2024. Május 04. - 19:15:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445443 alkalommal)

Needfor940, Norborg34 és 43 vendég van a témában

2022. Március 01. - 06:01:19
Válasz #3120
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Szemes Metha(dana) tapasztalat valakinek gyártó kapcsán mostanság ? Melyik most a legjobb?
Szurishoz szeretném indítónak. Köszi előre is.

Biztos le leszek hülyézve, de leírom amit gondolok: ez az indítónak dana, vagy bármi szemes ez baromság. 4-6 hétnél tovább nem szerencsés szemes cuccot használni, azt pedig pont a kúra vége felére kéne tartogatni, ha bejön a stagnálás, vagy megrekedsz, mert így is meg fogsz. Ha az elején használod valóban előbb fogod érezni a "cuccot" de csinálsz egy jó nagy hormonhullámvasutat a szervezetedben, ami nagyon nem szerencsés, ilyenkor jöhet a gynecomastia plusz egyéb problémák. Remélem tudtam segíteni!
Miért lennél lehülyézve. Ez a te véleményed. Én speciel tegnap kezdtem bele a kúrába. 16 hét lesz. Nálam az első 3 hétbe menni fog a metha . Jelenleg szemes formába mert még nem érkezett meg az injektálható változat. Most napi 30mg aztán ha megjön a szuris heti 3ml lesz majd szemessel együtt 3 hétig. Mellé megy heti 2ml boldenon és 3ml testo.ena. 3 hét után a metha el lesz hagyva és 10 hétre belép a 2ml Deca a vállaimnak nagyon jó volt és nem akarok minden nőt megdugni. Legalább kicsit visszavesz a lendületből. A végén pedig az utolsó 3 hétben megint jön kis szuris meths. Így a kör be is zárult

2022. Március 01. - 07:59:01
Válasz #3121
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Szemes Metha(dana) tapasztalat valakinek gyártó kapcsán mostanság ? Melyik most a legjobb?
Szurishoz szeretném indítónak. Köszi előre is.

Magnus metat használok hozza amit kell

Csak megerősíteni tudom magnus meta és stanája is jónak tűnik most  @:-)

2022. Március 01. - 17:41:45
Válasz #3122
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok a biosira gyártóról kinek milyen információi vannak, tudom hogy ezer éves dolog, csak van aki szidja nagyon, de ismerek olyan magyar testepitot aki csak erre eskuszik(nem árul semmit)aztán van a régen jó volt ma már szar dolog, kérdésem van itt valaki akinek a valakije alkalmazta és tud róla érdemben nyilatkozni?

2022. Március 02. - 15:23:08
Válasz #3123
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Szemes Metha(dana) tapasztalat valakinek gyártó kapcsán mostanság ? Melyik most a legjobb?
Szurishoz szeretném indítónak. Köszi előre is.
Teli a postaládád. Nem lehet üzenetet küldeni.

2022. Március 02. - 17:13:03
Válasz #3124
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok. 1 hónapja megy a kúra . A New  vision feliratos omega testomixet bontottam meg elsőnek  mivel senkinek nem volt vele tapasztalata. Azt kell mondjam ,hogy jól muzsikál! Rövid észter tuti van benne ,mert a libidot nagyon hamar meglökte . Most a 4. hétre meg már megjött az erő is frankón meg a libidó az egekben . Pedig "kevés "megy  papíron 450 mg hetente és 3 naponta szúrom (fél miliket) .  3 éve üres voltam ,lehet ennek is tudhatom be ,hogy ennyire érzem. Biotech pharama hcg működik !! Jött a két csík .  2025 ös újszériás pregnyl ugyanolyan szar ,mint  az előzőek legalább is amit én kaptam Kb ennyi tapasztalatom egyenlőre.

2022. Március 06. - 17:12:37
Válasz #3125
Nem elérhető

KBali


Sziasztok.
Megmaradt kurábol Omega dolgaim.
 4ml TesoEna , 9ml Deca , 80 szem Danabol
Mindegyik vaild az oldal szerint. 2023 széria.Nekem egészségügyi dolog miatt kellett felbehagyni a kúrát.Debrecenben.
Privátban írj rám és megbeszéljük.

2022. Március 06. - 17:29:11
Válasz #3126
Nem elérhető

Gábor77


Úgy hallottam, hogy a Masternak gondja támadt a hatósággal. Valószínűleg hamarosan hiánycikk lesz.

2022. Március 06. - 19:02:57
Válasz #3127
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

2022. Március 06. - 19:39:46
Válasz #3128
Nem elérhető

Logan


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Semmi nem fog történni 5 nap alatt… indulás előtt e egy nappal beadsz eggyet és majd ha haza jössz folytatod ne aggódj ez miatt

2022. Március 06. - 19:42:17
Válasz #3129
Nem elérhető

Zoli303



2022. Március 06. - 21:38:55
Válasz #3130
Nem elérhető

kemi


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

előbb a helyi törvényt nézd meg erre vonatkozóan
adj be 2 sustát
vigyél 1-2 szem aromatizálódásgátlót
mit szedsz még?

2022. Március 07. - 04:43:18
Válasz #3131
Nem elérhető

Zoli303


Susta megy meg mellé 2 szem proviron. Hetente 500 ui hcg.Van anastrazolom lehet abból elviszek 2 szemet aztán 2 naponta egy felet beveszek. Bár nem vagyok hajlamos a csöcsösödésre azért nem is szedem csak kéznél van hátha... .

2022. Március 07. - 09:17:49
Válasz #3132
Nem elérhető

Miki86


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:


2022. Március 07. - 20:44:10
Válasz #3133
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:

Van ettől jobb márka miért kisérletezel magadon.

2022. Március 07. - 21:05:07
Válasz #3134
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:

Az ismerősi körömben azok használják akik eddig Genotexet használtak. Gondolom egy helyről jöhet