2024. Május 04. - 21:32:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445522 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2022. Június 25. - 15:03:15
Válasz #3630
Nem elérhető

Lolka


A mostani bionichi elott is bionichi ment,azelott bm es master.

Ez a mostani 10es ampulla bionichi ures. Nem leszek nepszeru ezzel,de ez van. Sokan hype-oljak ugyanis,gondolom elarasztottak vele a piacot "occsoert". Szart sem er. Ami nalam van tuti kuka.

Hat nem tudom de mihez képest olcsó sztem nem olcsóbb mint a bm volt. Talán ami olcsóbb ettől az a Master.
De amit ez előtt toltál bio az jó volt?
Mennyit nyomsz belőle hetente?
Master és a bm től mit nyomtàl és mennyit?

2022. Június 25. - 15:35:14
Válasz #3631
Nem elérhető

Bordo


A price nem nalunk,hanem a nagykereskedoknel lehet,h olcsobb. Nem tudom. Azt azonban igen,h itt is felkaptak,nalam megis leszerepelt.
Amugy a BM-el kb egy arban van,a masternel dragabb picit.

Heti 2ml megy a tesztokbol nalam terapias jelleggel,tehat nem kurakat csinalok.
Epp ezert nem tudom pontosan megmondani,h az elso bionichi jo volt-e vagy sem/a felezesi idok miatt pontos datummal keptelenseg lenne fixre mondani/,de mostanra kiderult,h ures. Raadasul 0.8nal tobbet en az Istenert nem tudtam kiinjektalni az ampullakbol.

Masterbol a testmix ment,amit kb felesben felutottem a bm sustajaval,igy nem volt gyulladas es mukodott is a cucc.

Valszeg Raw-ra valtok.

Ugyanitt 5 doboz bionichi susta elado.

2022. Június 25. - 21:04:26
Válasz #3632
Nem elérhető

bbuilder


Propiból használ most valaki olyat ami vérképből is eleg jó eredményt mutat, nem csak “érzi”?
Kenwoo heti 2ml ről kaptam egy 51nmol os eredményt eddig ami nem rossz, de annó kb 3 éve heti 3ml elit től nekem bőven 100+ volt

2022. Június 26. - 12:05:42
Válasz #3633
Nem elérhető

Gábor77


A price nem nalunk,hanem a nagykereskedoknel lehet,h olcsobb. Nem tudom. Azt azonban igen,h itt is felkaptak,nalam megis leszerepelt.
Amugy a BM-el kb egy arban van,a masternel dragabb picit.

Heti 2ml megy a tesztokbol nalam terapias jelleggel,tehat nem kurakat csinalok.
Epp ezert nem tudom pontosan megmondani,h az elso bionichi jo volt-e vagy sem/a felezesi idok miatt pontos datummal keptelenseg lenne fixre mondani/,de mostanra kiderult,h ures. Raadasul 0.8nal tobbet en az Istenert nem tudtam kiinjektalni az ampullakbol.

Masterbol a testmix ment,amit kb felesben felutottem a bm sustajaval,igy nem volt gyulladas es mukodott is a cucc.

Valszeg Raw-ra valtok.

Ugyanitt 5 doboz bionichi susta elado.
Heti 2ml már egy kúrara elég nem terápiás használatra.

2022. Június 26. - 12:06:48
Válasz #3634
Nem elérhető

Benczu77


Propiból használ most valaki olyat ami vérképből is eleg jó eredményt mutat, nem csak “érzi”?
Kenwoo heti 2ml ről kaptam egy 51nmol os eredményt eddig ami nem rossz, de annó kb 3 éve heti 3ml elit től nekem bőven 100+ volt

En kenwoot nyomok heti 2 ml, es 107,9
En meg mindig kenwoora eskuszom mindenbol.

Körülöttünk vol jo bio, de visszatértek kenwoora

2022. Június 26. - 12:48:25
Válasz #3635
Nem elérhető

Bordo


Heti 2ml susta eddig egeszen jol mukodott nalam,sok triatlon versenyen es amugy is formaban tartott,csokkentve a regeneralodasi idot ,novelve a feherje szintezist es gyorsitva az anyagcseret.

Termeszetesen nem mr olympia cimre torekedve.

2022. Június 26. - 17:28:22
Válasz #3636
Nem elérhető

bbuilder


Propiból használ most valaki olyat ami vérképből is eleg jó eredményt mutat, nem csak “érzi”?
Kenwoo heti 2ml ről kaptam egy 51nmol os eredményt eddig ami nem rossz, de annó kb 3 éve heti 3ml elit től nekem bőven 100+ volt

En kenwoot nyomok heti 2 ml, es 107,9
En meg mindig kenwoora eskuszom mindenbol.

Körülöttünk vol jo bio, de visszatértek kenwoora

Köszi az infót! Gyullad kicsit? Ena után van egy enyhébb gyulladás, de nem vészes

2022. Június 26. - 17:54:48
Válasz #3637
Nem elérhető

Benczu77


Propiból használ most valaki olyat ami vérképből is eleg jó eredményt mutat, nem csak “érzi”?
Kenwoo heti 2ml ről kaptam egy 51nmol os eredményt eddig ami nem rossz, de annó kb 3 éve heti 3ml elit től nekem bőven 100+ volt

En kenwoot nyomok heti 2 ml, es 107,9
En meg mindig kenwoora eskuszom mindenbol.

Körülöttünk vol jo bio, de visszatértek kenwoora

Köszi az infót! Gyullad kicsit? Ena után van egy enyhébb gyulladás, de nem vészes

Eddig egy gyulladt, de az az en hibambol mert nem volt eleg fix a tű helyzete 😆

2022. Június 26. - 20:42:35
Válasz #3638
Nem elérhető

Razzi97


teljesitmenyfokozok.... oldalról valaki már rendelt? Magyar oldal. [moderálva]

2022. Június 28. - 11:33:49
Válasz #3639
Nem elérhető

Devim


Sziasztok
Fiúk Arenis Medico testo ena baszot jó pedig csak heti 1ml megy egésznap jól be vagyok feszülve és edzés után is egésznap masszív vagyok mint ugyan úgy be lennék duranva mint edzésen . A másik már hajnalban úgy kelek úgy ál a kicsi mint a cövek és szinte egésznap az is be van dagadva😂 utcán a csajokat látva elég egy kis fantázia aztán már rögtön akcióba lendül😂
Egyébként van belőle szusztám is azt nem kezdtem el mivel mostanában én elégé bele futottam a szar cuccokba így el lett baszva a kurám aztán már nem sokára vége is és inkább el raktam később ezt a Arenises szuszit.

Jelenleg
Omega susta , BM boldi és ez a ena megy hát hogy őszinte legyek nem bántam meg hogy hozzá tettem az enát legalább ettől érzek is valamit

2022. Június 28. - 11:46:11
Válasz #3640
Nem elérhető

Devim


Ja és még annyi hogy nálunk most 3 srác elites szuszit nyomja elites boldival és elég szépen jönnek tőle heti egyszer kétszer találkozom velük de egyre jobb formában vannak bánom már hogy nem az elites szuszit kezdtem . Nem rossz az omega de szerintem gyenge

2022. Június 28. - 12:25:24
Válasz #3641
Nem elérhető

sBen


Sziasztok!

Deus medicalrol van valakinek tapasztalata?:)

2022. Június 28. - 12:37:44
Válasz #3642
Nem elérhető

Alex111


Ja és még annyi hogy nálunk most 3 srác elites szuszit nyomja elites boldival és elég szépen jönnek tőle heti egyszer kétszer találkozom velük de egyre jobb formában vannak bánom már hogy nem az elites szuszit kezdtem . Nem rossz az omega de szerintem gyenge
Jo az elite susta mar tobbszor mondtam es a trenbolonja is.

2022. Június 28. - 13:36:29
Válasz #3643
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok! Danabol DS jelenleg működik? Kis kék szívecskék. Elvileg 10mg/tabletta.

2022. Június 28. - 14:59:20
Válasz #3644
Nem elérhető

Devim


sBen törölj az üzeneteidből írtam csak nem tudom el küldeni mert tele van a postafiókod