2024. Május 04. - 08:24:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445206 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2022. Május 24. - 10:00:11
Válasz #3435
Nem elérhető

Devim


Sziasztok fiúk
Olyan problémám van fenékben történő beadáskor már több hete és mostmár majdnem minden alkalommal ki folyik a motyó  és már nem is olyan kevés szinte az egész ami bement . Eddig soha nem volt ilyen és próbáltam már kisebb, nagyobb tűvel kisebb, nagyobb fecskendővel de akkor se akar bent maradni.
Ez vajon mitől van? Valaki járt már így?

2022. Május 24. - 15:29:56
Válasz #3436
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok fiúk
Olyan problémám van fenékben történő beadáskor már több hete és mostmár majdnem minden alkalommal ki folyik a motyó  és már nem is olyan kevés szinte az egész ami bement . Eddig soha nem volt ilyen és próbáltam már kisebb, nagyobb tűvel kisebb, nagyobb fecskendővel de akkor se akar bent maradni.
Ez vajon mitől van? Valaki járt már így?
Milyen a tű tipusa? Illetve a beadás mennyire gyors?

2022. Május 24. - 15:55:35
Válasz #3437
Nem elérhető

Yeeep


Nem tudom, hogy ennyire különbözőek lennénk vagy mi a helyzet, de a vedi nekem pl tavaly jó volt és csak propit használtam, semmi gyulladás, javult a forma, megdobott erőben is.
Idén omega testo mix megy amit itt mindenki elhord mindennek, helyzet ugyanaz, semmi gyulladas, javulo forma, ero pedig szinten jon tole. Kenwoo metha is jónak tűnik!

Ugyan így vagyok a vedivel hozott is bőven erőben forma is jobb volt... Omegát is használtam utána de akkor még mindenki csak jókat mondott róla igazából azzal sem volt gond

2022. Május 24. - 19:24:49
Válasz #3438
Nem elérhető

Benczu77


Elsőszériás vedi príma volt.  #:-)

Nalam csak kenwoo megy, reg volt olyan mar ami ennyire hozza az elvartat :)

2022. Május 24. - 19:27:30
Válasz #3439
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok fiúk
Olyan problémám van fenékben történő beadáskor már több hete és mostmár majdnem minden alkalommal ki folyik a motyó  és már nem is olyan kevés szinte az egész ami bement . Eddig soha nem volt ilyen és próbáltam már kisebb, nagyobb tűvel kisebb, nagyobb fecskendővel de akkor se akar bent maradni.
Ez vajon mitől van? Valaki járt már így?
Milyen a tű tipusa? Illetve a beadás mennyire gyors?

Hány g-s tű? Lehet tul vastag, sokszor adtad mar ugyanoda és nem húzódik pl össze olyan gyorsan vagy a franc tudja. Próbáld máshova, én ha magamnak adom akkor oldalsó váll, 26-27g és 13mm hosszú tűvel holtter nelkuli fecsivel

2022. Május 24. - 19:39:41
Válasz #3440
Nem elérhető

Devim


Sziasztok fiúk
Olyan problémám van fenékben történő beadáskor már több hete és mostmár majdnem minden alkalommal ki folyik a motyó  és már nem is olyan kevés szinte az egész ami bement . Eddig soha nem volt ilyen és próbáltam már kisebb, nagyobb tűvel kisebb, nagyobb fecskendővel de akkor se akar bent maradni.
Ez vajon mitől van? Valaki járt már így?
Milyen a tű tipusa? Illetve a beadás mennyire gyors?

Hány g-s tű? Lehet tul vastag, sokszor adtad mar ugyanoda és nem húzódik pl össze olyan gyorsan vagy a franc tudja. Próbáld máshova, én ha magamnak adom akkor oldalsó váll, 26-27g és 13mm hosszú tűvel holtter nelkuli fecsivel

22,23G vel szoktam lassan nyomom aztán mielőtt ki húzom várok is vele  eddig sosem volt ez csak pár hete de igen enis arra gondoltam hogy át álok inkább oldalsó váll beadásra

2022. Május 24. - 19:42:02
Válasz #3441
Nem elérhető

Gábor77


Kis helyzetjelentés. Most vissza vettem az adagokat. Elhagytam a boldenont,decat. Csak 2ml testo.ena megy kenwoo és titan fele fele. A kenwoo nekem gyullad ezért próbálom vegyítve mérségelni több kevesebb sikerrel. A lényeg hogy előtte swiss és omega testo ena/susta ment. 4ml egy héten vegyesen. Ott elég volt a másnaponkénti fél szem letrozol. Most fele annyi anyag mellett másnaponta 1 szem letro kell mert elég érzékeny lett a mellem. Szóval úgy néz ki ez a két gyártó tényleg erősebb anyagot kreált . Most azt tervezem hogy minden teszto váltás után pár héttel csináltatok egy tesztoszteronszint mérést. Az meg fogja mutatni adott termék hatóanyag tartalmát.( mármint hogy van e benne) Június első hetére tervezem a titan,kenwoo kombó tesztmérését. Aztán B.M jön majd végül az új Bio izé. Most úgyis októberig TRT n leszek. Ha ilyen érzékeny marad a mellem akkor 1-1,5ml/ hétre lejövök.

2022. Május 24. - 19:44:09
Válasz #3442
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok fiúk
Olyan problémám van fenékben történő beadáskor már több hete és mostmár majdnem minden alkalommal ki folyik a motyó  és már nem is olyan kevés szinte az egész ami bement . Eddig soha nem volt ilyen és próbáltam már kisebb, nagyobb tűvel kisebb, nagyobb fecskendővel de akkor se akar bent maradni.
Ez vajon mitől van? Valaki járt már így?
Milyen a tű tipusa? Illetve a beadás mennyire gyors?

Hány g-s tű? Lehet tul vastag, sokszor adtad mar ugyanoda és nem húzódik pl össze olyan gyorsan vagy a franc tudja. Próbáld máshova, én ha magamnak adom akkor oldalsó váll, 26-27g és 13mm hosszú tűvel holtter nelkuli fecsivel

22,23G vel szoktam lassan nyomom aztán mielőtt ki húzom várok is vele  eddig sosem volt ez csak pár hete de igen enis arra gondoltam hogy át álok inkább oldalsó váll beadásra
Veszteség mentes 1ml fecskendő rajta 27G tű és gond nélkül be megy! 22G? jesszus gyorsan feladnám a szurkálást😉😀

2022. Május 24. - 20:19:56
Válasz #3443
Nem elérhető

guzzi


Évek óta 22G. tűt használok és tövig be tolom minden vincogás és nyavalygás nélkül. Jjah és semmi nem folyik vissza!
Az pedig hogy sűrűn adod ugyan oda és nincs idő össze húzódni na az egy baromság!
Véleményem az fiatal úr hogy nem szúrod elég mélyre. ****)
Egyszer próbáltam 1ml hol-térnélküli inzulinossal beadni, hát a tököm is kivolt mire fel szívtam annyi ideig tartott befelé meg nem is ment így hát ki dobtam a ge…ibe.  ****:)))

2022. Május 24. - 20:26:42
Válasz #3444
Nem elérhető

bbuilder


Hát nem tudom, nekem működik. Nem inzulinos, hanem külön holttér nélküli, tű nélkül, rozaszinnel felszivom és utana 25-27el beadom. Most csak omega mix megy, de nyilvan picit lassabban megy, de siman bemegy azon keresztul

2022. Május 24. - 20:47:39
Válasz #3445
Nem elérhető

Küklopsz


Ez teljesen érthetetlen számomra visszafolyik basszus mi akkor tok logikus?adom mashova!!
meg mennyi az eselye hogy hetek ota pont egy olyan teruletre adod ahonnan visszafolyik?ez olyan minth dartsba csak bullokat dobnék @-o
de tegyuk fel hogy sikerul akár kétszer is,hát utána nem evidens hogy hagyom a területet békén és máshová?
itt 25 g 5centi hosszú megy farba sose volt ilyen bajom,de még vállba is 3cm és combba is.Szerintem is valamit elcseszel

2022. Május 24. - 21:43:32
Válasz #3446
Nem elérhető

Alex111


Farizomba 22g vagy 23g kell es siman beadhato 3ml gond nelkul.Beadas utan nem kell varni egybol ki kell huzni es mondjuk 30 masodpercig maszirozni.Nem szabad annak visszafolyni.

2022. Május 24. - 22:00:57
Válasz #3447
Nem elérhető

kemi


Évek óta 22G. tűt használok és tövig be tolom minden vincogás és nyavalygás nélkül. Jjah és semmi nem folyik vissza!
Az pedig hogy sűrűn adod ugyan oda és nincs idő össze húzódni na az egy baromság!
Véleményem az fiatal úr hogy nem szúrod elég mélyre. ****)
Egyszer próbáltam 1ml hol-térnélküli inzulinossal beadni, hát a tököm is kivolt mire fel szívtam annyi ideig tartott befelé meg nem is ment így hát ki dobtam a ge…ibe.  ****:)))

Még pár év és olyan heges lesz a segged, hogy a tű sem megy be! Áldom G nevét azóta, amióta a 29G vagy annál vékonyabb tűt ajánlotta. 12mm és simán jó!

2022. Május 25. - 04:03:35
Válasz #3448
Nem elérhető

Gábor77


Hát nem tudom, nekem működik. Nem inzulinos, hanem külön holttér nélküli, tű nélkül, rozaszinnel felszivom és utana 25-27el beadom. Most csak omega mix megy, de nyilvan picit lassabban megy, de siman bemegy azon keresztul
Nekem is tökéletesen. 20G felszív és 27G vel beadva. Feleségem minde erölmödés nélkül könnyedén betolja. 30G vel is kipróbáltam. Azzal is bement csak lassabban picit.

2022. Május 25. - 05:00:44
Válasz #3449
Nem elérhető

Gyuf


Ez teljesen érthetetlen számomra visszafolyik basszus mi akkor tok logikus?adom mashova!!
meg mennyi az eselye hogy hetek ota pont egy olyan teruletre adod ahonnan visszafolyik?ez olyan minth dartsba csak bullokat dobnék @-o
de tegyuk fel hogy sikerul akár kétszer is,hát utána nem evidens hogy hagyom a területet békén és máshová?
itt 25 g 5centi hosszú megy farba sose volt ilyen bajom,de még vállba is 3cm és combba is.Szerintem is valamit elcseszel
"itt 25 g 5centi hosszú megy farba"
Jééézusom 5 centi? mi a tosznak olyan hosszú tű?