2024. Május 04. - 10:05:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445240 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2022. Február 03. - 17:43:44
Válasz #3000
Nem elérhető

andras123


Nem lehet tudni Dzsoni ...szerintem te elolvastad a valaszom vagy en felrehittem a te kerdesedben,azt modna
szerintem a kerdesed tulmegy egy bizonyos hataron hun mar mas a gravitacio, leht azert latod sotetben az en valaszom...,igaze
probald meg amikor szelid a dolgod es akkor olvast at amit irtam es probalj meg keresni valamit es meglatod hogy mind ami ott van jol van es te is
en is lehet rosszul erthettem amikor mindegyik szered hirtelen csak megjelent es okval, de nel celval....en nlatni akrtam amit Guzzi megkerult
ne mergesijed fel magadot a Letrozole-dt meg lehet hogy ne edd meg <:-) de ha ugyerzed hogy vagy akarjak hogy megteszed lehetne hozaja Mesterolene

2022. Február 03. - 18:26:21
Válasz #3001
Nem elérhető

Kicsi08


Sziasztok!

 NP pharmacy termékekről valakinek tapasztalat esetleg?

Erre én is kíváncsi lennék! Sehol nem olvastam még róla véleményt.

2022. Február 03. - 19:15:18
Válasz #3002
Nem elérhető

Szuszi


Sziasztok!
 Lehet tudni valamit az új szériás Omega termékekről? Eddig a kinyomó része ezüst volt, a mostani már fekete .
Segítségeteket előre is köszönöm!

2022. Február 03. - 19:51:03
Válasz #3003
Nem elérhető

Dzsoni


Németországban élek, este járok edzeni és ilyen dolgokról ott nem beszélek senkivel. Van 2020ból boldi,testomix,stana ami működik is, ehhez kellenek azok a kiegészítők amiket előzőleg leírtam. Van 3 különböző forrásom ahonnan be tudom szerezni, viszont bennük nem igazán lehet bízni. Ezért írtam a fórumra, hogy azok az emberek akik a jelenlegi piaci helyzettel tisztában vannak tudjanak segíteni. Meg is köszöntem. Aztán jössz te és valami ork nyelven ideokádsz valami okoskodó kommentet. Szerintem sok volt a herbál, de legalább jót nevettünk a haverommal te kis Kalányos Dosztojevszkij.

2022. Február 03. - 20:49:32
Válasz #3004
Nem elérhető

Gyuf


Németországban élek, este járok edzeni és ilyen dolgokról ott nem beszélek senkivel. Van 2020ból boldi,testomix,stana ami működik is, ehhez kellenek azok a kiegészítők amiket előzőleg leírtam. Van 3 különböző forrásom ahonnan be tudom szerezni, viszont bennük nem igazán lehet bízni. Ezért írtam a fórumra, hogy azok az emberek akik a jelenlegi piaci helyzettel tisztában vannak tudjanak segíteni. Meg is köszöntem. Aztán jössz te és valami ork nyelven ideokádsz valami okoskodó kommentet. Szerintem sok volt a herbál, de legalább jót nevettünk a haverommal te kis Kalányos Dosztojevszkij.
Valószínű nem magyar és fordítón keresztül ír, ami eleve szar. Emiatt nem kell "bántani" se leszólni.


2022. Február 03. - 20:52:02
Válasz #3005
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Van infotok a következőkről: proviron, letrozol, tamoxifen, clomid, hcg? Ezek hiányoznak és nem tudom most mi az ami működik.
Válaszokat előre is köszi!

Ahogy írták már, proviron, letrozol, tamoxifen, clomid,vannak jók patikai, és müködik
hcg valóban kérdéses, de könnyen kiderül terhességi teszten, vagy beadás és reggeli pisi, asszem ezt írták még hogy megtudd.
Én most görög patikait rendeltem 1-et de van 2évvel ezelőttről is 2 megmaradt, majd ha oda jutok leteszeltelem,
Ovigil nem tudom milyen lehet.

2022. Február 04. - 09:39:47
Válasz #3006
Nem elérhető

suxen


Németországban élek, este járok edzeni és ilyen dolgokról ott nem beszélek senkivel. Van 2020ból boldi,testomix,stana ami működik is, ehhez kellenek azok a kiegészítők amiket előzőleg leírtam. Van 3 különböző forrásom ahonnan be tudom szerezni, viszont bennük nem igazán lehet bízni. Ezért írtam a fórumra, hogy azok az emberek akik a jelenlegi piaci helyzettel tisztában vannak tudjanak segíteni. Meg is köszöntem. Aztán jössz te és valami ork nyelven ideokádsz valami okoskodó kommentet. Szerintem sok volt a herbál, de legalább jót nevettünk a haverommal te kis Kalányos Dosztojevszkij.

Nem tudom pontosan miért ilyen formában nyomja a szöveget, de hidd el, hogy fényévekkel többet tud ezekről a dolgokról, mint te. Szerintem zseniálisan szopat itt mindenkit.

2022. Február 04. - 13:25:17
Válasz #3007
Nem elérhető

Predator50


Új omega propi működi?,sötét barna csomagolású,ampullán matrica.

2022. Február 04. - 16:06:07
Válasz #3008
Nem elérhető

Karcsi!!!


Új omega propi működi?,sötét barna csomagolású,ampullán matrica.

Képet tudsz róla feltenni? Csak kiváncsi vagyok milyen ez az új fajta! Nem is hallottam hogy van ilyen kiadás!

2022. Február 04. - 18:07:39
Válasz #3009
Nem elérhető

Zoli303


Heló! Nekem az omega testó mix ilyen . Amit októberben vettem  azon az ampullára van nyomtatva és ezüstös a levél hátulja amiben az ampulla van. Amit meg decemberben vettem abban kék a levél hátulja és átlátszó matrica van az ampullán new vision felirattal. Egyiket se próbáltam még ,de 2 héten belül indítom. Után tudok véleményt mondani.

2022. Február 04. - 19:46:23
Válasz #3010
Elérhető

Gábor77


Németországban élek, este járok edzeni és ilyen dolgokról ott nem beszélek senkivel. Van 2020ból boldi,testomix,stana ami működik is, ehhez kellenek azok a kiegészítők amiket előzőleg leírtam. Van 3 különböző forrásom ahonnan be tudom szerezni, viszont bennük nem igazán lehet bízni. Ezért írtam a fórumra, hogy azok az emberek akik a jelenlegi piaci helyzettel tisztában vannak tudjanak segíteni. Meg is köszöntem. Aztán jössz te és valami ork nyelven ideokádsz valami okoskodó kommentet. Szerintem sok volt a herbál, de legalább jót nevettünk a haverommal te kis Kalányos Dosztojevszkij.

Nem tudom pontosan miért ilyen formában nyomja a szöveget, de hidd el, hogy fényévekkel többet tud ezekről a dolgokról, mint te. Szerintem zseniálisan szopat itt mindenkit.
Azt nem vonom kétségbe hogy megvan a tudása. Csak azt nem értem, hogy ennyire értelmetlenüll írni mi értekme? Ennél azért jobb a fordító program szerintem. Van hogy többször átbogarászom írását és nem értem mit szeretne közölni. De még nyomokban sem értem amit leír.

2022. Február 04. - 19:52:03
Válasz #3011
Nem elérhető

Attila80


Németországban élek, este járok edzeni és ilyen dolgokról ott nem beszélek senkivel. Van 2020ból boldi,testomix,stana ami működik is, ehhez kellenek azok a kiegészítők amiket előzőleg leírtam. Van 3 különböző forrásom ahonnan be tudom szerezni, viszont bennük nem igazán lehet bízni. Ezért írtam a fórumra, hogy azok az emberek akik a jelenlegi piaci helyzettel tisztában vannak tudjanak segíteni. Meg is köszöntem. Aztán jössz te és valami ork nyelven ideokádsz valami okoskodó kommentet. Szerintem sok volt a herbál, de legalább jót nevettünk a haverommal te kis Kalányos Dosztojevszkij.

Nem tudom pontosan miért ilyen formában nyomja a szöveget, de hidd el, hogy fényévekkel többet tud ezekről a dolgokról, mint te. Szerintem zseniálisan szopat itt mindenkit.
Azt nem vonom kétségbe hogy megvan a tudása. Csak azt nem értem, hogy ennyire értelmetlenüll írni mi értekme? Ennél azért jobb a fordító program szerintem. Van hogy többször átbogarászom írását és nem értem mit szeretne közölni. De még nyomokban sem értem amit leír.
Hulyit mindenkit.
Nezzetek meg a regi uzeneteit.Akkor tudott normalisan irni,erdekes..

2022. Február 04. - 20:00:35
Válasz #3012
Nem elérhető

andras123


Neharagudjatok hogy nagy Vihar kelletkezett itt...neha tenyleg rosszul irtam ense ertem miert hogy lehetet annyira erosre sikerult talan,...
azert jottem meg el felugrani hogy Gyuf-nak megkoszonjem a Human-us beszedet sose ertettem miert irtam vagy latni lehet hogy elirtam valamit,
Koszonom Gyuf...en elejetol fogva ereztem hogy de kellemes pasas vagy....
Nem ertem hol es mit irtam rosszul? Talan ha vegyszerekrol van szo tul sok az impulse....
Nem alt szandekomba legzavart okozni ugyahogy....

2022. Február 05. - 05:58:29
Válasz #3013
Elérhető

Gábor77


Neharagudjatok hogy nagy Vihar kelletkezett itt...neha tenyleg rosszul irtam ense ertem miert hogy lehetet annyira erosre sikerult talan,...
azert jottem meg el felugrani hogy Gyuf-nak megkoszonjem a Human-us beszedet sose ertettem miert irtam vagy latni lehet hogy elirtam valamit,
Koszonom Gyuf...en elejetol fogva ereztem hogy de kellemes pasas vagy....
Nem ertem hol es mit irtam rosszul? Talan ha vegyszerekrol van szo tul sok az impulse....
Nem alt szandekomba legzavart okozni ugyahogy....
Az a gond, hogy sokszor nem lehet érteni amit beírsz. Telejesen értelmetlen zagyvaság. Már úgy mint magyar szöveg. Nics értelme. Te milyen nemzetiségű vagy? 

2022. Február 05. - 09:38:29
Válasz #3014
Nem elérhető

Karcsi!!!


Neharagudjatok hogy nagy Vihar kelletkezett itt...neha tenyleg rosszul irtam ense ertem miert hogy lehetet annyira erosre sikerult talan,...
azert jottem meg el felugrani hogy Gyuf-nak megkoszonjem a Human-us beszedet sose ertettem miert irtam vagy latni lehet hogy elirtam valamit,
Koszonom Gyuf...en elejetol fogva ereztem hogy de kellemes pasas vagy....
Nem ertem hol es mit irtam rosszul? Talan ha vegyszerekrol van szo tul sok az impulse....
Nem alt szandekomba legzavart okozni ugyahogy....
Az a gond, hogy sokszor nem lehet érteni amit beírsz. Telejesen értelmetlen zagyvaság. Már úgy mint magyar szöveg. Nics értelme. Te milyen nemzetiségű vagy?

Unatkozik! Művész lélek! Figyelem hiányos és evvel akar kitünni! Ennyi!