2024. Május 04. - 09:19:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445223 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2022. Február 01. - 20:51:55
Válasz #2985
Nem elérhető

Glacika


Omega Boldenonnal van tapsztalatotok?

Tavaly nyáron nyomtam, működött!!!

2022. Február 01. - 20:53:17
Válasz #2986
Nem elérhető

Glacika


Omega Boldenonnal van tapsztalatotok?

Sziasztok én most fogom kezdeni B.M. ena boldit majd írok vele kapcsolatban!


Király. Várjuk, de azt tudod h kb 6-8 hét mire rendesen hat?

2022. Február 01. - 22:40:56
Válasz #2987
Nem elérhető

pittta92


Omega Boldenonnal van tapsztalatotok?

Sziasztok én most fogom kezdeni B.M. ena boldit majd írok vele kapcsolatban!


Király. Várjuk, de azt tudod h kb 6-8 hét mire rendesen hat?

Persze de a türelem rózsát terem 😁😁😁

2022. Február 02. - 23:51:41
Válasz #2988
Nem elérhető

guzzi


Omega Boldenonnal van tapsztalatotok?

Ha még a tavalyi akkor működik jól.

2022. Február 03. - 07:02:37
Válasz #2989
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Ma ahogy szúrtam és megszívtam geny jött belőle ez tutti tályog lehet? Nem fáj és semmit nem érzek! Ez felszívodik vagy menyek orvoshoz, szerintetek? Nagyon köszönöm a segítségetek srácok! Kicsit most be szartam!

2022. Február 03. - 09:01:05
Válasz #2990
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nem értem másoknak több év használatol se lessz tályog valakiknek meg pár hónap alatt kialakul! Ez magas nekem, ez hogy lehet?

2022. Február 03. - 10:11:30
Válasz #2991
Nem elérhető

Gyuf


Nem értem másoknak több év használatol se lessz tályog valakiknek meg pár hónap alatt kialakul! Ez magas nekem, ez hogy lehet?
Nem feltétlen kell egyből tályogra gondolni.
Haver ugyan igy sőőőt, szarabbul járt kint svájcba, neki rendesen genny folyt ki, ugy kellett neki naponta többször leszívni azt a helyet.
ő is több éve tolja és mindig ésszel csinálta. Gondolom kifogott egy szar szennyezett cuccot és amiatt, lehet nálad is ez lett.
Én is jártam hasonlóan, csak nekem ödéma lett a vége, arra kaptam gyógyszert és felszívódott, uh-n is látta a doki hogy valami 3x4-es méretben van egy bevérzésem, ami már felszívódásnak indult.
Sűrűn van az hogy a gumi ami van a kis üvegek tetején belemorzsálódik, felszívod, és azt is beadod, nálam fix h ez volt.

2022. Február 03. - 12:42:37
Válasz #2992
Nem elérhető

Gábor77


Nem értem másoknak több év használatol se lessz tályog valakiknek meg pár hónap alatt kialakul! Ez magas nekem, ez hogy lehet?
Nekem a Mastet350 nél volt ilyen talán 2x hogy begyulladt és amikor megint oda került a sor és vissza szívtam véres trutyi jött visszs. Nem lett gondom. Szedtem egy kis gyulladáscsökkentőt ( Apranax) Elmúlt. Nem is eröltetem a Mastert.🙂

2022. Február 03. - 13:16:40
Válasz #2993
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok! Van infotok a következőkről: proviron, letrozol, tamoxifen, clomid, hcg? Ezek hiányoznak és nem tudom most mi az ami működik.
Válaszokat előre is köszi!

2022. Február 03. - 14:01:45
Válasz #2994
Nem elérhető

Karcsi!!!


Nem értem másoknak több év használatol se lessz tályog valakiknek meg pár hónap alatt kialakul! Ez magas nekem, ez hogy lehet?
Nekem a Mastet350 nél volt ilyen talán 2x hogy begyulladt és amikor megint oda került a sor és vissza szívtam véres trutyi jött visszs. Nem lett gondom. Szedtem egy kis gyulladáscsökkentőt ( Apranax) Elmúlt. Nem is eröltetem a Mastert.🙂
Köszönöm gábor, most egy picit megnyugtatál és neked is Gyuf a segítséget! Respect

2022. Február 03. - 16:18:52
Válasz #2995
Nem elérhető

Charley


Sziasztok!

 NP pharmacy termékekről valakinek tapasztalat esetleg?

2022. Február 03. - 17:08:57
Válasz #2996
Nem elérhető

andras123


Sziasztok! Van infotok a következőkről: proviron, letrozol, tamoxifen, clomid, hcg? Ezek hiányoznak és nem tudom most mi az ami működik.
Válaszokat előre is köszi!
Joreggelt akkor Dzsoni
nem gondoltad hogy vagy valaki gondolhatta volna veled hogy ezek mukodnek es mindanyian fognak mukodni,a clomidod azert akarod megenni hogy jobban fellegy fuvalgodva,azt mondja
vagy te mar a vegjatekra gondoltad azt az osszotevod>? Van neked letrozole nem leszel boldog annyira mind a proviron-odtol es O se ,igaze
nem lehet tudni milen erosre akarod az eljarast a tamoxifen citrate egyut osszoeskuvesben a Mesterolone-dval de Remelhetoleg eljonnek
jobban belatasra birhato polgarok es megkapot toluk amire vagysz en lehet nem tudom megmenteni neked,azt mondja
Gabor77  --)
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos,Guszti,frankzane,Charley,Karcsi,Dzsoni,Pittta92,SUXEN   8-)
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,Kappl,Frank,,Gyuf,ccw95,Kemi,Lolka,Atilla80,Guzzi,Jano,G  s a tobbiek   O0

2022. Február 03. - 17:16:04
Válasz #2997
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Van infotok a következőkről: proviron, letrozol, tamoxifen, clomid, hcg? Ezek hiányoznak és nem tudom most mi az ami működik.
Válaszokat előre is köszi!

Provit most tuti nem kapsz jót.
Letro, tamoxi, clomid ezek mind vannak jók.
HCG na ezt te most frankót nem fogsz tudni venni.

2022. Február 03. - 17:22:33
Válasz #2998
Nem elérhető

andras123


Sziasztok! Van infotok a következőkről: proviron, letrozol, tamoxifen, clomid, hcg? Ezek hiányoznak és nem tudom most mi az ami működik.
Válaszokat előre is köszi!

Provit most tuti nem kapsz jót.
Letro, tamoxi, clomid ezek mind vannak jók.
HCG na ezt te most frankót nem fogsz tudni venni.
:-! ez oleg jol sikerult latni hogy tenyleg latni, olyan erzes kering benned hogy a Patikaba...inkabb csak anni hogy Guzzi jol leirtad

2022. Február 03. - 17:30:25
Válasz #2999
Nem elérhető

Dzsoni


Akkor eltolom az egészet őszre, hátha addigra kicsit javul a helyzet. Kösz Guzzi az infot, sokat segítettél.
Andras123 te amúgy valami fogyatékos vagy? El se lehet olvasni amit írsz. Ez valami kandarai démonidéző szöveg?