2024. Május 04. - 09:03:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445221 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2022. Április 09. - 19:52:51
Válasz #3225
Nem elérhető

guzzi


Devim

BM susta nem az igazi vagy is nekem és akik mellettem használják nekik sem ért semmit. De a testoenája az maga jó.

2022. Április 10. - 17:38:21
Válasz #3226
Nem elérhető

Lolka


Srácok nem tudom kit mennyire érdekel vagy mennyire érinti de a b.m alapanyag hiány miatt egy darabig szünetelni fog.

2022. Április 11. - 08:51:48
Válasz #3227
Nem elérhető

Devim


Devim

BM susta nem az igazi vagy is nekem és akik mellettem használják nekik sem ért semmit. De a testoenája az maga jó.

Köszi a választ
Esetleg valami jó márkát tudsz mondani ami most működik? Van még nekem omegás susta a new version lehet hogy többre mennék vele mint a BM-el?

2022. Április 11. - 21:41:55
Válasz #3228
Nem elérhető

Yeeep


Devim

BM susta nem az igazi vagy is nekem és akik mellettem használják nekik sem ért semmit. De a testoenája az maga jó.

Köszi a választ
Esetleg valami jó márkát tudsz mondani ami most működik? Van még nekem omegás susta a new version lehet hogy többre mennék vele mint a BM-el?

Próbáld ki a BM et nyugodtan nekem az egyik legjobb mostanaba amit nyomtam  ;-oo-;

2022. Április 12. - 08:13:16
Válasz #3229
Nem elérhető

Devim


Devim

BM susta nem az igazi vagy is nekem és akik mellettem használják nekik sem ért semmit. De a testoenája az maga jó.

Köszi a választ
Esetleg valami jó márkát tudsz mondani ami most működik? Van még nekem omegás susta a new version lehet hogy többre mennék vele mint a BM-el?

Próbáld ki a BM et nyugodtan nekem az egyik legjobb mostanaba amit nyomtam  ;-oo-;

Nem tudom lehet próbálok inkább intézni mást nem sok jót hallok róla máshol sem elvileg régen még működött de akkor is nagyon alul dózisolt volt most meg van úgy hogy szinte nincs is benne semmi de ezeket enis csak hallom ,olvasom .
Egyébként egy jó susinak mikor kellene hatni erőre , látványra ha tényleg jó minőségű cucrol beszélünk ? susit még egyszer sem használtam most lenne az első és van aki azt mondja hogy 2 hét vagy több is kell neki mire ki fejti hatását van aki meg azt mondja már az első hét után

2022. Április 12. - 15:06:08
Válasz #3230
Nem elérhető

Sznk


Semmi gond nincs bm cucokkal szerintem.5 honapig azzal ment trt, heti 1 szuszta!Tomegem kb az osszes megmaradt,forma nyilvan nem volt olyan,ero is maradt 90% on!Es heti 1 bm szuszta volt.Most 1 honapja megy heti 500mg bm szuszta es 300mg bm npp.Mukodik a dolog.Most tettem hozza 30mg bm metat ami szinten teszi a dolgat!Hozzateszem van itthon ugyanezekbol omega is a biztonsag kedveert!😃

2022. Április 12. - 18:29:07
Válasz #3231
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok. Valamelyik gyártónak van oxandrolonja ami szerintetek valóban az ? Illetve van hasonló hatása ,mint a stanának ? Ezalatt pontosabban a rotyogó izületekre gondolok . Ezt most annyira nem szeretném . Azért gondoltam az oxandrolonra ,hátha annál nincs ez. Még soha nem próbáltam ,mindig proviron meg kis stana ment ,ha már kellően alacsony volt a testzsírom,de  ez az izületes dolog nekem nagyon zavaró volt .Természetesen tesztó az alap az megy most is.

2022. Április 13. - 08:47:24
Válasz #3232
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok. Valamelyik gyártónak van oxandrolonja ami szerintetek valóban az ? Illetve van hasonló hatása ,mint a stanának ? Ezalatt pontosabban a rotyogó izületekre gondolok . Ezt most annyira nem szeretném . Azért gondoltam az oxandrolonra ,hátha annál nincs ez. Még soha nem próbáltam ,mindig proviron meg kis stana ment ,ha már kellően alacsony volt a testzsírom,de  ez az izületes dolog nekem nagyon zavaró volt .Természetesen tesztó az alap az megy most is.


BM egy pár hete jó volt.

2022. Április 14. - 19:20:09
Válasz #3233
Nem elérhető

bbuilder


Signagil hcg rol hallott mar/hasznalta valaki?
2000ne

2022. Április 14. - 21:12:38
Válasz #3234
Nem elérhető

balomino


NP Pharmacy stanarol van valami info? Mukodik?

2022. Április 15. - 09:08:39
Válasz #3235
Nem elérhető

Devim


Omega new vision testomix egész jó.
Heti 3x0,5ml megy, ma ment be a 6. Ket hete hasznalom, propi biztos van benne, mert a libidomat elegge megdobta. Remelem lassan az eroszintemen is erzem a javulast. 1-2 het mulva csatlakozik hozza 2-3 szem kenwoos metha is.
4 naponta megy mellette 250iu hcg patikai.
Viszont működő hcg re tovabbra is majd vevő lennék, pl ha valaki tud ovigilt legyenszíves írjon rám!
Kis masodlagos info: elfogyott az 1ml holtter nelkuli fecsim es csak jovoheten hozza futar, patikakban nem volt a kornyekemen, es utobbi 2 oltas a sima inzulinossal ment be, vállba simán jó azzal is (nem 30%os testzsirral nyilvan).
0,5ml nel nem hatrany ha nem marad 0.1-2 a fecsiben :D

Szia egy kérdés.
Omega New vision testomix
Amiből ki veszed a ampullát a fóliázás a tiéden is fekete borítású? Tavaly omagas cuccokat amit vettem mindig szürke fóliás volt

2022. Április 15. - 16:05:21
Válasz #3236
Nem elérhető

bbuilder


Igen nekem is fekete. Eddiginel nekem is szurke volt

2022. Április 15. - 16:25:36
Válasz #3237
Nem elérhető

Devim


Igen nekem is fekete. Eddiginel nekem is szurke volt

Okes köszi remélem jó cucc lesz;)

2022. Április 15. - 19:46:29
Válasz #3238
Nem elérhető

JM


Sziasztok!
Pharmtec,  cytopharma, Oralmeds
gyártókról mi a véleményetek, működnek?

2022. Április 16. - 11:33:26
Válasz #3239
Nem elérhető

MLO


Omega, vagy Kenwoo?
Einhorn, vagy Finkle?