2024. Május 04. - 19:54:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 42 vendég van a témában

2022. Május 18. - 22:15:46
Válasz #3390
Nem elérhető

bbuilder


Hcg t vizeletbol tesztelni mikor a legidealisabb? Ha reggel adom be, masnap reggel ehgyomorra vagy akar aznap valamikor? Vagy adjam be este es masnap reggel? 😃

2022. Május 18. - 22:46:44
Válasz #3391
Nem elérhető

Alex111


kenwoo tren ena jó sűrű szinte narancssarga barna és fémes ize van nagyon,nemsokára kiderül

2022. Május 18. - 22:49:20
Válasz #3392
Nem elérhető

Alex111


Akkor pedig az jo lesz sphinx pharma volt regen kb ilyen jo sotet sarga szinu egyik kedvenc trenem volt es az anavarjuk is patent volt.

2022. Május 19. - 09:54:57
Válasz #3393
Nem elérhető

kemi


Kenwoo rapid mix príma!

Propi, oxa, stanaja bitang.

Raw, Bioniche jó még!

KENWOO-PHARMA - Rapid Mix 225 mg/ml (tren ace 75mg/ml + drost prop 50mg/ml + test prop 100mg/ml)

Drosta is van benne tényleg? Anno több gyártónak is volt többféle hatóamyagú mixe, de egyik sem nagyon hozta amit kell(gyanúsan olcsó is volt).

Tényleg fel lehet oldani 3 féle összetevőt 1ml-ben anélkül, hogy nagyon mérgező lenne az olat, drága lenne az eljárás/hatóanyag, vagy nagyon sűrű lenne a végtermék? Vagy többféle anyagból X mennyiséf jobban oldódik ugyanabbam az olajban, mint egyféléből 3*X?

G talán tud válaszolni rá!

Most tervezek Kenwoo tren acetátot és tst propit venni, de ha ez a mix tényleg jó, akkor benevezek 1-2 dobozra belőle és max propit veszek külön.

2022. Május 19. - 10:08:58
Válasz #3394
Nem elérhető

Küklopsz


a Biosira rapidtest nevű motyója is jó volt nekem az is hasonló talán pont ilyen összeállítású,de még a masternek a Cut-ja is.
G-t már rég óta nem láttam válaszolni itt

2022. Május 19. - 10:11:55
Válasz #3395
Nem elérhető

Benczu77





Kenwoo rapid mix príma!

Propi, oxa, stanaja bitang.

Raw, Bioniche jó még!

KENWOO-PHARMA - Rapid Mix 225 mg/ml (tren ace 75mg/ml + drost prop 50mg/ml + test prop 100mg/ml)

Drosta is van benne tényleg? Anno több gyártónak is volt többféle hatóamyagú mixe, de egyik sem nagyon hozta amit kell(gyanúsan olcsó is volt).

Tényleg fel lehet oldani 3 féle összetevőt 1ml-ben anélkül, hogy nagyon mérgező lenne az olat, drága lenne az eljárás/hatóanyag, vagy nagyon sűrű lenne a végtermék? Vagy többféle anyagból X mennyiséf jobban oldódik ugyanabbam az olajban, mint egyféléből 3*X?

G talán tud válaszolni rá!

Most tervezek Kenwoo tren acetátot és tst propit venni, de ha ez a mix tényleg jó, akkor benevezek 1-2 dobozra belőle és max propit veszek külön.


Én ugyanígy tettem.
Rapid + BM propi
Plusz kenwoo oxa!  @-o @:-)

2022. Május 19. - 10:36:55
Válasz #3396
Nem elérhető

kemi





Kenwoo rapid mix príma!

Propi, oxa, stanaja bitang.

Raw, Bioniche jó még!

KENWOO-PHARMA - Rapid Mix 225 mg/ml (tren ace 75mg/ml + drost prop 50mg/ml + test prop 100mg/ml)

Drosta is van benne tényleg? Anno több gyártónak is volt többféle hatóamyagú mixe, de egyik sem nagyon hozta amit kell(gyanúsan olcsó is volt).

Tényleg fel lehet oldani 3 féle összetevőt 1ml-ben anélkül, hogy nagyon mérgező lenne az olat, drága lenne az eljárás/hatóanyag, vagy nagyon sűrű lenne a végtermék? Vagy többféle anyagból X mennyiséf jobban oldódik ugyanabbam az olajban, mint egyféléből 3*X?

G talán tud válaszolni rá!

Most tervezek Kenwoo tren acetátot és tst propit venni, de ha ez a mix tényleg jó, akkor benevezek 1-2 dobozra belőle és max propit veszek külön.


Én ugyanígy tettem.
Rapid + BM propi
Plusz kenwoo oxa!  @-o @:-)

Nekem is ez lesz szerintem, nem is biztos, hogy veszek hozzá trent. Csak propit, ha esetleg több tesztó kellene.

Oxa mennyire jó? Maradt nekem minden évről (bár fogalmam nincs azok mennyire jók).

2022. Május 19. - 10:42:16
Válasz #3397
Nem elérhető

Benczu77





Kenwoo rapid mix príma!

Propi, oxa, stanaja bitang.

Raw, Bioniche jó még!

KENWOO-PHARMA - Rapid Mix 225 mg/ml (tren ace 75mg/ml + drost prop 50mg/ml + test prop 100mg/ml)

Drosta is van benne tényleg? Anno több gyártónak is volt többféle hatóamyagú mixe, de egyik sem nagyon hozta amit kell(gyanúsan olcsó is volt).

Tényleg fel lehet oldani 3 féle összetevőt 1ml-ben anélkül, hogy nagyon mérgező lenne az olat, drága lenne az eljárás/hatóanyag, vagy nagyon sűrű lenne a végtermék? Vagy többféle anyagból X mennyiséf jobban oldódik ugyanabbam az olajban, mint egyféléből 3*X?

G talán tud válaszolni rá!

Most tervezek Kenwoo tren acetátot és tst propit venni, de ha ez a mix tényleg jó, akkor benevezek 1-2 dobozra belőle és max propit veszek külön.


Én ugyanígy tettem.
Rapid + BM propi
Plusz kenwoo oxa!  @-o @:-)

Nekem is ez lesz szerintem, nem is biztos, hogy veszek hozzá trent. Csak propit, ha esetleg több tesztó kellene.

Oxa mennyire jó? Maradt nekem minden évről (bár fogalmam nincs azok mennyire jók).

Nekem egyedul a kenwoo oxa mukodik, regen vedi pharma volt jó.

Felesleges Tren-ből orbitális mennyiség szerintem.  o--O

En plusz fel ml propit fogok hozzátenni.

2022. Május 19. - 12:14:37
Válasz #3398
Nem elérhető

Bordo


Bm szemes stana 5 hete megy,teljesen oke,teszi a dolgat!

2022. Május 19. - 16:29:27
Válasz #3399
Nem elérhető

Devim


Sziasztok B.M susta 400 esetleg valaki használt mostanába? Ugyan az lehet benne mint a 250-es be?

2022. Május 19. - 17:33:07
Válasz #3400
Nem elérhető

Benczu77


Sziasztok B.M susta 400 esetleg valaki használt mostanába? Ugyan az lehet benne mint a 250-es be?

Ha van lehetőséged bionichet vagy raw-ot valaszd! 😉

2022. Május 19. - 17:49:45
Válasz #3401
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

2022. Május 19. - 18:06:41
Válasz #3402
Nem elérhető

Devim


Sziasztok B.M susta 400 esetleg valaki használt mostanába? Ugyan az lehet benne mint a 250-es be?
[/quo

Ha van lehetőséged bionichet vagy raw-ot valaszd! 😉

Igazából az szerettem volna bionichest és nem a szusztát belőle hanem van neki testo 400 amibe három testo van ena,cypi,propi na az kellene nekem most de az embernél sajnos nincs  csak b.m susi 400 mondom akkor lehet az lesz de amúgy nem vagyok oda a BM-ért
De ha valaki lenne olyan kedves és tudna benne segíteni annak nagyon hálás lennék    ;-oo-;  @-o

2022. Május 19. - 18:46:59
Válasz #3403
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

Szia. melyik gyártó ? Honnan tudod hogy nem NPP ? (Nem kötekedésből kérdezem csak mert legutóbb megkérdeztem valakit hogyan tudja hogy nem masteront nyom aztán elküldött a .... Ba ) érdekelne miből lehet ezt levonni  ;-oo-;

2022. Május 19. - 19:01:38
Válasz #3404
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

Szia. melyik gyártó ? Honnan tudod hogy nem NPP ? (Nem kötekedésből kérdezem csak mert legutóbb megkérdeztem valakit hogyan tudja hogy nem masteront nyom aztán elküldött a .... Ba ) érdekelne miből lehet ezt levonni  ;-oo-;

Szia, Nouveaux. Sajnos onnan, hogy a dobozán NPP van, de miután kibontottam az üvegcsén test propi felirat díszelgett.  :(