2024. Május 04. - 19:51:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445465 alkalommal)

Nandiee, fittyfene, Needfor940 és 36 vendég van a témában

2022. Június 03. - 21:19:17
Válasz #3495
Nem elérhető

Karcsi!!!


Ezzel a halvány csikkal az a baj, hogy nekem is kijött egyik márkától, a koncentraciotol, majd 2 hetig csak azt használtam és vizeletből semmi jele nem vt a masodiknak..ha vizeletbol nezted es ugy jott akkor viszont fasza


Szuriból cseppegtettem rá ! Úgy vagyok vele legalább nem űres , többet nyomok max belőle de nekem csak kúra közben használom egyenlőre!

2022. Június 04. - 09:22:54
Válasz #3496
Nem elérhető

Devim


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?
Működik a bio 50 mg megy

 @:-) Köszi!
Miből érezni hogy jó a provi?

Nekem jó provitol ál a zászló mint a bolond  @-o és hosszabb ideig is mint máskor van úgy hogy már fáj  😂 én onnan szoktam tudni hogy jó a provi

Na az van hogy én 4 szemet vettem be délelőtt és sem délután sem este nem éreztem semmi hasonlót sem  ˝=/

Hát figyelj szerintem attól mert nem érezted ezt attól még nem biztos hogy szar mert ugye nem vagyunk egyformák de 4 szem az sok szerintem elég csak 2 belőle de ez csak az én véleményem .  Egyik haver akármikor provit szed szarul van tőle szorong ideges stb azért már nem is szedi jó ideje én is sem az előzőnél sem a mostani kurámban nem szedek már provit.
Egyébként egyre több helyen hallom hogy kúra közben provit szedni teljesen felesleges inkább TRT ben van értelme

2022. Június 04. - 10:16:15
Válasz #3497
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Tud valaki véleményt mondani a Bioniche Provironról aki használja hogy milyen?
Működik a bio 50 mg megy

 @:-) Köszi!
Miből érezni hogy jó a provi?

Nekem jó provitol ál a zászló mint a bolond  @-o és hosszabb ideig is mint máskor van úgy hogy már fáj  😂 én onnan szoktam tudni hogy jó a provi

Na az van hogy én 4 szemet vettem be délelőtt és sem délután sem este nem éreztem semmi hasonlót sem  ˝=/
A kanosság sok egyéb dologtól is függ de a jó provitol ha reggel este egy szemet szedek élesebb szárazabb keményebb és kicsit erezettebb leszek mert ugye dehidroteszto származék réven kihajtja kicsit a bőr alatti vizet hasonló amúgy ez a hatása a stanahoz is.Edzesen ad egy kis plusz agressziót és erőt is de azért nem egy trenbolon vagy masteron hatása  van. Szóval nálam abszolút jó kúra közbe teszto mellett 0 ösztrogénesedes úgy hogy semmi mást nem szedek se arimidex se tamoxi

2022. Június 05. - 07:08:09
Válasz #3498
Nem elérhető

Tuku


Ti milyen ösztrogén blokkolot szedtek kura közben ha szükséges egyáltalán?

2022. Június 05. - 11:11:21
Válasz #3499
Nem elérhető

Logan


Ti milyen ösztrogén blokkolot szedtek kura közben ha szükséges egyáltalán?

Én nem szedek semmit ra úgy lövöm be a dózist hogy ne kelljen heti 250mg test e megy semmi más es így ösztrogén normal tartományba… sztem ez jobb ötlet ha hobbi Gyuros vagy inkább 250 hosszú távon és melle semmi más ami terhelné a májat vesét, mint tele vágni magad melle szedni a aromataz gatlokat és utána meg vissza hcg meg clomid stb az megint oda vag a szervezetnek stb aztán megint kezded az következő kúrát ami megint oda vàg megint vissza hcg stb hormonhàboru… saját vélemény

2022. Június 05. - 17:15:22
Válasz #3500
Nem elérhető

Dzsoni


Sziasztok!
Bioniche hcg-n halványan de kijött a két csík. Ma váltok, master mixről bioniche enára 1ml megy majd 3 naponta, majd két hét múlva beszámolok, hogy mi a helyzet. Az ampullákban viszont 0,7ml van, nem pedig 1ml.

2022. Június 05. - 22:04:52
Válasz #3501
Nem elérhető

Alex111


0.7ml 😆 itt meg sztaroljak ezt is aztan kint kb a sehol nincsen kategoria csak egy az ug gyartok kozul es mar evek ota a piacon volt.

2022. Június 05. - 22:07:45
Válasz #3502
Nem elérhető

JM


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

2022. Június 05. - 22:40:25
Válasz #3503
Nem elérhető

Gábor77


0.7ml 😆 itt meg sztaroljak ezt is aztan kint kb a sehol nincsen kategoria csak egy az ug gyartok kozul es mar evek ota a piacon volt.
Súghatnál,hogy kint akkor mi az ami jó márks.

2022. Június 05. - 23:05:48
Válasz #3504
Nem elérhető

Alex111


0.7ml 😆 itt meg sztaroljak ezt is aztan kint kb a sehol nincsen kategoria csak egy az ug gyartok kozul es mar evek ota a piacon volt.
Súghatnál,hogy kint akkor mi az ami jó márks.
Uk-ban peldaul sphinx pharma nagyon regota vagy Rohm de ez egy idoben eltunt most ujra piacon van es utobbi idoben Intex pharma.Kivalo minoseg meg a macedon gyarto a Platinium labs ezt lengyel oldalakon is megtalalod.Felsorolt gyartokbol mindegyiket tobbszor hasznaltam 10ev UK-ban.

2022. Június 05. - 23:39:21
Válasz #3505
Nem elérhető

Alex111


0.7ml 😆 itt meg sztaroljak ezt is aztan kint kb a sehol nincsen kategoria csak egy az ug gyartok kozul es mar evek ota a piacon volt.
Súghatnál,hogy kint akkor mi az ami jó márks.

https://uglnewsletter.com/2022/03/04/rohm-labs-review/

2022. Június 05. - 23:48:07
Válasz #3506
Nem elérhető

Alex111


Sphinx anavart is hasznaltam es nalam a rohm mellett az egyik legjobb volt.

https://uglnewsletter.com/2018/06/12/sphinx-anavar/

2022. Június 06. - 01:43:26
Válasz #3507
Nem elérhető

Benczu77


Felénk 1ml volt mindbe, lehet neked jött rossz helyről :)

Uk-ban az ultima pharmat dícsérik, én úgy hallottam  ;-oo-;

2022. Június 06. - 03:21:12
Válasz #3508
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

2022. Június 06. - 10:25:55
Válasz #3509
Nem elérhető

guzzi


0.7ml 😆 itt meg sztaroljak ezt is aztan kint kb a sehol nincsen kategoria csak egy az ug gyartok kozul es mar evek ota a piacon volt.



Csak hogy egyenesbe legyél te is.   ***))))

 ****)  Nem sztárolja itt senki csak saját tapasztalatát ossza meg másokkal mégpedig hogy jelenleg a magyar piacon mi az ami jól működik és mivel Magyarországon vagyunk nem kint külföldiába és itthon ezek vannak így ez az ug gyártók közül az egyik ami ujra vissza jött és hellyel közel még jól is működik! MOST!!!
 Láttam én angliába olyan testocipyt hogy mindenki az használta heti 5ml-vel mert az qrva jó közbe meg úgy néztek ki mint egy meg puffadt francia bulldog a fejük meg a seggük volt megnőve! @-o
Birom a sok külfölddel példálózókat hogy kint ez nem is ismert meg kint az sehol nincs mert itt kint olyanok vannak hogy fuuu 0,3ml és beszarsz tőle mikor meg itthon vannak vásárolnak befelé arról meg nem is beszélve hogy úgy néznek ki mint egy teleszart harisnya! @-o
Erről a 0,7ml-ről nekem csak az a véleményem hogy aki ezt írta ne általánosítson mert nálam Susta van meg testoena és mind kivétel nélkül 1-1,1ml!
De ha gondolja bárkinek küldök ingyen 1ml-t hogy nehogy kamunak vegye.  @:-)