2024. Május 04. - 18:20:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445425 alkalommal)

Damn és 39 vendég van a témában

2021. November 26. - 10:59:34
Válasz #2820
Nem elérhető

Kamagraking


Üdv. mindenkinek, tesztó pótló terápián vagyok, forrásom elapadt, akár priviben is valami linket, honnan tudnék beszerezni. Köszönöm.

Nem hivatalosan vagy trt-n ha jól sejtem,ezek után már csak a feketepiac marad.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. November 26. - 11:02:13
Válasz #2821
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok! Van olyan primobolan szerintetek amibe azt is tettek vagy esélytelen ilyennek próbálkozni? Mert azt hallom hogy felesleges sehol nem teszik bele

Nagy ,mindenki számára elérhető gyártóknál szerintem lehetnek problémák,de kis privát laborok nál 100% hogy van eredeti.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. November 26. - 11:07:45
Válasz #2822
Nem elérhető

Kamagraking


Rossz hírek a jövőre nézve: a dht-alapú alapanyagok a duplájára drágultak.

A többit mindenki gondolja hozzá/tovább...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. November 26. - 12:06:35
Válasz #2823
Nem elérhető

Gregor


Üdv. mindenkinek, tesztó pótló terápián vagyok, forrásom elapadt, akár priviben is valami linket, honnan tudnék beszerezni. Köszönöm.

Nem hivatalosan vagy trt-n ha jól sejtem,ezek után már csak a feketepiac marad.

Igen.

2021. November 26. - 13:14:16
Válasz #2824
Nem elérhető

Mirco


Rossz hírek a jövőre nézve: a dht-alapú alapanyagok a duplájára drágultak.

A többit mindenki gondolja hozzá/tovább...


Én már bevásároltam egy jó időre előre.  @:-)

2021. November 28. - 10:41:34
Válasz #2825
Nem elérhető

Tuku


Valakinek van valami infoja melyik gyáró ena/cypi-je és deca/boldija müködik mostanság?

2021. November 28. - 12:50:58
Válasz #2826
Nem elérhető

Gábor77


Valakinek van valami infoja melyik gyáró ena/cypi-je és deca/boldija müködik mostanság?
Omega testo.ena jó, B.M NPP jó ,decáját nem tudom.

2021. November 28. - 13:48:16
Válasz #2827
Nem elérhető

Gyuf


Valakinek van valami infoja melyik gyáró ena/cypi-je és deca/boldija müködik mostanság?
omega decája jó.

2021. November 30. - 11:06:48
Válasz #2828
Nem elérhető

Lolka


Valakinek van valami infoja melyik gyáró ena/cypi-je és deca/boldija müködik mostanság?


Omega és a b.m boldi jó.

2021. November 30. - 21:50:46
Válasz #2829
Nem elérhető

rchrd


Sziasztok! Ki használ/használt mostanság Sustanont és boldit ? Melyik gyártótól és hogyan produkált?
Master, magnus milyen most? Köszi előre is.

2021. December 01. - 06:26:04
Válasz #2830
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Ki használ/használt mostanság Sustanont és boldit ? Melyik gyártótól és hogyan produkált?
Master, magnus milyen most? Köszi előre is.
A Master "sustája" nálam magában nagyon gyulladt. A Swissé jó volt minden téren. Nem erős anyag de működött. Magnusról nincs infom. Az Omega,Elit és B.M testok működnek. Boldenonból Mastert,Sterlinget és Swisst használtam. Igazán nem tudom megmondani hogy mennyire voltak hatékonyak. Erőben hozzá tettek a testóhoz. Szóval valószínűleg valami volt bennük.

2021. December 01. - 10:31:11
Válasz #2831
Nem elérhető

Benceller


Valakinek van valami infoja melyik gyáró ena/cypi-je és deca/boldija müködik mostanság?

Cipyből nekem master megy, működik normálisan 1mlt beadok nem gyullad, kettőnél már bajosabb picit a másnap :D.


2021. December 01. - 22:33:56
Válasz #2832
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Ki használ/használt mostanság Sustanont és boldit ? Melyik gyártótól és hogyan produkált?
Master, magnus milyen most? Köszi előre is.
A Master "sustája" nálam magában nagyon gyulladt. A Swissé jó volt minden téren. Nem erős anyag de működött. Magnusról nincs infom. Az Omega,Elit és B.M testok működnek. Boldenonból Mastert,Sterlinget és Swisst használtam. Igazán nem tudom megmondani hogy mennyire voltak hatékonyak. Erőben hozzá tettek a testóhoz. Szóval valószínűleg valami volt bennük.
kb az utolsó 4-5 üveg mix-et használtam magába de nekem egyik beadás se gyulladt.

2021. December 02. - 00:12:19
Válasz #2833
Nem elérhető

User966


2021. Júliusban lejárt szavatosságú Pregnyl HCG még használható? Már romlott vagy még ugyanolyan hatásfokú, mintha szavatossági időn belül lenne? Hűtőben volt tárolva. Lejárt szavatossági idő után meddig bírják a HCG-k?

2021. December 02. - 08:27:06
Válasz #2834
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Ki használ/használt mostanság Sustanont és boldit ? Melyik gyártótól és hogyan produkált?
Master, magnus milyen most? Köszi előre is.
A Master "sustája" nálam magában nagyon gyulladt. A Swissé jó volt minden téren. Nem erős anyag de működött. Magnusról nincs infom. Az Omega,Elit és B.M testok működnek. Boldenonból Mastert,Sterlinget és Swisst használtam. Igazán nem tudom megmondani hogy mennyire voltak hatékonyak. Erőben hozzá tettek a testóhoz. Szóval valószínűleg valami volt bennük.
kb az utolsó 4-5 üveg mix-et használtam magába de nekem egyik beadás se gyulladt.
Szerencsés ember vagy. Nekem ott figyel egy megkezdett üveg még,de félek beadni mert olyan műsort csinált.