2024. Május 04. - 12:15:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445300 alkalommal)

Alexx, fittyfene és 39 vendég van a témában

2022. Július 02. - 11:32:27
Válasz #3690
Nem elérhető

guzzi


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?
Ma voltam vérvételen. Amint van eredmény megtudjuk mennyjre jó a Titán testo.ena. Heti 1ml megy belőle. Érzésre nagy reményeket fűzök hozzá.

Nagyon várom! Előre is köszi!

Na meg is jött. A referencia érték 6,1-27nmol/l . Nálam a mért érték 37.74nmol/l. Nem tudom mennyinek kellene lenni egy patikai test.ena-tol. Ezt 1ml Titán produkálta ahogy már írtam is. De 2-3ml már elég jó testo szintet produkálna. Ha ez elfogy akkor a B.M lesz tesztelve ezután. De sanszos hogy Titánból veszek 50ml-t mert ezzel már lehet érdemben számolni. Szóval Guzzinak ( mint mindíg) igaza volt a Titánnal kapcsolatba. A TRT be le fogm csökkenti 0.8ml/hétre az adagját.

Köszönjük Gábor77 az infót!
Ide tartozik még,hogy amikor ezt az eredményt elmondtam a forrásomnak és jeleztem neki hogy vennék 50ml Titánt. Azt mondta hogy meglepte ez az eredmény és kevesli. Valamint hozzátette, hogy inkább akkor hanyagoljam. Bár ha ragadzkodok hozzá küld. Továbbá azt is mondta,hogy más embernél heti 1.5ml Titán testo.ena 90nmol/l eredményt hozott. Az meg dupla eredmény az enyémhez képest. Szóval nem tudom. Gyártásba lehet ekkora szár vagy egyéntől is függ hogy adott szer mit produkál a testbe. Valószínűleg mindkettő. B.M re kíváncsi leszek. Az ugye favorit volt amíg lehetett kapni. Meg a Bioniche ami piszkálja a fantáziámat. Milyen jó lenne ha az itt lévők mondjuk 1.5 havonta rászánnának 5000ft-ot és nézetnének egy teszto szintet az általuk használt márkához. Egyből sokkal okosabbak lennénk és nem kellene találgatni. Pillanatok alatt kiderülne hogy átlagba melyik gyártó tesztói hogy teljesítenek. Az meg hogy mondjuk félévente 25-30eFt ért teljes labort kérjen az ember. Mindenkinek jólfelfogott érdekének kellene lenni. (De nem is lenne annyi mert a nagylaborz felírná haziorvos.)


Akkor kedves Gábor te büszkén elmondhatod azt hogy a forrásod nem csak hogy nagyon korrekt veled de oda is figyel rád!
Nem sokan költenek labor vizsgálatokra és ez nem csak anyagi indíttatásból hanem a szarom le hanyagság!
A bioniche most egyenlőre jó tehát ennek tükrében agyaljon mindenki mert ki tudja hogy a szeptemberben is ilyen jónak mondható lesz e.

2022. Július 02. - 11:36:38
Válasz #3691
Nem elérhető

guzzi


Felénk nincs Synlab. Ha meg felutazok akkor már többe is kerül és elmegy egy napom a levesbe. Igen igazad van a PCT-vel kapcsolatban . Nekem ott figyel a hűtőben egy raklap hcg és nem tudom mikor használom el. Mert most hogy belövöm a TRT met és a hormonrendszerem ilyen szépen beállt . Ezzel jó sokáig így elleszek. Majd szeptember környékén emelek a tesztón kicsit. De mást nem fogok használni szerintem ( talán csak az NPP-re csábulnék tl 😉😄). Ez kontrollálható és pár laborral beállítható. A többi hatóanyag meg bizonytalan és nehezen lekövethető. Szóval már most úgy gondolom hogy a téli kúrám 3-4ml testo.ena lesz vérképtől függően 120-150nmol/l környékère fogom belőni. Addig nincs más dolgom mint megtalálni a lehető leg töményebb cuccot ami most piacon van  @:-) Egy gyors kérdés. NPP-t lehet valahogy labor útján detektálni?


Én TRT időszakban is használok HCG-t.
Hamarosan én is NPP- re fogok váltani. Igaz drága de legalább na.

2022. Július 02. - 11:57:06
Válasz #3692
Elérhető

Gábor77


Felénk nincs Synlab. Ha meg felutazok akkor már többe is kerül és elmegy egy napom a levesbe. Igen igazad van a PCT-vel kapcsolatban . Nekem ott figyel a hűtőben egy raklap hcg és nem tudom mikor használom el. Mert most hogy belövöm a TRT met és a hormonrendszerem ilyen szépen beállt . Ezzel jó sokáig így elleszek. Majd szeptember környékén emelek a tesztón kicsit. De mást nem fogok használni szerintem ( talán csak az NPP-re csábulnék tl 😉😄). Ez kontrollálható és pár laborral beállítható. A többi hatóanyag meg bizonytalan és nehezen lekövethető. Szóval már most úgy gondolom hogy a téli kúrám 3-4ml testo.ena lesz vérképtől függően 120-150nmol/l környékère fogom belőni. Addig nincs más dolgom mint megtalálni a lehető leg töményebb cuccot ami most piacon van  @:-) Egy gyors kérdés. NPP-t lehet valahogy labor útján detektálni?


Én TRT időszakban is használok HCG-t.
Hamarosan én is NPP- re fogok váltani. Igaz drága de legalább na.
Súghatnál gyártót! Neked még el is hiszem.😉

2022. Július 02. - 13:37:48
Válasz #3693
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok, srácok, ne már.
A tesztó szint önmagában semmit nem mond.Feleslegesen méregetitek.Az ösztrogénnel együtt kell nézni!A beadott hatóanyag mindenkinél más mértékben aromatizálódik.Az hogy neked 40 a tesztód neki meg 100 lett, csak annyit jelent lehet neked százzal megdobta az ösztródat , neki meg azt csak negyvennel.Mennyi volt előtte a két hormon értéke és mennyi kúra közben, ezt kell beállítani az aromatáz gátlókkal.Ha többet szedsz mellé neked is 100 lesz a tesztó…De ezt csak akkor tudhatod ha ösztrogén szintet is nézetsz, és tudod mennyi neked a kiindulási érték.
Ettől független még lehetnek szar cuccok, ha az ösztródat sem emelte meg jobban akkor az nagyon kevés valóban, de ez csak így derül ki, a két hormon együttes értékéből, mert lehet valakinél 200 mg tesztoszteronból 150 aromatizálódik ösztrogénné, aztàn nézegetheti nyugodtan hogy csak 50 lett a tesztóm, jaj de szar az anyag.
Üdv.

2022. Július 02. - 14:01:01
Válasz #3694
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok! Tudom kicsit offtopik,de ezt a topikot nézik sokan úgyhogy megkérdezném hogy hajatok védelmére ki mit használ? Én még kúra előtt elkezdenék használni minoxidilt + finasteride-t,ez elég lenne szerintetek arra hogy ne nagyon ritkuljon a dolog?

2022. Július 02. - 19:02:51
Válasz #3695
Elérhető

Gábor77


Sziasztok, srácok, ne már.
A tesztó szint önmagában semmit nem mond.Feleslegesen méregetitek.Az ösztrogénnel együtt kell nézni!A beadott hatóanyag mindenkinél más mértékben aromatizálódik.Az hogy neked 40 a tesztód neki meg 100 lett, csak annyit jelent lehet neked százzal megdobta az ösztródat , neki meg azt csak negyvennel.Mennyi volt előtte a két hormon értéke és mennyi kúra közben, ezt kell beállítani az aromatáz gátlókkal.Ha többet szedsz mellé neked is 100 lesz a tesztó…De ezt csak akkor tudhatod ha ösztrogén szintet is nézetsz, és tudod mennyi neked a kiindulási érték.
Ettől független még lehetnek szar cuccok, ha az ösztródat sem emelte meg jobban akkor az nagyon kevés valóban, de ez csak így derül ki, a két hormon együttes értékéből, mert lehet valakinél 200 mg tesztoszteronból 150 aromatizálódik ösztrogénné, aztàn nézegetheti nyugodtan hogy csak 50 lett a tesztóm, jaj de szar az anyag.
Üdv.
Ösztradiol <55,1
Nem szedek aromatáz blokkolót. Előtte kúrában letrozol ment heti 2 szem.

2022. Július 02. - 21:08:50
Válasz #3696
Nem elérhető

VBorisz


O.k.
Akkor ez nagyon gyenge, szerintem ne ebből vegyèl 50millit.
Üdv.

2022. Július 02. - 21:23:11
Válasz #3697
Elérhető

Gábor77


O.k.
Akkor ez nagyon gyenge, szerintem ne ebből vegyèl 50millit.
Üdv.
Már letettem róla amikor kiokosítottak. Most majd a B.M jön. Remélem jobban muzsikál mert abbol van 60ml😉🙂 sírok ha az is csak TRT-re lesz jó. Mennyi idő múlva méressek rá ? Csak hogy el lehessen különíteni a Titánt a B.M-től.Mondjuk 4 hét használat már adhat értékelhető eredményt?

2022. Július 02. - 22:21:07
Válasz #3698
Nem elérhető

Gyuf


O.k.
Akkor ez nagyon gyenge, szerintem ne ebből vegyèl 50millit.
Üdv.
Már letettem róla amikor kiokosítottak. Most majd a B.M jön. Remélem jobban muzsikál mert abbol van 60ml😉🙂 sírok ha az is csak TRT-re lesz jó. Mennyi idő múlva méressek rá ? Csak hogy el lehessen különíteni a Titánt a B.M-től.Mondjuk 4 hét használat már adhat értékelhető eredményt?
Lehet átugrottam, vagy lemaradtam, de most mi is megy neked, és mi fog a BM-től?

2022. Július 02. - 22:32:48
Válasz #3699
Nem elérhető

VBorisz


Nem tudom hogyan adod, hàny naponta, de a váltáskor az utolsó titán után várhatsz annyit az biztos, 5-6 hét talán még jobb lenne.Mondjuk ilyen alacsony értéknél biztosan érzed is ha egy jobbat találtál majd.Nekem ilyen alacsony az ösztrogénem még sosem volt mint neked, gyógyszerrel sem.Alapból 100-120 körüli, 4 naponta 0,5 ml tesztó ena volt a trt-m télen ettől lett anasztrozol nélkül 200 felett, a tesztóm meg 40-50 valahogy így, fejből pontosan nem emlékszem.Erre heti 2x negyed szem arimidex kellett, nekem.De mindenki más , viszont azért látod mennyit változtak az értékek heti 1ml tesztóval, ami amúgy meg naturàlon nekem csak 14, de már 40 felett vagyok, kicsit:)

2022. Július 03. - 05:04:38
Válasz #3700
Elérhető

Gábor77


Nem tudom hogyan adod, hàny naponta, de a váltáskor az utolsó titán után várhatsz annyit az biztos, 5-6 hét talán még jobb lenne.Mondjuk ilyen alacsony értéknél biztosan érzed is ha egy jobbat találtál majd.Nekem ilyen alacsony az ösztrogénem még sosem volt mint neked, gyógyszerrel sem.Alapból 100-120 körüli, 4 naponta 0,5 ml tesztó ena volt a trt-m télen ettől lett anasztrozol nélkül 200 felett, a tesztóm meg 40-50 valahogy így, fejből pontosan nem emlékszem.Erre heti 2x negyed szem arimidex kellett, nekem.De mindenki más , viszont azért látod mennyit változtak az értékek heti 1ml tesztóval, ami amúgy meg naturàlon nekem csak 14, de már 40 felett vagyok, kicsit:)
Heti 2x0.5ml ment utoljára. Jövő héttől akkor a B.M megy ugyan ilyen leosztásba augusztus első hetéig. Ott fogok méretni. Egyébké t érzetre teljesen jó minden. Áll a zászló amikor kell és ameddig kell 🙂 reggelente mint 20 évesen és novemberben töltöm a 45-t szóval én se vagyok már mai darab. Nem tudom minek köszönhető ez az alacsony ösztro érték. De azr mondom ha TRT akkor ennél jobb közérzet nekem nem kell 80 éves koromig  @:-)

2022. Július 03. - 05:05:57
Válasz #3701
Elérhető

Gábor77


O.k.
Akkor ez nagyon gyenge, szerintem ne ebből vegyèl 50millit.
Üdv.
Már letettem róla amikor kiokosítottak. Most majd a B.M jön. Remélem jobban muzsikál mert abbol van 60ml😉🙂 sírok ha az is csak TRT-re lesz jó. Mennyi idő múlva méressek rá ? Csak hogy el lehessen különíteni a Titánt a B.M-től.Mondjuk 4 hét használat már adhat értékelhető eredményt?
Lehet átugrottam, vagy lemaradtam, de most mi is megy neked, és mi fog a BM-től?
Most Titán testo.ena ment ezt mérettem és szintén testo ena fog menni a B.M től hétfőtől.

2022. Július 03. - 22:03:57
Válasz #3702
Nem elérhető

Timyron


O.k.
Akkor ez nagyon gyenge, szerintem ne ebből vegyèl 50millit.
Üdv.
Már letettem róla amikor kiokosítottak. Most majd a B.M jön. Remélem jobban muzsikál mert abbol van 60ml😉🙂 sírok ha az is csak TRT-re lesz jó. Mennyi idő múlva méressek rá ? Csak hogy el lehessen különíteni a Titánt a B.M-től.Mondjuk 4 hét használat már adhat értékelhető eredményt?

Szia! Én master enát kevertem omegával, mert brutál gyulladt magában. Az 1,5 hónap után 35 nmol & 500+-os ösztradiolt mutatott. Váltottam 20 ml után bm-re, kb 1 hónapja, holnap megyek laborra, este vagy másnap megírom, hogy mit tud a BM. Ja, heti 1,5-2 ml körül megy most.

2022. Július 03. - 22:13:38
Válasz #3703
Nem elérhető

VBorisz


Hali, 500+-os volt az ösztradiolja az asszonynak is, terhesen.Kicsit ingerült volt, de mondjuk nőtt is tőle rendesen:)

2022. Július 03. - 22:17:32
Válasz #3704
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok, srácok, ne már.
A tesztó szint önmagában semmit nem mond.Feleslegesen méregetitek.Az ösztrogénnel együtt kell nézni!A beadott hatóanyag mindenkinél más mértékben aromatizálódik.Az hogy neked 40 a tesztód neki meg 100 lett, csak annyit jelent lehet neked százzal megdobta az ösztródat , neki meg azt csak negyvennel.Mennyi volt előtte a két hormon értéke és mennyi kúra közben, ezt kell beállítani az aromatáz gátlókkal.Ha többet szedsz mellé neked is 100 lesz a tesztó…De ezt csak akkor tudhatod ha ösztrogén szintet is nézetsz, és tudod mennyi neked a kiindulási érték.
Ettől független még lehetnek szar cuccok, ha az ösztródat sem emelte meg jobban akkor az nagyon kevés valóban, de ez csak így derül ki, a két hormon együttes értékéből, mert lehet valakinél 200 mg tesztoszteronból 150 aromatizálódik ösztrogénné, aztàn nézegetheti nyugodtan hogy csak 50 lett a tesztóm, jaj de szar az anyag.
Üdv.

Ezek szerint akkor a BM elég ütős 63 teszto 866 osztradiol