2024. Május 04. - 15:06:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445345 alkalommal)

frankzane, Needfor940 és 48 vendég van a témában

2022. Május 28. - 20:04:59
Válasz #3465
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

2022. Május 28. - 21:42:51
Válasz #3466
Nem elérhető

Devim


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

Igen már BM nincs nálunk most ez van helyette BM ena 10 susta is 10 volt ez a arenises 14 az ena és a susta is de szerintem ha jó a cucc akkor nem szabad rá sajnálni azt a pár ezer Ft legalábbis én így vagyok vele de az emberke is mondta hogy szerinte már nem fog hozni mert sokan sokalják rá azt a plusz 4 ezer forintot . Holnap veszek belőle aztán meg látjuk mit tud

2022. Május 28. - 23:16:36
Válasz #3467
Nem elérhető

Benczu77


Euró függő is, hogy mi a matek, mostmeg úgyis mindenki 400-al számol, de ha jó akkor felesleges ennyi pénzen rágódni.

2022. Május 29. - 08:26:18
Válasz #3468
Nem elérhető

Bordo


Szalkasitoknak:

Bm clen fasza,bionichi sibu detto.
Genesis sibu ures


2022. Május 29. - 11:26:19
Válasz #3469
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

Igen már BM nincs nálunk most ez van helyette BM ena 10 susta is 10 volt ez a arenises 14 az ena és a susta is de szerintem ha jó a cucc akkor nem szabad rá sajnálni azt a pár ezer Ft legalábbis én így vagyok vele de az emberke is mondta hogy szerinte már nem fog hozni mert sokan sokalják rá azt a plusz 4 ezer forintot . Holnap veszek belőle aztán meg látjuk mit tud

A 10 az meglepően olcsó főleg hogy egy sima Ena egy árban van egy kevert tesztoval.  ****:)))
14 és 20 között van egy jó Susta ez függ hogy ki a “gyártó”.
Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}
(Mert aluldózisolt!!)

2022. Május 29. - 12:01:02
Válasz #3470
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

Igen már BM nincs nálunk most ez van helyette BM ena 10 susta is 10 volt ez a arenises 14 az ena és a susta is de szerintem ha jó a cucc akkor nem szabad rá sajnálni azt a pár ezer Ft legalábbis én így vagyok vele de az emberke is mondta hogy szerinte már nem fog hozni mert sokan sokalják rá azt a plusz 4 ezer forintot . Holnap veszek belőle aztán meg látjuk mit tud

A 10 az meglepően olcsó főleg hogy egy sima Ena egy árban van egy kevert tesztoval.  ****:)))
14 és 20 között van egy jó Susta ez függ hogy ki a “gyártó”.
Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}
(Mert aluldózisolt!!)
Most ezzel "Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}"
hatalmas butaságot írtál. nagyon jól tudod te is, ha raklapszámra rendelsz olcsóbban kapod, és jobb árban adod tovább, ez mindennel így van, hisz ez is kereskedelem.

2022. Május 29. - 12:55:56
Válasz #3471
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

Igen már BM nincs nálunk most ez van helyette BM ena 10 susta is 10 volt ez a arenises 14 az ena és a susta is de szerintem ha jó a cucc akkor nem szabad rá sajnálni azt a pár ezer Ft legalábbis én így vagyok vele de az emberke is mondta hogy szerinte már nem fog hozni mert sokan sokalják rá azt a plusz 4 ezer forintot . Holnap veszek belőle aztán meg látjuk mit tud

A 10 az meglepően olcsó főleg hogy egy sima Ena egy árban van egy kevert tesztoval.  ****:)))
14 és 20 között van egy jó Susta ez függ hogy ki a “gyártó”.
Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}
(Mert aluldózisolt!!)
Az Euro/forint árfolyam miatt valóban felkúsztak az árak. Jelemzően 12-14eFt amivel számolni lehet alap tesztóknál.

2022. Május 29. - 13:05:56
Válasz #3472
Nem elérhető

Devim


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

Igen már BM nincs nálunk most ez van helyette BM ena 10 susta is 10 volt ez a arenises 14 az ena és a susta is de szerintem ha jó a cucc akkor nem szabad rá sajnálni azt a pár ezer Ft legalábbis én így vagyok vele de az emberke is mondta hogy szerinte már nem fog hozni mert sokan sokalják rá azt a plusz 4 ezer forintot . Holnap veszek belőle aztán meg látjuk mit tud

A 10 az meglepően olcsó főleg hogy egy sima Ena egy árban van egy kevert tesztoval.  ****:)))
14 és 20 között van egy jó Susta ez függ hogy ki a “gyártó”.
Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}
(Mert aluldózisolt!!)
Az Euro/forint árfolyam miatt valóban felkúsztak az árak. Jelemzően 12-14eFt amivel számolni lehet alap tesztóknál.

Így van ahogy Gyuf is írja és egyébként b.m ből ki indulva tőlünk " 1 kerülettel lejjebb" ugyan az a b.m cucc amit én meg vettem 10 ért  ott 15 ért adták és semmivel nem különbözött egymástól ugyan a sorozat ugyan az a lejárati dátum ugyan az a pacek ugyan az a hatás és tavaly ugyan így volt a omega erről a 2 vonalról ott drágább itt olcsóbb nyilván a 2 ember nem ugyan olyan mennyiségben rendel és azért van az ár eltérés vagy a másik  nagyobb haszont akar fogni rajta.

2022. Május 29. - 13:16:32
Válasz #3473
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.

Igen már BM nincs nálunk most ez van helyette BM ena 10 susta is 10 volt ez a arenises 14 az ena és a susta is de szerintem ha jó a cucc akkor nem szabad rá sajnálni azt a pár ezer Ft legalábbis én így vagyok vele de az emberke is mondta hogy szerinte már nem fog hozni mert sokan sokalják rá azt a plusz 4 ezer forintot . Holnap veszek belőle aztán meg látjuk mit tud

A 10 az meglepően olcsó főleg hogy egy sima Ena egy árban van egy kevert tesztoval.  ****:)))
14 és 20 között van egy jó Susta ez függ hogy ki a “gyártó”.
Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}
(Mert aluldózisolt!!)
Most ezzel "Ma aki 10 alatt kap testoenát mint felhasználó annak oka lenne gondolkodni hogy miért ennyire olcsó!!  :-}"
hatalmas butaságot írtál. nagyon jól tudod te is, ha raklapszámra rendelsz olcsóbban kapod, és jobb árban adod tovább, ez mindennel így van, hisz ez is kereskedelem.


 ****)
 !+"%
“mint FELHASZNÁLÓ”!!
Nem mint kereskedő!!
Tehát hogy meg értsd. Aki magába tolja az a felhasználó és én ő rájuk értettem!
Nyilván aki raklapszámra veszi az nem 8-10e Ft. fogja kapni!
De aki felhasználja az pedig nem raklapszámra fogja meg venni!
Illene már mindenkinek figyelembe venni hogy mint mindennek itt ennek is feljebb ment az ára és ne 10e alatti árakat keressünk függetlenül az euró ingadozásától!
Jó teszto nem 8-9e Ft!!
Van 7-8-9e Ft. teszto de az annyit is ér és kb. 60-70mg/ml. Ez az ár szintén felhasználói árakat takar.
Kerületek közti ár eltérés nagyobb %-a az hogy valószínű a diller tudja hogy ő kicsit gyengébbet ad. Ezt biztosra veheti mindenki!
Van az is igen hogy a hülye többet akar keresni de az ilyen hamar kibukik.
Nem mai csirke vagyok így valamennyire rálátok de az is biztos hogy ami itt a magyar piacon megy az elmúlt 5-6 éve az vicc!
Tele a piac sok szarral egy márkából van 3-4 féle és egyik szarabb mint a másik!

2022. Május 29. - 13:50:44
Válasz #3474
Nem elérhető

Alex111


Omega test ena 10.5k Elite tesztok is 9-10k korul szoval siman lehet kapni.Egyebkent BM sem egy nagy durranas kinti oldalakon inkabb also arkategoria.

2022. Május 29. - 14:46:11
Válasz #3475
Nem elérhető

devi_kraak


Sziasztok!
A segítségeteket kérném, mert ilyet még nem tapasztaltam. Most kezdtem a sokadik kúrámat, 15 éve edzem, de most 2 évet full naturálban toltam. Most kezdtem master test enat heti 2x 2ml (2019. 11. gyártás, 2025.11 havi lejárat), olyan szinten gyullad, hogy az ötödik alkalom után már a lázam is felment és a nem csak a combom, de a térdem is bedagadt, annyira fáj, hogy alig tudok járni… Külön tűvel szívom fel, 22G-vel adom combba. Olvastam, hogy gyulladhat a régebbi master, de ennyire? Érdemes lehet valamivel összeszívni és tovább próbálkozni egy másik üveggel (jó sok van belőle sajnos), hátha az nem gyullad? Egyértelműen működik a cucc, de így nem sok értelme van, ha járni is alig tudok és minden alkalom után rosszabb lett eddig (első üveg ment be)… mit tennétek a helyenben?

2022. Május 29. - 16:05:57
Válasz #3476
Nem elérhető

guzzi


 !+"%
Gyerekek nem értitek amit mondani akartam úgy látom!  ****)
Nem azt mondtam hogy nem lehet kapni 7-8-10e Ft ért tesztókat, hanem hogy azok már rég bukóak ha egy jó tesztót annyiért kapsz!
Amúgy az omega már tavaly nyáron is szar volt kivéve ami még az év eleji széria volt! Ez az új fekete omega egy ráadás a hülyéknek ha mást nem tudnak!!
Persze vannak olyanok akik szerint jó de nekik üzenem hogy jót még ők nem használtak! Az Elite már kb. 5 éve gyenge fos! Jahh és abból is van vagy 4 különböző ami a hamisítvány hamisitványa!
Egy jó tesztóbol egy nem versenyzőnek heti  300 max 500mg ☝️valós hatóanyag vagy 80-100mg TRT-be bőven elég!!

2022. Május 29. - 16:14:38
Válasz #3477
Nem elérhető

Janó


Helló kollegák! Manapság stana és drosta melyik gyártó a fasza?

2022. Május 29. - 16:45:20
Válasz #3478
Nem elérhető

Alex111


Egy kis info patikai omnadrent mar Bausch Health gyartja ez kanadai pharma multi.Eddig PharmaSwiss volt dobozokon de valoszinuleg felvasarolta a Bausch.

Bausch Health Ireland Limited holds the new license and brand name OMNADREN since 13.5.2020.


2022. Május 29. - 17:17:45
Válasz #3479
Nem elérhető

Gábor77


!+"%
Gyerekek nem értitek amit mondani akartam úgy látom!  ****)
Nem azt mondtam hogy nem lehet kapni 7-8-10e Ft ért tesztókat, hanem hogy azok már rég bukóak ha egy jó tesztót annyiért kapsz!
Amúgy az omega már tavaly nyáron is szar volt kivéve ami még az év eleji széria volt! Ez az új fekete omega egy ráadás a hülyéknek ha mást nem tudnak!!
Persze vannak olyanok akik szerint jó de nekik üzenem hogy jót még ők nem használtak! Az Elite már kb. 5 éve gyenge fos! Jahh és abból is van vagy 4 különböző ami a hamisítvány hamisitványa!
Egy jó tesztóbol egy nem versenyzőnek heti  300 max 500mg ☝️valós hatóanyag vagy 80-100mg TRT-be bőven elég!!

Egyetértek! Most folyamat csökkentem a TRT dózisom. Papíron 500mg ról indultam most 350-nél tartok de még érezhetően sok a TRT hez jövő héttől 250mg lesz aztán meglátom hog, kell e még csökkenteni. Labor alapján.