2024. Május 04. - 13:21:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445315 alkalommal)

frankzane és 46 vendég van a témában

2022. Március 07. - 22:23:49
Válasz #3135
Nem elérhető

Miki86


Sziasztok!

Royal pharmarol mit hallani mostanába? Most úgy tűnik ezt tudom csak szerezni :laugh:

Van ettől jobb márka miért kisérletezel magadon.

Sajnos ezt tudom most csak, koszi a valaszokat

2022. Március 08. - 09:34:18
Válasz #3136
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Szia!
Ha nem csak kézi poggyászod van amit fel viszel magaddal a fedélzetre, hanem bőröndöd is amit leadsz, akkor abba nyugodtan betehetsz pár ampullàt, a kutyát sem fogja érdekelni .
Tapasztalat

2022. Március 08. - 12:16:25
Válasz #3137
Elérhető

Norborg34


Sziasztok! Láttam, többen kérdezték már a Royalt! Hasonlítsátok össze az üveget a genotexessel és már látjátok is, mi a pálya! Genora mivel sokan rájöttek, hogy kuka és panaszkodtak,hogy nincs doboza, így kapott egy kis átalakítást! Piros-fekete címkét meg a legolcsóbb legyártani! De kipróbálod a propiját és 1-2 héten belül rájössz, hogy egy extra szűz olivával kb jobban jártál volna! XD

2022. Március 08. - 15:42:54
Válasz #3138
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Szia!
Ha nem csak kézi poggyászod van amit fel viszel magaddal a fedélzetre, hanem bőröndöd is amit leadsz, akkor abba nyugodtan betehetsz pár ampullàt, a kutyát sem fogja érdekelni .
Tapasztalat
Szia ! Hát lehet ,hogy kicsit felborítom inkább a rendszeremet . 3 naponta megy . Max lesz egy kis hormon ingadozásom . De inkább nem kockáztatok 5 -6 napért. Ha többre mennék akkor bevállalnám .

2022. Március 09. - 07:08:09
Válasz #3139
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni ,hogy ti mit csinálnátok a helyembe ,vagy ha voltatok hasonlóba ,hogyan oldottátok meg . Elkell utaznom külföldre (másik kontinens ) repülővel megyek . 1 hetet leszek távol. Igazábol 5 napot csak konkrétan . Kúra közben vagyok . Gondolom repülőn nem szerencsés magammal vinni a szurit stb. Előtte be adnék 1 et a szusztából majd rögtön ahogy hazaérel az nagy gáz lenne ? Vagy esetleg valami szemeset vigyek magammal ? Azt el tudnám suvasztani valahova ?  Nem tudom mit csináljak ..

Szia!
Ha nem csak kézi poggyászod van amit fel viszel magaddal a fedélzetre, hanem bőröndöd is amit leadsz, akkor abba nyugodtan betehetsz pár ampullàt, a kutyát sem fogja érdekelni .
Tapasztalat
Szia ! Hát lehet ,hogy kicsit felborítom inkább a rendszeremet . 3 naponta megy . Max lesz egy kis hormon ingadozásom . De inkább nem kockáztatok 5 -6 napért. Ha többre mennék akkor bevállalnám .
Semmit nem fogsz észrevenni ebben az 1 hétben. Szerintem is felesleges kockáztatni .

2022. Március 11. - 15:09:20
Válasz #3140
Nem elérhető

KBali


Sziasztok.
Megmaradt kurábol Omega dolgaim.
 4ml TesoEna , 9ml Deca , 80 szem Danabol
Mindegyik vaild az oldal szerint. 2023 széria.Nekem egészségügyi dolog miatt kellett felbehagyni a kúrát.Debrecenben.
Privátban írj rám és megbeszéljük.
Valaki?
Nem New version.

2022. Március 12. - 12:42:46
Válasz #3141
Nem elérhető

Dudu


Szia !
Ha van hozzá egy jó árad én átveszem .

Sziasztok.
Megmaradt kurábol Omega dolgaim.
 4ml TesoEna , 9ml Deca , 80 szem Danabol
Mindegyik vaild az oldal szerint. 2023 széria.Nekem egészségügyi dolog miatt kellett felbehagyni a kúrát.Debrecenben.
Privátban írj rám és megbeszéljük.
Valaki?
Nem New version.

2022. Március 15. - 05:30:49
Válasz #3142
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok! Van esetleg valakinek infoja erről az anastrazolról? Működik? Csöcsösödésnél vetném be és ha nem lenne jó akkor rábaszok.
Köszönöm a válaszokat!

2022. Március 15. - 13:54:06
Válasz #3143
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Van esetleg valakinek infoja erről az anastrazolról? Működik? Csöcsösödésnél vetném be és ha nem lenne jó akkor rábaszok.
Köszönöm a válaszokat!




Szedtem már ilyet pár éve Patikai és jól működik.

2022. Március 15. - 15:05:19
Válasz #3144
Nem elérhető

Dzsoni


Kösz Guzzi a gyors választ!

2022. Március 16. - 00:22:47
Válasz #3145
Nem elérhető

Rhino


Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?

2022. Március 16. - 00:32:44
Válasz #3146
Nem elérhető

Logan


 :violinplay3:
Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?

Nálam mindig a magas prolaktin miatt volt ilyen gond. Kúra közbe ha érzed h gaz van nézess egy prolaktint és ha magas akkor az lessz. Én mindig így jöttem ra és tudtam is orvosolni egyből …

2022. Március 16. - 09:18:17
Válasz #3147
Elérhető

frankzane


Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?
Gyomor probléma ezer dolog miatt lehet amúgy én a trentől bolditól hallottam már hasonlót talán. Oráloktól is akár. Ami a második részt illeti G írt erről korábban, bemásolom:
Kúra közbeni szexuális zavar gyakran van attól hogy a szteroidok leszorítják az SHBG szintet meg mivel külsőleg viszünk be tesztót nem termelődnek az agyi neuro szteroidok amik közvetve stimulálnak bizonyos hormonokat pl allopregnanolone ami jelentős hatással van szexuális téren.
Elég a heti 2 arimidex, HCG heti 2-3*500 IU, 25-50 mg DHEA, 10-20 mg pregnenolon.

2022. Március 16. - 09:40:29
Válasz #3148
Elérhető

frankzane


És még annyival kiegészíteném ,hogy azért is fontos a minden napi vagy minden másnapi injektálási protokoll mert az ösztrogén alacsonyabban tartása mellett az Shbg-t meg relatív magasabban lehet tartani Trt-ben mindenapi adagolással. Nekemis ez a tapasztalatom hcg nélkül se volt soha libidó probléma (minden napi protokol.)

2022. Március 16. - 19:07:46
Válasz #3149
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok!
Melyik a legmegbízhatóbb választás npp, droszta, tren ügyben ?