2024. Május 04. - 20:29:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445479 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2022. Január 29. - 05:59:40
Válasz #2970
Nem elérhető

Gábor77


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

2022. Január 29. - 09:45:12
Válasz #2971
Nem elérhető

kemi


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

2022. Január 29. - 10:05:59
Válasz #2972
Nem elérhető

guzzi


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

Helo!
Véleményem szerint az eddigi legjobb az elmúlt 1,5-2 évben. Sustája ami most talán gyengébb mint pár hónapja de a többivel nincs gond.Készülök is be raktározni még most belőle nehogy később gyengüljön.

2022. Január 29. - 19:21:05
Válasz #2973
Nem elérhető

Charley


Sziasztok!

Enantatbol B.M. vagy Omega a jobb most ?


2022. Január 29. - 19:30:58
Válasz #2974
Nem elérhető

ricsi98761


Sziasztok véleményeket szeretnék ki kérni a BM susten 250 ról és a BM methaden ről? kinek hogy működött ?

2022. Január 29. - 19:35:00
Válasz #2975
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Enantatbol B.M. vagy Omega a jobb most ?
mind a kettő jó.

2022. Január 30. - 13:30:40
Válasz #2976
Nem elérhető

kemi


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

Helo!
Véleményem szerint az eddigi legjobb az elmúlt 1,5-2 évben. Sustája ami most talán gyengébb mint pár hónapja de a többivel nincs gond.Készülök is be raktározni még most belőle nehogy később gyengüljön.

Mit próbáltál még? Primo, Masteron és Oxa érdekelne. Gondolom az első(2) felejtös...?

2022. Január 30. - 14:22:12
Válasz #2977
Nem elérhető

G


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

Helo!
Véleményem szerint az eddigi legjobb az elmúlt 1,5-2 évben. Sustája ami most talán gyengébb mint pár hónapja de a többivel nincs gond.Készülök is be raktározni még most belőle nehogy később gyengüljön.

Mit próbáltál még? Primo, Masteron és Oxa érdekelne. Gondolom az első(2) felejtös...?

Primo az egyik legjobb dolog de felejtős mert úgyse fog senki nyomni belőle heti min 1000 mg-ot :D masteron az egyik legfeleslegesebb dolog szerintem csak kozmetikai jellegű minek x hétig beadogatni a forma miatt elég 2 hétig superdrol (methylmasteron) és ennyi.

2022. Január 30. - 17:08:49
Válasz #2978
Nem elérhető

kemi


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

Helo!
Véleményem szerint az eddigi legjobb az elmúlt 1,5-2 évben. Sustája ami most talán gyengébb mint pár hónapja de a többivel nincs gond.Készülök is be raktározni még most belőle nehogy később gyengüljön.

Mit próbáltál még? Primo, Masteron és Oxa érdekelne. Gondolom az első(2) felejtös...?

Primo az egyik legjobb dolog de felejtős mert úgyse fog senki nyomni belőle heti min 1000 mg-ot :D masteron az egyik legfeleslegesebb dolog szerintem csak kozmetikai jellegű minek x hétig beadogatni a forma miatt elég 2 hétig superdrol (methylmasteron) és ennyi.

Ez igaz. Primobóp tényleg kell tesztó és NPP mellé (vagy NPP helyett?) 1000mg? Pont nem akarok EoD 2ml-nél többet beszűrni :(

methylmasteron a nevéből ítélve nem lehet jó barátja a májnak

2022. Január 30. - 17:19:55
Válasz #2979
Nem elérhető

G


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

Helo!
Véleményem szerint az eddigi legjobb az elmúlt 1,5-2 évben. Sustája ami most talán gyengébb mint pár hónapja de a többivel nincs gond.Készülök is be raktározni még most belőle nehogy később gyengüljön.

Mit próbáltál még? Primo, Masteron és Oxa érdekelne. Gondolom az első(2) felejtös...?

Primo az egyik legjobb dolog de felejtős mert úgyse fog senki nyomni belőle heti min 1000 mg-ot :D masteron az egyik legfeleslegesebb dolog szerintem csak kozmetikai jellegű minek x hétig beadogatni a forma miatt elég 2 hétig superdrol (methylmasteron) és ennyi.

Ez igaz. Primobóp tényleg kell tesztó és NPP mellé (vagy NPP helyett?) 1000mg? Pont nem akarok EoD 2ml-nél többet beszűrni :(

methylmasteron a nevéből ítélve nem lehet jó barátja a májnak

Hát a nagyon min szerintem 600-800 mg belőle de az 1000 jobb sajna az a a tapasztalat. Kombinálva talán inkább boldival a jobb vagy ha diétában megy akkor masteronnal ahhoz nagyon szakértő szem kell hogy észre vegye valaki a különbséget mintha tisztán csak primo menne.
Hát a superdrol nem véletlen lett "elfelejtve" mert annyira máj toxikus volt aztán amikor jött a prohormon dolog a 2000-es évek elején akkor újra előszedték, én 4 hétnél tovább nem is szedném de ha forma a lényeg akkor 1-2 után egy más ember vagy :D

2022. Január 31. - 00:56:22
Válasz #2980
Nem elérhető

kemi


NPP-ből melyiket érdemes?
Én Omegára szavaznék. Ti?

Szia! B.M most a jobb NPP-ben.

Köszi! Használtad? Erről a márkáról még nem hallottam. Ennyi a neve, hogy B.M.?

Helo!
Véleményem szerint az eddigi legjobb az elmúlt 1,5-2 évben. Sustája ami most talán gyengébb mint pár hónapja de a többivel nincs gond.Készülök is be raktározni még most belőle nehogy később gyengüljön.

Mit próbáltál még? Primo, Masteron és Oxa érdekelne. Gondolom az első(2) felejtös...?

Primo az egyik legjobb dolog de felejtős mert úgyse fog senki nyomni belőle heti min 1000 mg-ot :D masteron az egyik legfeleslegesebb dolog szerintem csak kozmetikai jellegű minek x hétig beadogatni a forma miatt elég 2 hétig superdrol (methylmasteron) és ennyi.

Ez igaz. Primobóp tényleg kell tesztó és NPP mellé (vagy NPP helyett?) 1000mg? Pont nem akarok EoD 2ml-nél többet beszűrni :(

methylmasteron a nevéből ítélve nem lehet jó barátja a májnak

Hát a nagyon min szerintem 600-800 mg belőle de az 1000 jobb sajna az a a tapasztalat. Kombinálva talán inkább boldival a jobb vagy ha diétában megy akkor masteronnal ahhoz nagyon szakértő szem kell hogy észre vegye valaki a különbséget mintha tisztán csak primo menne.
Hát a superdrol nem véletlen lett "elfelejtve" mert annyira máj toxikus volt aztán amikor jött a prohormon dolog a 2000-es évek elején akkor újra előszedték, én 4 hétnél tovább nem is szedném de ha forma a lényeg akkor 1-2 után egy más ember vagy :D

Lehet kipróbálom pár nap erejéig, ha már jó a forma. Hetekig biztos nem merném már szedmi. A Primot úgy néz ki, hogy inkább kihagyom. Marad a Susta/Popi + NPP.
Amúgy kennyit tenne a felső stackez heti 1g primo?
6ml vs 16ml elég nagy kül(és es sustával számolva)😀

2022. Február 01. - 14:33:33
Válasz #2981
Nem elérhető

andras123


joregelt Kemi akkor....
en is ugy lattam meg tegnap vagy elotte csak majdnem agyonavgott az aram, majdnem abba a hibadba estem mint User966,aszt mondja
tudod mire goindolok....
sok kura szol sokmindenrol de az te NPP d-nel vagy ND d-nel nem lenne illo azt is ssurni...
de 3 honapos kuranal is csak kisero T-En. es Prop aztan levaltsa 7 het utan 12 ig A Sus keverek ....
nem merult fel benned neha hogy tul sokszor szurtak meg megszurtak hetente?
az acetate formajat neha szoktak megenni volt Nandrolone-val keverve
de barmenyi honaprol is legyen a szo ugyis csak ugyan egyforma temperamentumu szervel hadjak futni amire te ugy vagyol,igaze
de majd varjal arra amit kapsz a tobbiektol es ugyis oda hajolsz amire fogsz,vagy fogekony vagy
eloszor felere lattam a betud azt hittem a  Nebido-ra gondolsz a T.Undecanoate-ra ha te szereted a lymphatic system-es dolgokat.
hirtelen elszedultem az 1000mg od-nal
Nem lenne szerinted szep az 1000mg neme inkabb 4 honapos aljarasnak veted ala magad es csak 200mg a tobbiek dominalnaknana>?
A T.Cypionate maskulonbe te kamelod e?
Kellemes Estet mindenkinek ...aszt mondja
 o--O

2022. Február 01. - 18:49:01
Válasz #2982
Nem elérhető

Gábor77


joregelt Kemi akkor....
en is ugy lattam meg tegnap vagy elotte csak majdnem agyonavgott az aram, majdnem abba a hibadba estem mint User966,aszt mondja
tudod mire goindolok....
sok kura szol sokmindenrol de az te NPP d-nel vagy ND d-nel nem lenne illo azt is ssurni...
de 3 honapos kuranal is csak kisero T-En. es Prop aztan levaltsa 7 het utan 12 ig A Sus keverek ....
nem merult fel benned neha hogy tul sokszor szurtak meg megszurtak hetente?
az acetate formajat neha szoktak megenni volt Nandrolone-val keverve
de barmenyi honaprol is legyen a szo ugyis csak ugyan egyforma temperamentumu szervel hadjak futni amire te ugy vagyol,igaze
de majd varjal arra amit kapsz a tobbiektol es ugyis oda hajolsz amire fogsz,vagy fogekony vagy
eloszor felere lattam a betud azt hittem a  Nebido-ra gondolsz a T.Undecanoate-ra ha te szereted a lymphatic system-es dolgokat.
hirtelen elszedultem az 1000mg od-nal
Nem lenne szerinted szep az 1000mg neme inkabb 4 honapos aljarasnak veted ala magad es csak 200mg a tobbiek dominalnaknana>?
A T.Cypionate maskulonbe te kamelod e?
Kellemes Estet mindenkinek ...aszt mondja
 o--O
De jó lenne érteni téged! Amit írsz az kész káosz!

2022. Február 01. - 18:50:08
Válasz #2983
Nem elérhető

Gábor77


Omega Boldenonnal van tapsztalatotok?

2022. Február 01. - 20:35:37
Válasz #2984
Nem elérhető

pittta92


Omega Boldenonnal van tapsztalatotok?


Sziasztok én most fogom kezdeni B.M. ena boldit majd írok vele kapcsolatban!