2024. Május 04. - 12:53:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445308 alkalommal)

Hard74 és 45 vendég van a témában

2022. Május 12. - 09:29:21
Válasz #3345
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok esetleg valaki nem tudja segiteni egy bac víz beszerzésében Nyíregyháza környéken az én forrásomnal nincs sajna!?

2022. Május 12. - 23:03:06
Válasz #3346
Nem elérhető

Attila80


Sziasztok esetleg valaki nem tudja segiteni egy bac víz beszerzésében Nyíregyháza környéken az én forrásomnal nincs sajna!?
En siman patikaban vettem veny nelkul.4000 ft korul volt.

2022. Május 12. - 23:08:33
Válasz #3347
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok jól működő decáról tud valaki?gyártó?

2022. Május 13. - 04:12:39
Válasz #3348
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok jól működő decáról tud valaki?gyártó?
Én most Kenwoo és Titán decat használok. 2ml megy hetente.De megmondom őszintén nem tudom hogy milyen a jó deca "mellékhatása". Testo megy mellé így igazán libidó gondjaim nincsenek. Ha leírod hogy mik az egyértelmű jelek akkor megmondom hogy tapasztalok e belőlük valamit. Egy dolog van. Prolaktrinra jellemző kiütések jelentek meg a hátamon pár hete(2-3 hete)

2022. Május 13. - 07:48:07
Válasz #3349
Nem elérhető

Küklopsz


nekem a libidót elégge elszokta nyomni szinte akármennyi tesztót használok mellé,illetve a mellem elég érzékennyé fájdalmassá válik,de csak attól,a fizikumomon meg igazábol ad egy szép masszivitást.Nehezen tudom leírni neked én is de ha használom és az tudom hogy az.Ez olyan hogy ha nem tudnam hogy mit ettem aznap akkor is megtudnám mondani hogy fehérjéből vagy ch ból kell többet egyek érzem a testemen,a formán látom.De ha ezt elmondom valakinek csak néznek @-o
Szerintem a kenwoonak java része testo,sokan dícsérték nekem,a testoja nekem is jó,valaki itt írta a kenwoo trent,de szerintem jó trent is könnyeb intézni mint decát.

2022. Május 13. - 08:35:16
Válasz #3350
Nem elérhető

Gábor77


Utálom ezt a bizonytalanságot. Mell érzékenység nem nagyon van. Mibden másnap megy fél szem letrozol így a teszto nem csinàl műsort. Passzolok. A kúra elejèn volt Swisses deca ott annál előfordult egyszer hogy a cerka akció közben fealadta a harcot. De csak egy alkalommal. Lehet akkor is más volt a gond. Talán nem vagyok annyira aktív mint ha csak tisztán testot használnék. Azt mondom hogy olyan kiegyensúlyozott az igènyem a sexre. Nem tobzódok és nincs az a röptében a legyet érzés. De amikor úgy alakul akkor nincs gond.

2022. Május 13. - 08:39:01
Válasz #3351
Nem elérhető

Küklopsz


akkor akár lehet jó is,milyen arányban megy mellé testo és mennyi deca?vagy lehet csak nagyon aluldozisolt tesztót nyomsz,de csak nem

2022. Május 13. - 12:58:13
Válasz #3352
Nem elérhető

Gábor77


akkor akár lehet jó is,milyen arányban megy mellé testo és mennyi deca?vagy lehet csak nagyon aluldozisolt tesztót nyomsz,de csak nem
Fele-fele arányba megy legalább is ml literre 2-2

2022. Május 13. - 15:36:09
Válasz #3353
Nem elérhető

Jack0211


Sziasztok jól működő decáról tud valaki?gyártó?
Én most Kenwoo és Titán decat használok. 2ml megy hetente.De megmondom őszintén nem tudom hogy milyen a jó deca "mellékhatása". Testo megy mellé így igazán libidó gondjaim nincsenek. Ha leírod hogy mik az egyértelmű jelek akkor megmondom hogy tapasztalok e belőlük valamit. Egy dolog van. Prolaktrinra jellemző kiütések jelentek meg a hátamon pár hete(2-3 hete)


Gábor Prolaktrinra próbáld ki a barátcserje kapszulát + b6 vitamint(100mg) vagy valamelyik B vitamin komplexet mielőtt gyógyszert használnál( nem jó a szívnek a Caber )

2022. Május 13. - 17:33:12
Válasz #3354
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok jól működő decáról tud valaki?gyártó?
Én most Kenwoo és Titán decat használok. 2ml megy hetente.De megmondom őszintén nem tudom hogy milyen a jó deca "mellékhatása". Testo megy mellé így igazán libidó gondjaim nincsenek. Ha leírod hogy mik az egyértelmű jelek akkor megmondom hogy tapasztalok e belőlük valamit. Egy dolog van. Prolaktrinra jellemző kiütések jelentek meg a hátamon pár hete(2-3 hete)


Gábor Prolaktrinra próbáld ki a barátcserje kapszulát + b6 vitamint(100mg) vagy valamelyik B vitamin komplexet mielőtt gyógyszert használnál( nem jó a szívnek a Caber )
Köszi a jótanácsot! Kipróbálom!

2022. Május 13. - 20:36:05
Válasz #3355
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok
Elit susta és boldi , használta mostanság valaki , okés ?

2022. Május 13. - 21:01:16
Válasz #3356
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok
Elit susta és boldi , használta mostanság valaki , okés ?


Nem okés!
Bioniche susta és titán Boldit kezdtem susta 2 hét boldi kicsit több de adom az infót róluk.✌️😉

2022. Május 13. - 21:40:23
Válasz #3357
Nem elérhető

Rnt


Sziasztok
Elit susta és boldi , használta mostanság valaki , okés ?

Elite susta nagyon gyulladt nekem... kuka

2022. Május 13. - 22:19:07
Válasz #3358
Nem elérhető

Alex111


Elite sustanone jol mukodik en nem tudom kinel volt rossz tapasztalat de tobben is hasznaljuk es evek ota hozza amit kell.

2022. Május 14. - 06:08:15
Válasz #3359
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok
Elit susta és boldi , használta mostanság valaki , okés ?


Nem okés!
Bioniche susta és titán Boldit kezdtem susta 2 hét boldi kicsit több de adom az infót róluk.✌️😉
Okés köszi , várom 💯