2024. Május 04. - 10:30:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445255 alkalommal)

Needfor940, Gábor77, Alexx és 42 vendég van a témában

2022. Július 15. - 16:35:33
Válasz #3750
Elérhető

Gábor77


Most tényleg a titános cuccok a legjobbak?
Ma voltam vérvételen. Amint van eredmény megtudjuk mennyjre jó a Titán testo.ena. Heti 1ml megy belőle. Érzésre nagy reményeket fűzök hozzá.

Nagyon várom! Előre is köszi!

Na meg is jött. A referencia érték 6,1-27nmol/l . Nálam a mért érték 37.74nmol/l. Nem tudom mennyinek kellene lenni egy patikai test.ena-tol. Ezt 1ml Titán produkálta ahogy már írtam is. De 2-3ml már elég jó testo szintet produkálna. Ha ez elfogy akkor a B.M lesz tesztelve ezután. De sanszos hogy Titánból veszek 50ml-t mert ezzel már lehet érdemben számolni. Szóval Guzzinak ( mint mindíg) igaza volt a Titánnal kapcsolatba. A TRT be le fogm csökkenti 0.8ml/hétre az adagját.

Köszönjük Gábor77 az infót!
Ide tartozik még,hogy amikor ezt az eredményt elmondtam a forrásomnak és jeleztem neki hogy vennék 50ml Titánt. Azt mondta hogy meglepte ez az eredmény és kevesli. Valamint hozzátette, hogy inkább akkor hanyagoljam. Bár ha ragadzkodok hozzá küld. Továbbá azt is mondta,hogy más embernél heti 1.5ml Titán testo.ena 90nmol/l eredményt hozott. Az meg dupla eredmény az enyémhez képest. Szóval nem tudom. Gyártásba lehet ekkora szár vagy egyéntől is függ hogy adott szer mit produkál a testbe. Valószínűleg mindkettő. B.M re kíváncsi leszek. Az ugye favorit volt amíg lehetett kapni. Meg a Bioniche ami piszkálja a fantáziámat. Milyen jó lenne ha az itt lévők mondjuk 1.5 havonta rászánnának 5000ft-ot és nézetnének egy teszto szintet az általuk használt márkához. Egyből sokkal okosabbak lennénk és nem kellene találgatni. Pillanatok alatt kiderülne hogy átlagba melyik gyártó tesztói hogy teljesítenek. Az meg hogy mondjuk félévente 25-30eFt ért teljes labort kérjen az ember. Mindenkinek jólfelfogott érdekének kellene lenni. (De nem is lenne annyi mert a nagylaborz felírná haziorvos.)


Akkor kedves Gábor te büszkén elmondhatod azt hogy a forrásod nem csak hogy nagyon korrekt veled de oda is figyel rád!
Nem sokan költenek labor vizsgálatokra és ez nem csak anyagi indíttatásból hanem a szarom le hanyagság!
A bioniche most egyenlőre jó tehát ennek tükrében agyaljon mindenki mert ki tudja hogy a szeptemberben is ilyen jónak mondható lesz e.
Nincs rá panaszom. Eddig korrekt volt velem. Az elmúlt 3 évben egy rossz szavam nem lehet rá.

2022. Július 15. - 22:24:03
Válasz #3751
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Osgear ról megjönnek a termékek? Köszönöm!

2022. Július 16. - 20:56:02
Válasz #3752
Nem elérhető

Eliteboy


Azt nem tudom.steroidanabol megbízható.

2022. Július 16. - 21:11:41
Válasz #3753
Nem elérhető

Karcsi!!!



2022. Július 18. - 12:47:39
Válasz #3754
Nem elérhető

Tuku


Egy kis beszamolo a bionoche enarol.
Heti 4ml megy belolle mar jo par hete es semmivel se erzem tobbnek mint a heti 2 ml b.m enat. Nem mondom hogy nincs benne mert azert a libidom erzem de nem mondanam az igazinak.  Kivancsi lennek ha valaki hasznalja még neki mi a velemenye rola.

2022. Július 18. - 12:55:16
Válasz #3755
Nem elérhető

Lolka


Egy kis beszamolo a bionoche enarol.
Heti 4ml megy belolle mar jo par hete es semmivel se erzem tobbnek mint a heti 2 ml b.m enat. Nem mondom hogy nincs benne mert azert a libidom erzem de nem mondanam az igazinak.  Kivancsi lennek ha valaki hasznalja még neki mi a velemenye rola.

Edző társaim szerint nekik jobb de szerintem ugyan az a minőség!

2022. Július 19. - 11:27:26
Válasz #3756
Nem elérhető

Janó


Egy kis beszamolo a bionoche enarol.
Heti 4ml megy belolle mar jo par hete es semmivel se erzem tobbnek mint a heti 2 ml b.m enat. Nem mondom hogy nincs benne mert azert a libidom erzem de nem mondanam az igazinak.  Kivancsi lennek ha valaki hasznalja még neki mi a velemenye rola.
Nekem csak 3 naponta fél ml megy + 2 provi és már zavaró hogy egYfolytaba a szexen jár az eszem az asszonyt rendszeresen molesztálom + naponta kiverem 40 fölött vagyok amúgy..

2022. Július 20. - 07:10:46
Válasz #3757
Nem elérhető

Karcsi!!!


Hy! Valaki tud infót mondani masteres trenbolonról?

2022. Július 20. - 10:17:17
Válasz #3758
Nem elérhető

Karcsi!!!


Miszak megtelt az üzeneted!

2022. Július 20. - 12:51:28
Válasz #3759
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Phoenix lab.-ról van valakinek tapasztalata? köszi  :)

2022. Július 20. - 17:28:52
Válasz #3760
Elérhető

Gábor77


Hy! Valaki tud infót mondani masteres trenbolonról?
2 ávvel ezelőtt próbáltam tren.enat a Mastertől. Akkor heti 2ml (azt hiszem, de lehet csak 1ml, öregszek hülyülök ) mellett izzadtam éjszakánkánt mint a tüzérló, hülyeségeket álmondtam, robbantam minden szaron (kisgyerekek mellett ez nem jó, többek között ezért is hagytam abba) és enyhe pánikrohamokat kaptam (éjszaka sötét szöbában klausztrofóbia tört rám nem kaptam levegőt) Szóval akkor bizosan jó volt. De nagyon nem vágyom arra az állapotra. Van még 20ml Tren.ace abból az időből, de csak rakocsgatom jobbra balra. Lehet szeptember,októberben diéta végén azért bekockáztatom.

2022. Július 20. - 17:29:33
Válasz #3761
Elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Phoenix lab.-ról van valakinek tapasztalata? köszi  :)
Nekem nem volt vele tapasztalatom. Nem ismerem a márkát.

2022. Július 20. - 22:06:41
Válasz #3762
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Deus Medical testo ena működik, heti 2 ml-től 104nmol/l a teszto szint!

2022. Július 21. - 10:03:04
Válasz #3763
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Valaki segítene ebben a màrkàban: Deus Medical   Köszönöm

2022. Július 21. - 14:51:06
Válasz #3764
Elérhető

Gábor77


Sziasztok! Valaki segítene ebben a màrkàban: Deus Medical   Köszönöm
Sokat látott forrásomnál érdeklődtem. De se Ő, se pedig környezete nem ismeri.