2024. Május 04. - 16:53:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445392 alkalommal)

Trepi és 50 vendég van a témában

2022. Június 28. - 16:46:26
Válasz #3645
Nem elérhető

JM


Sziasztok srácok! Az Istenért nem tudok hozzájutni semmihez és félbemaradt a tápkiegem! (SOS)
Ha valaki tud megbízható forrást korrekt árban, jó minőségben kérem egy privát üzenetet dobjon!
Köszi Béke😎✌️

2022. Június 28. - 17:54:53
Válasz #3646
Nem elérhető

sBen


sBen törölj az üzeneteidből írtam csak nem tudom el küldeni mert tele van a postafiókod
írtam:)

2022. Június 29. - 08:29:37
Válasz #3647
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok srácok! Az Istenért nem tudok hozzájutni semmihez és félbemaradt a tápkiegem! (SOS)
Ha valaki tud megbízható forrást korrekt árban, jó minőségben kérem egy privát üzenetet dobjon!
Köszi Béke😎✌️
Jó nagyok az elvárásaid 😄

2022. Június 29. - 11:33:09
Válasz #3648
Nem elérhető

markimark


elite-s szuszit dicsérik most nagyon,   egy ismerosom haromszor felet tol belőle,  brutalis formában és erőben van

2022. Június 29. - 13:46:09
Válasz #3649
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! 1 doboz bontatlan Pfizer Dostinex 0,5 mg (30db) patikai prolaktin szint csökkentő ha valakinek kéne írjon rám…

2022. Június 29. - 14:14:32
Válasz #3650
Nem elérhető

Eliteboy


Mindegyik külföldi dostinex hamis.szép utanzatok

2022. Június 29. - 15:09:59
Válasz #3651
Nem elérhető

Logan


Mindegyik külföldi dostinex hamis.szép utanzatok

Én vàltottam ki az Európa patikabol a keletibe…

2022. Június 29. - 22:07:21
Válasz #3652
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Omega trenbolont használt valaki mostanába?

2022. Június 29. - 22:52:25
Válasz #3653
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok! British Dragon Tri Tren -t(150mg/ml) használt már valaki? Tren van benne?

2022. Június 29. - 23:42:51
Válasz #3654
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok
Omega trenbolont használt valaki mostanába?
Sokan használták, itt kb 10emberből 6-7 dicséri.

2022. Június 30. - 11:15:44
Válasz #3655
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok
Omega trenbolont használt valaki mostanába?
Sokan használták, itt kb 10emberből 6-7 dicséri.

Akkor ezt így most teljesen ki javítanám amit írtál!
Mégpedig azért mert már jó rég dicsérték az omega trent! Valahogy tavaly! Az elmúlt időszakokban az omega tren, susta egy híg fos talán a deca ami jó még a boldi és a testopropija!  @:-)

2022. Június 30. - 12:58:17
Válasz #3656
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok
Omega trenbolont használt valaki mostanába?
Sokan használták, itt kb 10emberből 6-7 dicséri.

Akkor ezt így most teljesen ki javítanám amit írtál!
Mégpedig azért mert már jó rég dicsérték az omega trent! Valahogy tavaly! Az elmúlt időszakokban az omega tren, susta egy híg fos talán a deca ami jó még a boldi és a testopropija!  @:-)
Lehetetlen ,hogy egy évvel ezelőtti szériából kapjon? Vagy mikor volt dátumra pontosan a váltás? Ugyan úgy szórják a dealerek a még régebbi 2019-21ben lejárt cuccokat. Omegát rengetegen használnak itthon, ezért írtam ,hogy 10/6-7 dicséri, nem azt ,hogy 10/9. mivel többnyire használható de rá lehet baszni nyílván üres ampullára. Itt az elmúlt 1.5évben ha valaki visszaolvas, én visszaolvastam már többször is az egész topicot és az omegát sokkal többen dicsérték mint szidták. De amúgy tökmindegy ugyanaz mindegyik márka a napvégén egyik kutya másik eb.

2022. Június 30. - 15:17:23
Válasz #3657
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok
Omega trenbolont használt valaki mostanába?
Sokan használták, itt kb 10emberből 6-7 dicséri.

Akkor ezt így most teljesen ki javítanám amit írtál!
Mégpedig azért mert már jó rég dicsérték az omega trent! Valahogy tavaly! Az elmúlt időszakokban az omega tren, susta egy híg fos talán a deca ami jó még a boldi és a testopropija!  @:-)
Lehetetlen ,hogy egy évvel ezelőtti szériából kapjon? Vagy mikor volt dátumra pontosan a váltás? Ugyan úgy szórják a dealerek a még régebbi 2019-21ben lejárt cuccokat. Omegát rengetegen használnak itthon, ezért írtam ,hogy 10/6-7 dicséri, nem azt ,hogy 10/9. mivel többnyire használható de rá lehet baszni nyílván üres ampullára. Itt az elmúlt 1.5évben ha valaki visszaolvas, én visszaolvastam már többször is az egész topicot és az omegát sokkal többen dicsérték mint szidták. De amúgy tökmindegy ugyanaz mindegyik márka a napvégén egyik kutya másik eb.
"Ugyan úgy szórják a dealerek a még régebbi 2019-21ben lejárt cuccokat"
Nem a gyártási időre gondolsz itt véletlen? Lejárt cuccal még életemben nem találkoztam, bárhonnan vettem bármit is.
Guzzi:
így van, az omega deca,boldi és a szuszta jó, meg a metája még, illetve oxa.

2022. Június 30. - 16:13:45
Válasz #3658
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok
Omega trenbolont használt valaki mostanába?
Sokan használták, itt kb 10emberből 6-7 dicséri.

Akkor ezt így most teljesen ki javítanám amit írtál!
Mégpedig azért mert már jó rég dicsérték az omega trent! Valahogy tavaly! Az elmúlt időszakokban az omega tren, susta egy híg fos talán a deca ami jó még a boldi és a testopropija!  @:-)
Lehetetlen ,hogy egy évvel ezelőtti szériából kapjon? Vagy mikor volt dátumra pontosan a váltás? Ugyan úgy szórják a dealerek a még régebbi 2019-21ben lejárt cuccokat. Omegát rengetegen használnak itthon, ezért írtam ,hogy 10/6-7 dicséri, nem azt ,hogy 10/9. mivel többnyire használható de rá lehet baszni nyílván üres ampullára. Itt az elmúlt 1.5évben ha valaki visszaolvas, én visszaolvastam már többször is az egész topicot és az omegát sokkal többen dicsérték mint szidták. De amúgy tökmindegy ugyanaz mindegyik márka a napvégén egyik kutya másik eb.
"Ugyan úgy szórják a dealerek a még régebbi 2019-21ben lejárt cuccokat"
Nem a gyártási időre gondolsz itt véletlen? Lejárt cuccal még életemben nem találkoztam, bárhonnan vettem bármit is.
Guzzi:
így van, az omega deca,boldi és a szuszta jó, meg a metája még, illetve oxa.
Ja hülyeséget írtam, lényegében csak arra gondoltam ,hogy legyártanak több ezer ampullát és ha tavaly működött idén meg kevésbé attól még simán lehet ,hogy még a tavalyi alomból kap.

2022. Június 30. - 17:32:48
Válasz #3659
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?