2024. Május 04. - 16:20:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445376 alkalommal)

Gábor77, Damn, Needfor940 és 52 vendég van a témában

2022. Március 16. - 21:03:40
Válasz #3150
Nem elérhető

G


Nem ide tartozik, úgyhogy előre is elnézést a témáért, de nen szerettem volna emaitt új topikot nyitni.
A kérdésem az lenne, közel egy éve kúrában vagyok, persze voltak pihenők, de TRT vel. Az utóbbi fél évben konkrétan a 5. alkalommal jön elő egy komolyabb gyomorrontás, ami általában napokig, de volt hogy 2 hétig is eltartott, most pedig ha többet ennék valamiből, puffadás jelentkezik, bal borda alatti fájdalommal, pedig figyelek az étel frissességére, minőségére. Gyomorbetegség valamelyik fajtájára gondolok, vagy a másik opció, hogy valamelyik szteroidfajta okozza. Szerintetek van összefüggés? Amiket hasznàltam az elmúlt időszakban: Susta, deca, boldenon, propi, clen, tren, provi, stanazolol.

Másik téma: Megfigyeltem, minden kúra kezdésnél az első 3-5 hétben elég magas a libido szint, majd lecsökken annyira, hogy naturálban nagyobb kedvem volt a szexhez. Ez mi okozhatja? Magas prolaktin szint talán?

Magas androgén szint és a nagy mennyiségű étel táptalaja az (autóimmun) emésztőrendszeri betegségeknek IBS de akár crohn betegség is kialakulhat, talán értelmes lenne egy simán patikában kapható pár ezer forintos tesztnek helicobacter pylori főleg ha az utóbbi években voltam balkánon, afrikában, főleg ázsiában.
Nézess szinteket addig csak lutri az egész de ahogy írták főleg ha SHBG szint szóval ne szedj provit

2022. Március 16. - 23:05:02
Válasz #3151
Nem elérhető

Rhino


Köszönöm szépen nektek a válaszaitokat. Provit azért szedtem, mert heti 1g testo mellett már érzékeny volt a jobb mellem. Egyébként csupán érdekességként, mikor szigorú diétán voltam egyáltalán nem éreztem a mellem, de mihejtst tartottam egy magasabb ch-s napot, cukros csalókajákkal kiegészítve, még aznap a libido extrém magas  lett, illetve másnapra a mellem is érzékeny lett napi 50mg provi mellett is. Minden egyes alkalommal ez volt. Nem tudom milyen kémiai biologiai összefüggés van köztük, ez csak saját tapasztalat.

2022. Március 18. - 17:58:08
Válasz #3152
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Sopron környéke Győr esetleg valami Kontaktot tudtok egy két omegas dolog kellene. Köszi. E-mail: botosaladar2@gmail.com

2022. Március 20. - 15:52:03
Válasz #3153
Nem elérhető

bbuilder


Valakinek tapasztalat most működő hcg vel?
Láttam ezt a biotech et pár hozzaszolassal feljebb, de nem tudnak olyat hozni nekem.
Aprilisban kezdem a kuram, heti 3x0,5ml omega testomix fog menni az elejen. Van egy doboz patikai hcg-m de azt inkabb a vege fele akarom majd megbontani.
Használ most jót valaki? Ovigil? A gorog pregnylel egyszer atvertek olyat tobbet nem tervezek venni
Köszi

2022. Március 21. - 12:24:34
Válasz #3154
Nem elérhető

Yeeep


Valakinek tapasztalat most működő hcg vel?
Láttam ezt a biotech et pár hozzaszolassal feljebb, de nem tudnak olyat hozni nekem.
Aprilisban kezdem a kuram, heti 3x0,5ml omega testomix fog menni az elejen. Van egy doboz patikai hcg-m de azt inkabb a vege fele akarom majd megbontani.
Használ most jót valaki? Ovigil? A gorog pregnylel egyszer atvertek olyat tobbet nem tervezek venni
Köszi



Lehet meg leszek kövezve de nekem az omega tesztomix nem igazán adta azt a pluszt... Pedig sokan írnak róla az oldalon is hogy az egyik legjobb.

2022. Március 21. - 14:45:00
Válasz #3155
Nem elérhető

Küklopsz


Hulladék nekem is,egyik leggyengébb ami valaha volt,soha többet semmi omega

2022. Március 21. - 15:31:31
Válasz #3156
Elérhető

Gábor77


Valakinek tapasztalat most működő hcg vel?
Láttam ezt a biotech et pár hozzaszolassal feljebb, de nem tudnak olyat hozni nekem.
Aprilisban kezdem a kuram, heti 3x0,5ml omega testomix fog menni az elejen. Van egy doboz patikai hcg-m de azt inkabb a vege fele akarom majd megbontani.
Használ most jót valaki? Ovigil? A gorog pregnylel egyszer atvertek olyat tobbet nem tervezek venni
Köszi
A Testo Depot  működik és a propija is. A mixet nem tudom. Kenwoo 400 is megy most. Más is tapasztalt gyulladást vele kapcsolatban?


Lehet meg leszek kövezve de nekem az omega tesztomix nem igazán adta azt a pluszt... Pedig sokan írnak róla az oldalon is hogy az egyik legjobb.

2022. Március 21. - 15:56:16
Válasz #3157
Nem elérhető

Logan


Sziasztok háznált itt valaki npp mostanában tudtok mondani valamit hogy melyik jó? Köszi

2022. Március 22. - 11:01:33
Válasz #3158
Elérhető

Gábor77


NPP-t végül nem tudtam venni. De forrásom a B.M-et mondta/ajánlotta vagy az Omegat.

Más. Ma teszteltem fagyasztás után kiolvasztott Ovigilt. Erős pozitív eredményt hozott.

2022. Március 22. - 11:17:38
Válasz #3159
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok!
Mk677 - re jól működő termékek érdekelnek , megpróbálok megszerezni iha iratok pár jólbeváltat. Illetve athidalas alatt míg szoktatok használni köszi előre is 😁

2022. Március 22. - 13:09:51
Válasz #3160
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!

Omega NPP 300mg/ml van a dobozra írva? Eloszthatom 3-al, vagy tényleg egy heti adag van 1 ml-ben? Milyen vizsgálat derítené ki, hogy mennyit tartalmaz? Prolaktin előtte/utána?


Szia végül használtad az omega npp? Ha igen milyen volt?

2022. Március 22. - 15:34:29
Válasz #3161
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Egy kis képi prezentáció hogy nálam mennyire is akkut a metha hatása, az első reggel kb 15 perccel ébredés után, aztán 40 mg metha és a következő bő 1 óra múlva.

Szia G! Vissza tekerve nézegettem hogy npp bol kinek melyik volt jó mert Mist azt szeretném használni és olvastam h te azt irtad h azt használtad… neked melyik volt jó amit használták belőle? Köszi. ( én küldtem neked még a pramipexolet néhány honapja…

2022. Március 22. - 15:43:52
Válasz #3162
Nem elérhető

Logan


Hát nekem most megy (1 hónapja kb) omega susta/deca minden másnap 0,5+0,5 ml és már most látványosabb a fizikum, erő is jön rendesen.

A decád mikori lejáratú? Enyém 05/2023-as!

Érdekes, nekem ugyan ilyen volt az NPP-m és a Trenem is NPP három doboz elment működött.
Tren ace is működik, mai napig megy.. picit gyullad (izomláz szerű érzés de 1,5ml nem várok csodát).

Szia npp nem gyulladt?

2022. Március 23. - 07:38:40
Válasz #3163
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok háznált itt valaki npp mostanában tudtok mondani valamit hogy melyik jó? Köszi

Én csak 2 éves tapasztalatom tudom megosztani. Volt a kúrám végén npp, az akkor jó omegat hoztak, en voltam a hulye, mert az elso adagot vallba adtam, olyan fajdalmat gyulladastol nemtudom, hogy ereztem e mar, plusz ejszaka laz…utana farizomba csak siman kellemetlen volt, de mivel lassan vege volt a kuramnak hagytam inkabb a picsaba..meg most is ott van 15-6 ml a polcomon megmaradva, a masik dobozt meg sem bontottam hatha jobb lenne :D

2022. Március 23. - 14:21:55
Válasz #3164
Nem elérhető

csasoo


Sziasztok! Ez a fajta letro működő képes lehet?
Találkozott már valaki vele?  :)