2024. Május 04. - 21:52:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445530 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2022. Június 30. - 18:08:49
Válasz #3660
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?




 !+"% ****)
Hasmenés valószínű a májvédő kezdetleges hatása.
A Turina nem Turina, szerintem hanyagold!
 @:-)

2022. Június 30. - 18:24:36
Válasz #3661
Nem elérhető

Amigos


Nagyszerű. Köszönöm szépen. Féltem tőle,hogy kuka bár abban is bíztam hogy elmúlik a láz .

2022. Június 30. - 18:35:39
Válasz #3662
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?


Gondolom magába szeded... az már magába baj. És az igazi turinabol elég ritka,általába inkább metha.

2022. Június 30. - 21:22:42
Válasz #3663
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?
Én anno mikor még bejött és kapható volt a Nanda márka, annak az oxajat eszegettem, napi 2-3, és egésznap ment a hasam :D
Másnak oda adtam, semmi baja nem volt tőle, és annak se aki ugyan azt a gyártószámmal ellátottat ette.
Sajna nem vagyunk egyformák

2022. Június 30. - 21:53:02
Válasz #3664
Nem elérhető

Karcsi!!!


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!

2022. Június 30. - 21:54:49
Válasz #3665
Nem elérhető

Karcsi!!!


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!
és ezek tényleg patikai mínőségűek voltak! Indiai gyógyszer gyáras!

2022. Június 30. - 21:57:34
Válasz #3666
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?

2022. Június 30. - 21:58:17
Válasz #3667
Nem elérhető

Karcsi!!!


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!
és ezek tényleg patikai mínőségűek voltak! Indiai gyógyszer gyáras!
(állítólag!)

2022. Június 30. - 22:28:27
Válasz #3668
Nem elérhető

Yeeep


Állítólag ezek a nandás cuccok voltak a legjobb motyók!
és ezek tényleg patikai mínőségűek voltak! Indiai gyógyszer gyáras!
(állítólag!)


Köszönöm de nandát azt használtam és kukába való okadek....  :----
Nekem úgy begyulladt hogy 1 hétig ökolnyi lila pukli volt majd kifakadt...

2022. Július 01. - 09:38:00
Válasz #3669
Nem elérhető

Lolka


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?


Titán is a Bio is a Master is és a Raw is az Elite is de ez utóbbiból bele lehet futni nagyon gagyiba is, és jó a Pharma com is de az ára el van túlozva.

2022. Július 01. - 10:02:06
Válasz #3670
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?


Titán is a Bio is a Master is és a Raw is az Elite is de ez utóbbiból bele lehet futni nagyon gagyiba is, és jó a Pharma com is de az ára el van túlozva.

Köszönöm! A választ!

2022. Július 01. - 12:08:21
Válasz #3671
Nem elérhető

Gábor77


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?
Ma voltam vérvételen. Amint van eredmény megtudjuk mennyjre jó a Titán testo.ena. Heti 1ml megy belőle. Érzésre nagy reményeket fűzök hozzá.

2022. Július 01. - 12:22:23
Válasz #3672
Nem elérhető

Karcsi!!!


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?
Ma voltam vérvételen. Amint van eredmény megtudjuk mennyjre jó a Titán testo.ena. Heti 1ml megy belőle. Érzésre nagy reményeket fűzök hozzá.

Nagyon várom! Előre is köszi!

2022. Július 01. - 14:58:53
Válasz #3673
Nem elérhető

Amigos


Sziasztok! Bocsánat, hogy ide írok. Sikerült belekóstolnom a Turinabolba szemes. Negyedik napja szedem májvédővel .20 mg. A tegnapi napon 0-24 ben ment a hasam szó szerint amit lehet az okozott lehet nem.Na de mióta szedem folyamatosan ég a testem. Mintha 40 fokos lázam lenne folyamatosan a mai napon pedig kisem tudtam mászni az ágyból. A fejem nehéz,erőm nulla,életkedvem szintén. Hagyjam abba azonnal? Esetleg ez majd elmúlik?
Én anno mikor még bejött és kapható volt a Nanda márka, annak az oxajat eszegettem, napi 2-3, és egésznap ment a hasam :D
Másnak oda adtam, semmi baja nem volt tőle, és annak se aki ugyan azt a gyártószámmal ellátottat ette.
Sajna nem vagyunk egyformák

Satan Pharma  a cucc ha ez segít valakinek a jövőben. Ez volt vagy Nouveaux.  Hát nem igazán akar hatni. Ahelyett,hogy tépném a súlyokat lázasan fetrengek az ágyban és távirányítót is nehéznek érzem.  :-)!

2022. Július 01. - 15:41:39
Válasz #3674
Nem elérhető

guzzi


Gyerekek most úgy általánosan szólok ahhoz/azokhoz akit úgy mond érint, de akinek nem inge nem veszi  magára!
Teljesen hülyék vagytok??!!!!  !+"%
Mindenki kérdezi hogy mi a jó, erre jön is válsz többé kevésbé hogy mik is azok ami úgy hellyel közel működik is! Erre még mindig akad olyan birka  aki ilyen no name faszom gyártó szaros gyulladós hugy cuccát szúrja magába! Hol ott ma 2022- be ami ma július 1. Jó az nem biztos hogy július 26. is jó lesz még!!! Ez alatt értem azt hogy ami jó volt kora tavasszal az most nyáron már lehet lutri hiába egyezik minden dátum gyártási szám stb!
Minek kérdeztek ha utánna úgy sem azt fogjátok használni!
Meg érdemlitek a lázzal töltött napotok minden percét idióta barmok!!
Jahh. és nem kell kommentelni higy de sajnos itt nálunk csak ez van vagy amaz. Mert ha akartok szinte bármelyik itt említett és jónak mondott gyártót játszva be lehet szerezni csak lusta faszok vagytok és hallgattok a sík hülye ratyi komákra!!
Nna. Béke!! @:-)