2024. Május 04. - 10:36:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445259 alkalommal)

Needfor940, Gábor77, Alexx és 39 vendég van a témában

2022. Április 23. - 16:01:09
Válasz #3270
Nem elérhető

Sid90


Ha mindenki csak kérdéseket tesz fel senki se  méltatja az előzőt válaszra nem sok értelme van..
Masteronbol én még talán nem is találkoztam jól működővel,boldiból az omega master nem rossz,provi meg lehet meglepö de sas pharmát mondták kurva jónak @-o

Honnan tudod hogy jó egy masteron ?
Amúgy a sas pharma tren ace nekem kurva nagyot dobott a provi is sas volt mellé
Az előtt meg sas susta ment azzal sem volt probléma

ne vizsgáztassál,közel 17 év alatt láttam ezt azt,de amúgy meg azt írtam hogy szerintem én még sose nyomtam jó masteront

Beversz egy 3-4 szemet ,aztán ha állni fog a zászló mint az állat,akkor jó a provi.

2022. Április 23. - 16:11:01
Válasz #3271
Nem elérhető

Sid90


T3-nàl ez jó adagolasi protokoll ?
12.5mcg-nal kezdeni és 3-4 naponta emelni 75mcg-ig?
Aztán ugyanúgy levezetni ?
Le és felvezetéssel együtt 5 hétig alkalmazva ?

116 kg vagyok most

Heti 3,5 ml testo ena megy jelenleg és 1.75 tren ena .

Köszi a segítséget

Nagy csodát ne várj tőle, melette is ugyanugy diétázni kell, kb 10-15%ot gyorsít, de sztem annyit sem.
Amugy nem igy kell. 25mcgvel kezded, 3-4nap ha nincs mellékhatás 50mcg, 5nap múlva ha nincs gond 75 mcg. Hagyod 3hétig v 1 hónapig kb, és leviszed ugyanigy, de nem muszály.

Mielőtt az edzőm átbaszott mint a szart,azért pár dolgot megtanított :D .
Nyilván lehet máshogy is csinálni,én mikor először használtam nekem úgy irta,hogy

1.hét 12.5mcg
2.hét 25mcg
3.hét 50mcg
4.hét 75mcg
5.hét 50mcg
6.hét 25mcg
7.hét 12.5mcg

Ez nem tanács!Nyilván nem játék a T3 . Nekem igy volt,működött.
Egyébként eléggé elismert szakember volt,sok hazai ismert testépítő volt a keze alatt..



2022. Április 23. - 17:23:04
Válasz #3272
Nem elérhető

Sid90


T3-nàl ez jó adagolasi protokoll ?
12.5mcg-nal kezdeni és 3-4 naponta emelni 75mcg-ig?
Aztán ugyanúgy levezetni ?
Le és felvezetéssel együtt 5 hétig alkalmazva ?

116 kg vagyok most

Heti 3,5 ml testo ena megy jelenleg és 1.75 tren ena .

Köszi a segítséget

Nagy csodát ne várj tőle, melette is ugyanugy diétázni kell, kb 10-15%ot gyorsít, de sztem annyit sem.
Amugy nem igy kell. 25mcgvel kezded, 3-4nap ha nincs mellékhatás 50mcg, 5nap múlva ha nincs gond 75 mcg. Hagyod 3hétig v 1 hónapig kb, és leviszed ugyanigy, de nem muszály.

Mielőtt az edzőm átbaszott mint a szart,azért pár dolgot megtanított :D .
Nyilván lehet máshogy is csinálni,én mikor először használtam nekem úgy irta,hogy

1.hét 12.5mcg
2.hét 25mcg
3.hét 50mcg
4.hét 75mcg
5.hét 50mcg
6.hét 25mcg
7.hét 12.5mcg

Ez nem tanács!Nyilván nem játék a T3 . Nekem igy volt,működött.
Egyébként eléggé elismert szakember volt,sok hazai ismert testépítő volt a keze alatt..
90kg voltam akkor.

2022. Április 24. - 17:32:42
Válasz #3273
Nem elérhető

ragadozo


Sziasztok   

 Valakinek van valami tapasztalata  eröl az oldalról

an-st   pont net

2022. Április 25. - 21:53:53
Válasz #3274
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok,

Omeg meds propi és testomix new & improved, fekete szinű az ampulla tárló hátulja.
Esetleg valaki használta ezt az új verziót és van némi tapasztalata vele kapcsolatban.
Tavaly használta a buszsöfőr és működött, de az még nem a new vision volt.

Köszi,

3 hete használok new vision mixet
Heti 3x0.5 ml
Baszott jó, 1 hete napi 20mg kenwoo metha is megy mellé és erőszintem durván nőtt

2022. Április 26. - 00:05:09
Válasz #3275
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok,

Omeg meds propi és testomix new & improved, fekete szinű az ampulla tárló hátulja.
Esetleg valaki használta ezt az új verziót és van némi tapasztalata vele kapcsolatban.
Tavaly használta a buszsöfőr és működött, de az még nem a new vision volt.

Köszi,

3 hete használok new vision mixet
Heti 3x0.5 ml
Baszott jó, 1 hete napi 20mg kenwoo metha is megy mellé és erőszintem durván nőtt
Metát örömmel olvasom, mi ma kezdtük kipróbálni.
Edzés előtt dobod be?

2022. Április 26. - 20:58:36
Válasz #3276
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok,

Omeg meds propi és testomix new & improved, fekete szinű az ampulla tárló hátulja.
Esetleg valaki használta ezt az új verziót és van némi tapasztalata vele kapcsolatban.
Tavaly használta a buszsöfőr és működött, de az még nem a new vision volt.

Köszi,

3 hete használok new vision mixet
Heti 3x0.5 ml
Baszott jó, 1 hete napi 20mg kenwoo metha is megy mellé és erőszintem durván nőtt
Metát örömmel olvasom, mi ma kezdtük kipróbálni.
Edzés előtt dobod be?

Első két kajámhoz, későn edzek altalaban és nem alszok tole tul jol ha mar keson veszem be

2022. Április 26. - 22:00:32
Válasz #3277
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

Omeg meds propi és testomix new & improved, fekete szinű az ampulla tárló hátulja.
Esetleg valaki használta ezt az új verziót és van némi tapasztalata vele kapcsolatban.
Tavaly használta a buszsöfőr és működött, de az még nem a new vision volt.

Köszi,

3 hete használok new vision mixet
Heti 3x0.5 ml
Baszott jó, 1 hete napi 20mg kenwoo metha is megy mellé és erőszintem durván nőtt

Köszi az infókat hamarosan a buszsoför is neki kezd csak covidos volt pár hete aztán az össz bilirubin szintje 28 as ennek még utána jár, az ha minden okés belekezd és ő is beszámol “ azt kondta” ;-oo-;

2022. Április 27. - 15:42:29
Válasz #3278
Nem elérhető

Kopezcki92


Sziasztok!
BM npp-ről és teszto enárol mik a tapasztalatok npp kb mikor hát?

2022. Április 27. - 17:18:43
Válasz #3279
Nem elérhető

Küklopsz


Érdekes ez az omega new vision ahogy latom mindenkinek tipi topi en meg mondom oszinten nekem egy hulladek volt,de egy jo cimboram aki vagy 30 eve koxol o is azt  @-omondta hogy kevésszer nyomott ilyen szart

2022. Április 27. - 18:23:30
Válasz #3280
Nem elérhető

guzzi


Érdekes ez az omega new vision ahogy latom mindenkinek tipi topi en meg mondom oszinten nekem egy hulladek volt,de egy jo cimboram aki vagy 30 eve koxol o is azt  @-omondta hogy kevésszer nyomott ilyen szart


Akinek az omega jó az akkor próbálja ki a b.m testóit vagy a titánt vagy még ezt ami most jött be ujra bioniche. Na itt mit fognak érezni?

2022. Április 28. - 04:49:50
Válasz #3281
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Bpc 157 -et használt már valaki ? Valóban felgyorsítja a gyógyulást. Mondjuk egy  kisebb sérülést  ,izületi vagy ínhüvely gyulladás esetén ?

2022. Április 28. - 11:46:54
Válasz #3282
Nem elérhető

Bobi99


Sziasztok kenwoo szemes stanával van valakinek mostani tapasztalata?

2022. Április 28. - 17:38:33
Válasz #3283
Nem elérhető

Yeeep


Érdekes ez az omega new vision ahogy latom mindenkinek tipi topi en meg mondom oszinten nekem egy hulladek volt,de egy jo cimboram aki vagy 30 eve koxol o is azt  @-omondta hogy kevésszer nyomott ilyen szart


Akinek az omega jó az akkor próbálja ki a b.m testóit vagy a titánt vagy még ezt ami most jött be ujra bioniche. Na itt mit fognak érezni?

Kenwoo npp ről tudtok valamit ? Ha tehetném BM lenne de nincs sajnos.. a testo az BM jelenleg is és nagyon adja amit kell  @-o

2022. Április 28. - 19:34:59
Válasz #3284
Nem elérhető

Lolka


Érdekes ez az omega new vision ahogy latom mindenkinek tipi topi en meg mondom oszinten nekem egy hulladek volt,de egy jo cimboram aki vagy 30 eve koxol o is azt  @-omondta hogy kevésszer nyomott ilyen szart


Akinek az omega jó az akkor próbálja ki a b.m testóit vagy a titánt vagy még ezt ami most jött be ujra bioniche. Na itt mit fognak érezni?

Kenwoo npp ről tudtok valamit ? Ha tehetném BM lenne de nincs sajnos.. a testo az BM jelenleg is és nagyon adja amit kell  @-o

Pedig a BM NPP nagyon jó.