2024. Május 04. - 16:41:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445388 alkalommal)

Trepi, Gábor77, Damn és 52 vendég van a témában

2022. Május 29. - 18:39:18
Válasz #3480
Nem elérhető

Yeeep


!+"%
Gyerekek nem értitek amit mondani akartam úgy látom!  ****)
Nem azt mondtam hogy nem lehet kapni 7-8-10e Ft ért tesztókat, hanem hogy azok már rég bukóak ha egy jó tesztót annyiért kapsz!
Amúgy az omega már tavaly nyáron is szar volt kivéve ami még az év eleji széria volt! Ez az új fekete omega egy ráadás a hülyéknek ha mást nem tudnak!!
Persze vannak olyanok akik szerint jó de nekik üzenem hogy jót még ők nem használtak! Az Elite már kb. 5 éve gyenge fos! Jahh és abból is van vagy 4 különböző ami a hamisítvány hamisitványa!
Egy jó tesztóbol egy nem versenyzőnek heti  300 max 500mg ☝️valós hatóanyag vagy 80-100mg TRT-be bőven elég!!

Egyetértek! Most folyamat csökkentem a TRT dózisom. Papíron 500mg ról indultam most 350-nél tartok de még érezhetően sok a TRT hez jövő héttől 250mg lesz aztán meglátom hog, kell e még csökkenteni. Labor alapján.

Melyik gyártó ?

2022. Május 29. - 19:56:27
Válasz #3481
Elérhető

Gábor77


!+"%
Gyerekek nem értitek amit mondani akartam úgy látom!  ****)
Nem azt mondtam hogy nem lehet kapni 7-8-10e Ft ért tesztókat, hanem hogy azok már rég bukóak ha egy jó tesztót annyiért kapsz!
Amúgy az omega már tavaly nyáron is szar volt kivéve ami még az év eleji széria volt! Ez az új fekete omega egy ráadás a hülyéknek ha mást nem tudnak!!
Persze vannak olyanok akik szerint jó de nekik üzenem hogy jót még ők nem használtak! Az Elite már kb. 5 éve gyenge fos! Jahh és abból is van vagy 4 különböző ami a hamisítvány hamisitványa!
Egy jó tesztóbol egy nem versenyzőnek heti  300 max 500mg ☝️valós hatóanyag vagy 80-100mg TRT-be bőven elég!!

Egyetértek! Most folyamat csökkentem a TRT dózisom. Papíron 500mg ról indultam most 350-nél tartok de még érezhetően sok a TRT hez jövő héttől 250mg lesz aztán meglátom hog, kell e még csökkenteni. Labor alapján.

Melyik gyártó ?
Kenwoo+Titan fele-fele arányban. A Kenwoo nekem picit gyulladt de így keverve nincs gondom vele.

2022. Május 30. - 08:31:20
Válasz #3482
Nem elérhető

Lolka


!+"%
Gyerekek nem értitek amit mondani akartam úgy látom!  ****)
Nem azt mondtam hogy nem lehet kapni 7-8-10e Ft ért tesztókat, hanem hogy azok már rég bukóak ha egy jó tesztót annyiért kapsz!
Amúgy az omega már tavaly nyáron is szar volt kivéve ami még az év eleji széria volt! Ez az új fekete omega egy ráadás a hülyéknek ha mást nem tudnak!!
Persze vannak olyanok akik szerint jó de nekik üzenem hogy jót még ők nem használtak! Az Elite már kb. 5 éve gyenge fos! Jahh és abból is van vagy 4 különböző ami a hamisítvány hamisitványa!
Egy jó tesztóbol egy nem versenyzőnek heti  300 max 500mg ☝️valós hatóanyag vagy 80-100mg TRT-be bőven elég!!

Egyetértek! Most folyamat csökkentem a TRT dózisom. Papíron 500mg ról indultam most 350-nél tartok de még érezhetően sok a TRT hez jövő héttől 250mg lesz aztán meglátom hog, kell e még csökkenteni. Labor alapján.

Melyik gyártó ?
Kenwoo+Titan fele-fele arányban. A Kenwoo nekem picit gyulladt de így keverve nincs gondom vele.

Helo!
Elég lenne csak a Titán szerintem fényévekkel jobb mint a Kenwoo és még gyulladni a gyullad.

2022. Május 31. - 14:10:36
Válasz #3483
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?

2022. Május 31. - 19:56:39
Válasz #3484
Nem elérhető

Benczu77


Kenwoo propi heti 250mg üt kb..
Egyeltalan nem gyullad, ha ez elfogy bio jon. De eddig megszokott felett teljesít jóval, kevesebb adag is.

2022. Június 02. - 20:00:50
Válasz #3485
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?
Működik a bio 50 mg megy

2022. Június 02. - 20:11:50
Válasz #3486
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok valaki pharmatec Sustat használ?

2022. Június 03. - 06:09:29
Válasz #3487
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?
Működik a bio 50 mg megy

 @:-) Köszi!
Miből érezni hogy jó a provi?

2022. Június 03. - 07:20:23
Válasz #3488
Nem elérhető

Karcsi!!!


Pregnyl - nèl kijött halványan(de azèrt látszik elèg szèpen!) a második csík is, terhességi tesztnèl ! Gondoltam megosztom veletek is! Ha valaki segít priv. Üzenetben hogy kell ide kèpet feltölteni akkor fel is teszem ha gondoljátok!

2022. Június 03. - 08:19:31
Válasz #3489
Nem elérhető

Gyuf


Pregnyl - nèl kijött halványan(de azèrt látszik elèg szèpen!) a második csík is, terhességi tesztnèl ! Gondoltam megosztom veletek is! Ha valaki segít priv. Üzenetben hogy kell ide kèpet feltölteni akkor fel is teszem ha gondoljátok!
kepfeltöltőre feltolod, a linkjét meg ide rakod és kb ennyi.

2022. Június 03. - 09:50:47
Válasz #3490
Nem elérhető

Devim


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?
Működik a bio 50 mg megy

 @:-) Köszi!
Miből érezni hogy jó a provi?

Nekem jó provitol ál a zászló mint a bolond  @-o és hosszabb ideig is mint máskor van úgy hogy már fáj  😂 én onnan szoktam tudni hogy jó a provi

2022. Június 03. - 10:49:37
Válasz #3491
Nem elérhető

Karcsi!!!



2022. Június 03. - 16:18:42
Válasz #3492
Nem elérhető

Karcsi!!!



2022. Június 03. - 20:12:36
Válasz #3493
Nem elérhető

bbuilder


Ezzel a halvány csikkal az a baj, hogy nekem is kijött egyik márkától, a koncentraciotol, majd 2 hetig csak azt használtam és vizeletből semmi jele nem vt a masodiknak..ha vizeletbol nezted es ugy jott akkor viszont fasza

2022. Június 03. - 20:29:47
Válasz #3494
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?
Működik a bio 50 mg megy

 @:-) Köszi!
Miből érezni hogy jó a provi?

Nekem jó provitol ál a zászló mint a bolond  @-o és hosszabb ideig is mint máskor van úgy hogy már fáj  😂 én onnan szoktam tudni hogy jó a provi

Na az van hogy én 4 szemet vettem be délelőtt és sem délután sem este nem éreztem semmi hasonlót sem  ˝=/