2024. Május 04. - 18:25:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445427 alkalommal)

Damn és 41 vendég van a témában

2022. Május 25. - 07:58:57
Válasz #3450
Nem elérhető

guzzi


Évek óta 22G. tűt használok és tövig be tolom minden vincogás és nyavalygás nélkül. Jjah és semmi nem folyik vissza!
Az pedig hogy sűrűn adod ugyan oda és nincs idő össze húzódni na az egy baromság!
Véleményem az fiatal úr hogy nem szúrod elég mélyre. ****)
Egyszer próbáltam 1ml hol-térnélküli inzulinossal beadni, hát a tököm is kivolt mire fel szívtam annyi ideig tartott befelé meg nem is ment így hát ki dobtam a ge…ibe.  ****:)))

Még pár év és olyan heges lesz a segged, hogy a tű sem megy be! Áldom G nevét azóta, amióta a 29G vagy annál vékonyabb tűt ajánlotta. 12mm és simán jó!


Lassan 20 éve hogy így tolom és semmi jele a hegnek.

2022. Május 25. - 12:56:18
Válasz #3451
Nem elérhető

Küklopsz


 úgy hogy ilyet kaptam,meg nem gyullad nekem snnyira ha nagyon mèlyre adom

2022. Május 26. - 08:46:20
Válasz #3452
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres test mix 350 tènyleg nagyon gyullad pedig már propival is össze szívtam!

2022. Május 26. - 13:09:35
Válasz #3453
Nem elérhető

pettendia


Valaki aki esetleg tudna segíteni tápkieg.-ben?

2022. Május 26. - 16:05:53
Válasz #3454
Nem elérhető

wtfsoman


Masteres test mix 350 tènyleg nagyon gyullad pedig már propival is össze szívtam!
Ja pár napja írtam én is ugyanezt 😅😅 kitartást majd elfogy 😂

2022. Május 26. - 17:49:39
Válasz #3455
Nem elérhető

Karcsi!!!


 Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!

2022. Május 26. - 20:23:25
Válasz #3456
Nem elérhető

Gábor77


Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!
Itt többen is ( én is) csak edzésnapokon szedték főleg edzés elé rakva. De én szerintem nem fogom erőltetni. Nekem még így is eléggé elcseszte a májértékeimet.

2022. Május 26. - 21:26:01
Válasz #3457
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!
Itt többen is ( én is) csak edzésnapokon szedték főleg edzés elé rakva. De én szerintem nem fogom erőltetni. Nekem még így is eléggé elcseszte a májértékeimet.

Milyen dózisba szedted?

2022. Május 26. - 22:16:54
Válasz #3458
Nem elérhető

Gábor77


Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!
Itt többen is ( én is) csak edzésnapokon szedték főleg edzés elé rakva. De én szerintem nem fogom erőltetni. Nekem még így is eléggé elcseszte a májértékeimet.

Milyen dózisba szedted?
3x1 tabletta omegás volt heti 4 alkalommal. De sanszos hogy én kevésbé jól tolerálom a szert.  Ezért nem is erőltetem .

2022. Május 27. - 19:17:03
Válasz #3459
Nem elérhető

JM


Sziasztok Srácok!
Csináltattam egy vérképet. Valaki tudna segíteni az elemzésében? Van pár eltérés..
Előre is köszi!🙏

2022. Május 27. - 20:21:00
Válasz #3460
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Srácok!
Csináltattam egy vérképet. Valaki tudna segíteni az elemzésében? Van pár eltérés..
Előre is köszi!🙏

nyugodtan gépelt le ide amik eltérések, lesz aki segít, vagy hozzátud szólni.

2022. Május 27. - 21:58:54
Válasz #3461
Nem elérhető

PePu76


Helló Srácok!

Régóta olvasgatok itt a témákban. Sok hasznos információt kaptam. Korábban már elhangzott egypárszor, hogy a helyzet néha elkeserítő a minőséggel kapcsolatban. Manapság semmi sem hasonlítható a régi ukrán (néha orosz), indiai, vagy akár a környező országokból származó dolgokhoz. Gondolok itt pl. a Galenica T. enatat-ra, amiből elég volt a kettő.
Szóval én sem kezdő vagyok. Viszont, ha nem veszitek tolakodásnak, akkor egy kis segítségre szorulok. Vettem néhány(jópár) helyről pregnyl-t, és ovigilt egyaránt. De, mint másnál, nálam is "üres" volt az összes. Ha az EU-n belül rendel az ember, akkor mi az ami működik? Melyek azok a helyek, amit javasolnátok (ahonnan biztosan megjön)? Néztem indiai honlapokat, ahol átszámolva olyan 1600-1800 Huf az 5000iE-s HCG, de nem tudom, hogy a határon fennakadna-e?

Néhány info:
Az elit és a kenwoo tesztoi nálunk működnek.
A novoeaux meta vagy aluldózisolt, vagy nem működőképes, viszont az oxymethalon az valószínűleg jó (az örök kérdés, hogy mennyi van benne). A testo propi-tól nem volt senki elragadtatva.

Köszönöm előre is a segítséget és a tanácsokat!


2022. Május 28. - 11:54:26
Válasz #3462
Nem elérhető

Devim


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

2022. Május 28. - 19:11:03
Válasz #3463
Nem elérhető

Eliteboy


Helló Srácok!

Régóta olvasgatok itt a témákban. Sok hasznos információt kaptam. Korábban már elhangzott egypárszor, hogy a helyzet néha elkeserítő a minőséggel kapcsolatban. Manapság semmi sem hasonlítható a régi ukrán (néha orosz), indiai, vagy akár a környező országokból származó dolgokhoz. Gondolok itt pl. a Galenica T. enatat-ra, amiből elég volt a kettő.
Szóval én sem kezdő vagyok. Viszont, ha nem veszitek tolakodásnak, akkor egy kis segítségre szorulok. Vettem néhány(jópár) helyről pregnyl-t, és ovigilt egyaránt. De, mint másnál, nálam is "üres" volt az összes. Ha az EU-n belül rendel az ember, akkor mi az ami működik? Melyek azok a helyek, amit javasolnátok (ahonnan biztosan megjön)? Néztem indiai honlapokat, ahol átszámolva olyan 1600-1800 Huf az 5000iE-s HCG, de nem tudom, hogy a határon fennakadna-e?

Néhány info:
Az elit és a kenwoo tesztoi nálunk működnek.
A novoeaux meta vagy aluldózisolt, vagy nem működőképes, viszont az oxymethalon az valószínűleg jó (az örök kérdés, hogy mennyi van benne). A testo propi-tól nem volt senki elragadtatva.

Köszönöm előre is a segítséget és a tanácsokat!
Biotechnology hcg jó.teszteltuk terhességivel

2022. Május 28. - 19:12:29
Válasz #3464
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Arenis ena működik,de túl drága az összes terméke