2024. Május 04. - 19:54:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 40 vendég van a témában

2022. Május 19. - 20:41:22
Válasz #3405
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

Szia. melyik gyártó ? Honnan tudod hogy nem NPP ? (Nem kötekedésből kérdezem csak mert legutóbb megkérdeztem valakit hogyan tudja hogy nem masteront nyom aztán elküldött a .... Ba ) érdekelne miből lehet ezt levonni  ;-oo-;

Szia, Nouveaux. Sajnos onnan, hogy a dobozán NPP van, de miután kibontottam az üvegcsén test propi felirat díszelgett.  :(

Dikk az elég egyértelmű, de lehet csak a feliratot nyomták el😀

2022. Május 19. - 20:46:10
Válasz #3406
Nem elérhető

Benczu77


Sziasztok B.M susta 400 esetleg valaki használt mostanába? Ugyan az lehet benne mint a 250-es be?
[/quo

Ha van lehetőséged bionichet vagy raw-ot valaszd! 😉

Igazából az szerettem volna bionichest és nem a szusztát belőle hanem van neki testo 400 amibe három testo van ena,cypi,propi na az kellene nekem most de az embernél sajnos nincs  csak b.m susi 400 mondom akkor lehet az lesz de amúgy nem vagyok oda a BM-ért
De ha valaki lenne olyan kedves és tudna benne segíteni annak nagyon hálás lennék    ;-oo-;  @-o

Buy-as.net  @:-)

2022. Május 19. - 20:57:00
Válasz #3407
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

Szia. melyik gyártó ? Honnan tudod hogy nem NPP ? (Nem kötekedésből kérdezem csak mert legutóbb megkérdeztem valakit hogyan tudja hogy nem masteront nyom aztán elküldött a .... Ba ) érdekelne miből lehet ezt levonni  ;-oo-;

Szia, Nouveaux. Sajnos onnan, hogy a dobozán NPP van, de miután kibontottam az üvegcsén test propi felirat díszelgett.  :(


Ez kemény @-o @-o @-o
szerintem told be biztos npp az csak tényleg rosszul címkézték"kac kac"....
Én betolnám tuti ha jó propi nincs baj kicsit drágán vetted gondolom akkor de legalabb valami :laugh:

2022. Május 19. - 21:04:15
Válasz #3408
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

Szia. melyik gyártó ? Honnan tudod hogy nem NPP ? (Nem kötekedésből kérdezem csak mert legutóbb megkérdeztem valakit hogyan tudja hogy nem masteront nyom aztán elküldött a .... Ba ) érdekelne miből lehet ezt levonni  ;-oo-;

Szia, Nouveaux. Sajnos onnan, hogy a dobozán NPP van, de miután kibontottam az üvegcsén test propi felirat díszelgett.  :(


Ez kemény @-o @-o @-o
szerintem told be biztos npp az csak tényleg rosszul címkézték"kac kac"....
Én betolnám tuti ha jó propi nincs baj kicsit drágán vetted gondolom akkor de legalabb valami :laugh:

Ena mellé terveztem, nem tudom lenne-e értelme lassú észter mellé egy gyorsat keverni :D de lehet teszek egy próbát, hátha a “svájci laborban” félrenyomták  @-o

2022. Május 19. - 21:38:12
Válasz #3409
Nem elérhető

Devim


Sziasztok B.M susta 400 esetleg valaki használt mostanába? Ugyan az lehet benne mint a 250-es be?
[/quo

Ha van lehetőséged bionichet vagy raw-ot valaszd! 😉

Igazából az szerettem volna bionichest és nem a szusztát belőle hanem van neki testo 400 amibe három testo van ena,cypi,propi na az kellene nekem most de az embernél sajnos nincs  csak b.m susi 400 mondom akkor lehet az lesz de amúgy nem vagyok oda a BM-ért
De ha valaki lenne olyan kedves és tudna benne segíteni annak nagyon hálás lennék    ;-oo-;  @-o

Buy-as.net  @:-)

Néztem de sajnos olyan nincs. combo van 400-bol amiben cypi van meg deca de azért köszi

2022. Május 20. - 00:06:00
Válasz #3410
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok! Felültettek NPP-vel, más volt benne, mint ami a dobozon állt. Ha valaki tudna ez ügyben priviben segíteni, hálám örökké üldözné! Köszi :)  :-){

Szia. melyik gyártó ? Honnan tudod hogy nem NPP ? (Nem kötekedésből kérdezem csak mert legutóbb megkérdeztem valakit hogyan tudja hogy nem masteront nyom aztán elküldött a .... Ba ) érdekelne miből lehet ezt levonni  ;-oo-;

Szia, Nouveaux. Sajnos onnan, hogy a dobozán NPP van, de miután kibontottam az üvegcsén test propi felirat díszelgett.  :(


Ez kemény @-o @-o @-o
szerintem told be biztos npp az csak tényleg rosszul címkézték"kac kac"....
Én betolnám tuti ha jó propi nincs baj kicsit drágán vetted gondolom akkor de legalabb valami :laugh:

Ena mellé terveztem, nem tudom lenne-e értelme lassú észter mellé egy gyorsat keverni :D de lehet teszek egy próbát, hátha a “svájci laborban” félrenyomták  @-o

igazából tök mindegy nem,komolyra véve a szót szinte biztos nem npp szerintrm manapság szinte nulla az esélye hogy nppt kapj,ha meg propi az se baj mert mig hat az enanthat kicsit beindulsz @-o már ha lehet ilyeneket mondani,de ezek a tesztó"kúrák"manapság már annyit sem érnek hogy semennyit,min 4 féle cucc kéne egy normálisabb épkézláb formához persze mindig jon egy okos aki heti 100mg vel mr olympia szinten volt @-o és ugye persze kinek mi a normális forma.Itt is megy propi,tren,oxy,metha,meg valami kevert tesztó,így talán van bennem "valami" :laugh:

2022. Május 20. - 07:15:10
Válasz #3411
Nem elérhető

guzzi


Egyetértek az előttem szólóval ;-oo-;
Le lett már itt írva többször is hogy a drosta a primo az npp, ezek azok amire nagyon kevés, sőt szinte nincs is esély arra hogy kapj ilyeneket!
Ezek a kevert mixek amibe tren, drosta és testo is van papíron vagy hasonlók, na ilyen biztos hogy nincs! Véleményem az hogy még jó tiszta tren se nagyon van! Van egy kis testopropi meg valami más az X-Y ampulába és kész!
Olyan dolgokat és tapasztalatokat írnak itt le egyesek hogy attól a hatóanyagtól amit ír na attól az nem várható vagy ha igen akkor nem olyan rövid idő alatt és nem úgy ahogy ő leírta!
A mennyiség amit szintén irtok az egyszerűen vicc! Olyan mennyiség némelyik srácnál hogy gyakorlatilag verseny időszakba tolja ezt egy jó versenyző és nem egy hobbi gyurósjózsi!  @-o
Na és van a másik oldal akinek elég heti félmilli ebből és félmili egy másikból és attól ő fasza forma.  !+"%
Sokan azzal nem vagytok tisztába hogy mit miért kell használni vagy mi mire jó!
Csak toljátok mert  X vagy Y azt mondta!
A másik véglet itt az amikor olyanok adnak tanácsot akik szart se tudnak de közben azt hiszik hogy igen!!  ˝=/ ***))))

2022. Május 20. - 09:27:07
Válasz #3412
Nem elérhető

Rnt


Héten kezdtem vermodje propit, kicsit később írok bővebben.
Esetleg valakinek tapasztalat vagy ne várjak nagy csodát?

2022. Május 20. - 09:46:12
Válasz #3413
Nem elérhető

Küklopsz


hanarosan meglátod hát a héten kezded nem? :laugh: :laugh:
mifelénk nem használ senki nagyon vermodjét

2022. Május 20. - 10:05:34
Válasz #3414
Nem elérhető

cczw95


Szia
Mennyi megy nálad a b.m es stanából?

Bm szemes stana 5 hete megy,teljesen oke,teszi a dolgat!

2022. Május 20. - 13:24:10
Válasz #3415
Nem elérhető

jamesbond1224


Sziasztok használt valaki mostanság kenwoo oxát?Érdekelne a véleménye, illetve mivel ÁLLÍTÓLAG működik gondoltam szintén kenwoo boldenone + enantáttal nyomok egy tömegelési ciklust.Ha valaki nyomott mostanában boldo+ena kúrát leírhatná pluszba a gyártót akár kenwoo akár mást melyik vált/nem vált be thank u :)

2022. Május 20. - 13:24:17
Válasz #3416
Nem elérhető

Predator50


Kenwoo mix400,és ena400,kezdtem nem gyullad, ena 1ml-esek,mix 10ml-es,valakinek tapasztalata?

2022. Május 20. - 19:29:18
Válasz #3417
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Szeretnék bevásárolni köv kúrához: ena, deca
Bioniche-re esett a választás. Van esetleg mar valakinek infoja ezekről? Kicsit még korai tudom, de hátha.
Kösz mindenkinek!

2022. Május 21. - 08:54:08
Válasz #3418
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres test mix 35o - et használ mostanába valaki? Esetleg infot tudtok róla? Köszönöm!

2022. Május 21. - 11:05:10
Válasz #3419
Nem elérhető

Lolka


Masteres test mix 35o - et használ mostanába valaki? Esetleg infot tudtok róla? Köszönöm!

Én nem használok de akit tudok az nem mond rá rosszat de olyan túlzottan jót sem!