2024. Május 04. - 14:17:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445325 alkalommal)

Needfor940 és 42 vendég van a témában

2022. Február 16. - 20:12:04
Válasz #3075
Nem elérhető

bbuilder


(Találkozott)használt itt valaki Genesises szuris metát?

Én még évekkel ezelőtt igen! Legjobb metha volt amit valaha használtam!

2022. Február 16. - 21:03:19
Válasz #3076
Nem elérhető

guzzi


(Találkozott)használt itt valaki Genesises szuris metát?

Én még évekkel ezelőtt igen! Legjobb metha volt amit valaha használtam!




Jó az még most is ha jó embertől van akkor csalódni nem fogsz benne.

2022. Február 16. - 21:36:01
Válasz #3077
Nem elérhető

pittta92


Hali vki használt már pharm-tec cuccot esetleg vmi infó róla?

2022. Február 16. - 22:17:11
Válasz #3078
Nem elérhető

Glacika


Én 5 évig biztos, egyik legkiralyabb volt. Aztán persze a genen belul is volt hogy szart se ert az egyik uveg a masik tolt mint a szemét.
Nekem a kedvenc motyóm volt és az egyetlen amire úgy reagáltam ahogy azzal en is elégedett voltam
Köszi.
Csak azért kérdeztem mert forrásom ezt ajánlotta. Meglepett a márka. Eddig nem vert át . Most miért tette vona? De mégis elindult a hülyebogár!
Egyébként a márciusi tömegelő kúrám így fog kinézni (már ha érdekel valakit):
16 hét
Heti 2ml Boldenon,3ml testo .ena,3ml npp(ez az öreg izületeim kenésére)
első 3 hétben 3ml suris meta, meg az utolsó 3 hétben is menni fog. Letrozol fog menni ha kell de az vérvétel kérdése.
Ha így megy tovább srácok 45 éves koromra elég nagy leszek és ha a jóisten segít definiált is

Egy kérdés. Inzulin növi nélkül is mehet? Ha igen tömegbe minimum mennyi? 125kg vagyok most.

Inzulint növi nélkül ne!

2022. Február 16. - 22:22:20
Válasz #3079
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok!
Múlt hét kedden kezdtem a kúrát testomix-boldi ( 3-3ml) 3 naponta. Provi-tamoxi 1-1 szem/nap. Köv kedden mennék egy mérésre (teszto, ösztrogén). A kérdés az, hogy mekkora az az ösztrogén érték aminél érdemes bevetni pl arimidexet vagy letrozolt? Nem szeretném megvárni amíg érzékeny lesz a csöcs. Erre vonatkozólag nem találtam semmit sajna.
Válaszokat előre is köszönöm!

Volt már kúrád? Teszto magában? Akkor kb tudod hogy mennyitől vagy érzékeny az ösztrogénre... ha nem kell ne szedd, az ösztrogén jó az egészségednek plusz anabolikus is. A csöcsösödés szerencsére nem úgy megy hogy egyik nap semmi, másnap meg úgy kelsz hogy gynecomastiad van. Ha viszket, fáj, érzékeny visszább veszed az aromatizálódó cuccokat vagy letrozol, de ha van lehetőséged, az aridimex jobb. ;)

2022. Február 16. - 23:03:04
Válasz #3080
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Múlt hét kedden kezdtem a kúrát testomix-boldi ( 3-3ml) 3 naponta. Provi-tamoxi 1-1 szem/nap. Köv kedden mennék egy mérésre (teszto, ösztrogén). A kérdés az, hogy mekkora az az ösztrogén érték aminél érdemes bevetni pl arimidexet vagy letrozolt? Nem szeretném megvárni amíg érzékeny lesz a csöcs. Erre vonatkozólag nem találtam semmit sajna.
Válaszokat előre is köszönöm!

Volt már kúrád? Teszto magában? Akkor kb tudod hogy mennyitől vagy érzékeny az ösztrogénre... ha nem kell ne szedd, az ösztrogén jó az egészségednek plusz anabolikus is. A csöcsösödés szerencsére nem úgy megy hogy egyik nap semmi, másnap meg úgy kelsz hogy gynecomastiad van. Ha viszket, fáj, érzékeny visszább veszed az aromatizálódó cuccokat vagy letrozol, de ha van lehetőséged, az aridimex jobb. ;)

Marhára nem jobb az arimidex mint a letro, ne adj már tanácsot ha nincs fogalmad a dolgokról :D
Meg  min 6 ml  tesztó mix/hét ha 300 az számolunk az 1800 mg (papíron)  tesztó már a legleső héten... :D

2022. Február 17. - 04:12:16
Válasz #3081
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Múlt hét kedden kezdtem a kúrát testomix-boldi ( 3-3ml) 3 naponta. Provi-tamoxi 1-1 szem/nap. Köv kedden mennék egy mérésre (teszto, ösztrogén). A kérdés az, hogy mekkora az az ösztrogén érték aminél érdemes bevetni pl arimidexet vagy letrozolt? Nem szeretném megvárni amíg érzékeny lesz a csöcs. Erre vonatkozólag nem találtam semmit sajna.
Válaszokat előre is köszönöm!

Volt már kúrád? Teszto magában? Akkor kb tudod hogy mennyitől vagy érzékeny az ösztrogénre... ha nem kell ne szedd, az ösztrogén jó az egészségednek plusz anabolikus is. A csöcsösödés szerencsére nem úgy megy hogy egyik nap semmi, másnap meg úgy kelsz hogy gynecomastiad van. Ha viszket, fáj, érzékeny visszább veszed az aromatizálódó cuccokat vagy letrozol, de ha van lehetőséged, az aridimex jobb. ;)

Marhára nem jobb az arimidex mint a letro, ne adj már tanácsot ha nincs fogalmad a dolgokról :D
Meg  min 6 ml  tesztó mix/hét ha 300 az számolunk az 1800 mg (papíron)  tesztó már a legleső héten... :D
3ml teszto/ hét ,2ml boldi/ hét ,3ml npp/hét elszámoltál valamit😊 3x250mg az 750 papíron ami tudjuk hogy nincs annyi. 1800? Dehogy akarok annyit!

2022. Február 17. - 06:30:39
Válasz #3082
Nem elérhető

Gábor77


Ok vágom mostmár a matekod. A szuris metát is bele számoltad úgy kijön a 6ml. De ez csak 3 hétig utánna kiesik a képletből.

2022. Február 17. - 07:17:37
Válasz #3083
Nem elérhető

Gábor77


Ok vágom mostmár a matekod. A szuris metát is bele számoltad úgy kijön a 6ml. De ez csak 3 hétig utánna kiesik a képletből.
...de papíron akkor is "csak" 1050mg mindennel együtt hetente a testo.

2022. Február 17. - 07:45:01
Válasz #3084
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Kicsit szarul írtam: 3naponta 1-1ml testomix+boldi.
Köszönöm a válaszokat!

2022. Február 17. - 07:47:19
Válasz #3085
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok!
Múlt hét kedden kezdtem a kúrát testomix-boldi ( 3-3ml) 3 naponta. Provi-tamoxi 1-1 szem/nap. Köv kedden mennék egy mérésre (teszto, ösztrogén). A kérdés az, hogy mekkora az az ösztrogén érték aminél érdemes bevetni pl arimidexet vagy letrozolt? Nem szeretném megvárni amíg érzékeny lesz a csöcs. Erre vonatkozólag nem találtam semmit sajna.
Válaszokat előre is köszönöm!

Volt már kúrád? Teszto magában? Akkor kb tudod hogy mennyitől vagy érzékeny az ösztrogénre... ha nem kell ne szedd, az ösztrogén jó az egészségednek plusz anabolikus is. A csöcsösödés szerencsére nem úgy megy hogy egyik nap semmi, másnap meg úgy kelsz hogy gynecomastiad van. Ha viszket, fáj, érzékeny visszább veszed az aromatizálódó cuccokat vagy letrozol, de ha van lehetőséged, az aridimex jobb. ;)

Marhára nem jobb az arimidex mint a letro, ne adj már tanácsot ha nincs fogalmad a dolgokról :D
Meg  min 6 ml  tesztó mix/hét ha 300 az számolunk az 1800 mg (papíron)  tesztó már a legleső héten... :D

Igazad van. Aromasin (exemestane) akart lenni, az arimidex. Tényleg butaságot írtam! Annyi tesztót (még ha csak papíron is) hülyeség lenne nyomnia, de úgy látom nem is akar! Köszi h kijavítottál G!

2022. Február 17. - 10:07:12
Válasz #3086
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek nem zavar senkit hogy a Dzsoni írta a 3/3-as kúrát??!!!   @-o

Gábor te is bele szóltál de nem nézzed hova?
Glacika úgy hülyeség amit írsz ahogy van okoskodni próbálsz de marhára nem vágod még kicsit sem a témát tanulj még van mit bőven!

2022. Február 17. - 12:38:28
Válasz #3087
Nem elérhető

Glacika


Gyerekek nem zavar senkit hogy a Dzsoni írta a 3/3-as kúrát??!!!   @-o

Gábor te is bele szóltál de nem nézzed hova?
Glacika úgy hülyeség amit írsz ahogy van okoskodni próbálsz de marhára nem vágod még kicsit sem a témát tanulj még van mit bőven!

Szivesen tanulok, ha megmagyarázod mi hülyeséget írtam! ;)

2022. Február 17. - 19:29:32
Válasz #3088
Nem elérhető

Gábor77


Gyerekek nem zavar senkit hogy a Dzsoni írta a 3/3-as kúrát??!!!   @-o

Gábor te is bele szóltál de nem nézzed hova?
Glacika úgy hülyeség amit írsz ahogy van okoskodni próbálsz de marhára nem vágod még kicsit sem a témát tanulj még van mit bőven!
Igen! Láttam később hogy nem nekem szánták! ˝=/

2022. Február 18. - 08:57:58
Válasz #3089
Nem elérhető

Gábor77


Gyerekek nem zavar senkit hogy a Dzsoni írta a 3/3-as kúrát??!!!   @-o

Gábor te is bele szóltál de nem nézzed hova?
Glacika úgy hülyeség amit írsz ahogy van okoskodni próbálsz de marhára nem vágod még kicsit sem a témát tanulj még van mit bőven!
Tudod. Öregszek ,hülyülök!😊