2024. Május 04. - 12:58:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445308 alkalommal)

Hard74 és 38 vendég van a témában

2022. Március 31. - 19:24:12
Válasz #3195
Nem elérhető

cczw95


Néma leventék ők is.
Már lassan 2 hónapja rendeltem,semmi válasz még a leveleimre sem.
Buy-as inkább.
1 hét alatt itt volt,teljesen meglepő csomagolásban.
Folyamatosan tudunk velük kommunikálni mindenre válaszolnak. Korrektek.

Alfaaroidsz szállít ki hazánkba ,vám nélkül? Olvadt csokit küldenek?

2022. Március 31. - 23:32:43
Válasz #3196
Nem elérhető

Changer


Sziasztok.  ?:-/ Szemes primabolant nem tudjátok ki gyárt? Omega? Nanda? Magnus?
Vagy valami más ötlet?   :-):-)::

Előre is köszi a válaszokat!

2022. Április 02. - 09:49:01
Válasz #3197
Nem elérhető

Glacika


Alfaaroidsz szállít ki hazánkba ,vám nélkül? Olvadt csokit küldenek?

Nekem jött gond nélkül mindig.

2022. Április 02. - 10:22:10
Válasz #3198
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerintem olcsóbb oldal nincs is az alpharodsznál, én is ezért szemezgettek az oldalal! És nekem is azt mondták megjön onnan a téma!

2022. Április 05. - 21:00:02
Válasz #3199
Nem elérhető

Amigos


Úgy tűnik itt is megoszlanak a vélemények ahogy mindenhol. Valaki szerint az alfaaroidsz nem küldd semmit vagy nem válaszol.Rákell próbálni.

2022. Április 06. - 06:30:43
Válasz #3200
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Én február.18.-án napra pontosan próbálkoztak az alfánál. Addig jutottam ,hogy megjött a visszaigazolás ,de semmi több ,hogy hova utaljak vagy akármi . Pedig még utána emailt is küldtem nekik kis angol segítséggel ,mert én nem tudok . Azóta se jött semmi válasz. A lengyel gorillapharmacy kb az nap választ adott mindenre amit kérdeztem ,de nem rendeltem semmit ,mert közben lett magyar segítség.

2022. Április 06. - 11:11:50
Válasz #3201
Nem elérhető

Rnt


Sziasztok ! Én február.18.-án napra pontosan próbálkoztak az alfánál. Addig jutottam ,hogy megjött a visszaigazolás ,de semmi több ,hogy hova utaljak vagy akármi . Pedig még utána emailt is küldtem nekik kis angol segítséggel ,mert én nem tudok . Azóta se jött semmi válasz. A lengyel gorillapharmacy kb az nap választ adott mindenre amit kérdeztem ,de nem rendeltem semmit ,mert közben lett magyar segítség.

Szia! És van valami infód a gorrila márkáról? Működik?
Vagy esetleg más használta már?

köszi!

2022. Április 06. - 20:27:05
Válasz #3202
Nem elérhető

Yeeep


Papíron 1 g teszto enat bevinni növi nélkül van értelme ? BM márka lenne...
Napi 40 mg metha menne mellé és 500 mg deca

2022. Április 06. - 20:35:17
Válasz #3203
Nem elérhető

Gábor77


Papíron 1 g teszto enat bevinni növi nélkül van értelme ? BM márka lenne...
Napi 40 mg metha menne mellé és 500 mg deca
Ehhez inkább nem fűzök semmit? Trollkodsz? Vagy komolyan kérdezed ezt?

2022. Április 07. - 18:20:11
Válasz #3204
Nem elérhető

Glacika


Papíron 1 g teszto enat bevinni növi nélkül van értelme ? BM márka lenne...
Napi 40 mg metha menne mellé és 500 mg deca
Ehhez inkább nem fűzök semmit? Trollkodsz? Vagy komolyan kérdezed ezt?

Az a baj, hogy szerintdm ezt full komolyan gondolta... van ismerősöm nekem is, aki 1 5 G tesztót nyom egy héten 800 Boldi, 600 Deca... idióták

2022. Április 07. - 18:51:22
Válasz #3205
Nem elérhető

Gyuf


Papíron 1 g teszto enat bevinni növi nélkül van értelme ? BM márka lenne...
Napi 40 mg metha menne mellé és 500 mg deca
Ehhez inkább nem fűzök semmit? Trollkodsz? Vagy komolyan kérdezed ezt?

Az a baj, hogy szerintdm ezt full komolyan gondolta... van ismerősöm nekem is, aki 1 5 G tesztót nyom egy héten 800 Boldi, 600 Deca... idióták
a mai világba ezen annyira kár fent akadni , hogy mennyit nyom 1 héten be, papíron.. :D

2022. Április 07. - 20:26:38
Válasz #3206
Nem elérhető

Yeeep


Papíron 1 g teszto enat bevinni növi nélkül van értelme ? BM márka lenne...
Napi 40 mg metha menne mellé és 500 mg deca
Ehhez inkább nem fűzök semmit? Trollkodsz? Vagy komolyan kérdezed ezt?

Az a baj, hogy szerintdm ezt full komolyan gondolta... van ismerősöm nekem is, aki 1 5 G tesztót nyom egy héten 800 Boldi, 600 Deca... idióták
a mai világba ezen annyira kár fent akadni , hogy mennyit nyom 1 héten be, papíron.. :D



Komolyan gondoltam. Elméleti szinten kérdeztem de a kérdésre nem jött válasz  @-o
Nem az 1 g tesztót akarom magamba nyomni... A kérdés az hogy van értelme ekkora mennyiségnek növekedési nélkül vagy ez már a felesleges kategória ?

2022. Április 07. - 21:16:33
Válasz #3207
Nem elérhető

Gábor77


Papíron 1 g teszto enat bevinni növi nélkül van értelme ? BM márka lenne...
Napi 40 mg metha menne mellé és 500 mg deca
Ehhez inkább nem fűzök semmit? Trollkodsz? Vagy komolyan kérdezed ezt?

Az a baj, hogy szerintdm ezt full komolyan gondolta... van ismerősöm nekem is, aki 1 5 G tesztót nyom egy héten 800 Boldi, 600 Deca... idióták
a mai világba ezen annyira kár fent akadni , hogy mennyit nyom 1 héten be, papíron.. :D



Komolyan gondoltam. Elméleti szinten kérdeztem de a kérdésre nem jött válasz  @-o
Nem az 1 g tesztót akarom magamba nyomni... A kérdés az hogy van értelme ekkora mennyiségnek növekedési nélkül vagy ez már a felesleges kategória ?
Nem az 1g teston akadtam fenn. Hanem a növis részen. Dolgozik az növi nélkül is. De ha már növi akkor az meg kéz a kézben jár az inzulinnal. Testoból kell is ennyi mert jó ha fele benne van mint amit ráírnak.

2022. Április 07. - 21:18:04
Válasz #3208
Nem elérhető

guzzi


Hello!
Elmondom én akkor neked.
Ha megfelelő komolysággal teszed a dolgod akkor igen is van értelme még az ekkora adagnak is akár növi nélkül is.
 ☝️De hangsúlyozzuk ki ehhez a heti adaghoz kell a komolyság minden téren!
Annyi hogy ez a mai világba sajnos már egy jó versenyző heti adagja.
De ha a másik oldalát nézzük papíron ez az adag sok de úgy sincs ennyi benne.
Plusz hobbi szinten sok és értelmetlen mint ahogyan a növi is.
Manapság minden bohóc növit vesz mert megteheti anyagilag és azt képzeli ő ettől faszagyerek.
Nekem jelenleg heti 1ml testoena 0,5ml susta és most jött mellé 1ml deca. A decát később le váltja majd boldi ha lesz jó. Így vagyok 98kg 7% testzsirral és mind ez 190cm magassághoz.  @:-)  :violinplay3:

2022. Április 07. - 21:31:13
Válasz #3209
Nem elérhető

Gábor77


Hello!
Elmondom én akkor neked.
Ha megfelelő komolysággal teszed a dolgod akkor igen is van értelme még az ekkora adagnak is akár növi nélkül is.
 ☝️De hangsúlyozzuk ki ehhez a heti adaghoz kell a komolyság minden téren!
Annyi hogy ez a mai világba sajnos már egy jó versenyző heti adagja.
De ha a másik oldalát nézzük papíron ez az adag sok de úgy sincs ennyi benne.
Plusz hobbi szinten sok és értelmetlen mint ahogyan a növi is.
Manapság minden bohóc növit vesz mert megteheti anyagilag és azt képzeli ő ettől faszagyerek.
Nekem jelenleg heti 1ml testoena 0,5ml susta és most jött mellé 1ml deca. A decát később le váltja majd boldi ha lesz jó. Így vagyok 98kg 7% testzsirral és mind ez 190cm magassághoz.  @:-)  :violinplay3:
Melyik gyártók termékét használod? Jó forma lehet nálad! Gratulálok!