2024. Május 04. - 16:33:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445385 alkalommal)

Trepi, Gábor77, Damn és 50 vendég van a témában

2021. December 18. - 12:53:03
Válasz #2865
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?

2021. December 18. - 14:22:44
Válasz #2866
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?

Hali! Én az ezüstöset toltam és frankó volt. Akkor.

2021. December 18. - 15:49:16
Válasz #2867
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?

Hali! Én az ezüstöset toltam és frankó volt. Akkor.

Köszi! Akkor majd  a kékkel kezdem ,hogy kiderüljön van-e benne valami.

2021. December 18. - 17:58:06
Válasz #2868
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Edzés erősítőnek csak edzés napokon szedve melyik oral lenne a legjobb választás halo , oxy vagy metha?

2021. December 19. - 07:01:50
Válasz #2869
Elérhető

Gábor77


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

2021. December 19. - 10:21:18
Válasz #2870
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.

2021. December 19. - 11:25:35
Válasz #2871
Nem elérhető

Kamagraking


Na gyerekek egy nagy labda.
Ki mit szól hozzá ha össze dobunk Kamagrakirálynak egy mikuláscsomagra valót és ő ezt viszonozza azzal hogy leirja azt az általa tényként kezelt infót amiben az ál hogy melyik Sustanon a tuti most gyártótekintetében.?!   :-}


Na Kamagra benne vagy?

Inkább csináljuk azt,hogy fogod a mintádat és megrendeled magadnak a vizsgálatot.Önállóan,mint mindenki más.

Neked is ugyanannyiba kerül mint nekem.

How to order: www.janoshik.com/order/

Pricing: www.janoshik.com/pricing/

Rules, terms and conditions: www.janoshik.com/rules/

Details about tests: www.janoshik.com/details/

Ui.:ne feledd a mintát steril tárolóban célszerű eljuttatni a vizsgálati helyre az esetleges keresztszennyeződések végett!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. December 19. - 11:36:17
Válasz #2872
Nem elérhető

Kamagraking


Na gyerekek egy nagy labda.
Ki mit szól hozzá ha össze dobunk Kamagrakirálynak egy mikuláscsomagra valót és ő ezt viszonozza azzal hogy leirja azt az általa tényként kezelt infót amiben az ál hogy melyik Sustanon a tuti most gyártótekintetében.?!   :-}


Na Kamagra benne vagy?
teljesen felesleges, mert amit megnéztek x db üveget abba van valami, de amit 2héttel később te veszel ugyan azt a gyártót már más a tartalma.
ez kb mint anno a chips-es zacskó amibe pénz volt téve, egyikbe van másikba nincs.
max ez akkor "érné" meg ha veszel x db motyót, mindet bevizsgáltatod és el is használod, mert hiába egyforma a 2 master mix pl, más a hatóanyag benne

Ezt mondom én is. Akkor lenne értelme ha mondjuk meg tudnénk venni mondjuk 500 ml-t ugyanabból a sorozatból és mielőtt ki lenne fizetve véletlenszerűen kivenni pár mintát és bevizsgálni. Ha én ilyennel foglalkoznék tuti így csinálnám. így a vevők tudnák hogy mint kapnak. Amekkora haszonnal dolgoznak a dílerek simán beleférne nagy tételnél. így nem csak a végfelhasználó lenne biztonságba,de a gyártók is ösztönözve lennének a jobb áru előállítására. Hosszú távon mindenki jól járna.


Hát ez ugy működik hogy a gyártó az gyárt hellyel közel 90%-ba jót. Majd jönnek az ügyes hamisítók és szinte majdnem tökéletes másolatot csinálnak. Na most ezekbe vagy van valami vagy üres. De inkább többsége  minimális mennyiségben de van. Valami.
Ezekről a komolynak tűnő hamis dolgokról még a nagy kereskedők is csak keveset tudnak. Ők meg veszik X helyről és ennyi. Hiába a vizsgálat ha a másik 5- 10000ml szar. A kiskereskedők meg szinte csak a vissza jelzésekre tudnak hagyatkozni. Ez a bevizsgálás is egy nagy humbuk. Egy komoly kereskedő sem költ rá! Másrészt meg egy pénz lehúzás a többsége.

Tehát a te olvasatodban a "kereskedelmi lánc" a következő:gyártó (90%-os)-nagykereskedő-kiskereskedő-felhasználó

Miért nem vesz a felhasználó közvetlenül a gyártótól,ha ott (90%-os minőségű) cuccot kap?

Direkt rak még 2 ember (nagykereskedő+kiskereskedő) zsebébe pénzt,és még azt is kockáztatja ,hogy ott már nem kap jót?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. December 20. - 05:11:27
Válasz #2873
Elérhető

Gábor77


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.
Már itt leírtam szerintem. Nálam lévő Omega testok szémomra inkább azért érdekesek. Mert bár a csomagolásuk egyforma, de az ampullák kinézete eltérő. Vana olyan amelyiken egy fekete pont van a másikra meg három csík van vestve. Jelenleg a fekete pöttyös megy.

2021. December 20. - 10:25:33
Válasz #2874
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.
Már itt leírtam szerintem. Nálam lévő Omega testok szémomra inkább azért érdekesek. Mert bár a csomagolásuk egyforma, de az ampullák kinézete eltérő. Vana olyan amelyiken egy fekete pont van a másikra meg három csík van vestve. Jelenleg a fekete pöttyös megy.

Nekem is a fekete pottyos omega teszto ena van. Mult heten kezdtem ugyhogy sokat nemtudok mondani. Te hogy erzed van benne valalmi?

2021. December 20. - 19:32:46
Válasz #2875
Elérhető

Gábor77


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.
Már itt leírtam szerintem. Nálam lévő Omega testok szémomra inkább azért érdekesek. Mert bár a csomagolásuk egyforma, de az ampullák kinézete eltérő. Vana olyan amelyiken egy fekete pont van a másikra meg három csík van vestve. Jelenleg a fekete pöttyös megy.

Nekem is a fekete pottyos omega teszto ena van. Mult heten kezdtem ugyhogy sokat nemtudok mondani. Te hogy erzed van benne valalmi?
Ez működik. Erőben , mindenben érzem. Heti 3x megy.

2021. December 22. - 17:00:39
Válasz #2876
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Most lehet ez egy nagyon hülye kérdés lesz. Hcg-t csak vényre lehet kapni gyógyszertárba ? Mert sajnos a vitamin beszerzőm pregnylt hozott. Megnéztem terhességi teszttel és üres . Utána rendeltem a netről  ovigilt és erre ugyan az a "görög" szar jött  helyette. Ezt nem néztem meg ,de biztos ez is üres, mert ugyan az. Meg itt a leírtak alapján is mindenki üresnek mondja.

2021. December 22. - 17:50:03
Válasz #2877
Elérhető

Gábor77


Sziasztok ! Most lehet ez egy nagyon hülye kérdés lesz. Hcg-t csak vényre lehet kapni gyógyszertárba ? Mert sajnos a vitamin beszerzőm pregnylt hozott. Megnéztem terhességi teszttel és üres . Utána rendeltem a netről  ovigilt és erre ugyan az a "görög" szar jött  helyette. Ezt nem néztem meg ,de biztos ez is üres, mert ugyan az. Meg itt a leírtak alapján is mindenki üresnek mondja.
Igen. Az vényköteles!

2021. December 23. - 12:13:32
Válasz #2878
Nem elérhető

Zoli303


Köszi az eddigi válaszokat ! Most újabb kérdéssel-kérdésekkel szeretnék előállni  @-o  Az egyik az lenne ,hogy a vermodje szemes stanája milyen ? Nekem az omega bejött múltkor ,de most ezt akarják rám tukmálni. Illetve atd tartalmú termék ,mint a novedex xt volt , hasonló valami létezik még akármilyen formában vagy halmazállapotban ?  =/+'

2021. December 23. - 12:19:04
Válasz #2879
Nem elérhető

cczw95


Musclebody.eu
https://musclebody.eu/en/muscle-building/322-gaspari-nutrition-novedex-xt.html
https://musclebody.eu/en/pct-testosterone-booster/44-swiss-pharmaceuticals-ultimate-pct.html


Köszi az eddigi válaszokat ! Most újabb kérdéssel-kérdésekkel szeretnék előállni  @-o  Az egyik az lenne ,hogy a vermodje szemes stanája milyen ? Nekem az omega bejött múltkor ,de most ezt akarják rám tukmálni. Illetve atd tartalmú termék ,mint a novedex xt volt , hasonló valami létezik még akármilyen formában vagy halmazállapotban ?  =/+'