2024. Május 04. - 19:23:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445446 alkalommal)

Needfor940 és 40 vendég van a témában

2022. Május 21. - 12:51:00
Válasz #3420
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Masteront, honnan tudom, hogy jó-e?
15%-os testzsírral, csak gino miatt...

2022. Május 21. - 12:59:25
Válasz #3421
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok!
Masteront, honnan tudom, hogy jó-e?
15%-os testzsírral, csak gino miatt...
Onnan ,hogy csökken az ösztrogén a véredben, a dht származékok közül neki van a legerősebb aromatáz inhibitor hatása. Hajhullás gyakori de az lehet csak 6-8hét után jön ki vagy ki se jön stb.

2022. Május 21. - 20:23:07
Válasz #3422
Nem elérhető

wtfsoman


Masteres test mix 35o - et használ mostanába valaki? Esetleg infot tudtok róla? Köszönöm!
Szia én használtam tavaly november környékén 2 üveggel . Vegyes érzelmek voltak az első üveg jó volt hozta is a második viszont teljesen üres volt de volt benne valami mert iszonyatosan gyulladt . Volt olyan lázam tőle azt hittem papot hivok szóval ha már megvetted akkor inkább oszd el a ml jobban mert kurva para volt 😅😅😅

2022. Május 21. - 21:36:25
Válasz #3423
Elérhető

Küklopsz


master mindig ilyen volt aki ezt veszi számoljon vele amúgy közepes minőség  de az elmúlt években talán még egész jól tartotta magát,előtte FDL volt az lett a master az még keményebben gyulladt @-o
Ha elosztod úgy hogy fél ml az és fél mili(vagy bármennyi más)ami nem gyullad akor jó lesz

2022. Május 21. - 21:40:23
Válasz #3424
Nem elérhető

wtfsoman


master mindig ilyen volt aki ezt veszi számoljon vele amúgy közepes minőség  de az elmúlt években talán még egész jól tartotta magát,előtte FDL volt az lett a master az még keményebben gyulladt @-o
Ha elosztod úgy hogy fél ml az és fél mili(vagy bármennyi más)ami nem gyullad akor jó lesz
Hú nem irigyellek ez is amikor be gyulladt nem gondoltam volna van ilyen akkor az milyen lehetett 😅😂😂😂

2022. Május 21. - 22:53:44
Válasz #3425
Elérhető

Küklopsz


kemény ágyban fekvős dolog aztán le kellett szedjem magamnak,sok mindenhez értek @-o

2022. Május 22. - 14:53:30
Válasz #3426
Nem elérhető

Róbert71


Sziasztok!
Teszto propi.  Tudnátok ajánlani olyat,ami jó cucc,és lehetőleg szőlőmag olajos? Sajnos, amit használok jó minőség(labor szerint),de nekem gyullad. Gondoltam,hátha a hordozót nem bírom. Köszi

2022. Május 22. - 15:19:06
Válasz #3427
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok ! Egy hosszabb tomegelest tervezek amihez lassan be is vasarolnek. Erdekelne hogy tudtok e jo fajta teszto enat , decat meg talan egy kis szemes metha erdekelne. 

2022. Május 22. - 19:40:35
Válasz #3428
Nem elérhető

Yeeep


hanarosan meglátod hát a héten kezded nem? :laugh: :laugh:
mifelénk nem használ senki nagyon vermodjét


Tavaly védi teszto vedi.p deca ment. Szerintem jó volt vizesedtem is nagyon

2022. Május 22. - 20:29:25
Válasz #3429
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok ! Egy hosszabb tomegelest tervezek amihez lassan be is vasarolnek. Erdekelne hogy tudtok e jo fajta teszto enat , decat meg talan egy kis szemes metha erdekelne.

Szia BM ena működik boldija is jó! pharmatec ena szintén jó pharmatec meta most kezdi haverom majd irok

2022. Május 23. - 06:45:38
Válasz #3430
Nem elérhető

pettendia


Sziasztok! Táplálékkiegészítőket esetleg tud valaki?

Ha valaki privátban írna megköszönném.


2022. Május 23. - 21:36:57
Válasz #3431
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok ! Egy hosszabb tomegelest tervezek amihez lassan be is vasarolnek. Erdekelne hogy tudtok e jo fajta teszto enat , decat meg talan egy kis szemes metha erdekelne.

Szia BM ena működik boldija is jó! pharmatec ena szintén jó pharmatec meta most kezdi haverom majd irok
B.m ena bol még van itthon par doboz de ugyhalottam nemigen lesz már ugyhogy mas utan kell neznem. Kivancsi leszek , koszi

2022. Május 24. - 07:10:17
Válasz #3432
Nem elérhető

Gábor77


hanarosan meglátod hát a héten kezded nem? :laugh: :laugh:
mifelénk nem használ senki nagyon vermodjét


Tavaly védi teszto vedi.p deca ment. Szerintem jó volt vizesedtem is nagyon
A Vedi már tavaly is szar volt. Valószínűleg amit nyomtál mind teszto volt és összeadódott a mennyiseg ami hozott valami tömeget. De nagyon aluldózisolt volt.

2022. Május 24. - 07:30:50
Válasz #3433
Nem elérhető

pettendia


hanarosan meglátod hát a héten kezded nem? :laugh: :laugh:
mifelénk nem használ senki nagyon vermodjét


Tavaly védi teszto vedi.p deca ment. Szerintem jó volt vizesedtem is nagyon
A Vedi már tavaly is szar volt. Valószínűleg amit nyomtál mind teszto volt és összeadódott a mennyiseg ami hozott valami tömeget. De nagyon aluldózisolt volt.
Nekem most megy épp. Két hét után se híre se hamva de még emelt dózissal sem.

2022. Május 24. - 09:44:38
Válasz #3434
Nem elérhető

bbuilder


Nem tudom, hogy ennyire különbözőek lennénk vagy mi a helyzet, de a vedi nekem pl tavaly jó volt és csak propit használtam, semmi gyulladás, javult a forma, megdobott erőben is.
Idén omega testo mix megy amit itt mindenki elhord mindennek, helyzet ugyanaz, semmi gyulladas, javulo forma, ero pedig szinten jon tole. Kenwoo metha is jónak tűnik!