2024. Május 04. - 18:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445430 alkalommal)

Alexx, Damn és 47 vendég van a témában

2022. Április 28. - 19:46:16
Válasz #3285
Nem elérhető

Devim


Érdekes ez az omega new vision ahogy latom mindenkinek tipi topi en meg mondom oszinten nekem egy hulladek volt,de egy jo cimboram aki vagy 30 eve koxol o is azt  @-omondta hogy kevésszer nyomott ilyen szart


Akinek az omega jó az akkor próbálja ki a b.m testóit vagy a titánt vagy még ezt ami most jött be ujra bioniche. Na itt mit fognak érezni?

Kenwoo npp ről tudtok valamit ? Ha tehetném BM lenne de nincs sajnos.. a testo az BM jelenleg is és nagyon adja amit kell  @-o

Bocsi de milyen b.m testo ami neked jó? 2 havernak intéztem b.m cuccokat susta deca boldi mind három úgy ahogy van egy forintot nem ér  pedig nagyon kezdő kokszosok de még nekik se magamnak inkább nem is vettem belőle . Guzzi írta feljebb hogy a b.m ena az jó akkor vettem is magamnak belőle most fogom el kezdeni remélem még kifogtam belőle enis a jót. Nem biztos!!
Jelenleg Omega susta megy omega boldival hát ez a New vision egy nagy szar tavaly sima cypionatol többet éreztem sőt jött is fel elég szépen mint ettől nem tudom itt mások mit éreznek tőle de legalább nekik jó. Egyébként ezért is rakom most hozzá a enát hogy legyen bennem legalább egy kis teszto pedig inkább metát szerettem volna de lehet így is fog menni napi 3 szem. Talán sok kicsi sokra megy hátha ki alakul valami de én már nem igazán várok ezektől semmit és ha ez továbbra is így megy akkor szerintem abba is hagyom a felesleges szurkálást mert ezektől a sok szaroktol hosszú távon nem hiszem hogy bármi jó is ki sülne. Ha jó a cucc akkor persze be válalom  az ezzel járó kockázatot de így nincs értelme.

2022. Április 28. - 20:15:12
Válasz #3286
Nem elérhető

guzzi


A b.m susta le lett irva már rég hogy egy fillért nem ér. testoenantátja viszont eléggé jó az elmúlt évek szarjaihoz képest. @-o titán boldit fogok kezdeni hamarosan amit eléggé sokan jónak mondanak.  @:-)

2022. Április 28. - 21:48:44
Válasz #3287
Nem elérhető

Devim


Srácok egy kérdés
Reggeli sietségembe szurásnál vissza folyt egy kicsi amikor ki vettem a tűt. Máskor mindig direkt benne szoktam hagyni még pár másodpercig hogy kicsit el osztodjon a cucc és ne legyen vissza folyás de reggel tényleg nagyon sietem aztán ezzel nem foglalkoztam vissza is folyt.
1mili susta ment 1mili boldival
Kérdésem az lenne hogy szerintetek holnap szúrjak be fél fél milit mind a kettőből vagy hagyjam mert lehet azért annyi kise folyt ?

2022. Április 28. - 22:03:51
Válasz #3288
Nem elérhető

Yeeep


Érdekes ez az omega new vision ahogy latom mindenkinek tipi topi en meg mondom oszinten nekem egy hulladek volt,de egy jo cimboram aki vagy 30 eve koxol o is azt  @-omondta hogy kevésszer nyomott ilyen szart


Akinek az omega jó az akkor próbálja ki a b.m testóit vagy a titánt vagy még ezt ami most jött be ujra bioniche. Na itt mit fognak érezni?

Kenwoo npp ről tudtok valamit ? Ha tehetném BM lenne de nincs sajnos.. a testo az BM jelenleg is és nagyon adja amit kell  @-o

Bocsi de milyen b.m testo ami neked jó? 2 havernak intéztem b.m cuccokat susta deca boldi mind három úgy ahogy van egy forintot nem ér  pedig nagyon kezdő kokszosok de még nekik se magamnak inkább nem is vettem belőle . Guzzi írta feljebb hogy a b.m ena az jó akkor vettem is magamnak belőle most fogom el kezdeni remélem még kifogtam belőle enis a jót. Nem biztos!!
Jelenleg Omega susta megy omega boldival hát ez a New vision egy nagy szar tavaly sima cypionatol többet éreztem sőt jött is fel elég szépen mint ettől nem tudom itt mások mit éreznek tőle de legalább nekik jó. Egyébként ezért is rakom most hozzá a enát hogy legyen bennem legalább egy kis teszto pedig inkább metát szerettem volna de lehet így is fog menni napi 3 szem. Talán sok kicsi sokra megy hátha ki alakul valami de én már nem igazán várok ezektől semmit és ha ez továbbra is így megy akkor szerintem abba is hagyom a felesleges szurkálást mert ezektől a sok szaroktol hosszú távon nem hiszem hogy bármi jó is ki sülne. Ha jó a cucc akkor persze be válalom  az ezzel járó kockázatot de így nincs értelme.


Ena megy most de volt már propi is pár hónapja az is rendben volt. Azzal nem értek egyet hogy a susta nem működik mert van közvetlen környezetemben aki használja és látványos  8-)

2022. Április 29. - 06:30:41
Válasz #3289
Nem elérhető

Gábor77


Srácok egy kérdés
Reggeli sietségembe szurásnál vissza folyt egy kicsi amikor ki vettem a tűt. Máskor mindig direkt benne szoktam hagyni még pár másodpercig hogy kicsit el osztodjon a cucc és ne legyen vissza folyás de reggel tényleg nagyon sietem aztán ezzel nem foglalkoztam vissza is folyt.
1mili susta ment 1mili boldival
Kérdésem az lenne hogy szerintetek holnap szúrjak be fél fél milit mind a kettőből vagy hagyjam mert lehet azért annyi kise folyt ?
Nem gondolnám hogy az a mennyiség bármit is számítana. Ne foglalkozz vele.

2022. Április 29. - 15:13:56
Válasz #3290
Nem elérhető

Gábor77



2022. Április 29. - 17:25:21
Válasz #3291
Nem elérhető

haven


de az csak halovány, az is jó?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2022. Április 29. - 17:49:07
Válasz #3292
Nem elérhető

Gábor77


de az csak halovány, az is jó?
Ha 2 csík van akkor terhes vagy😀 az üres görög  pregnyl nem hozza. Az biztos hogy van hcg benne az hogy mennyi nyílván nem tudható

2022. Május 02. - 22:11:39
Válasz #3293
Nem elérhető

Bordo


Ultrabalaton.
Bm susta ment.
Teljesen jol mukodik-az,ami nalam van total oke .
Mondom ezt ugy,h kilometerenkent sok masodperc kulonbseg van ha kajla a cucc.

2022. Május 03. - 11:55:12
Válasz #3294
Nem elérhető

Benczu77


Kenwoo Oxa mukodik (hosszu ido utan az elso jó)
Kenwoo Tren ace is jó, talan sűrűbb mint az átlag de nem gyullad.

BM propi is működik faszán.
Ismerősi körben kenwoo stana megy és hozza az elvártat.  @-o

2022. Május 03. - 17:35:10
Válasz #3295
Nem elérhető

Amigos


B.M. Stana működik mostanság?

2022. Május 03. - 20:09:29
Válasz #3296
Nem elérhető

kammdejo1


Master pharmanak a tesztoi mukodnek, az injekcios meta is adja. BM ena mukodik.
Balkan enat nyomtam, aluldozisolt, dekaja meg szerintem ures.

2022. Május 03. - 23:48:10
Válasz #3297
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok rég hallottam a masterről, van valakinek valami friss infója róla miként muzsikál esetleg az elmúlt fél évben tapasztalt e valaki javulást romlást a motyóval kapcsolatban?

2022. Május 04. - 11:11:24
Válasz #3298
Nem elérhető

Benczu77


Master aluldozisolt.

Vermodjet ha szokoevente lehet talalni meg jo.

Pharmatec meg mukodik, de felénk irreálisan draga.
Kenwoo felénk a legjobb.

2022. Május 04. - 11:42:22
Válasz #3299
Nem elérhető

Devim


Sziasztok Elite boldit mostanába használt valaki? Akitől hozom most az van nála aztán elvileg most megint működik  de hát ugye mindig az működik ami ép van nála. Viszont fel is bontott egyet pacekra jó sárga enyhén olajos