2024. Május 04. - 19:13:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445442 alkalommal)

Norborg34 és 45 vendég van a témában

2022. Június 06. - 22:50:51
Válasz #3525
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!

Itt nagyon kevesen vannak akik vissza olvasnak, egyszerűbb kérdezni mint venni a fáradságot és kicsit olvasni.

2022. Június 06. - 23:00:28
Válasz #3526
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/

Ha 21 évesen 325 be húzni meg 280 ba guggolni sikerül akárkinek akkor igazat adok.. elküldöm privátba ha érdekel😎✌️


 :-}
Küld el privátba engem érdekel, már csak azért is mert eléggé sok erőemelőt látok naponta.
De ne vedd kötekedésnek, ha te ennyire erős vagy akkor ezt már látták többen is és ebből kifolyólag lennie kell körülötted egy pár okos embernek. Na most ha azok akik az erőemelők közt vannak és nem tudnak ajánlani szakembert aki tudna segíteni akkor itt ezen a fórumon te nem fogsz találni mert itt csak sok fura kérdés van de okos válasz az nagyon kevés!!
 ;-oo-;
És olvass vissza a te kérdésedre még talán találsz választ is ha tudod értelmezni!

2022. Június 06. - 23:56:45
Válasz #3527
Nem elérhető

JM


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/

Ha 21 évesen 325 be húzni meg 280 ba guggolni sikerül akárkinek akkor igazat adok.. elküldöm privátba ha érdekel😎✌️


 :-}
Küld el privátba engem érdekel, már csak azért is mert eléggé sok erőemelőt látok naponta.
De ne vedd kötekedésnek, ha te ennyire erős vagy akkor ezt már látták többen is és ebből kifolyólag lennie kell körülötted egy pár okos embernek. Na most ha azok akik az erőemelők közt vannak és nem tudnak ajánlani szakembert aki tudna segíteni akkor itt ezen a fórumon te nem fogsz találni mert itt csak sok fura kérdés van de okos válasz az nagyon kevés!!
 ;-oo-;
És olvass vissza a te kérdésedre még talán találsz választ is ha tudod értelmezni!

Írj privátba hogy hova mehet a videó ;)

2022. Június 07. - 19:14:53
Válasz #3528
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Izületeket kenné a boldi?
Heti 2x félnek lenne éetelme?
15%—os testzsírnál nem akarok felfújódni, de ennek lehet van értelme....

2022. Június 07. - 19:28:36
Válasz #3529
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!
Izületeket kenné a boldi?
Heti 2x félnek lenne éetelme?
15%—os testzsírnál nem akarok felfújódni, de ennek lehet van értelme....
Boldenonból viszonylag sok kell. 2x0.5ml nem sokat ér. Ha izületeidet szeretnéd kicsit rendbe tenni akkor próbáld inkább a Decat de méginkább az NPP-t.

2022. Június 07. - 20:50:57
Válasz #3530
Nem elérhető

MLO


 Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....

2022. Június 07. - 20:56:11
Válasz #3531
Nem elérhető

MLO



2022. Június 08. - 07:54:32
Válasz #3532
Nem elérhető

Gábor77


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

2022. Június 08. - 15:19:38
Válasz #3533
Nem elérhető

Sznk


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

2022. Június 09. - 15:21:41
Válasz #3534
Nem elérhető

Logan


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

Melyik gyártó npp-t használod?

2022. Június 09. - 15:31:14
Válasz #3535
Nem elérhető

Sznk


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

Melyik gyártó npp-t használod?

Bm.

2022. Június 09. - 21:27:58
Válasz #3536
Nem elérhető

devi_kraak


Van egy ilyen jól működő Biosira ParabolaX szemesem, már lejárt a szavatossága (papíron), de még kiválóan működik - de fingom nincs, hogy mi van benne… gyanítom nem az ami rá van írva. Érdekelne mi van benne valójában, ki foglalkozik szemes bevizsgálással, hogy lehetne megtudni mi van benne?

2022. Június 10. - 09:43:07
Válasz #3537
Nem elérhető

bbuilder


Emlékszem, hogy régebben volt itt téma, de már nem emlékszem mikor, szeretnék majd egy vérvizsgálatot csináltatni. Synlabnál melyik csomagot ajánlanátok? Manager, élni jó?
Ami leginkább érdekelne az nyilván a tesztoszinttel kapcsolatosak, ösztrogén, saját teszto stb.
Sima vérképen ismerősöm hozzá tudta csapni mindig a tesztó szintet, de semmi mást.

2022. Június 10. - 10:37:15
Válasz #3538
Nem elérhető

frankzane


Emlékszem, hogy régebben volt itt téma, de már nem emlékszem mikor, szeretnék majd egy vérvizsgálatot csináltatni. Synlabnál melyik csomagot ajánlanátok? Manager, élni jó?
Ami leginkább érdekelne az nyilván a tesztoszinttel kapcsolatosak, ösztrogén, saját teszto stb.
Sima vérképen ismerősöm hozzá tudta csapni mindig a tesztó szintet, de semmi mást.
Ha pesti vagy akkor a budai magánorvosi centrum olcsóbb szerintem. Ott a nagy rutin 10 ezer, vérkép, pisi és kb minden benne van. én LDL koleszterint (többi koleszterin benne van a csomagban)  meg cisztatin c-t szoktam kiegészítésként kérni hozzá, úgy kb 15. Ha ahelyett tesztót meg ösztrót kérsz kiegészítésként akkor is 20ezernél olcsóbb. Synlabról nekem nincs tapasztalatom, de itt nekem az időpontfoglalás fél perc volt az ott töltött idő meg 5 perc, az eredményt legkésőbb másnap elküldték, vagy még aznap.

2022. Június 10. - 15:43:28
Válasz #3539
Nem elérhető

Gyuf


Emlékszem, hogy régebben volt itt téma, de már nem emlékszem mikor, szeretnék majd egy vérvizsgálatot csináltatni. Synlabnál melyik csomagot ajánlanátok? Manager, élni jó?
Ami leginkább érdekelne az nyilván a tesztoszinttel kapcsolatosak, ösztrogén, saját teszto stb.
Sima vérképen ismerősöm hozzá tudta csapni mindig a tesztó szintet, de semmi mást.

Én Synlabba járok elég régóta.
Az élni jó csomag és egy Totál teszto, és mellé kérsz külön egy ösztrogént is
ez kb 15e Ft