2024. Május 04. - 14:44:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445336 alkalommal)

Petyuli, Damn, Needfor940 és 47 vendég van a témában

2022. Július 05. - 10:50:52
Válasz #3720
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! British Dragon Tri-Trenről van valakinek infója? Próbálta már itt valaki esetleg? Tren lehet benne?
Jellemzően az itt lévők nem használják ezt a márkát. Így tapasztalat info se nagyon van.

2022. Július 05. - 11:53:49
Válasz #3721
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! British Dragon Tri-Trenről van valakinek infója? Próbálta már itt valaki esetleg? Tren lehet benne?

Én mondanék neked erről véleményt mert van két srác együtt edz ugyan onnan hozta mind kettő a british trent az egyik faszául néz ki a másik mint ha csak testot nyomna magába.   @-o
És akkor saját tapasztalat a raw trenenárol az első doboz nagyon jó volt a második doboz felénél járok és észrevehető hogy egy minimálisan veszítettem a szárazságból!

2022. Július 05. - 12:59:09
Válasz #3722
Nem elérhető

Razzi97


Sziasztok! British Dragon Tri-Trenről van valakinek infója? Próbálta már itt valaki esetleg? Tren lehet benne?


Én mondanék neked erről véleményt mert van két srác együtt edz ugyan onnan hozta mind kettő a british trent az egyik faszául néz ki a másik mint ha csak testot nyomna magába.   @-o
És akkor saját tapasztalat a raw trenenárol az első doboz nagyon jó volt a második doboz felénél járok és észrevehető hogy egy minimálisan veszítettem a szárazságból!


Köszönöm!!

2022. Július 05. - 15:04:45
Válasz #3723
Nem elérhető

Timyron


O.k.
Akkor ez nagyon gyenge, szerintem ne ebből vegyèl 50millit.
Üdv.
Már letettem róla amikor kiokosítottak. Most majd a B.M jön. Remélem jobban muzsikál mert abbol van 60ml😉🙂 sírok ha az is csak TRT-re lesz jó. Mennyi idő múlva méressek rá ? Csak hogy el lehessen különíteni a Titánt a B.M-től.Mondjuk 4 hét használat már adhat értékelhető eredményt?

Szia! Én master enát kevertem omegával, mert brutál gyulladt magában. Az 1,5 hónap után 35 nmol & 500+-os ösztradiolt mutatott. Váltottam 20 ml után bm-re, kb 1 hónapja, holnap megyek laborra, este vagy másnap megírom, hogy mit tud a BM. Ja, heti 1,5-2 ml körül megy most.

Sziasztok! Nem tudom, hogy a labor miatt van valami korlát vagy ennyi a “limitem”, de másfél hónappal később újra pontosan ugyanannyit, 35 nmol/l tesztot mértek, most bm-esnél, heti kb 1,5-2 millinél. Ösztrogén blokkoló levitte 599-ről 266-ra most az ösztradiolt, de lehet még kicsit emelek az adagon ennél, még mindig sok kicsit. Prolaktin-progeszteron normális… Kicsit meglepődtem, azt hittem magasabb értékek lesznek :)

2022. Július 05. - 16:33:42
Válasz #3724
Nem elérhető

Lolka


A guzzi le írta hogy ami januárban jó volt mondjuk bm vagy titán teszto az nem biztos hogy az áprilisi vagy májusi széria ugyan olyan jó. Én egy jó pár hónapja kurában vagyok de most amit én mérettem sem volt a legjobb eredmény papíron de erős vagyok mint ahogy a Bohos K mondja az íítélet és jön tömeg is formát pedig tartom. Tehát igaza van megint csak, hogy nem a papír a mérvadó! Mondjuk én boltosom akit nem rég ismerek de minden egyes alkalommal szól hogy ha olyat akarok vinni hogy azt inkább ne mert már nem olyan mint pár hónapja.

2022. Július 05. - 22:00:53
Válasz #3725
Nem elérhető

Predator50


Kenwo ena ,propi,működik? Melyik a jobb az
 ampullás vagy a 10 milis,?

2022. Július 05. - 22:06:08
Válasz #3726
Nem elérhető

Razzi97


Kenwo ena ,propi,működik? Melyik a jobb az
 ampullás vagy a 10 milis,?

Haverom a kenwoo 10 milis enát tolja,neki nagyon bejött,szerinte abszolút rendben van.

2022. Július 06. - 14:31:10
Válasz #3727
Nem elérhető

bbuilder


+1 pozitív tapasztalat a kenwoo enaval!
Most erkezik az utanpotlas belőle, ha vállba adtam pici pukli maradt utana, de lehet a tű rövidsége miatt, de nem vészes

2022. Július 06. - 15:07:51
Válasz #3728
Nem elérhető

Lolka



2022. Július 06. - 16:05:10
Válasz #3729
Nem elérhető

Gábor77


Kenwo ena ,propi,működik? Melyik a jobb az
 ampullás vagy a 10 milis,?
Van benne biztosan valamennyi. Nekem magában gyulladt kicsit. Én a Titánt erősebbnek éreztem.

2022. Július 06. - 23:43:47
Válasz #3730
Nem elérhető

Attila80


Sziasztok! British Dragon Tri-Trenről van valakinek infója? Próbálta már itt valaki esetleg? Tren lehet benne?
Szia! Ket hete nyomom,a vizelet nagon sotet sarga tole,szerintem van benne vmennyi tren. En biztonsag keppen heti 1 uveggel benyomok belole.

2022. Július 07. - 06:49:12
Válasz #3731
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! British Dragon Tri-Trenről van valakinek infója? Próbálta már itt valaki esetleg? Tren lehet benne?
Szia! Ket hete nyomom,a vizelet nagon sotet sarga tole,szerintem van benne vmennyi tren. En biztonsag keppen heti 1 uveggel benyomok belole.
Ez jó! Biztonság képpen heti 10ml tren 😄 @:-) én ennyit majdnem csak egy 8-10hetes kúra alatt használnék el. Bár mivel féltem a veséimet és nem készülök szimpadra jó eséllyel sokáig fog állni az a 20ml tren.ace a szekrénybe. Még 2 éve vettem amikor nagy volt a lendület.

2022. Július 07. - 13:39:09
Válasz #3732
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Július 09. - 18:27:04
Válasz #3733
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Egy afrikai bazár patikájában, ahol, szinte minden van, megéri vásárolni?
Patikainaknak tünnek a cuccok, vagy nagyon eredetiek, vagy nagyon szarok lehetnek....
Szerintetek?

2022. Július 09. - 19:18:38
Válasz #3734
Nem elérhető

guzzi


Srácok!
Egy afrikai bazár patikájában, ahol, szinte minden van, megéri vásárolni?
Patikainaknak tünnek a cuccok, vagy nagyon eredetiek, vagy nagyon szarok lehetnek....
Szerintetek?


Én Ukrán gyógyszertárból hoztam ki propit és omnadrent és szar volt.
Nna szerinted? A patika és a piac közt van némi eltérés.