2024. Május 04. - 13:18:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445313 alkalommal)

frankzane és 40 vendég van a témában

2022. Június 12. - 19:08:07
Válasz #3555
Nem elérhető

Lolka


T enatol az normalis, ha olyan erzesem van, mintha egesz nap be lennek durranva? :D

Simán az.
Milyen márka?

2022. Június 13. - 08:47:49
Válasz #3556
Nem elérhető

bbuilder


T enatol az normalis, ha olyan erzesem van, mintha egesz nap be lennek durranva? :D

Simán az.
Milyen márka?

Kenwoo

2022. Június 13. - 09:06:46
Válasz #3557
Nem elérhető

ricsi98761


Sziasztok Omega meds oxymetholone árol tudtok mondani véleményt? kinek hogy működött

2022. Június 13. - 09:44:19
Válasz #3558
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!
Winstrollal kapcsolatban valakinek infó?
A kontakt azt mondja ,hogy sajnos nincs jelenleg semmiből jó wini..
Gondoltam bekérdezek itt hátha valaki talált,szóval várom a tapasztalatokat!Köszi  @:-)

Injekciós formában hagyd és a szemest  használd mindenképp Mert rohadtul gyulladni fog és semmi kulombseg nincs a Szemes és a szuris között csak annyi hogy a szuris befog gyulladni…
Szemesből sincs.Minden metha és a semmi keveréke. Oxa,stana,metha .Emelkedő metha tartalommal és csökkenő árral :D

Hülyeséget írsz!  @-o     ****) ***))))
De akkor a női ismerőseim mind methával készül a nyárra és néznek így ki ahogy?  !+"%
Van Oxa is ami jó és van Stana is ami jónak mondható!  @:-)
Akkor szerencsések vagytok.10-15 évvel ezelőtt 50 % esély volt a valódi cuccra.Ma kb.10%.Sőt utóbbi 3 évben nekem/környezetemnek ez nem jött össze/ főleg az igazi és valós mennyiségű oxandrolone tekintetében/.
Mondjuk nem versenyzői körökben mozgunk.
Ha van jó tipped anavarra az megköszönném.
Kenwoo és Omega oxa működik amit haverék esznek.
Köszi.

2022. Június 13. - 17:10:48
Válasz #3559
Nem elérhető

Benczu77


Sziasztok!
Winstrollal kapcsolatban valakinek infó?
A kontakt azt mondja ,hogy sajnos nincs jelenleg semmiből jó wini..
Gondoltam bekérdezek itt hátha valaki talált,szóval várom a tapasztalatokat!Köszi  @:-)

Injekciós formában hagyd és a szemest  használd mindenképp Mert rohadtul gyulladni fog és semmi kulombseg nincs a Szemes és a szuris között csak annyi hogy a szuris befog gyulladni…
Szemesből sincs.Minden metha és a semmi keveréke. Oxa,stana,metha .Emelkedő metha tartalommal és csökkenő árral :D

Hülyeséget írsz!  @-o     ****) ***))))
De akkor a női ismerőseim mind methával készül a nyárra és néznek így ki ahogy?  !+"%
Van Oxa is ami jó és van Stana is ami jónak mondható!  @:-)


Igy igaz, csak nem kell sajnálni rá 4-5 ezerrel többet 😾

2022. Június 14. - 05:32:04
Válasz #3560
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Tud valaki valamit esetleg a $t€roid@n@bol oldalról , már több napja nem elèrhető! Remèlem nem szünt meg! Köszönöm!

2022. Június 14. - 07:27:06
Válasz #3561
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok! Tud valaki valamit esetleg a $t€roid@n@bol oldalról , már több napja nem elèrhető! Remèlem nem szünt meg! Köszönöm!

Ne sajnáld azt az oldalt.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Június 14. - 09:08:37
Válasz #3562
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok! Tud valaki valamit esetleg a $t€roid@n@bol oldalról , már több napja nem elèrhető! Remèlem nem szünt meg! Köszönöm!

Ne sajnáld azt az oldalt.


Írtam privátot Kamagraking miért nem válaszolsz?!

2022. Június 14. - 09:12:53
Válasz #3563
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok Omega meds oxymetholone árol tudtok mondani véleményt? kinek hogy működött


Szia! Az egyedüli ami működik. Aztán lehet van más ug gyártó is de arról nem tudok pedig eléggé nagy az árukészlet a pesti boldba

2022. Június 14. - 10:50:46
Válasz #3564
Nem elérhető

sasalino


Elit pharm sustanon 300 at valaki próbálta? 2021-es csomagolású.

2022. Június 14. - 16:49:28
Válasz #3565
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok! Gorillás cuccokat próbálta valaki? Van valaki tapasztalata vele? Köszi

2022. Június 14. - 18:11:30
Válasz #3566
Nem elérhető

guzzi


Szerusztok!
Akkor egy kis beszámoló.
Titán boldenone, nem rossz de a jó nekem nem ilyen.
Bioniche susta, véleményem szerint az elmúlt 2 évek sustáihoz képest a legjobb.
Szerintem ha a kevert testó ilyen akkor az ena és a propinak is jónak kell lennie!

Jó boldenont ha tud valaki ajánljon.  :-){
Tudom sokan nem szeretik meg nem is a legjobb szteroidok közé tartozik de én személy szerint nagyjából 15 éve előszeretettel használom.  @-o
 /:-)

2022. Június 15. - 06:48:04
Válasz #3567
Nem elérhető

Benczu77


Szerusztok!
Akkor egy kis beszámoló.
Titán boldenone, nem rossz de a jó nekem nem ilyen.
Bioniche susta, véleményem szerint az elmúlt 2 évek sustáihoz képest a legjobb.
Szerintem ha a kevert testó ilyen akkor az ena és a propinak is jónak kell lennie!

Jó boldenont ha tud valaki ajánljon.  :-){
Tudom sokan nem szeretik meg nem is a legjobb szteroidok közé tartozik de én személy szerint nagyjából 15 éve előszeretettel használom.  @-o
 /:-)

Ultima Pharma, ha van lehetőséged.

Gorillaz kiegészítők meg középkategória. De az “elvártat” hozni szokta.

2022. Június 17. - 12:58:23
Válasz #3568
Nem elérhető

Tuku


Szerusztok!
Akkor egy kis beszámoló.
Titán boldenone, nem rossz de a jó nekem nem ilyen.
Bioniche susta, véleményem szerint az elmúlt 2 évek sustáihoz képest a legjobb.
Szerintem ha a kevert testó ilyen akkor az ena és a propinak is jónak kell lennie!

Jó boldenont ha tud valaki ajánljon.  :-){
Tudom sokan nem szeretik meg nem is a legjobb szteroidok közé tartozik de én személy szerint nagyjából 15 éve előszeretettel használom.  @-o
 /:-)

Ultima Pharma, ha van lehetőséged.

Gorillaz kiegészítők meg középkategória. De az “elvártat” hozni szokta.

Nekem Bioniche ena megy 2 hete , most kezdtem el erezni hogy a libidomat megdobta ugyhogy valami van benne

2022. Június 17. - 14:04:25
Válasz #3569
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok,
Superdrollt használt már itt valaki vagy valakinek a valakije és tud róla mondani esetleg egy két infót,milyen időközönként mennyi stb stb