2024. Május 04. - 10:47:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445262 alkalommal)

Needfor940, Damn, Gábor77, Alexx és 42 vendég van a témában

2021. December 02. - 08:31:14
Válasz #2835
Elérhető

Gábor77


2021. Júliusban lejárt szavatosságú Pregnyl HCG még használható? Már romlott vagy még ugyanolyan hatásfokú, mintha szavatossági időn belül lenne? Hűtőben volt tárolva. Lejárt szavatossági idő után meddig bírják a HCG-k?
A "görög" pregnyllel voltak gondok mostanába. Teljesen üres cuccok voltak. Add be problémát nem fog okozni. Vegyél e terhességi tesztet és másnap reggel csurgass rá. Vagy beadás előtt a HCG ből cseppents rá és megmutatja hogy működik e.

2021. December 02. - 12:28:00
Válasz #2836
Nem elérhető

Glacika


Bocsánat, RAW pharma illetve elitepharm tesztóiról van e valakinek tapasztalata?
Létezhet hogy full üresek? 500mgnál full semmi hatás, se ösztrogenikus, se anabolikus...

2021. December 02. - 12:39:10
Válasz #2837
Nem elérhető

Kamagraking


Bocsánat, RAW pharma illetve elitepharm tesztóiról van e valakinek tapasztalata?
Létezhet hogy full üresek? 500mgnál full semmi hatás, se ösztrogenikus, se anabolikus...

Miért érzem úgy,hogy a második sorodban ott a válasz a kérdésedre...

De lehet,hogy jön valaki aki majd az egekbe dícséri.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. December 02. - 12:58:58
Válasz #2838
Nem elérhető

Gyuf


Bocsánat, RAW pharma illetve elitepharm tesztóiról van e valakinek tapasztalata?
Létezhet hogy full üresek? 500mgnál full semmi hatás, se ösztrogenikus, se anabolikus...
mióta megy?
De lehetséges hogy üres, bármiről lehet.
RAW-ról életembe nem hallottam, Elite régen jó volt tavaly acetátot használtam az müködött versenynél.
Próbálkozz 1 másik gyártóval.

2021. December 02. - 13:27:37
Válasz #2839
Nem elérhető

Glacika


8 hete megy raw cipionate, full semmi, 3 hete felesbe elite enával, de még attól se semmi, mondjuk az elite még hathat, várok 1-2 hetet... de amúgy lehetséges hogy valaki 500mgnál full semmilyen hatása ne legyen? Csak ha üres, akkor nem? Vagy olyan hogy valakinek nem használnak a hosszú észterek, csak a rövidek?

2021. December 02. - 13:36:44
Válasz #2840
Nem elérhető

frankzane


8 hete megy raw cipionate, full semmi, 3 hete felesbe elite enával, de még attól se semmi, mondjuk az elite még hathat, várok 1-2 hetet... de amúgy lehetséges hogy valaki 500mgnál full semmilyen hatása ne legyen? Csak ha üres, akkor nem? Vagy olyan hogy valakinek nem használnak a hosszú észterek, csak a rövidek?
Tuti üres. Enánál ha minden napi vagy minden másnapi a protokoll egyből érzed 3-4nap után a melled általában. Egy hét után meg látnod kéne egyértelműen az alkarodon meg a válladon a különbséget 500mgnál ha csak a fele van benne akkor is szerintem.

2021. December 02. - 13:42:09
Válasz #2841
Nem elérhető

Gyuf


8 hete megy raw cipionate, full semmi, 3 hete felesbe elite enával, de még attól se semmi, mondjuk az elite még hathat, várok 1-2 hetet... de amúgy lehetséges hogy valaki 500mgnál full semmilyen hatása ne legyen? Csak ha üres, akkor nem? Vagy olyan hogy valakinek nem használnak a hosszú észterek, csak a rövidek?
8hét rengeteg idő, már rég látnod kellett volna, azért egy hosszú észter kb 2hét után már szépen muzsikál.

2021. December 02. - 14:49:27
Válasz #2842
Nem elérhető

Glacika


Köszi a válaszokat srácok. Szerencsére van még omega meds enám, lecserélem arra, ha az se akkor nem tudom mi...

2021. December 02. - 16:12:09
Válasz #2843
Nem elérhető

Gyuf


Köszi a válaszokat srácok. Szerencsére van még omega meds enám, lecserélem arra, ha az se akkor nem tudom mi...
az már működni fog  =/+'

2021. December 02. - 18:10:47
Válasz #2844
Nem elérhető

Glacika



2021. December 02. - 18:21:56
Válasz #2845
Nem elérhető

Lolka


8 hete megy raw cipionate, full semmi, 3 hete felesbe elite enával, de még attól se semmi, mondjuk az elite még hathat, várok 1-2 hetet... de amúgy lehetséges hogy valaki 500mgnál full semmilyen hatása ne legyen? Csak ha üres, akkor nem? Vagy olyan hogy valakinek nem használnak a hosszú észterek, csak a rövidek?
Tuti üres. Enánál ha minden napi vagy minden másnapi a protokoll egyből érzed 3-4nap után a melled általában. Egy hét után meg látnod kéne egyértelműen az alkarodon meg a válladon a különbséget 500mgnál ha csak a fele van benne akkor is szerintem.


3-4-nap után még a propionátot sem érzed meg, nemhogy az enantátot.

2021. December 02. - 18:23:18
Válasz #2846
Nem elérhető

Lolka


Srácok b.m testo 400 ról tud valaki valamit? Vagy melyik susta ami azt tudja amit nagyjából kellene?

2021. December 02. - 20:23:58
Válasz #2847
Nem elérhető

Glacika


Kamagraking írtam privátot!

2021. December 02. - 21:14:29
Válasz #2848
Nem elérhető

frankzane


8 hete megy raw cipionate, full semmi, 3 hete felesbe elite enával, de még attól se semmi, mondjuk az elite még hathat, várok 1-2 hetet... de amúgy lehetséges hogy valaki 500mgnál full semmilyen hatása ne legyen? Csak ha üres, akkor nem? Vagy olyan hogy valakinek nem használnak a hosszú észterek, csak a rövidek?
Tuti üres. Enánál ha minden napi vagy minden másnapi a protokoll egyből érzed 3-4nap után a melled általában. Egy hét után meg látnod kéne egyértelműen az alkarodon meg a válladon a különbséget 500mgnál ha csak a fele van benne akkor is szerintem.


3-4-nap után még a propionátot sem érzed meg, nemhogy az enantátot.
Kézzel fogható eredmények később jönnek de a melled mindennapi protokollal már érezheted simán 3 nap után. Véredben már ott az ena is egyből. Már 3-4nap után lejtmenetben van az első adag koncentrációja.

2021. December 03. - 06:38:15
Válasz #2849
Elérhető

Gábor77


Srácok b.m testo 400 ról tud valaki valamit? Vagy melyik susta ami azt tudja amit nagyjából kellene?

A B.M és az Elit amit most ajánlanak. De hamarosan kipróbálom ezeket. Ha lesz tapasztalat megírom. Az a terv hogy tavaszig ( végül úgy döntöttem hogy,áprilissal indul majd a tren,npp,testo)egy alacsonyabb testo bevitelre állok át (5 hét múlva) olyan TRT jellegűre és mivel ezt a két gyártót mondja a forrásom a leg jobbnak veszek egy-egy adaggal mindkettőből és meglátjuk mi lesz az eredménye.