezdtem az offszezonom ,az segithez ha lejebb veszem a zsir bevitelem? Emeszto enzimet minden reggel hasznalok.

2021. November 05. - 08:40:05
Válasz #2803
Elérhető

Gyuf


Sziasztok!
G leginkabb a te velemenyedre lennek kivancsi de barki aki tud segiteni azt megkoszonom!
Szoval 2-3 hete ért veget az utolso versenyem es tegnap voltam vervetelen ami kimutatta hogy a lipáz enzim ami elmeletileg a zsir lebontasat segiti az eleg magas. Dietam utolso 3 heteben 1300 kaloria  es napi 1 ora kardion voltam. Az emesztesem eleg rottyon volt es a natur csirke zoldseggel is mar nehezemre esett megemeszteni ,ha meg betettem egy kis lenmag olajat attol meg puffadtam es jott is ki belollem. Elkepzelheto hogy a lipaz emiatt magas es hasnyalmirigy gyulladasom lett vagy valami?
Most elkezdtem az offszezonom ,az segithez ha lejebb veszem a zsir bevitelem? Emeszto enzimet minden reggel hasznalok.
1300kcal? ez mit takar?
mondjuk én lehet más olajat használtam volna

2021. November 05. - 11:23:08
Válasz #2804
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok!
G leginkabb a te velemenyedre lennek kivancsi de barki aki tud segiteni azt megkoszonom!
Szoval 2-3 hete ért veget az utolso versenyem es tegnap voltam vervetelen ami kimutatta hogy a lipáz enzim ami elmeletileg a zsir lebontasat segiti az eleg magas. Dietam utolso 3 heteben 1300 kaloria  es napi 1 ora kardion voltam. Az emesztesem eleg rottyon volt es a natur csirke zoldseggel is mar nehezemre esett megemeszteni ,ha meg betettem egy kis lenmag olajat attol meg puffadtam es jott is ki belollem. Elkepzelheto hogy a lipaz emiatt magas es hasnyalmirigy gyulladasom lett vagy valami?
Most elkezdtem az offszezonom ,az segithez ha lejebb veszem a zsir bevitelem? Emeszto enzimet minden reggel hasznalok.
1300kcal? ez mit takar?
mondjuk én lehet más olajat használtam volna

Bocsi elirtam mert csak a dieta utolso 2 heteben volt ilyen alacsony de ez nem lenyeg. 250feherje 25 zsir 30ch ..ez volt 2 hetig a toltes elott. Azota az emesztes rendbe van viszont ez az ertek ami aggaszt.